Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 3. 6. 2007 12:26

PetraF
♥♥♥----
Registrovaný: 11. 4. 2006
Příspěvky: 214

dotaz-dovolená bez dítěte

Ahoj všem,rozhodla jsem se že pojedeme letos na dovču bez prcka.jedeme na 11dní do Bulharska,ale začínam mít obavu jak to tady prcek beze mě zvládne.....máme téměř rok.byla jste některá tak dlouho bez dítka,popřípadě jak to snášelo?předem díky za odpovědi,názory

Není tady

 

#2 3. 6. 2007 13:26

jitka2
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 1. 2006
Příspěvky: 10503
Web

Re: dotaz-dovolená bez dítěte

Petři a proč jedete bez prcka?????  Já bych asi nejela, stýskalo by se mě i manželovi a prckovi asi taky....,ale to je jen můj názor

Není tady

 

#3 3. 6. 2007 13:31

Martina
♥♥♥----
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 209

Re: dotaz-dovolená bez dítěte

Peto a nebude se spis styskat tobe? Taky me to napadlo ale ja bych to bez Tomika nevydrzela a tim padem si dovcu ani neuzila. Nekde jsem cetla, ze do dvou let se nemaji nechavat deti dlouho sami. Ale uz si nepamatuju zdroj a tak ani jak moc je to smerodatny. Asi taky zalezi, jak moc je zvykly na ty co by ho hlidali. Tomik treba vylozene miluje moji svagrovou a u ty zustane bez problemu a na babicku s dedou si musi pokazdy zvykat. Tak preju at to dobre dopadne


http://tt.lilypie.com/8KSZp1/.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10715;107/st/20051222/n/Tomasek/dt/6/k/42ed/age.png

Není tady

 

#4 3. 6. 2007 13:35

PetraF
♥♥♥----
Registrovaný: 11. 4. 2006
Příspěvky: 214

Re: dotaz-dovolená bez dítěte

holky zvažovala jsem to dlouho,vím,že se bude stýskat malému a mě taky...ale jelikož jsem na maleho sama-bez tatínka,tak to svým způsobem potřebuju...co člověk to jiný názor-snad to zvládnem

Není tady

 

#5 4. 6. 2007 9:47

Pinky
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Morava
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 8796

Re: dotaz-dovolená bez dítěte

Jejda... já bych nejela ani za zlatý prase !! Mám tři děti a u prvního jsme byli ( asi z maldické nerozvážnosti big_smile ) sami s manželem v Itálii a to jenom na týden !!
První a druhý den jsem si to užívala a pak to přišlo...porbrečela jsem celej zbytek dovolené...bylo mi moc smutno.... nemohla jsem vidět žádnej kočárek s miminem a pak jsem z budky protelefonovala asi tisícovku.
Kdybysme tam tehdy nebyli autobusem s cestovkou, ale vlastní dopravou..určitě bych už ve sředu jela domů....
Teď  mám děti tři a vím naprosto přesně, že dýl jak na jednu noc, bych bez nich nikam nejela.... roll


http://lbyf.lilypie.com/hX62p1.png

Není tady

 

#6 4. 6. 2007 9:51

Svedka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 5067
Web

Re: dotaz-dovolená bez dítěte

lol lol lol já Terinku nepůjčím ani na dvě hoďky v kočárku, natož bez ní někam odjet dumbom to bych nepřežila lol
Ale stejně nemůžu, páč ji naštěstí ještě kojím tummenupp Zatím mě netáhne ani jít někam večer a nechat ji spící doma třeba s babičkou. Prostě ji potřebuju mít stále na blízku,jinak jsem out vissla
Ono to snad přejde, až bude větší ....
Každopádně si ji chci maximálně užít, páč je jediná a jedinečná pro svoji maminku. Další dítě už ve svém životě neplánuju, takže jí chci dát maximum a maximum si od ní vzít, prostě si tu vzájemnost užít, než mě v pubertě pošle kamsi lol

Není tady

 

#7 4. 6. 2007 9:54

Stranpa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 2768
Web

Re: dotaz-dovolená bez dítěte

Petro..a jak mᚠstaré dítko??

Není tady

 

#8 8. 6. 2007 20:37

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: dotaz-dovolená bez dítěte

PetraF napsal(a):

Ahoj všem,rozhodla jsem se že pojedeme letos na dovču bez prcka.jedeme na 11dní do Bulharska,ale začínam mít obavu jak to tady prcek beze mě zvládne.....máme téměř rok.byla jste některá tak dlouho bez dítka,popřípadě jak to snášelo?předem díky za odpovědi,názory

Zvládneš to a odpočineš si, nabereš energii na celý rok a prcek to zvládne taky - ostatně, kdybys onemocněla tak by to také musel zvládnout....rozhodně jeď! tummenupp


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#9 9. 6. 2007 8:25

Darja70
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 303

Re: dotaz-dovolená bez dítěte

Já jsem byla v podobné situaci, sama a malý měl necelý rok. Pohlídala maminka a já jsem jela sobecky k moři, hoodně jsem to potřebovala a hoodně jsem si odpočinula.
Je fakt, že po příjezdu na mě malý čučel jak puk a chtěl jenom k babičce. Bylo mi to docela líto, ale do večera jsem byla zase jeho milovaná maminka a nezanechalo to na nás žádné následky!
Jen jeď!!

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů