Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 4. 6. 2007 21:30

pizzi
♥------
Registrovaný: 12. 5. 2007
Příspěvky: 4

Nechci být překážkou ve vztahu otec-syn...

0

Upravil(a) pizzi (11. 6. 2007 22:44)

Není tady

 

#2 4. 6. 2007 21:54

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Nechci být překážkou ve vztahu otec-syn...

Ale pizzi, nevím sice, co a jak se stalo, bohužel se mohl jakýkoli úraz malému stát i kdyby byl jen s tebou. Pokud je jinak dobrý tatínek, tak je nechávej o samotě, zkus to, dej mu víc prostoru a uvidíš. Když budeš mít pocit, že je to v pohodě, zrušíš svoji přítomnost při jeho návštěvách úplně, nebo naopak, když to nepůjde, tak v tom budeš pokračovat jako dosud. Nezbude ti nic jiného, než to zkusit, jinak se situace asi nezmění. Zkus to jednou, dvakrát a pak uvidíš. Tatínek to možná bere jako projev tvojí nedůvěry a to, co se malému stalo ho asi taky mrzí. To ale víš ty, jak to je.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#3 4. 6. 2007 22:35

pizzi
♥------
Registrovaný: 12. 5. 2007
Příspěvky: 4

Re: Nechci být překážkou ve vztahu otec-syn...

0

Upravil(a) pizzi (11. 6. 2007 22:44)

Není tady

 

#4 5. 6. 2007 15:08

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Nechci být překážkou ve vztahu otec-syn...

No, já se moc nedivím, že mu to vadí, když z něho dělᚠnesvéprávného idiota. Úraz se může stát a je dítě s kýmukoli - i z nedbalosti. Člověk se snaží, samozřejmě, je pořád ve střehu, ale pak přijde ta jedna vteřina.
Nevím jak ty, možná jsi dokonalá, ale každý, s kým o tom mluvím vždycky přizná, že zažil během dětství svých potomků pár chvil, kdy bylo jen pouhé štěstí, že to dobře dopadlo.
Takže, já bych ho nechala být a nehrála si na jedinou dokonalou na světě


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#5 5. 6. 2007 15:54

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Nechci být překážkou ve vztahu otec-syn...

pizzi: nemyslím si o sobě, že jsem nedbalá matka a přesto, když byli staršímu synovi tři měsíce, měla jsem ho položeného na posteli, seděla jsem vedlě něho, dívala se na něho a najednou sebou mrskl jako ryba a ležel pod stolkem, s natlučenou hlavou. To je hned, ani se nestačíš nadechnout. Mladší se mi zase spálil o klasická kamna na dřevo a taky jsem stála vedle něj. To se může stát i tobě. můžeš to aspoň zkusit, nechat je chvíli o samotě a uvidíš.  A jak píšeš, získᚠna tom, ten volný čas je někdy k nezaplacení.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#6 5. 6. 2007 20:27

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Nechci být překážkou ve vztahu otec-syn...

Já jsem úplně ,,šílená" matka, pořád dcerku (4) hlídám, oprašuju, bojím se o ni (přece jen je mi už 43 let) a přesto se mi stalo, že se mi jako malá převalila na posteli a začala z ničeho nic lézt po čtyřech (poprvé!) a já, i když jsem byla v pokoji a pár kroků od ní, spadla mi dolů z postele. Já hned hystericky volala taxíka a jela do nemocnice. Stát se to fakt může, jistě to nikdo nechce a neuhlídá..l.

Není tady

 

#7 6. 6. 2007 0:05

pizzi
♥------
Registrovaný: 12. 5. 2007
Příspěvky: 4

Re: Nechci být překážkou ve vztahu otec-syn...

0

Upravil(a) pizzi (11. 6. 2007 22:46)

Není tady

 

#8 6. 6. 2007 19:02

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Nechci být překážkou ve vztahu otec-syn...

No, já si to třeba nemyslím, možná ani ostatní, ale ono to není důležité - důležité je, jak to vnímá on - neříkej mi, že bude schválně vystavovat syna nebezpečí - vždy je to i jeho dítě


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů