Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 2. 6. 2007 21:10

Carlitos24
♥------
Registrovaný: 2. 6. 2007
Příspěvky: 14

"Problematická ple"

Ahojky holky,
trošku si připadám divně, že se vás takhle ptám, ale Babinet znám už delší dobu, ale teprve dnes jsem se zaregistroval reta ale k věci... Poslední dobou mě trápí, že se mi čím dál tím více začíná objevovat akné a to jsem to měl už pomerně v klidu... Nevím proč tak zničehonic se to zase začíná objevovat - zvláště teďka v Lée - když mi na to sluníčko vždycky působilo pozitivně grater Ple si čistím pravidelně minimálně jednou denně - přímo od NIVEA je takový čistící gel pro muže... ten je super, ale najednou jako kdyby přestal učinkovat - tak jsem tady někde viděl radu na přípravek z mrtvého moře od AHAVY - tak jsem si ho koupil a čekal jsem zázraky gloria ale ty se nekonají... je to tak nějak stejné - neříkám, že je to hrozné spíše jsou to jen takové povrchové co se "vymáčknou" a je to OK.. ale poslední dobou mě trápí tyto boláčky na krku - a tam to nejsou jen takové povrchové a navíc se to dost pomalu hojí grater a nevypadá to moc hezky - je to jakoby "zanícené", že to vypadá, že by to chtělo vymáčknout, ale nejde a pak si to akorát podráždím a mám to červené grater a když to nechám jen tak zdá se mi, že se to prostě vůbec nehojí kapitulation třeba 14dní a pořád je to takové...podrážděné...ani na vymáčknutí..ani na zahojení... nechápu to grater nevím co čekám, že mi poradíte, ale tohle mi dokáže vždycky tak rapidně snížit sebevědomí, že jsem fakt zoufalý grater rodna

Není tady

 

#2 2. 6. 2007 21:21

Carlitos24
♥------
Registrovaný: 2. 6. 2007
Příspěvky: 14

Re: "Problematická ple"

Vadí mi to především kvůli "kamarádky" - jinak venku pracuju mezi chlapama tak to mě zase tak nějak netrápí tummenupp, ale před ní mi to dost vadí rodnavissla

Není tady

 

#3 2. 6. 2007 22:17

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: "Problematická ple"

Zajdi si na kožní, jestli se ti to v létě rapidně zhoršilo, tak to může být i nějaká alergie, např. sluneční... ono všeobecně je akné problém a opravdu se vyplatí na kožní jít, ale zázraky na počkání se nedějou...


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#4 2. 6. 2007 23:16

Carlitos24
♥------
Registrovaný: 2. 6. 2007
Příspěvky: 14

Re: "Problematická ple"

ja vim Bety...ja kdysi chodil a dostaval jsem nejakou vodicku Eryfluid a ta byla fakt dobra...ale pak se mi to postupne samo zlepsilo a ja si jen preventivne cistil plet tou NIVEOU - to, ze se obcas neco udelalo to sem neresil to je pohoda, ale letos jsem byl poprvy na solarku taky a pak zacalo slunicko a nejak se to zhorsuje - byvalo obdobi kdy proste najednou 2-3-4 dny to bylo podrazdeny treba a delalo se to vice a pak jsem mel klid - prikladal jsem to strave, ale ted uz to trva nejak dlouho rodna asi tam vazne budu muset jit... skoda..tolik penez co stoji ty pripravky a mohl sem to mit da se rict zadarmo dumbombig_smile

Není tady

 

#5 3. 6. 2007 12:42

Jessie
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 809

Re: "Problematická ple"

Určitě zajdi na kožní - jak popisuješ ty pupínky na krku, tak by to teoreticky mohlo být podráždění od holení nebo případně sluneční alergie. Jako akné se mi to nezdá, ale nejsem doktorka - tak se mohu mýlit. Až to zjistíš, dej vědět a mi už ti poradíme co na to:-)


Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.

Není tady

 

#6 3. 6. 2007 19:02

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: "Problematická ple"

Carlitosi ten Eryfluid jsou antibiotika v roztoku, teď to bude všeobecně složitější, protože některé z těch přípravků se nesmí používat, když je silnější sluneční záření, tudíž v létě ne, ale myslím že zrovna Eryfluid se teď používat dá, tak tam rozhodně zajdi, však ti už něco dají!


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#7 3. 6. 2007 20:00

host eska
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2006
Příspěvky: 1299

Re: "Problematická ple"

A kolik ti je let?
Zadarmo  big_smile To je legrace na place.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Může to být strašně moc věcí. Pupínky nedělají jen z akné, ale může to být a zlatý stafilokok a taky to může být příznak špatné funkce různých orgánů.  To pak hodně reaguje na tu stravu. Řeklo by se jen pupínek hmm ale je to fakt hotová věda. Navíc tobě předtím zabrala atb, ale možná mᚠteď  něco jiného. To slunce někdy pupínky pomáhá léčit a někdy ho zhoršuje. To je pak jiná forma a léčí se jinak a tak dál.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Doufám, že sem budeš psát radostné zprávy o tom, jak skvěle ti něco zabralo. tummenupp  držím


všichni u podpisu moudře hovoří, a já budu mluvit, až mi lýtka dohoří... bo nejsu žadny rétor big_smile
http://www.kamelie.ic.cz/sm1_soubory/sm29_mal.gifhttp://www.bahno.cz/minismile/ms_2294.gifhttp://www.bahno.cz/minismile/ms_2294.gif

