Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 6. 6. 2007 17:23

bussy
♥------
Registrovaný: 26. 4. 2007
Příspěvky: 18

sušená syrovátka a akné

zdravim vsechny.prosim vsechny kdo maji nejakou zkusenost se sušenou syrovátkou proti akne.ja prave slysela ze dokonale vyhlazuje plet a presne tohle bych potrebovala.totiz nemam primo pupinky ale spis mam na cele hodne nerovnou plet ktera by potrebovala opravdu vyhladit.tak piste jestli vysledky stoji za to diiky moc

Není tady

 

#2 6. 6. 2007 19:14

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: sušená syrovátka a akné

Jako že by ti syrovátka vyhladila nerovnosti pleti ? Tomu přece sama nevěříš...to by byli doktoři bez práce!


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#3 6. 6. 2007 20:14

jolka
♥♥♥♥---
Místo: litomerice
Registrovaný: 13. 12. 2006
Příspěvky: 437

Re: sušená syrovátka a akné

no na plet pry pomaha hodne vitaminu B,tak zkus treba B-komplex a pry jsou dobre kvasnice....tak zkus treba i pivo lol


http://lilypie.com/pic/070521/TToB.jpghttp://bf.lilypie.com/OkCjp2/.png     
http://lilypie.com/pic/070521/heb6.jpghttp://b5.lilypie.com/FbErp2/.png

Není tady

 

#4 11. 6. 2007 19:03

bussy
♥------
Registrovaný: 26. 4. 2007
Příspěvky: 18

Re: sušená syrovátka a akné

dobre tak syrovatku asi vyloucime jak se zda.hmma jeste kdyz uz jsme u toho jake mate zkusenosti s pojidanim tablet s obsahem zinku.prave by me zajimalo jestli je to jen reklamni tah farmaceutickych firem nebo jestli to fakt pomaha.ja vim ze zinek je na akne dobry ale chtela bych vedet jeslti vysledky jsou fakt zlepseni nebo jen "nezhorsovani".napiste nekdo prosim

Není tady

 

#5 17. 7. 2007 10:27

Natálie
♥♥♥♥♥--
Místo: Severní Čechy
Registrovaný: 17. 5. 2007
Příspěvky: 894

Re: sušená syrovátka a akné

bussy napsal(a):

dobre tak syrovatku asi vyloucime jak se zda.hmma jeste kdyz uz jsme u toho jake mate zkusenosti s pojidanim tablet s obsahem zinku.prave by me zajimalo jestli je to jen reklamni tah farmaceutickych firem nebo jestli to fakt pomaha.ja vim ze zinek je na akne dobry ale chtela bych vedet jeslti vysledky jsou fakt zlepseni nebo jen "nezhorsovani".napiste nekdo prosim

Syrovátka náhodou pomáhá, mě ple částečně vyhladila. Používám mlíko La Cherve (kozí kosmetika) a nemůžu si jí vynachválit. Taky je dobré se poradit s doktorem, aby vyloučil jiné příčiny. Zatím mě předepsal Zineryt a síru na záda.


Změna přichází pomalu.
Paul McCartney

Není tady

 

#6 11. 4. 2011 11:59

LenaO
♥------
Registrovaný: 11. 4. 2011
Příspěvky: 1

Re: sušená syrovátka a akné

Zdravím, sice je tato diskuze už stará, ale na akné trpím velmi dlouho. Nepomohla mi ani antikoncepce, ani kožní lékař. Syrovátku mi máma koupila v pátek a piju ji ráno a večer, jednou za den si pak dělám masku a musím říct, že i za tak krátkou dobu je rozdíl značný. Ple se čistí, jde to vidět a když si na ni sáhnu je mnohem hebčí. Na to nejhorší mi pomohl Pangamin, dá se koupit v lékárně a nestojí mnoho. Jím ho pravidelně několikrát za den po jídle. Používám make-up Affinitone, je lehký a na aknózní ple podle mě ideální.

Není tady

 

#7 14. 4. 2011 3:02

Lamiia
♥------
Registrovaný: 5. 4. 2011
Příspěvky: 5

Re: sušená syrovátka a akné

já dlabu od pátka B komplex forte a Zinek a taky to perfektně zabírá, lokálně si boláčky mažu zinkovou mastí a vypadá to, že budu mít pokoooj.. jen doufám, že na to ple po čase nebude resistentní jako zatím na vše.... několik měs. mi pomáhala konopná mast.. nyní ale spíš škodí...je dobré dle mých zkušeností produkty střídat... vybrat si 3-4 co víme, že nám pomáhají a po měsíce je obměnovat aby si na ně plet tedy nazvykala.. wink

Není tady

 

#8 14. 4. 2011 13:33

Rozárka*
♥♥♥----
Místo: Ostrava
Registrovaný: 13. 3. 2007
Příspěvky: 102

Re: sušená syrovátka a akné

Ahoj, aky jsem začala pít syrovátku a byla jsem překvapena, že chu je jako slabé sušené mléko. Kupuju si ji v lékárně za cca 35 Kč. Já jsem si to pořídila spíše jako doplněk ke stravě (bílkoviny po cvičení) a byla jsem překvapena, na co všechno syrovátka příznivě působí:
1. při vnitřním užívání:
příspívá k odvádění toxických látek z organismu
podporuje činnost ledvin,
Sušená syrovátka upravuje metabolismus,
snižuje hladinu cholesterolu,
omezuje záněty žaludku a střev,
Sušená syrovátka je zdrojem důležitých minerálů - proto je vhodná pro sportovce,
je nízkokalorickým nápojem i potravinou - podporuje hubnutí,
doporučuje se ženám v době těhotenství - nesnižuje hladinu vápníku a odvodňuje.
2. při vnějším užívání:
díky protizánětlivému účinku je Sušená syrovátka vhodná ke
každodennímu mytí citlivé dermatózní pleti,
napíná, prokrvuje a vyhlazuje pokožku,
Sušená syrovátka reguluje Ph pokožky - je proto vhodná do koupelí,
při ekzémech i lupénce se doporučuje vnější i vnitřní užívání.

Hladká ple - svěží a hladkou ple budeme mít po aplikaci masky ze třech lžic syrovátkového prášku. Ten smícháme s vlažnou vodou tak, aby vznikla kaše. Necháme 10 minut působit, poté opláchneme.
Syrovátkový nápoj (neperlivý) - nasypeme 10 g (1 polévkovou lžíci) syrovátky do 1,5 až 2 dcl teplé vody. Rozmícháme na kašičku a dolijeme vodou. Pro studený nápoj použijeme mixér nebo šejkr. Nápoj můžeme lehce přisladit ovocnými šávami.

Teprve jsem se syrovátkou na začátku, tak nemůžu potvrdit její účinky na ple, ale je fakt, že jako nápoj je to dobrý a po cvičení doporučuju :-)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů