Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 5. 6. 2007 8:32

Marek_
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1244

Meno pre kocúra

Včera som si priniesol mladého čierneho kocúra, ale nemám pre neho ešte meno. Ako sa volajú tí vaši?


Moudrý jedná, aniž zasahuje a učí beze slov. Takto věci povstávají, uvedeny do pohybu a on se od nich neodvrací. Dává jim život, ale nepřivlastňuje si je. Koná, avšak nevytváří závislost. Završuje dílo, aniž si činí nárok na zásluhy.
Poněvadž na ničem neulpívá, nikdo mu nic nemůže vzít.

Není tady

 

#2 5. 6. 2007 9:09

Honey
♥♥♥♥---
Registrovaný: 12. 5. 2006
Příspěvky: 340

Re: Meno pre kocúra

Tak co jsme měli kocoury,jmenovali se Albus,Zvonek,Garfield,Pepa.No a teď máme 2 koata a nevíme pohlaví,tak se jmény pořád čekám....takže přivítám taky nějaký tip smilesmile

Není tady

 

#3 5. 6. 2007 12:37

Hannah
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 3. 10. 2006
Příspěvky: 529

Re: Meno pre kocúra

Perous a Damián.Jsou venkovní příliš se s námi nebratří.

Není tady

 

#4 5. 6. 2007 12:55

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: Meno pre kocúra

Tady to mᚠi s kočičím kalendářem .. a můžeš vybírat ! wink
http://www.celysvet.cz/kocici-kalendar-a-jmena.php

Není tady

 

#5 5. 6. 2007 13:12

anka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1093

Re: Meno pre kocúra

Já nemám kocoury,ale kočičí holčičky smile
Kocour bude ale určitě urostlý bijec,ochránce tvého - tedy dosud tvého,nyní jeho domova a proto by zasloužil jméno vznešené a hodné jeho postavení .
Aby jsi pak popřípadě nedopadl jak já když dcera pojmenovala kočku Micinka a je z ní vzrůstem a váhou takový minikoník sprsklý s gepardem lollollol
Jink ti přeji krásný život ve společenství a vítám tě do klubu kočičích lidí smile

Není tady

 

#6 5. 6. 2007 13:51

Marek_
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1244

Re: Meno pre kocúra

Vďaka Ela, tam si veru je z čoho vybera... smile


Moudrý jedná, aniž zasahuje a učí beze slov. Takto věci povstávají, uvedeny do pohybu a on se od nich neodvrací. Dává jim život, ale nepřivlastňuje si je. Koná, avšak nevytváří závislost. Završuje dílo, aniž si činí nárok na zásluhy.
Poněvadž na ničem neulpívá, nikdo mu nic nemůže vzít.

Není tady

 

#7 5. 6. 2007 20:26

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Meno pre kocúra

anko, my máme taky Micinku big_smile ale ta je ... obstarožní velkoobjemová kočičí matróna. Nemůže za to - její otec, sousedovic kocour byl abnormálně velká, tlustá obluda, který v pohodě seřezal i psa.
Micinčin syn Honzík je bohužel rovněž po dědečkovi - sice je to stříbrný mourek, ale rovněž se rád pere a váhově dosáhl 6 kg roll
No - a docela mám problém. Jak už jsem psala, ochočuju Bubíka a Kubíka - kočky dvorní. Už se sice nechají pohladit, ale černý Bubík ve mně vzbuzuje silné podezření, že se nejedná o kocoura, ale o kočku...
Takže v případě, že se potvrdí moje nejčernější obavy, už pomalu promýšlím náhradní variantu.
Sice mě napadlo mystifikovat manžela, že se mu vrátila převtělená Áďuška, kterou před rokem usmrtilo auto a vstrčit mu ji do baráku, ale obávám se, že by plánovaná léčka nemusela vyjít lol nebo manžel taky není blbej lol Navíc jeho dům je těsně u silnice, kam se kočku vůbec nevyplatí pořizovat z důvodu, že by dříve či později skončila pod koly auta.


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#8 7. 6. 2007 13:45

mondiale
♥♥-----
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 54

Re: Meno pre kocúra

TAk já mám černého kocoura a jmenuje se Gypsy...což docela sedíbig_smile

Není tady

 

#9 7. 6. 2007 13:56

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Meno pre kocúra

Taky tě vítám do klubu kočičářů....
Nějaké mu dej.... razí se taková zásada, že pokud chceš mít u kočky respekt a chceš jí i třeba něčemu naučit, tak je dobré nedát jí jméno, které obsahuje sykavky a jiné podobné hlásky, které používáš, když ji trestáš, kárᚠapod..... tudíž Simon, Šimon, Štěpán a tisíce ruzných jiných se potom tlučou s výchovou....
Jinak je to jedno, dej co je ti příjemné a dobře se ti vyslovuje, volá, zdrobňuje apod....
Stejně mu pak budeš říkat ještě dalšíma deseti přezdívkama a jménama.... lol lol
(odstrašující příklad - tchán pojmenoval sice psa, ale to je v tomto případě jedno, Fík a venčil ho a řval na něj, Fičane, Fičo... Fiiičo.... když se mu zaběhnul v parku a myslím, že do dneška nevysvětlil těm lidem v parku, že neřval na ně a hodně sprostě.... lol lol) On ten vítr a šelest stromů... udělá hodně.... lol

Není tady

 

#10 7. 6. 2007 19:36

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Meno pre kocúra

Macex: No, to musel být FIČÁK lol
Jinak moje nejčernější obavy se potvrdily stolt Bubík není Bubík, ale Kasilda.
Osmá kočka už je docela moc i na mě, ale protože moje kamarádka psala, že chce do domu KOČKU a ČERNOU, okamžitě jsem jí napsala mail, jestli si nechce pro Kasildu přijet, nebo  vypsané výběrové řízení Kasilda stoprocentně splňuje big_smile. Sice nevím, jestli se kamarádka kvůli kočce bude ochotna obtěžovat až z Jižních Čech vissla ale za zkoušku nic nedám, že...

Upravil(a) Kiara (7. 6. 2007 19:58)


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#11 8. 6. 2007 18:52

Ladie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2007
Příspěvky: 2242

Re: Meno pre kocúra

Já mám černou číču a jmenuje se Andulka - originálně Annie. Ale mám pocit, že příhodnější jméno by bylo Fuj, Nesmíš, Necháštohotypotvoro nebo něco podobného.

Není tady

 

#12 8. 6. 2007 19:20

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Meno pre kocúra

Kasilda má být správně Casilda, to je počeštěná verze smile Napadlo mě to proto, že je černá jako uhel, čili stoprocentní satanistické zvíře a píseň "Casilda´s Song" nahráli blackmetaloví brněnští Root.
Ovšem Kasildu jsem do Jižních Čech neudala grater nebo chovatelů, dychtících bezkočkovité kamarádce uvrhnout do domu vlastní kotě je na každém prstu deset a kamarádka logicky necítí potřebu jezdit pro kočku cca 150 km, i když by mně osobně ta představa vůbec nebyla proti mysli lol


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#13 9. 6. 2007 16:38

Mafia
♥♥♥♥---
Místo: Bratislava
Registrovaný: 13. 3. 2007
Příspěvky: 426

Re: Meno pre kocúra

Moji sú Radko a Félix. tummenupp


Girl to her boyfriend: One kiss and I'll be yours forever.
The guy replies: Thanks for the warning.
fuckyou

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů