Oznámení

9.srpna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.srpna : Bleskový koláč jako od babičky. Jednoduchý recept, který se nedá pokazit!

10.července : Potřebujete pomoc, nebo pomoci někomu v nouzi chcete? Dejte o sobě vědět na Pomahejtesi.cz!

#26 5. 6. 2007 19:21

Čekanka
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Vnitřní rozměr korbičky

mončo ten herkules není tak drahej, s tou cortinou je to horší. taky záleží jaká chceš kola a tak. Ten Oregon na kterej jsem dávala odkaz, je za 7500, což je super cena....

Není tady

#27 30. 9. 2008 14:21

marceetka
♥------

Re: Vnitřní rozměr korbičky

Ahojky, mám dilema prosím o radu.
Chtěla bych do budoucna 2.mimi mám již zakoupený hluboký kočárek Bambino Jack-Poll používala jsem ho jen jako hluboký přibližně jen 10 měsíců a poté jsem si koupila X-lander XT jen sportovní verzi, ale hluboký si ponechala a strčila na půdu roll. A teď přemýšlím jestli hluboký prodat ikdyž jsem za něj dala 7OOO kč plus zimní pytel Emitex za 13OO kč vissla a chtěla bych si poté koupit hlubokou korbu a autosedačku na x landra. Poraťte prosím zda si ponechat hlubokej nebo dokoupit věci na X-landera ? Bojím se malé korbičky a nevím jak na konstrukci X-Landra funguje autosedačka a jaký s ní máte zkušenosti. Zatim moc dík za odpověďi.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí