Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 3. 6. 2007 6:45

PlumJelinek
♥------
Registrovaný: 3. 6. 2007
Příspěvky: 1

Poradte, jak byste se zachovali Vy?

Chtel bych slyset nazor ostatních na tuhle věc která se mi prihodila:
Mam pritelkyni 8 mesicu, říká ze me moc miluje a nemá na zadnyho jinyho kluka ani pomysleni, ani nemá chut se s zadnym novym seznamovat. V zime, když byla beze me na horach (tehdy sme spolu byli necelzch 6 mesicu) se tam seznamila s jednim klukem, se kterym me pak další 2 nebo 3 tydny podvadela, pote sem ji na to prisel (sama mi to nepriznala), hodne me to zklamalo tak sme se rozesli, ale jen asi na dva dny. Pak me prosila ze me chce zpatky, ze si uvedomila jak hrozny je to beze me a jakou velkou chybu udelala a ze uz se poucila. Slibila ze uz mi nikdy nic nezapre, at se jedna o cokoliv, jenze mesic na to sem zjistil ze tu a tam obcas drobne zalze nebo něco zataji, trochu sme se kvuli tomu pohadali a pak bylo vsechno v pohode. Jenze ted sem byl tyden na dovolene v zahranici, predtim mi kladla na srdce at se tam hlavne neseznamuju s zadnyma slecnama a at ji sem vernej a když sem se ji zeptal jestli se bude ona s nekym seznamovat tak mi rekla ze ne, ze to nemá zapotrebi, ze bude myslet jen a jen na me. Ovšem po mem prijezdu sem zjistil ze se hned po par dnech co sem odjel seznamila s klukem od nich z vesnice, pry za ucelem ze je tam nova tak aby ji tam provedl. Hned první den sla k nemu domu, vzala si na nej cislo na mobil, psali si spolu pozde do noci na icq, byli spolu cely odpoledne a ještě naky dny potom, říká ze je hezkej a ze si s nim skvele rozumi, ale ze ja sem jeji jedinej…. Ale ja si nejsem jistej jestli v ni mam mit duveru, nejsem si jstej jestli vlastne ona sama vi co chce.
Jakej na to mate nazor? Jak byste na to koukali v mym pripade?

Není tady

 

#2 3. 6. 2007 8:57

lindaB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 3. 2007
Příspěvky: 1187

Re: Poradte, jak byste se zachovali Vy?

Co na to říct.. Těžko můžeš svou přítelkyni, pokud se vzdaluješ od domova, zavřít do zlaté klece, takže pokud ji nechceš ztratit, musíš jí důvěřovat a nepátrat, co dělala po dobu tvé nepřítomnosti.
Trochu mě udivuje,odkud víš všechny ty podrobnosti, s kým se seznámila, jak dlouho si s ním volala,psala.. Od ní? To mi přijde jako projev nezralosti a známka nízkého sebevědomí tvé přítelkyně. Chce v tobě záměrně vzbudit žárlivost, přesvědčit o tom, jak je žádoucí, nebo v tobě má příliš velkou jistotu a touží po dobrodružství..?

Není tady

 

#3 3. 6. 2007 11:50

kalupinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Poradte, jak byste se zachovali Vy?

Žádný vztah nemůže být vězení. A Ty by ses neměl starat o to, co dělá Tvá přítelkyně, když s Tebou není. Věrnost se nedá nijak prokázat. To by nemohla ani s nikým na ulici promluvit. Nemůžeš ji držet 24 hodin doma s tím, že půjdete ven, až se vrátíš. Nevím, kolik vám je, ale člověk přece potřebuje vídat se s lidmi, poznávat nové. Když budete žít uzavřeně jeden pro druhého, dojde jednou zákonitě k situaci, že to jeden z vás už neunese. Přijde ponorková nemoc a půjdete od sebe. Lépe si to odbýt teď, dokud spolu jenom chodíte. Ona taky sonduje, co děláš, když jsi pryč? Připadá mi, že chcete mít oba nad tím druhým maximální kontrolu. Buď si věříte, nebo běžte od sebe. Není nic trapnějšího, než když vylezu z tělocvičny s holkama, aby NÁHODOU šel kolem můj muž, nebo přišel domů pět minut po mně! To pak, i když mᚠsvědomí absolutně čistý, mᚠchu jít jinam, aby byl aspoň k tomu nesmyslnému žárlení jednou pádnej důvod! Proto dopřejte druhému určitou dávku rozumné svobody, mám dojem, že monitorujete každou hodinu času, kdy jste nemohli být spolu, potom to rozebíráte, vyčítáte si...mě by teda takový vztah radost nepřinášel. Můžeš se jí zeptat, jak se měla, ona Ti odpoví, ale pokud Ti normálně řekne, že že mluvila s tím či s tím, nic za tím nebude. Kdyby měla co tajit, mlčela by! A možná Tě jen zkouší. A Ty jí to spolkneš a žárlíš. Takhle Ti akorát brzy řekne, že se s Tebou rozejde. Neznáme ji, neodhadneme, zda hledá někoho jiného, nebo ne. A těžko zabráníš tomu, aby poznávala nové lidi. Měl bys to nechat, jak se situace vyvine. Lepší rozchod teď, než za rok, za dva. Možná pro vás oba. Nevím, které z nás by se podobné výslechy líbily...

Není tady

 

#4 5. 6. 2007 12:15

commex
♥♥♥----
Místo: Ostrava
Registrovaný: 15. 10. 2006
Příspěvky: 171

Re: Poradte, jak byste se zachovali Vy?

PlumJelinek......

Hele,a kolik Vám je roků?Oběma?Příjde mi to,jako by Vám bylo tak bratru patnáct?  kapitulation

Není tady

 

#5 8. 4. 2008 16:20

slunečná
♥♥♥----
Registrovaný: 8. 4. 2008
Příspěvky: 104

Re: Poradte, jak byste se zachovali Vy?

poraďte - má cenu být s člověkem, který vám pořád říká, že jste hloupí, že se máte jít léčit, někdy použije kvůli zbytečnosti i příliš vulgární výrazy?sem bez sebevědomí, kvůli toho..hmm

Není tady

 

#6 8. 4. 2008 16:26

konstance
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 3. 2008
Příspěvky: 755

Re: Poradte, jak byste se zachovali Vy?

slunečná napsal(a):

poraďte - má cenu být s člověkem, který vám pořád říká, že jste hloupí, že se máte jít léčit, někdy použije kvůli zbytečnosti i příliš vulgární výrazy?sem bez sebevědomí, kvůli toho..hmm

myslim ze je daleko hezci byt s clovekem ktery si te vazi a vidi na tobe spis to hezke nez to spatne, kazdy z nas mame chyby ktere se daji vycitat, ale clovek ktery te ma opravdu rad to neudela spis se ti snazi pomoct ty chyby prekonat, jestli te akorat urazi pak je to UPLNE SPATNE par

Není tady

 

#7 8. 4. 2008 17:16

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Poradte, jak byste se zachovali Vy?

slunečná napsal(a):

poraďte - má cenu být s člověkem, který vám pořád říká, že jste hloupí, že se máte jít léčit, někdy použije kvůli zbytečnosti i příliš vulgární výrazy?sem bez sebevědomí, kvůli toho..hmm

Nemá.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#8 8. 4. 2008 18:29

encuentro
♥------
Registrovaný: 8. 4. 2008
Příspěvky: 4

Re: Poradte, jak byste se zachovali Vy?

Nemá cenu být s takovým člověkem. Dneska se to dá nazvat psychické týrání, což je snad někdy horší, než fyzické.Záleží jakým způsobem jste k sobě připoutáni. Jestli jste jen přítelkyně nebo manželka s dítětem. Kdyby jste byla jen přítelkyně, utečte od něho. Není v dnešní době zrovna lehké potkat toho "pravého", který by Vám vyhovoval ve všech směrech, ale než takhle, raději zůstat sama. Lepší je doufat, že toho pravého snad ještě potkáte. Naděje je naděje. Pokud se "současný" dostal už do fáze, kdy Vás ponižuje těmito slovy, tak lepší už to nebude. Jestli jste  manželka a máte děti, je to t잚í situace. Děti většinou milují svého otce a jim se těžko tento stav vysvětluje. Hůř se odchází a začíná znova. Záleží na finanční stránce a jestli máte kam odejít. Ale znám ženy, které to zvládly. Jestli máte přátele, kteří by Vás podrželi psychicky i finančně, jste zase o stupínek ke svobodě a zvládnutí toho všeho blíže. Nesmíte o sobě pochybovat. Berte se taková jaká jste, dospělí se totiž nezmění a nemá cenu si namlouvat, že by se "třeba mohli změnit" Dospělí je hotový tvor po všech stranách. Jestli by se měl jít někdo léčit, tak možná on. Nevím, proč Vám toto říká,ale i tak. Pokud mu nevyhovujete, tak proč nejde za svým štěstím někam jinam. Pokud máte Vy pocit, že za nic nestojíte, udělejte si v sobě seznam, co se Vám v životě povedlo a co všechno umíte. Co se Vám v životě nepovedlo, to si nevyčítejte. Už to nezměníte. Smiřte se s tím a hlavně se ze svých chyb poučte a už je nedělejte znova. Chybami se člověk učí. Pro nově nabitou sebedůvěru něco udělejte. Vzdělávejte se, sportujte, choďte s přáteli někam ven, využijte všeho, co život nabízí. Čas letí rychle a život se má prožít naplno. Někdy i dělání bláznovin člověku uvolní vnitřní napětí. Hodně úspěchů.

Není tady

 

#9 9. 4. 2008 8:15

dixina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 2750

Re: Poradte, jak byste se zachovali Vy?

slunečná napsal(a):

poraďte - má cenu být s člověkem, který vám pořád říká, že jste hloupí, že se máte jít léčit, někdy použije kvůli zbytečnosti i příliš vulgární výrazy?sem bez sebevědomí, kvůli toho..hmm

Naplňuje Tě mít vedle sebe hulváta?


Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

 

#10 9. 4. 2008 14:11

nubi
♥♥-----
Registrovaný: 16. 2. 2007
Příspěvky: 27

Re: Poradte, jak byste se zachovali Vy?

Ak uz je v hlave cervik pochybnosti, ostane tam stale... uz to nikdy nebude istota a polovicna istota neexistuje, budes sa len trapit... presne, zivot treba zit. Ale ked nemozes doverovat, aky to bude vztah? Som zastanca toho, ze oklame raz, prejde to, skusi aj druhy... Budes stale odpustat, davat sance, kolko??? Rozhodnut sa je tazke, kazdy si sam zodpoveda za rozhodnutie, svoje ciny i nesie dosledky, Ty aj ona. Ujasni si, co chces, zivot je pred Tebou a stastie na Teba caka inde, v inom naruci.

Není tady

 

#11 9. 4. 2008 21:59

PetaZ
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3668

Re: Poradte, jak byste se zachovali Vy?

Asi se ráda líbí a dělá jí dobře pozornost i od jiných... Tento pro tebe nedostatek musíš skousnout a nebo se rozejít...

Není tady

 

#12 10. 4. 2008 9:25

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Poradte, jak byste se zachovali Vy?

encuentro napsal(a):

Nemá cenu být s takovým člověkem. Dneska se to dá nazvat psychické týrání, což je snad někdy horší, než fyzické.Záleží jakým způsobem jste k sobě připoutáni. Jestli jste jen přítelkyně nebo manželka s dítětem. Kdyby jste byla jen přítelkyně, utečte od něho. Není v dnešní době zrovna lehké potkat toho "pravého", který by Vám vyhovoval ve všech směrech, ale než takhle, raději zůstat sama. Lepší je doufat, že toho pravého snad ještě potkáte. Naděje je naděje. Pokud se "současný" dostal už do fáze, kdy Vás ponižuje těmito slovy, tak lepší už to nebude. Jestli jste  manželka a máte děti, je to t잚í situace. Děti většinou milují svého otce a jim se těžko tento stav vysvětluje. Hůř se odchází a začíná znova. Záleží na finanční stránce a jestli máte kam odejít. Ale znám ženy, které to zvládly. Jestli máte přátele, kteří by Vás podrželi psychicky i finančně, jste zase o stupínek ke svobodě a zvládnutí toho všeho blíže. Nesmíte o sobě pochybovat. Berte se taková jaká jste, dospělí se totiž nezmění a nemá cenu si namlouvat, že by se "třeba mohli změnit" Dospělí je hotový tvor po všech stranách. Jestli by se měl jít někdo léčit, tak možná on. Nevím, proč Vám toto říká,ale i tak. Pokud mu nevyhovujete, tak proč nejde za svým štěstím někam jinam. Pokud máte Vy pocit, že za nic nestojíte, udělejte si v sobě seznam, co se Vám v životě povedlo a co všechno umíte. Co se Vám v životě nepovedlo, to si nevyčítejte. Už to nezměníte. Smiřte se s tím a hlavně se ze svých chyb poučte a už je nedělejte znova. Chybami se člověk učí. Pro nově nabitou sebedůvěru něco udělejte. Vzdělávejte se, sportujte, choďte s přáteli někam ven, využijte všeho, co život nabízí. Čas letí rychle a život se má prožít naplno. Někdy i dělání bláznovin člověku uvolní vnitřní napětí. Hodně úspěchů.

hezky napsané..................gratuluji

Není tady

 

#13 10. 4. 2008 14:01

slunečná
♥♥♥----
Registrovaný: 8. 4. 2008
Příspěvky: 104

Re: Poradte, jak byste se zachovali Vy?

Já to vím - jen pořád nemůžu sebrat sílu odejít...dítě nemám, mám kam jít, tak nevím proč nic nedělám...asi se bojím samoty?grater

Není tady

 

#14 10. 4. 2008 14:58

mfilip
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2008
Příspěvky: 412

Re: Poradte, jak byste se zachovali Vy?

slunečná napsal(a):

Já to vím - jen pořád nemůžu sebrat sílu odejít...dítě nemám, mám kam jít, tak nevím proč nic nedělám...asi se bojím samoty?grater

cim driv to udelas, tim driv muzes zacit novy zivot. Bude to jen a jen horsi.


Srdce nemá vrásky, bývají v něm pouze jizvy.
Coletteová Gabrielle Sidonie
Život: Pro lásku se jmenovaný odsuzuje k trestu odnětí srdce na doživotí.
Já. Martin. Ne Filip. Ale nevadi, jen mi to už dlouho nikdo neřekl. Jen tak, třeba z lásky.

Není tady

 

#15 10. 4. 2008 15:01

encuentro
♥------
Registrovaný: 8. 4. 2008
Příspěvky: 4

Re: Poradte, jak byste se zachovali Vy?

Tvůj strach ze samoty chápu. Všechny ženy, které se bály odejít, udělat ten krok. Pochyby. Ale neboj se samoty. Většinou to nakonec skončí stejně tak, že zůstaneš sama, ale zase objevíš něco nového. Nebo třeba i někoho nového. Samota na začátku bude třeba hrozná, ale je to přechodný stav. Po čase si na to zvykneš a nakonec budeš ráda, že mᚠsvé soukromí. Jestli mᚠpřátele, ty tě určitě v úplné samotě nenechají. Co tě třeba dříve nebavilo, najednou dostaneš chu si zařizovat svůj "prostor pro život" podle svého. Možná zjistíš, že Ti samota vyhovuje. Třeba jsi na to mladá, aby si se tak úplně vázala. Třeba mᚠve svém okolí, kdo by se rád k tobě přiblížil, jen když jsi byla ve svazku s někým, se bál ti říct, že mu nejsi úplně lhostejná. Jak dlouho jsi nebyla s nějakou kamarádkou se někde bavit? Jak dlouho jsi nečetla tu hezkou knížku, která stále je zašoupnutá v knihovně a říkᚠsi, jednou si ji až budu mít čas přečtu. Jak dlouho jsi neposlouchala své oblíbené CD, které se jemu nelíbilo? Jak dlouho sis nenapustila vanu plnou horké vody, nedala do ní bylinky nebo jen pěnu, nenalila si si skleničku dobrého vína a nevzala sis třeba tam tu knížku, aniž by si měla strach, že se ozve..vypadni, já se chci jít taky vykoupat? Musela si uklidit, protože přijde on? Nemohla sis nechat něco "rozkramařený"? Nech si to rozkramařený. Nebyla si dlouho někde na výletě? Jeď. Mᚠkamarádky, které by třeba s tebou rádi vyrazily o prázdninách pod stan? Jeď. Kamkoliv. Dlouho sis nekoupila něco pěkného na sebe. Kup si. Každý malý dárek pro radost zvedne tvou náladu. Samota po krátkém čase odejde. Jen to vydržet. A uvidíš, že potom to bude jen lepší. Když takhle budeš někam vyrážet, nebudeš přemýšlet o tom co bylo a co bude, budeš žít přítomností, bude pomalu přicházet tvé "já". Ani potom nepostřehneš, že svou přirozeností někoho jednou upoutáš. Jenom mysli na to, že když někoho potkáš, a uvidíš na někom chyby, které ti nebudou úplně po chuti, neříkej si, já ho předělám. Ne, nepředěláš. Chvíli se bude tvářit, že se změnil a pak po nějakém čase to bude zase ten starý hulvát. Měj na paměti svou cenu a hrdost. Tak a teď ten krok....

Není tady

 

#16 15. 4. 2008 15:38

Zoubeček
♥♥♥----
Registrovaný: 13. 6. 2007
Příspěvky: 102

Re: Poradte, jak byste se zachovali Vy?

Pro mě by bylo jasné znamení pro rozchod už to, že ti byla 2 - 3 týdny nevěrná. Kdyby jednou ulítla, tak se to dá pochopit, ale takhle...??? Pokud to udělala jednou, jistě to udělá podruhé, potřetí. Pokud se ve vztahu trápíš nyní, budeš se trápit a sžírat pochybnostmi i v budoucnu. Je jen na tvém rozhodnutí, jestli chceš takhle trávit život...


http://lb1f.lilypie.com/1kggp2.png

Není tady

 

#17 27. 5. 2008 11:18

Jumi
♥------
Registrovaný: 27. 5. 2008
Příspěvky: 1

Re: Poradte, jak byste se zachovali Vy?

Keď partner odchádza
Odchádza postupne . Ten môj zrejme už dávno, pretože teraz prevalená nevera, nie je prvou. Na tie predchádzajúce som zabudla a ďalej žila, podža mňa, v harmonickej rodine : práca, rodina /2 vydarené deti /, výlety, škola /vyštudovala  som  2. vysokú/ , zážuby /dávno ručné práce, teraz knihy , záhrada/. Mala som pocit, že nám je všetkým spolu fajn, že si  dávame tožko slobody  kožko potrebujeme. Avšak manžel v poslednom období svoju   zážubu /amatérsky šport/ spojil so zažubením sa do mladšej, slobodnej dievčiny, ktorá sa venuje tomu istému športu. Tušila som to, ale vraj sa mýlim. Tréningy, víkendové preteky, sústredenia sa preňho stali takmer povinnými. Služobné cesty častejšími a dlhšími. Dokázala som mu, že sa nemýlim /vraj som si zmýlila povolanie- mala som sa sta detektívom a čo z toho mám, že som mu dokázala neveru/.  Býva teraz s priatežkou, domov chodi kosi trávnik,  stretávame sa v práci.  Nad vodou ma držia deti, rodina i priatelia. Dúfam, že som v prechodnom stave o ktorom píše encuentro a nie je to žahké. Pýtam sa sama seba, prečo sa trápim , prečo  trápim  naviac aj svoje deti. Chýba mi rados zo života, sebadôvera a neviem prečo si myslím, že všetko je len prechodný stav. Nežijem v prítomnosti a ako keby som ani nerátala s budúcnosou.   Poznamenávam, že som svojho manžela nikdy nepodviedla.  Názory známych na riešenie sú rôzne - niektorí radia  ukonči jednoznačne  vzah, nemôžeš ho stretáva ďalej, iní radia, aby som ho nechala užíva si , vybúri sa. Snáď najviac sa stotožňujem s názorom jednej kamáratky, ktorá hovorí, rob to čo v danej chvíli považuješ za  najlepšie. Avšak  mne sa teraz vôbec nechce rieši nᚠvzah. Pripadám manželovi, jeho milenke,   známym ako žena, ktorá si neuvedomuje svoju cenu , nemá svoju hrdos ?  Alebo názor, že v živote máme nielen práva ale aj povinnosti , že deti si zaslúžia normálnu , zdravú rodinu je už prekonaný ?

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů