Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 7. 6. 2007 16:23

soptík
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 526

malé uhráčky na rukách u dospělého

Holky nemáte někdo zkušenosti s malými uhráčky na rukách?Má to manžel už snad 20let!!!! na kožním mu dala, tenkrát něco se zinkem, stálo to jak prase, ale nepomohlo to.Jsou to ty malé bílé...furt se mu to dělá.Je z toho nešastný a já z něj. Na kožní ho dostat a s tímhle...no nechce, přijde mu to trapný. no nemáte někdo s tím zkušenost? jak se toho zbavit. maže se stále francovkou a nic.


http://www.rodice.cz/metrik/3255.png
http://bd.lilypie.com/950op2/.png

Není tady

 

#2 8. 6. 2007 22:12

maharata
♥♥-----
Místo: Rýmařov
Registrovaný: 19. 4. 2007
Příspěvky: 70
Web

Re: malé uhráčky na rukách u dospělého

Přímo zkušenost nemám,ale kůže patří k orgánu plic a tls.střeva,tak se pokuste dát tyto orgány do pořádku,je možné,že to zmizí...také bych posílila játra.Pokud je manžel občas trochu vzteklý tak to potřebuje.
Drží pěsti.Marta


Jíme proto,abychom žili...nežijeme proto,abychom jedli.

Není tady

 

#3 22. 11. 2010 8:43

Ella82
♥------
Registrovaný: 26. 4. 2010
Příspěvky: 2

Re: malé uhráčky na rukách u dospělého

přítel to má taky i na zadku - koupila jsem mu rukavici na píling a pokud aspoň 3
x týdně drhne ruce a zadek, tak to má o dost lepší a po měsíci mu problémy skoro ustoupí - pak se na to vybodne a je to tu zase

Není tady

 

#4 22. 11. 2010 17:58

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: malé uhráčky na rukách u dospělého

Kůže je odraz vnitřních orgánů, viz výše, ale já bych řekla, že se bude jednat o nějaký vir či bakterii. Proto se to neléči z kůže, musí se zevnitř těla. Takže jedině na krev s diferenciálem, ale za ty roky to má již chronické....ach ti chlapi.

Není tady

 

#5 24. 11. 2010 16:19

Kara
♥♥♥----
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 29. 12. 2009
Příspěvky: 220

Re: malé uhráčky na rukách u dospělého

Můj taka tím trpěl taky, teda jen takovými červenými tečkami, má mastnou kůži, což tvorbu bakterií ještě posílí, ale co omezil uzeniny, tak se to hodně zlepšilo. Myslím, že pomůže najít si správnou stravu, hodně pít... Ten peeling mi přijde bezva řešení, ale každý to má asi jinak, že...


Mohu být hruškou a hrát si s rojem vos...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů