Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 8. 6. 2007 12:55

Prcek1
♥♥-----
Místo: morava-ale už brzo Anglie...
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 87

Re: Manžel mi nikdy nelichotí

Míša Kulička napsal(a):

Prcku1, v krátkém horizontu do 2-3 let společného života dokáže být úžasný kdekdo a pokud žijete odděleně - tak i déle. Po 20 letech soužití jsou úžasní už jen ti, co jsou takoví skutečně. Myslím, že ti všechny přejem, aby ten tvůj mezi ně patřil... bez ironie. Nedokážu si představit, že bych někomu přála zklamání v partnerovi ... a nedovedu si představit, že by to komukoliv přál i kdokoliv jiný.

DLE SEBE "SOUD͊ MĚ,ŽE?"...POKUD TO MÁŠ TY TAKHLE,TAK graterlol


Nic mě hned tak neporazí..život žiju!!!!

Není tady

 

#77 8. 6. 2007 12:57

Prcek1
♥♥-----
Místo: morava-ale už brzo Anglie...
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 87

Re: Manžel mi nikdy nelichotí

vlcice_samotarka napsal(a):

Myslim, ze o konkretni chyby tu nejde, jde o celkovy dojem z prispevku  teto Internetove Entity. Zpusob vyjadrovani, stylistika, permanentne zaple velky pismenka, bezpocet smajliku. Nemuzu to cele brat vazne.

vlčice vlčice ty mě vždy tak pobavíš,fakt:lol:
raději se podívej na své psaní,jsem tu asi po 5x ale to je síííla:co:

Upravil(a) Prcek1 (8. 6. 2007 12:57)


Nic mě hned tak neporazí..život žiju!!!!

Není tady

 

#78 8. 6. 2007 13:12

baba
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 906

Re: Manžel mi nikdy nelichotí

Holky, rozdejte si to v bahne,hlasim se jako prvni divak.Podminka=bikiny.Ne ja,ale vy.

Není tady

 

#79 8. 6. 2007 13:17

vlcice_samotarka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 5. 2007
Příspěvky: 1296

Re: Manžel mi nikdy nelichotí

baba napsal(a):

Holky, rozdejte si to v bahne,hlasim se jako prvni divak.Podminka=bikiny.Ne ja,ale vy.

ano, ano, jsem dneska trochu v "razi", posloucham svy oblibeny Placebo a ti me dycky dokazou poradne nakopnout ;-)

Není tady

 

#80 8. 6. 2007 13:28

x52658
Host

Re: Manžel mi nikdy nelichotí

baba napsal(a):

Holky, rozdejte si to v bahne,hlasim se jako prvni divak.Podminka=bikiny.Ne ja,ale vy.

Co za to?Ne od nás,ale od tebe???? reta

 

#81 8. 6. 2007 13:36

baba
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 906

Re: Manžel mi nikdy nelichotí

bazalka napsal(a):

baba napsal(a):

Holky, rozdejte si to v bahne,hlasim se jako prvni divak.Podminka=bikiny.Ne ja,ale vy.

Co za to?Ne od nás,ale od tebe???? reta

va
lol

Není tady

 

#82 8. 6. 2007 13:51

x52658
Host

Re: Manžel mi nikdy nelichotí

no tak nic.... gloria

 

#83 8. 6. 2007 14:32

avalonka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1673

Re: Manžel mi nikdy nelichotí

dzahila napsal(a):

Danielo děkuji za článek,dám ho manželovi přečíst.Vlastně všem děkuji za názor.
Pro avalonku,nevíš o mě vůbec nic,tak mě nezkoušej pojmenovávat pipkou.Mé chytrosti a krásy si manžel samozřejmě všímá,jen to neumí říkat,ale dokazuje to.Jediný "problém" je,že já to potřebuji občas slyšet.

pro vlčici, aby viděla ty otázky jasně, když je neumí přečíst mezi řádky - a samozřejmě pro dzahilu:

Děvče a jak to poznáš, že si jich všímá? Kdybys věděla, že si jich všímá, nepotřebovala bys to slyšet.
A opravdu věříš, že tohle je tvůj "jediný problém" wink rock


http://lilypie.com/pic/080125/ivPB.jpghttp://b1.lilypie.com/33HPp1/.png

Není tady

 

#84 8. 6. 2007 14:33

avalonka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1673

Re: Manžel mi nikdy nelichotí

Simon napsal(a):

dzahila napsal(a):

Danielo děkuji za článek,dám ho manželovi přečíst.Vlastně všem děkuji za názor.
Pro avalonku,nevíš o mě vůbec nic,tak mě nezkoušej pojmenovávat pipkou.Mé chytrosti a krásy si manžel samozřejmě všímá,jen to neumí říkat,ale dokazuje to.Jediný "problém" je,že já to potřebuji občas slyšet.

no tak když ti to dokazuje, že si toho všímá, tak to nestačí? hmm Kdyby si vůbec nevšiml, co má doma, tak neřeknu, ale takhle....

Říkala jsem o této debatě partnerovi a docela upřímně se zasmál.

To se nedivím, Simono smile

Cituji dzahilu "Já bych byla taky radši za nějaké vtipné řešení.Teď jsem se dozvěděla další techniku.Odpovídat na fiktivní pochvaly.Jako třeba:děkuju,to jsem ráda,že se ti líbim.Sice asi bude koukat chvilku jak z jara,ale třeba mu to dojde."

Dzahilo, nic proti tobě, ale tohle je fakt k smíchu.

Mně někdy ženský přijdou fakt jako paka (obecně). Když třeba poslouchám sebe a ségru, jaký krafeme občas hovadiny, tak jsem ráda, že u toho můj přítel není, ztratil by o mě iluze. Tak pozor, aby tvůj úžasný a krásný chytrouš neztratil iluze o tobě. Tahle rada je fakt na jedničku - jen při ní budeš působit jako blázen. Aneb "jako zjara" bude koukat tvůj manža určitě, ale pochybuju, že mu cokoli dojde dumbom

Upravil(a) avalonka (8. 6. 2007 14:35)


http://lilypie.com/pic/080125/ivPB.jpghttp://b1.lilypie.com/33HPp1/.png

Není tady

 

#85 8. 6. 2007 14:56

Simon
♥♥♥♥---
Registrovaný: 28. 3. 2007
Příspěvky: 331

Re: Manžel mi nikdy nelichotí

Vanilka69 napsal(a):

Vlcice, no já taky nekdy říkám, že má krásný zadek a nejen ten gloria , no ale v té chvíli mi nejde ani tak o duševno ...

sunny2 - tummenupploltummenupp

Jo a ještě mě napadlo - moje vrstevnice kámošky často neřeknou svým mužům, co jim ve vztahu chybí (třeba že je manžel málo líbá nebo chválí nebo cokoliv jiného) a raději si na to najdou milence ...

no, to je taky blbý. Když už by mi ty lichotky chyběly tak strašně, že bych nevěděla kudy kam, tak to partnerovi řeknu. A žádný otázky, jestli mi to sluší anebo fiktivní odpovědi. Prostě komunikace.

Není tady

 

#86 8. 6. 2007 15:28

dzahila
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 3. 2006
Příspěvky: 494

Re: Manžel mi nikdy nelichotí

Avalonko ty mi přijdeš jako pěkně nepříjemný člověk.

Místo rady ste mě spíš zpražily,ale asi jsem to měla čekat.

Tak hezkej víkend

Není tady

 

#87 8. 6. 2007 16:47

simply.net
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 487

Re: Manžel mi nikdy nelichotí

vlcice_samotarka napsal(a):

Myslim, ze o konkretni chyby tu nejde, jde o celkovy dojem z prispevku  teto Internetove Entity. Zpusob vyjadrovani, stylistika, permanentne zaple velky pismenka, bezpocet smajliku. Nemuzu to cele brat vazne.

Bóooože proč používat hned taková sprostá slova jako internetová entita. ( Milá spolupisatelko, tím chci říci, že nesejde možná ani tak na obalu jako na obsahu a vřelé lidské slovo napsané blbě je mi osobně milejší než to cos nyní napsala ty).

Není tady

 

#88 8. 6. 2007 16:58

vlcice_samotarka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 5. 2007
Příspěvky: 1296

Re: Manžel mi nikdy nelichotí

Mne jako pako pripada predevsim Avalonka. Rychlosoudy bez znalosti kontextu, bez hlubsiho zamysleni se, vi presne co je "trapne" a co je "k smichu".

Upravil(a) vlcice_samotarka (8. 6. 2007 17:00)

Není tady

 

#89 8. 6. 2007 17:00

vlcice_samotarka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 5. 2007
Příspěvky: 1296

Re: Manžel mi nikdy nelichotí

simply.net napsal(a):

vlcice_samotarka napsal(a):

Myslim, ze o konkretni chyby tu nejde, jde o celkovy dojem z prispevku  teto Internetove Entity. Zpusob vyjadrovani, stylistika, permanentne zaple velky pismenka, bezpocet smajliku. Nemuzu to cele brat vazne.

Bóooože proč používat hned taková sprostá slova jako internetová entita. ( Milá spolupisatelko, tím chci říci, že nesejde možná ani tak na obalu jako na obsahu a vřelé lidské slovo napsané blbě je mi osobně milejší než to cos nyní napsala ty).

protoze se pohybuju na jinych diskusnich serverech, kde je takove pojmenovani v poradku.

Není tady

 

#90 8. 6. 2007 17:11

simply.net
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 487

Re: Manžel mi nikdy nelichotí

Ale ano, jistě, věcně správné to je...Nebudu zaplevelovat Dzahile téma hašteřením.
Mimochodem k tématu CHVÁLIT CHVÁLIT CHVÁLIT! Pěkný víkend mažu chválit domů až do uchválení. Sebe též. Uvařím večeři a pěkně si ji pochválím:-)

Není tady

 

#91 8. 6. 2007 18:16

host eska
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2006
Příspěvky: 1299

Re: Manžel mi nikdy nelichotí

No, to je zase legrace big_smile

Přiznávám se bez mučení, že já píšu nejvíc gram,  atických chyb ze všech. Nemám any žšádnou "disleksyi" ale prcek píše taky svou skuzenost, která ji fungluje... smile a já tam žádný nápadný chyby ani nevidím ... a co je nenápadný mě (v psí púdě chyb) nezajímá...
ty zkušenosti bez rady občas trošku provokují, to je pravda...působí jako vychloubání, i když to tak třeba vůbec není myšleno.
 
inteligence stejně nemá nic společného se štěstím roll
či spíš, občas čím míň, tím líp..
hjarta

Rada těžká, hledej v sobě. No, pořád to samý.
Buď na to přítel zareaguje (že pokud neocení, tak ani nejspíš nedostane, protože to, co má(od tebe,  tebe a spojené s tebou), není žádná samozřejmost a nebo ne a pak musíš posoudit, jestli jsi a nebo nejsi šastná bez toho, aniž by chválil a slovně oceňoval. Neumím líp poradit.  Ne, že bych tohle zrovna měla úplně zmáknutý smile

Upravil(a) host eska (8. 6. 2007 18:17)


všichni u podpisu moudře hovoří, a já budu mluvit, až mi lýtka dohoří... bo nejsu žadny rétor big_smile
http://www.kamelie.ic.cz/sm1_soubory/sm29_mal.gifhttp://www.bahno.cz/minismile/ms_2294.gifhttp://www.bahno.cz/minismile/ms_2294.gif

Není tady

 

#92 8. 6. 2007 21:50

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Manžel mi nikdy nelichotí

baba napsal(a):

Holky, rozdejte si to v bahne,hlasim se jako prvni divak.Podminka=bikiny.Ne ja,ale vy.

Tak to by v mém věku byl možná spíš horor než zábava lollollol

A jinak, a si kdo chce co chce říká, já si o pochvalu nikdy neváhám říct, zvl᚝, když vím, že si ji zasloužím smile. A současně ocením jakoukoliv iniciativu druhých. Obojí mi nikdy neuškodilo, spíš naopak - prostě - líná huba ... však to znáte smile.

Upravil(a) Míša Kulička (8. 6. 2007 21:56)


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#93 13. 6. 2007 21:59

Allice
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 531

Re: Manžel mi nikdy nelichotí

Dzahila: Mne napadlo jedno a to "prestat" ho tolik chvalit. Chvalit ho neplanovane a ne: ted te pochvalim a cekam, ze i ty pochvalis me. V divadelni hre jsem nasla takovou myslenku , reknu to na tvym priklade, ze ve vztahu je urcity prostor a pokud ty ho vyplnis svym chvalenim jeho, tak uz tam neni prostor na jeho chvaleni. V te hre to bylo s Laskou. A taky tim, ze ho prestanes chvalit treba si toho vsimne. Nebo nechce chvalit protoze si o to stale rikas. Chce to udelat sam od sebe a ne, ze si o to rikas.  Ano, rict si o to (neco), ale jednou dvakrat. Ne stale. Jsou to jen napady, neznam vasi situaci. Ale preji, at se to vyresi!

Není tady

 

#94 13. 6. 2007 22:33

kalupinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Manžel mi nikdy nelichotí

Je to pořád o tom jednom. Chlapi uvažují jinak. V důsledku toho i jinak jednají. Na tom nelze nic změnit. Když se tak na to podívám střízlivě, jsou věci důležité a méně důležité. Samozřejmě, pochvala potěší. Koho by nepotěšila! Ale: pokud muž řekne cokoli potěšujícího jen proto, aby:

ho žena pustila bez řečí s Frantou podruhý v týdnu na ryby
šla nezvedenému potomku na rodičák a necpala tam zase jeho
neměla připomínky k jeho pozdnímu návratu z údajného tréninku...atd atd...

pak bych se jako rozumná ženská radši bez toho mazání medu kolem pusy obešla. Ony jsou pochvaly vynucené, očekávané a upřímné. Pokud se natřásám v něčem by je to sebehezčí a vysloveně si o to říkám, k čemu to je? Pokud muž po jídle automaticky vypustí...dobrý to bylo, mamčo, a dělá to s železnou pravidelností pokaždé....je to o něčem?
Nejvíc tedy potěší pochvala upřímná. To je nečekaná. A nemusí být vyslovena. Jsou i věci mezi nebem a zemí, nazývané neverbální komunikace. Takže v situaci, kdy se někam chystáme, přijdu do pokoje a řeknu...tak jsem hotová, můžeme jít...a on se na mě podívá se zájmem...je to něco jako pochvala. Beru to, jako kdyby řekl....jsi kočka. Samy snad dobře poznáme, kdy nám to sekne. Kdy se oběd povedl, kdy se nám něco podařilo a vidíme na něm, že i on má radost.
Zvažovala bych, zda opakované pochvaly nejsou něčím jako omíláním ohlupujících frází pořád dokola. Za jediným účelem: aby od nás měli pokoj. Abychom neotravovaly s těmi svými ...mᚠmě rád, líbí se ti to? chutnalo ti, přijdeš zase...?
Člověk by měl mít rozumný dohled nad tím, co z pusy vypustí. Když jsem v pohodě, věřím si, baví mě život, občas spontánně někoho pochválím. Vím, že to povzbudí, nasměruje k dobrému, pomůže, podnítí...Není pro mě životně důležité, zda někdo pochválí mě. je to milé, to ano, ale není to až takové, abych se tím nějak zabývala. Pochval jsem v životě slyšela nemnoho. Pamatuju si je o to víc.
Je to jako s dárkem: dᚠdárek, udělᚠradost i sobě. Jsem-li dárky přesycena, logicky se radost zmenšuje. Mám-li jich poskrovnu, vážím si jich a radost se násobí. Pro každého je v životě důležité něco jiného. Neměly bychom se ale zabývat podružnostmi....Je spousta jiných věcí, důležitějších. Ale jinak...chválím kvalitní příspěvek do diskuse. A mohla by třeba pokračovat: JAKOU POCHVALU NIKDY NEZAPOMENU? JAKÁ MI UDĚLALA AŽ DOPOSUD RADOST ÚPLNĚ NEJVĚTŠÍ?

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů