Oznámení

8. června : Vážení uživatelé, v současné době pracujeme na vylepšení stránek Babinet.cz, což může způsobovat občasné výpadky či problémy spojené zejména s přihlašováním. Na odstranění problémů a doladění detailů usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení.

8. června : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

28. května : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

#1 5. 6. 2007 13:25

kikinkas
♥------

barevné mateřské znaménko

ahoj chtěla bych se zeptat, máte někdo zkušenosti s barevným vystouplým mateřským znaménkem? Abych to upřesnila...čtu ruzné články o rakovině kůže a tam popisují příznaky. Mé mateřské znaménko se od dětství nezvětšilo ( 6mm) ale je vystouplé a na půl hnědé a na půl černé...ale to zbarvení myslím že je tam také déle, možná od narození....je na zádech tak si nejsem jista...nemáte s tím někdo zkušenosti...prosím rada bych znala vᚠnázor...není to nebezpečné? je mi 23 let

Není tady

#2 5. 6. 2007 13:37

Petuna
♥♥♥♥♥--

Re: barevné mateřské znaménko

Mám taky takové znamínko na prsu ale stále je v kontaktu s podprsenku a odírám ho. Je mi 38 let a včera jsem se ptala na kožní, prý je v pořádku ale tím že se odírá je lepší ho dát na podzim pryč, je taky vystouplé asi 7 mm hnědočerné.

Není tady

#3 5. 6. 2007 14:09

kikinkas
♥------

Petuna napsal(a):

Mám taky takové znamínko na prsu ale stále je v kontaktu s podprsenku a odírám ho. Je mi 38 let a včera jsem se ptala na kožní, prý je v pořádku ale tím že se odírá je lepší ho dát na podzim pryč, je taky vystouplé asi 7 mm hnědočerné.

děkuju Petunko za odpověd, trošku mě to uklidnilo...taky o tom přemýšlím o odstranění, ale je to vhodnější asi na podzim,že...děkuju

Není tady

#4 5. 6. 2007 14:18

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Web

http://www.melanomy.cz/?touch=matemelanom

Upravil(a) Míša Kulička (5. 6. 2007 14:18)

"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

#5 10. 6. 2007 8:17

Angelicek1
♥♥-----

"http://www.melanomy.cz/?touch=matemelanom"
takto sa odstraňujú znamienka na úrovni kože, to, ktoré je vystúpené sa odstraňuje inak. neviem ako sa to volá, ale mne to vystúpené robili tak, že som ráno prišla, žahla som si na brucho(mala som ho na chrbte) a oni zobrali nejaku vecičku(vyzeralo to ako pero), trošku to štiplo, zalepili to a išla som domov. Keď zistím ako sa to volá dám vedie.
P.S.:mám ešte jedno znamienko, to je na úrovni kože a to povedali, že mi nebudú teraz robi jazvičku, som ešte mladá, takže nabudúce

„Otázka, trápí mě nocí dnem, zda lidstvo či mé já blázen je.“ Albert Einstein
„Dům nestojí na zemi, ale na ženě.“ mexické přísloví

Není tady

#6 10. 6. 2007 8:20

Angelicek1
♥♥-----

no, už som to našla: bola som na kožnom na vyšetrení dermatoskopom a to odstránenie sa volalo koagulácia

„Otázka, trápí mě nocí dnem, zda lidstvo či mé já blázen je.“ Albert Einstein
„Dům nestojí na zemi, ale na ženě.“ mexické přísloví

Není tady

#7 10. 6. 2007 16:45

maharata
♥♥-----
Místo: Rýmařov
Web

TENTO PŘÍSPĚVEK BYL NEPOLVOLENOU REKLAMOU, KTERÁ JE ZDE ZAKÁZÁNA!
SLUNÍČKO

Jíme proto,abychom žili...nežijeme proto,abychom jedli.

Není tady

#8 10. 6. 2007 20:22

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

Včera jsem se dívala výjimečně na televizní noviny, a velmi důrazně tam varovali před samoléčením mateřských znamének, říkal tam odborník na melanomy, že každé znaménko by měl vyšetřit kožní lékař, myslím že laik sám nepozná o jaké znaménko jde...je to moc nebezpečné.  Já jsem si dala odstranit znaménka laserem, a přesto že to prováděl odborný kožní lékař, poslal všechna odstraněná znaménka na rozbory, aby se vyloučilo zda jsou maligní ...

Strach je malá smrt...

Není tady

#9 11. 6. 2007 10:21

sandonorica
♥♥♥----

Taky jsem si jedno nechala na zadech odstranit, nejdriv jsem zasla na kozni, tam se mi nato mrkla, napsala doporuceni na odstraneni a pak uz to bylo sup sup stolt Poslali to na histologii a bylo to dobry. Je to uz asi ctyri roky.

Není tady

#10 11. 6. 2007 23:03

maharata
♥♥-----
Místo: Rýmařov
Web

No je pravdou,že já si zjistím jestli v těle jsou rakovinné buňky nebo nejsou ,přístrojem.Ale bylinné přípravky na druhou stranu organismus čistí,aby tam nic rakovinného nebylo,takže když likvidují znaménka či bradavice,tak tam není takové nebezpečí.Oni ho neodstraní najednou,ale pomalu ho umrtví až odpadne samo.
Lékaři alternativní metody nemají rádi(né všichni!,spolupracuji s lékaři,kteří dělají obojí) a nechtějí aby se to léčilo přírodní cestou.Raději řežou než by tělu dali i jinou možnost.Také nedávno v televizi tvrdili,že kyselina citronová která je téměř ve všech potravinách není nebezpečná a přitom pokud ji budete mít v jídelníčku stále,tak je silně rakovinotvorná.A to je i v dětských přesnídávkách...to jim nevadí.
Ale je dobré vědět na čem jsme a když to není zhoubné,potěší to.

Jíme proto,abychom žili...nežijeme proto,abychom jedli.

Není tady

#11 12. 1. 2008 16:32

Renik1976
♥------

Ahoj chtěla jsem se zeptat. Asi před 3 dny se mi udělala na noze tmavě modrá skvrna pravidelná je jako od kružítka a v něm je jakoby znamínko má takovou světlejší barvu, docela se bojím. Myslíte, že můžu mít rakovinu kůže????? Díky za odpovědi.

Není tady

#12 12. 1. 2008 18:25

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

Myslím že jestli se ti to udělalo náhle před 3 dny tak ne, to by byla rychlost! Něco tě nejspíš štíplo (pavouk) nebo ses nepozorovaně mechanicky poranila o něco. Klidně zajdi na kožní, mě jednou štípl (kousl???) pavouk a měla jsem s tím pak dost dlouho problémy.

Upravil(a) Bety (12. 1. 2008 18:35)

Strach je malá smrt...

Není tady

NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí