|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Holky nemáte někdo zkušenosti s malými uhráčky na rukách?Má to manžel už snad 20let!!!! na kožním mu dala, tenkrát něco se zinkem, stálo to jak prase, ale nepomohlo to.Jsou to ty malé bílé...furt se mu to dělá.Je z toho nešťastný a já z něj. Na kožní ho dostat a s tímhle...no nechce, přijde mu to trapný. no nemáte někdo s tím zkušenost? jak se toho zbavit. maže se stále francovkou a nic.
Není tady
Přímo zkušenost nemám,ale kůže patří k orgánu plic a tls.střeva,tak se pokuste dát tyto orgány do pořádku,je možné,že to zmizí...také bych posílila játra.Pokud je manžel občas trochu vzteklý tak to potřebuje.
Drží pěsti.Marta
Není tady

přítel to má taky i na zadku - koupila jsem mu rukavici na píling a pokud aspoň 3
x týdně drhne ruce a zadek, tak to má o dost lepší a po měsíci mu problémy skoro ustoupí - pak se na to vybodne a je to tu zase
Není tady
Kůže je odraz vnitřních orgánů, viz výše, ale já bych řekla, že se bude jednat o nějaký vir či bakterii. Proto se to neléči z kůže, musí se zevnitř těla. Takže jedině na krev s diferenciálem, ale za ty roky to má již chronické....ach ti chlapi.
Není tady

Můj taťka tím trpěl taky, teda jen takovými červenými tečkami, má mastnou kůži, což tvorbu bakterií ještě posílí, ale co omezil uzeniny, tak se to hodně zlepšilo. Myslím, že pomůže najít si správnou stravu, hodně pít... Ten peeling mi přijde bezva řešení, ale každý to má asi jinak, že...
Není tady