Není tady

 

#8 3. 6. 2007 21:45

Carlitos24
♥------
Registrovaný: 2. 6. 2007
Příspěvky: 14

Re: "Problematická ple"

Add zadarmo - samozrejme vim, ze i za tyto leky se doplaci, ale ono je rozdil zaplatit treba 70kc ktery opravdu pomuzou nez cpat rekneme 400 do jednoho gelu a 150 do druhyho - ktery to sice zmirni, ale nevyleci, ze jo big_smile
Co se tyce toho slunicka - je to zvlastni - slunicko mi to vzdycky krasne nadherne vyhladilo a mel sem skoro plet jako detskou pr... big_smile  tummenupp ale kdo vi jestli jsem to tim solarkem nejak "neposral" gloria
Jinak vim, ze je to hrozna veda a ze to neni jen bolacek jak by se reklo - ja napriklad zjistil, ze mam vetsi "podrazdeni" po vajicku - takze vseobecne bilkoviny mi asi moc dobre nedelaji, ale to jde dost slozite spojit dohromady kdyz si obcas dam do tela posilovanim a chci do sebe dostat co nejvice bilkovin mimo jine pro rust a regeneraci svalu grater no ale zajit tam budu muset v kazdem pripade...

Není tady

 

#9 3. 6. 2007 21:45

Carlitos24
♥------
Registrovaný: 2. 6. 2007
Příspěvky: 14

Re: "Problematická ple"

jo a je mi 24 tongue a ten Eryfluid byl fakt super.. a tusim, ze jsem ho uzival i v lete...skoda, ze se Eryfluid neda koupit bez receptu..bych si to naordinoval sam big_smile

Není tady

 

#10 28. 6. 2007 22:13

Carlitos24
♥------
Registrovaný: 2. 6. 2007
Příspěvky: 14

Re: "Problematická ple"

Ahojky holky - tak jsem se dostal ke kozni a napsala mi nejakou vodicku DalacinT - a Eclaran5 - a je to perfektni big_smile mam to uz zhruba 10dni a od te doby se mi nadherne vycistila plet - a netvori se mi zadne pupinky - jen uplne minimalne gloria je to super a zabralo to rychle tak doufam, ze to vydrzi tummenupp

Není tady

 

#11 23. 3. 2009 0:29

mana
♥♥-----
Registrovaný: 18. 6. 2006
Příspěvky: 88

Re: "Problematická ple"

Četla jsem v nějakém časopise,že pomáhá na akné pangamin.Ale ono je více druhů,který byste doporučili?

Není tady

 

#12 5. 9. 2014 4:14

Grenouille
♥------
Registrovaný: 28. 8. 2014
Příspěvky: 19

Re: "Problematická ple"

Bety napsal(a):

Zajdi si na kožní, jestli se ti to v létě rapidně zhoršilo, tak to může být i nějaká alergie, např. sluneční... ono všeobecně je akné problém a opravdu se vyplatí na kožní jít, ale zázraky na počkání se nedějou...

Jo, mi třeba právě většina takových krémů působí vyrážku (alergieeee), ale je fakt, že akné se mi nikdy více neobjevilo. Musela jsem tedy přejít na různé alternativní způsoby péče o ple a kolikrát jsou lepší než ty klasické big_smile Třeba baobabový olej používám místo hydratačního krému a je skvělý.

Není tady

 

#13 11. 2. 2017 22:34

Irisss
♥------
Registrovaný: 11. 2. 2017
Příspěvky: 4

Re: "Problematická ple"

Mám problematickou plet už od dětství, samozřejmě v pubertě a v těhotenství se mi to ještě výrazně zhoršilo, byla jsem samý pupínek. Kosmetička mi poradila salycilový líh, ale nechtěla jsem moc utrácet, tak jsem si koupila salycilový líh od kosmetiky Bione a zabral. Mají ho celkem všude, dobře cenově vychází na www.notino.cz.

Není tady

 

#14 12. 2. 2017 17:53

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: "Problematická ple"

Neotravuj.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#15 13. 2. 2017 9:03

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: "Problematická ple"

byla jsem samý pupínek
Hlas lidu říkává, že je to nedostatkem sexu... http://fora.babinet.cz/img/smilies/tongue.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#16 13. 2. 2017 11:33

simiik
♥------
Registrovaný: 15. 6. 2016
Příspěvky: 6

Re: "Problematická ple"

Taky už nejsem pubertačka a akne se mi taky sem tam objeví,objednávám si z notina krémy a mastičky na akné a celkem mi to pomáhá.

Není tady

 

#17 13. 2. 2017 12:00

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: "Problematická ple"

Notino - to už zde dlouho nebylo lol


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#18 13. 2. 2017 12:04

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: "Problematická ple"

krémy a mastičky na akné a celkem mi to pomáhá
A co teprve kdyby sis... víš co... http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#19 13. 2. 2017 22:52

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: "Problematická ple"

No jo Helo, ale to asi přes ty úžasné internetové stránky nejde.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#20 14. 2. 2017 18:39

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: "Problematická ple"

ale to asi přes ty úžasné internetové stránky nejde
To by po těch stránkách nesměla šukat jak babička po světnici... http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů