Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#126 7. 6. 2007 18:56

ADRIANA 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 7347

Re: Přítelčina nevěra

baba napsal(a):

baba napsal(a):

ADRIANA 1 napsal(a):

ja sa tu k tomu radšej nevyjadrím, aby si ma zase niekto nebral do pusinky že? big_smile

ale aspoň trošku, ak ju chceš, tak to nerieš,ak si schopný pustiť sa do rozchodu, tak sa jej spýtaj. a povedz jej že má super kamošku roll

rodnarodnarodnarodna

Ted jsem to pochopil, pokud je schopnej se pustit do rozchodu,tak se ji ma zeptat a rict ji to? Proc by to melo znamenat rozchod? Proc kdyz se ji zepta, ona hned vezme ze ji neveri, kdyz se ji jeste nezeptal? nechapu. dumbom

ak sa jej to spýta, možno to poprie. ale keď jej ten olafio povie, že mu to potvrdila JEJ kamoška, tak dievča výjde s pravdou von. a on to neunesie. usudzujem podľa jeho reakcií.  a preto hovorím, že ak je schopný sa na to vykašlať ak chce  byť s ňou, nech to nerieši.


Natália   * 12.06.2010 *  3100g / 48cm
http://www.tickerclub.com/cache/fc254e0664.png
    http://mareckinblog.blogspot.com/

Není tady

 

#127 7. 6. 2007 18:57

ADRIANA 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 7347

Re: Přítelčina nevěra

baba a prečo plačeš?


Natália   * 12.06.2010 *  3100g / 48cm
http://www.tickerclub.com/cache/fc254e0664.png
    http://mareckinblog.blogspot.com/

Není tady

 

#128 7. 6. 2007 19:03

baba
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 906

Re: Přítelčina nevěra

ADRIANA 1 napsal(a):

baba a prečo plačeš?

bojim se neco napsat,abych te necuril lol a proto ze jsem v praci,ale za chvili padam

Není tady

 

#129 7. 6. 2007 19:05

ADRIANA 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 7347

Re: Přítelčina nevěra

ja už tiež miznem. a tebe môže byť predsa jedno, či ma naštveš nie? si zabudol? som len pospájanými písmenkami pre teba wink pekný večer


Natália   * 12.06.2010 *  3100g / 48cm
http://www.tickerclub.com/cache/fc254e0664.png
    http://mareckinblog.blogspot.com/

Není tady

 

#130 7. 6. 2007 19:06

ADRIANA 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 7347

Re: Přítelčina nevěra

a aby som nezaostala. ja som tiež vedúca big_smile kua supermario


Natália   * 12.06.2010 *  3100g / 48cm
http://www.tickerclub.com/cache/fc254e0664.png
    http://mareckinblog.blogspot.com/

Není tady

 

#131 7. 6. 2007 19:11

baba
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 906

Re: Přítelčina nevěra

ADRIANA 1 napsal(a):

a aby som nezaostala. ja som tiež vedúca big_smile kua supermario

ty jsi jen vedouci, kdezto ja jsem king
mej se, jsem si delal pr... cool

Není tady

 

#132 7. 6. 2007 19:12

ADRIANA 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 7347

Re: Přítelčina nevěra

kedy zas? kedy si si robil pr...? že si king? no nič. idem za miláčikmi domov. rozumej-muž a pes, nie dvaja muži tongue cool

Upravil(a) ADRIANA 1 (7. 6. 2007 19:17)


Natália   * 12.06.2010 *  3100g / 48cm
http://www.tickerclub.com/cache/fc254e0664.png
    http://mareckinblog.blogspot.com/

Není tady

 

#133 7. 6. 2007 19:22

baba
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 906

Re: Přítelčina nevěra

ADRIANA 1 napsal(a):

kedy zas? kedy si si robil pr...? že si king? no nič. idem za miláčikmi domov. rozumej-muž a pes, nie dvaja muži tongue cool

no s tim ze se te bojim,cau

Není tady

 

#134 8. 6. 2007 10:18

arabela77
♥♥♥----
Registrovaný: 13. 9. 2006
Příspěvky: 167

Re: Přítelčina nevěra

TAk co Olafio, neco novyho? Jen takova drobnost. Sve holce o te "kamaradce" rekni, prece nedopustis, aby si hrala na prsou takovyho hada!

Není tady

 

#135 8. 6. 2007 13:15

olafio
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 4. 2007
Příspěvky: 103

Re: Přítelčina nevěra

No novýho zatím nic moc......jen jsem včera mluvil s tou "kámoškou" a ta mi řekla, že když ji nevěřím, tak to její přiznání s ní dostane a nahraje na diktafon sad takže to asi bude pravda a kámoška se toho snaží na 100 procent využít, myslím té její "chyby". Já už bych to neřešil, jenomže mě trápí ta věc, že prý to udělala přítelkyně i v minulých vztazích předemnou......a tudíš se bojím, že se to bude za čas opakovat sad

Není tady

 

#136 8. 6. 2007 13:16

olafio
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 4. 2007
Příspěvky: 103

Re: Přítelčina nevěra

Jinak dneska nebo zítra (až budu s přítelkyní) si promluvím jen tak lehce o tom, jestli ji něco netrápí a tak......a uvidíme k čemu dospějem.

Není tady

 

#137 8. 6. 2007 13:20

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Přítelčina nevěra

"jen tak lehce" ... to jako že ji do obličeje posvítíš místo stovkou žárovkou jen čtyřicýtkou ??!



promiň


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#138 8. 6. 2007 13:24

olafio
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 4. 2007
Příspěvky: 103

Re: Přítelčina nevěra

adra napsal(a):

"jen tak lehce" ... to jako že ji do obličeje posvítíš místo stovkou žárovkou jen čtyřicýtkou ??!



promiň

ne! tak to nemyslím.....nebudu na nic narážet, jen se ji zeptám, co ji trápí a tak.. na tohle nebudu zatím vůbec narážet.

Není tady

 

#139 8. 6. 2007 13:26

baba
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 906

Re: Přítelčina nevěra

No az to budes mit potvrzeny, coz bych ti nepral, tak to na ni teda vybal, ze jestli je takova, ze si musi dokazovat svoji zadoucnost timhle, ze o takovou zenu nestojis,jestli v tom mini pokracovat i nadale.Ale do minulych vztahu ti je prd, takze to bych asi nepouzil,jde o to co do budoucna, muze se zmenit.
adro, jen tak lehce na rovinu,takhle bych to udelal ja,podotykam, az to budu VEDET, ne si to MYSLET!!!

Není tady

 

#140 8. 6. 2007 13:26

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Přítelčina nevěra

olafio...moc Ti držím pěsti...smilesmilesmile
a dej pak vědět :-)))


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#141 8. 6. 2007 13:27

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40313

Re: Přítelčina nevěra

Olafio, ja si sátle myslím, že kamoška má sovje vlasnté plány a vôbec to nie je bohvieaká !kamoška" a neprekvpaí ma, ak nakoniec skončíte spolu... Akurát si to odse..e jeden možno pekný a perspektívny vzťah. No ale u nás sa hovorí: Kto chce kam, pomozme mu tam. Chceš pravdu, máš ju mať - len či si na ňu dorástol... hmm


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#142 8. 6. 2007 13:29

baba
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 906

Re: Přítelčina nevěra

Selima napsal(a):

Olafio, ja si sátle myslím, že kamoška má sovje vlasnté plány a vôbec to nie je bohvieaká !kamoška" a neprekvpaí ma, ak nakoniec skončíte spolu... Akurát si to odse..e jeden možno pekný a perspektívny vzťah. No ale u nás sa hovorí: Kto chce kam, pomozme mu tam. Chceš pravdu, máš ju mať - len či si na ňu dorástol... hmm

Ja si takym myslim, ze je to kachna.A jestli ne, je to jen veci Olafia,jestli s takovou chce stravit zivot.A myslim,Olafio, ze kdyby ti to az tak nevadilo,tak bys to neresil.Ale to neni nenormalni.

Není tady

 

#143 8. 6. 2007 13:30

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Přítelčina nevěra

To je super kámoška smile taky bych si takovou přála vissla mad

A k čemu ti tak to přiznání bude ? ... jen tak lehce? Raději nevědět!
Taky držím palce a jsem zvědavá, jak to dopadne wink


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#144 8. 6. 2007 13:31

baba
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 906

Re: Přítelčina nevěra

Feuria napsal(a):

To je super kámoška smile taky bych si takovou přála vissla mad

A k čemu ti tak to přiznání bude ? ... jen tak lehce? Raději nevědět!
Taky držím palce a jsem zvědavá, jak to dopadne wink

Fe, ja myslim,ze chce slyset NE,spis proto v tom vrta,druhy duvod jsem napsal vyse.

Není tady

 

#145 8. 6. 2007 13:32

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Přítelčina nevěra

S jakou takovou ? To, že si hold "švihla" bokem z ní ještě nedělá masovou vražedkyni ... to samé platí u chlapů - klidně může být chlap věrný a stejně tak to může být sprosté hovado (i když věrné) ! Ach jo!


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#146 8. 6. 2007 13:33

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Přítelčina nevěra

to že ti řekla že to nahraje na diktafon...to je takové bububu...anebo ne je to BUBUBUBUBU!!!
vsadím se stebou že tu nahrávku by jsi nikdy neviděl:-))) to je "důkaz" největšího kalibru...když ti řekně že to nahraje...myslí si že jsi takový trouba a zbaští ji to aniž by se vubec o nějkou nahrávku pokoušela...
však jsem se ptala o několik stránek výše jestli někoho ona kámoška má....víš kam tím mířím.....
co takhle nahrát si ty ji na diktafon a pustit to své přítulkyni......va (blbost)


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#147 8. 6. 2007 13:34

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Přítelčina nevěra

No, to je to - chce slyšet NE - ale na ANO asi moc připraven nebude - a pak to pojede - jako po másle !


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#148 8. 6. 2007 13:36

arabela77
♥♥♥----
Registrovaný: 13. 9. 2006
Příspěvky: 167

Re: Přítelčina nevěra

olafio napsal(a):

No novýho zatím nic moc......jen jsem včera mluvil s tou "kámoškou" a ta mi řekla, že když ji nevěřím, tak to její přiznání s ní dostane a nahraje na diktafon sad takže to asi bude pravda a kámoška se toho snaží na 100 procent využít, myslím té její "chyby". Já už bych to neřešil, jenomže mě trápí ta věc, že prý to udělala přítelkyně i v minulých vztazích předemnou......a tudíš se bojím, že se to bude za čas opakovat sad

Proboha! Co je to za kravu! Ty se, chlape, smontuj a posli ju do pr...e. A hodne rychle.

Není tady

 

#149 8. 6. 2007 13:40

baba
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 906

Re: Přítelčina nevěra

Feuria napsal(a):

S jakou takovou ? To, že si hold "švihla" bokem z ní ještě nedělá masovou vražedkyni ... to samé platí u chlapů - klidně může být chlap věrný a stejně tak to může být sprosté hovado (i když věrné) ! Ach jo!

ale Fe,nerikej mi,ze by ti nevadilo zit,mit rodinu, deti, s nevernikem,ale jinak by to byl bezva chlap vavava
To jsi prvni, leda ze by mel jesta hafo penez a tys to delala stejne. yikes

Není tady

 

#150 8. 6. 2007 13:41

ADRIANA 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 7347

Re: Přítelčina nevěra

Selima napsal(a):

Olafio, ja si sátle myslím, že kamoška má sovje vlasnté plány a vôbec to nie je bohvieaká !kamoška" a neprekvpaí ma, ak nakoniec skončíte spolu... Akurát si to odse..e jeden možno pekný a perspektívny vzťah. No ale u nás sa hovorí: Kto chce kam, pomozme mu tam. Chceš pravdu, máš ju mať - len či si na ňu dorástol... hmm

ach sleima, ani nevieš akú pravdu máš. prežívame to teraz v rodine. dve sestry a jeden muž. strašná vec sad
tú komošku by som nakopala! že sa nehanbí, ešte ti to chce tak hnusne dokázať.... evidentne má vyššie záujmy hmm


Natália   * 12.06.2010 *  3100g / 48cm
http://www.tickerclub.com/cache/fc254e0664.png
    http://mareckinblog.blogspot.com/

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů