Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 7. 6. 2007 11:14

Blackie
Host

Re: Dnes nemám radost - téma jen tak pro pokec a pro pohlazení na duši

_luca_ napsal(a):

no nic, jdu si poplakat.... beztak nikoho nezajimam... pa pa

Kdyz uz nikoho jineho, nas urcite zajimas, ja vim, neni to ono, ale aspon neco. Ono bude zas lip, uvidis. Ja mel tuhle "black" den, neco jsem potreboval vedet od moji lasky a oni byly zrovna s rodinkou pro pas, cili jsem volal nevhod, deti ji zlobili, zub ji bolel, no tak prvni co bylo bylo otravene "co zas chces ?" - a protoze na to nejak nejsem zvykly (ja vim, nic to neni, ale pokud byste znali nas vztah...), slovy Bolka Polivky mi to tak rozkoplo sandal , ze jsem cely zbytek dne za nic nestal (i kdyz mi za chvili volala a omlouvala se). Pak se mi jeste zadarilo zapomenout v aute penezenku a myslel jsem ze jsou v prachu prachy, doklady, proste vsechno mesic pred dovolenou, tak jsem fakt za nic nestal. Zbylo ten vecer jen otevrit si pivo, sednout si na skalu (na balkon) a koukat do ohne (do blba) (znale knih Proč muži lžou a ženy pláčou? ap. vedi co to znamena kdyz lovec sedi a kouka do ohne wink )

 

#52 7. 6. 2007 11:15

Décima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 18. 9. 2006
Příspěvky: 892

Re: Dnes nemám radost - téma jen tak pro pokec a pro pohlazení na duši

Kukačka napsal(a):

já tu chandru měla včera odpo...dnes je líp.

Jo chandra to je to správné slovo. Depka ta se tak nějak týká mě, mých proher apod.... Ale chandra to je takové, že celý svět stojí za prd,většina  lidi se pachtí a pachtí za tou svojí kuličkou, politici jsou gangsteři a policajti jejich bodygardi, humanitátní pomoc z východního bloku prý házejí v Africe rovnou do moře, včera jsem poslala na Fond ohrožených dětí 1000 korun a bůhví komu tím dopomohu k premiím, snad se ani neměli lidi na Zemi vyvinout, zvířatům by bylo líp a příroda by nemusela zápasit s lidskými "vymoženostmi", proč se lidi nespokojí se svojí potřebou a musí mít ne jeden ale tři domy , máme všichni stejně velký žaludek, víc toho ten druhý nesežere, tak proč chce víc....proč každá revoluce požírá své děti a proč tam, kde o něco jde, se musí vždy vyskytnout nějaká svině (řekl Milan Kňažko ve filmu Dobří holubi se vracejí - jak trefný)
Nějak mě to drží už pár dnů, možná je to nějakou únavou ze všeho...ach jo, snad to přejde....butter

Není tady

 

#53 7. 6. 2007 11:15

_luca_
♥♥♥----
Registrovaný: 2. 5. 2007
Příspěvky: 168

Re: Dnes nemám radost - téma jen tak pro pokec a pro pohlazení na duši

ale premyslim... co napsat priteli... nebo co mam udelat.... sice rikal, ze ho mam nechat bejt, ale asi to neumim.... chtela bych neco udelat, napsat, aby vedel, ze ho mam rada i jako mrzouta, a ze jsem tu pro nej, a ze vsechno neni tak cerny jak vypada..... kdybych byla chlap, tak mu poslu kytku:cool:


Život se neměří počtem nádechů a výdechů, ale chvílemi, které nám vzaly dech.

Není tady

 

#54 7. 6. 2007 11:18

_luca_
♥♥♥----
Registrovaný: 2. 5. 2007
Příspěvky: 168

Re: Dnes nemám radost - téma jen tak pro pokec a pro pohlazení na duši

je to hrozne fajn, sem obcas zajit, postezovat si, pochlubit se... skoda ze to tak nefunguje i ve skutecnosti..... sad


Život se neměří počtem nádechů a výdechů, ale chvílemi, které nám vzaly dech.

Není tady

 

#55 7. 6. 2007 11:20

Fanny5
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2006
Příspěvky: 1832

Re: Dnes nemám radost - téma jen tak pro pokec a pro pohlazení na duši

Říkal, a ho nechᚠbýt? Tak ho nech být ...... prý je to u chlapů nejlepší, nechat je být a oni pak sami vylezou z ulity, až jim bude líp.

Není tady

 

#56 7. 6. 2007 11:20

Blackie
Host

Re: Dnes nemám radost - téma jen tak pro pokec a pro pohlazení na duši

_luca_ napsal(a):

ale premyslim... co napsat priteli... nebo co mam udelat.... sice rikal, ze ho mam nechat bejt, ale asi to neumim.... chtela bych neco udelat, napsat, aby vedel, ze ho mam rada i jako mrzouta, a ze jsem tu pro nej, a ze vsechno neni tak cerny jak vypada..... kdybych byla chlap, tak mu poslu kytku:cool:

Hmm, no nechat bejt bych rek, proste to prejde, neni to o tom, ze by Te nemel rad, nevim jak ostatni, ale za sebe, jak jsem psal, proste obcas sedim, nic nedelam, nemam naladu, zena se pta, co je ti, stalo se neco, ja rikam, - cucim do ohne - ona vi, ze mne ma nechat, proste ze to neni o tom, jak ji miluju, ono se to blbe popisuje. Proste jako vy holky potrebujete, aby nekdo naslouchal a neresil, chlapi obcas proste potrebujou tohle... teda nebo aspon ja.

Upravil(a) Blackie (7. 6. 2007 11:21)

 

#57 7. 6. 2007 11:21

_luca_
♥♥♥----
Registrovaný: 2. 5. 2007
Příspěvky: 168

Re: Dnes nemám radost - téma jen tak pro pokec a pro pohlazení na duši

Blackie: mit az takhle black den, tak nevim.... heje..... co bys rikal, kdyby ti pritelkyne poslala ruzi.... no... jedna je asi blba, ja nevim, ale milionarka bohuzel nejsem... ja nevim, myslete si, ze jsem magor.... ale ja proste chci udelat neco, aby mel pritel lepsi naladu... a abych asi napravila aspon trosku, to co jsem zkazila.....


Život se neměří počtem nádechů a výdechů, ale chvílemi, které nám vzaly dech.

Není tady

 

#58 7. 6. 2007 11:21

_luca_
♥♥♥----
Registrovaný: 2. 5. 2007
Příspěvky: 168

Re: Dnes nemám radost - téma jen tak pro pokec a pro pohlazení na duši

aha...tak to nic..... poustim to z hlavy......


Život se neměří počtem nádechů a výdechů, ale chvílemi, které nám vzaly dech.

Není tady

 

#59 7. 6. 2007 11:22

_luca_
♥♥♥----
Registrovaný: 2. 5. 2007
Příspěvky: 168

Re: Dnes nemám radost - téma jen tak pro pokec a pro pohlazení na duši

blba, blba, blba..... to jsem ja:(


Život se neměří počtem nádechů a výdechů, ale chvílemi, které nám vzaly dech.

Není tady

 

#60 7. 6. 2007 11:25

Blackie
Host

Re: Dnes nemám radost - téma jen tak pro pokec a pro pohlazení na duši

_luca_ napsal(a):

Blackie: mit az takhle black den, tak nevim.... heje..... co bys rikal, kdyby ti pritelkyne poslala ruzi.... no... jedna je asi blba, ja nevim, ale milionarka bohuzel nejsem... ja nevim, myslete si, ze jsem magor.... ale ja proste chci udelat neco, aby mel pritel lepsi naladu... a abych asi napravila aspon trosku, to co jsem zkazila.....

To je od Tebe sqele, ale ja Ti v tomhle neporadim, protoze nejsem asi klasicky priklad chlapa. Mne by ruze od zeny potesila, s pusou atd. Ale  pokud jsem dobre cetl, nemas co napravovat......
Zkusil bych proste udelat si hezke odpoledne. Navrhnout nejakou prochazku, kolem reky, ap. zahradni restaurace....ja bych na tohle slysel.

 

#61 7. 6. 2007 11:28

_luca_
♥♥♥----
Registrovaný: 2. 5. 2007
Příspěvky: 168

Re: Dnes nemám radost - téma jen tak pro pokec a pro pohlazení na duši

mam nemam... nevim, proste je to mezi nama takovy... ani nevim jaky..... kdyby byl cas, tak prochazku beru vsema deseti..... jenze do vecera jsme oba v praci.....sad a vecer sice stravime spolu, ale to uz pujdem akorat tak do hajan.....


Život se neměří počtem nádechů a výdechů, ale chvílemi, které nám vzaly dech.

Není tady

 

#62 7. 6. 2007 11:34

avalonka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1673

Re: Dnes nemám radost - téma jen tak pro pokec a pro pohlazení na duši

Já už dlouhá léta nemívám "špatné dny" (a že jsem jich mívala skoro 80%), ale co mně vždycky pomohlo a pomáhá je říct si, že existujou lidi, kteří kdyby mohli v daný den být v mé kůži, tak snad radostí prorazí strop.

Třeba holka, co je slepá, ochrnutá, úplně bez peněz, nemocná, co jí zrovna zemřel někdo blízký. A nebo třeba žena týraná (která neví, jak uniknout) a nebo žena v Somálsku. A nebo třeba na Blízkým Východě, kde se válčí.

Vždycky, když na mě padne splín, říkám si, že kdyby taková žena mohla být na chvíli relativně mladou, úplně zdravou, finančně zajištěnou Pražandou s hezkým bytem, zajímavou práci, spoustou přátel a teď i milujícím přítelem a miminem, tak by se poprdala na kvadrát.

Všechno je jen o úhlu pohledu. Takže si vždycky zkusím představit, že jsem ta týraná žena ze Somálska (co navíc musí tahat vodu ve vědrech 5 km daleko, zatímco já to mám do kuchyně 10 metrů) a teď si říkám:

nikdo mě dnes nezbije = úžasné!
nebudu dnes hladovět = fantastické!
nebudu muset dřít do úmoru = fenomenální!

A pak si řeknu, že jsem vlastně naprosto vyvolený člověk, že jsem se narodila v týhle zemi a navíc do míru. Howgh! big_smile


http://lilypie.com/pic/080125/ivPB.jpghttp://b1.lilypie.com/33HPp1/.png

Není tady

 

#63 7. 6. 2007 11:37

majkafa
Host

Re: Dnes nemám radost - téma jen tak pro pokec a pro pohlazení na duši

Od Vánoc 2006 už taky nemám špatné dny. Av - něco jako ty. big_smile Je to moc prima, viď?

 

#64 7. 6. 2007 11:40

avalonka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1673

Re: Dnes nemám radost - téma jen tak pro pokec a pro pohlazení na duši

ڞasný, majkafo. Fakt jo!


http://lilypie.com/pic/080125/ivPB.jpghttp://b1.lilypie.com/33HPp1/.png

Není tady

 

#65 7. 6. 2007 11:42

ADRIANA 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 7347

Re: Dnes nemám radost - téma jen tak pro pokec a pro pohlazení na duši

luca a čo si vlastne pokazila? nie je mi to jasné hmm


Natália   * 12.06.2010 *  3100g / 48cm
http://www.tickerclub.com/cache/fc254e0664.png
    http://mareckinblog.blogspot.com/

Není tady

 

#66 7. 6. 2007 11:47

_luca_
♥♥♥----
Registrovaný: 2. 5. 2007
Příspěvky: 168

Re: Dnes nemám radost - téma jen tak pro pokec a pro pohlazení na duši

ja vlastne ani nevim... s pritelem jsme proste jednou na hore, jednou dole... a dneska je mega mrzout... ze vseho ma priserne velkou hlavu.... ja vlastne uz sama nevim, nevim nic... jestli jsem neco pokazila, nebo ne..... ale dost casto se hadame.... vcera jsem se trochu chytli, odjel v poho, a dneska se mnou nechce mluvit.... asi vsechno kazim tim, ze ho mam proste rada, a proste chci od nej videt zajem... o me..... zmateny co..... no proste nevim.....


Život se neměří počtem nádechů a výdechů, ale chvílemi, které nám vzaly dech.

Není tady

 

#67 7. 6. 2007 11:50

ADRIANA 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 7347

Re: Dnes nemám radost - téma jen tak pro pokec a pro pohlazení na duši

včera odišiel ok a teraz a ignoruje a ty si vyčítaš že si niečo urobila zle? va


Natália   * 12.06.2010 *  3100g / 48cm
http://www.tickerclub.com/cache/fc254e0664.png
    http://mareckinblog.blogspot.com/

Není tady

 

#68 7. 6. 2007 11:53

_luca_
♥♥♥----
Registrovaný: 2. 5. 2007
Příspěvky: 168

Re: Dnes nemám radost - téma jen tak pro pokec a pro pohlazení na duši

ono to totiz tak bejva.... rozloucime se v poho, a druhej den je proste jeden z nas v haji, a toho druhyho nechce pomalu ani videt... posledni dobou jsem byla v haji ja, dneska je on, a ja z nej.....sad


Život se neměří počtem nádechů a výdechů, ale chvílemi, které nám vzaly dech.

Není tady

 

#69 7. 6. 2007 11:54

ADRIANA 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 7347

Re: Dnes nemám radost - téma jen tak pro pokec a pro pohlazení na duši

a to akože prečo?


Natália   * 12.06.2010 *  3100g / 48cm
http://www.tickerclub.com/cache/fc254e0664.png
    http://mareckinblog.blogspot.com/

Není tady

 

#70 7. 6. 2007 11:56

_luca_
♥♥♥----
Registrovaný: 2. 5. 2007
Příspěvky: 168

Re: Dnes nemám radost - téma jen tak pro pokec a pro pohlazení na duši

co proc?


Život se neměří počtem nádechů a výdechů, ale chvílemi, které nám vzaly dech.

Není tady

 

#71 7. 6. 2007 11:58

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: Dnes nemám radost - téma jen tak pro pokec a pro pohlazení na duši

avalonka, majkafa:
tak takhle me nikdy nenapadlo přemýšlet, zkusit si představit někoho jiného v mé kůži ale na první pohled se mi to zablíbilo, takže jdu do toho:).
Můj problém je ten, že se dost často rozčiluju nad naprostými hloupostmi a maličkostmi i když vím, že bych to radši měla plavat...a stejně se mi to nedaří. Snad to s přibývajícím věkem vymizí, neb už jsem z tohoc celá šedivásmile


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#72 7. 6. 2007 12:01

ADRIANA 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 7347

Re: Dnes nemám radost - téma jen tak pro pokec a pro pohlazení na duši

luca, no prečo sa ku sebe takto správate? to je nejaký zrelý vzah? kožko máte rokov, ako dlho ste spolu?


Natália   * 12.06.2010 *  3100g / 48cm
http://www.tickerclub.com/cache/fc254e0664.png
    http://mareckinblog.blogspot.com/

Není tady

 

#73 7. 6. 2007 12:02

avalonka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1673

Re: Dnes nemám radost - téma jen tak pro pokec a pro pohlazení na duši

To není o věku, taurusko. To je o tom tvém problému, o kterém píšeš. A teď si představ, jaká úžasná budoucnost tě čeká! (osobně vyzkoušeno). Až se s tím problémem popasuješ a najdeš svou ženskou podstatu, svou výjimečnost a vnitřní krásu, už se ti nestane, že bys vstávala s depresí nebo se nechala opravdu vydeptat nějakou hloupostí! smile

Už se na to těšíš? Tak to se těš, protože to je fakt masakr. Takový štěstí. Takový ten pocit, že je všechno naprosto v pořádku. Tomu se nic nevyrovná! smile


http://lilypie.com/pic/080125/ivPB.jpghttp://b1.lilypie.com/33HPp1/.png

Není tady

 

#74 7. 6. 2007 12:03

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Dnes nemám radost - téma jen tak pro pokec a pro pohlazení na duši

Bolí ma hrdlóóóó.... grater kvapkám si Tea-tree Oil na cukor, ale nie je to bohviečo. A nechce sa mi ani rozpráva - usch vidno, že som na umretie. Musím vybavi niekožko nepríjemností a čaká ma dlhý deň v robote... roll Ale božavé hrdlo je dôkaz, že žijem, a to je viac, ako môže poveda istý skoro 15-ročný chlapec, ktorý sa presne pred týždňom zabil na motorke. Som na tom lepšie ako on - a aj ako jeho rodičia a príbuzní... hmm Takže dlho fňuka nebudem... tummenupp godlike


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#75 7. 6. 2007 12:05

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Dnes nemám radost - téma jen tak pro pokec a pro pohlazení na duši

faf napsal(a):

ADRIANA 1 napsal(a):

ivana, to je zlaté big_smile
faf, je mi to jasné big_smile dumbom  a ešte raz dumbom
lvice, nebudem, len si to neviem zmeni, čakám kedy mi niekto poradí lol   ale chcem by  čo najskôr wink

chapave dievca... big_smile hej, tresni ma este raz, mozno mi to z tej blbej gebule niekto vytlcie...

dumbom Pošlem ti čoskoro SZ s infos, čo si xcela... pussa


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů