Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 7. 6. 2007 13:40

mondiale
♥♥-----
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 54

Práce v realitní kanceláři

Ahojky, tak jsem se rozhodla změnt povolání a velmi mě láká práce realitního makléře. Nemá s tím někdo z Vás zkušenosti? Nebo nějakou radu na případný pohovor?? Na cose mám připravit??
Byla bych vám velice vděčná za odpovědi.

Není tady

 

#2 12. 5. 2008 23:57

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: Práce v realitní kanceláři

Nečekej na odpovědi a začni podnikat vlastní kroky.Je spousta realitek,co hledaj lidi,kteří budou zadarmo dělat nábory,pak následně prohlídky se zájemci o tyto byty a domy a stále můžeš u toho doufat,že už snad něco prodᚠa objeví se provize za stovky hodin v terénu.Ale třeba budeš mít štěstí a provize se budou jen sypat.Já s tím nemám dobré zkušenosti,jen jsem makala zadarmo,ale je to fakt hodně individulní.Není zde nutná finanční investice,ale počítej s tím,že než dostaneš provizi,tak vlastně dělᚠzadarmo.A ještě je tu otázka výše provize,což je taky velmi důležité.

Upravil(a) Kuty (12. 5. 2008 23:58)

Není tady

 

#3 13. 5. 2008 12:45

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Práce v realitní kanceláři

mondiale...tak jak pracuješ v realitce...jak jsi na tom?Docela mě Tvuj dotaz zaujla...jestli tu někde jsi ozvi se smile


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#4 29. 5. 2008 22:04

Samum
♥♥♥----
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2008
Příspěvky: 148

Re: Práce v realitní kanceláři

Práce v realitce je obchodní pozice, tzn. je potřeba počítat s velmi nízkým fixním platem na hranici minima - některé firmy řeší formou zamětnání tak, že ani fixní minimální plat není. Je potřeba získávat klienty, kteří budou mít zájem prodat / pronajmout přes realitku a dále samozřejmě zájemce, kteří budou mít zájem přes realitku koupit / pronajmout.
Začátky, než si vybuduješ klientelu budou velmi krušné, v rámci realitky je velká konkurence mezi makléři, takže to chce ostré lokty. Není potřeba mít žádné extra znalosti, ale je potřeba být extrovertní, komunikativní, věřit si, být časově velmi flexibilní, protože mnohoi prohlídek nemovitostí probíhá ve večerních hodinách nebo o víkendech. Dále je potřeba dobře snášet stres a nebát se konkurenčního prostředí a případného házení klacků pod nohy od kolegů.
Dobrá realitka poskytne zaškolení ohledně uzavírání smluv, možností financování bytů možná i nějaké školení obchodních dovedností atp. Není to rozhodně jen o tom, že budeš ukazovat byt a tím to hasne.
Jak jsem psala, začátky budou krušné a finančně nijak extra zajímavé, ale pokud uspěješ, můžeš si vydělat slušné peníze. Je důležité vybrat si zavedenou realitku, která nebude šetřit na inzerci.
Přítel kolegyně dělá v realitce, kluk po škole, bez extra vzdělání nebo praxe. První rok živořil, cca po roce si ale z první povedené výplaty koupil luxusního bavoráka... tak asi tak.

Není tady

 

#5 25. 6. 2008 11:11

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 17017
Web

Re: Práce v realitní kanceláři

po včerejší zkušenosti s realitkou ti asi porádím- musíš být hodně drzá,neodbytná vtěrka.která si nenechá vysvětlit,když něěkdo řekne NE!!! (jestli jsem urazila nějakého makléře,tak sorry,ale takhle na mě fakt působí..) a hlavně jde o konkurenční boj,jak poznávám při jednání s rk..

Není tady

 

#6 9. 5. 2010 15:25

Prokas131313
♥------
Registrovaný: 18. 3. 2010
Příspěvky: 3

Re: Práce v realitní kanceláři

Nesmíš je házet všechny do jednoho pytle, já mám naštěstí dobrou zkušenost s  nepovolená reklama, takže tam bych i odkazovala. Opravdu doporučuji!

Upravil(a) AndreaP. (9. 5. 2010 17:17)

Není tady

 

#7 9. 5. 2010 17:19

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Práce v realitní kanceláři

Samum: První rok živořil, cca po roce si ale z první povedené výplaty koupil luxusního bavoráka...

Tak opravdu luxusní bavec Tě vyjde zhruba na milion.
Ale taky mám info od "zainteresovaných", že mezi klienty jezdí makléři v ošoupaných fiatech a doma v garáži mají skutečně ty bavoráky...smile
Zatím si pořád myslím, že bez realitních makléřů se dá obchod uskutečnit. Záleží na tom, jak je kdo schopný.... Nevím, co je složitého na tom, podat inzerát a zajít na úřady... Mně to tedy potíže nedělalo a to jsem jak kupovala, tak prodávala (velmi úspěšně).
Ale znám jednoho příjemného makléře a tomu tu práci samozřejmě přeji. Je dobře, že tu fungují - kdo chce, využije jejich služeb, kdo nechce, nemusí smile.

Upravil(a) Tercila (9. 5. 2010 17:19)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů