Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 5. 6. 2007 14:52

Aisha
♥------
Místo: Praha - západ
Registrovaný: 2. 6. 2007
Příspěvky: 10

Re: Jak sbalit chlapa? Otázka nejen pro ženy.. ;-)

Sambo abych ti řekla pravdu tak teď řeším něco co sem fakt nečekala, že se stane! Už od 15-ti sem chodila s Martinem a byl to hezkej vztah který měl chyby! je to tak rok co sme se rozešli ale nějak sme se scházeli! A když sem měla maturitní ples tak sem  se tam líbala se spolužákem, ale bohůžel sem se teď dozvěděla že to hrál na dvě strany! Což mě celkem hodně sebralo sad A ozval se mi můj expřítel! mluvili sme spolu asi dvě hodiny a nezůstali sme jen u povídání ale nezkončilo to sexem! A teď slaví můj bratránek narozeniny a jelikož Martin je i částečně jeho příbuzný(máme propletenou rodinu) , tak tam jedeme oba! ALe nějak nevím co dělat a co od toho čekat!! Ale budu ti držet palce aby ti to všechno vyšlo! Každej chlap si třeba uvědomí co měl až když to ztratí! Občas slyším více či méně příběhů z okolí, takže si z toho beru ponaučení!!

Není tady

 

#77 5. 6. 2007 14:58

Aisha
♥------
Místo: Praha - západ
Registrovaný: 2. 6. 2007
Příspěvky: 10

Re: Jak sbalit chlapa? Otázka nejen pro ženy.. ;-)

Jo a Sambo nenech se nikdy urážet! Pokud ho mᚠopravdu tak ráda, tak bojuj všema dovolenýma zbraněma a když použiješ ty nedovolené, tak se nic nestane smile Hlavně buď taková jaká jsi! Nikdy se nesnaž měnit kvůli klukovi, i když se časem trošku změníš, tak to nemá smysl když budeš ustupovat jen ty! Hlavně bych ti doporučila promluvit si s ním narovinu! Hodně štěstí!! hjarta hjarta hjarta hjarta

Není tady

 

#78 5. 6. 2007 15:10

leny.wood
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kladensko
Registrovaný: 11. 5. 2007
Příspěvky: 1492
Web

Re: Jak sbalit chlapa? Otázka nejen pro ženy.. ;-)

jestli ti můžu poradit, tak tam běž pokud možno s co nejvíc čistou hlavou. já vím, jde to strašně těžko, ale zkus to. odpoutej se od všech problémů, které tě tíží a bav se jako vždycky na každé dobré oslavě. třeba tě samotnou překvapí, jak to dopadne. každopádně na tebe budu myslet a pak dej vědět, jak to dopadlo, určtiě to bude v poho, uvidíš wink


Člověk míní, život mění.
Život je krásný, ale přesto končí smrtí.
http://leny-wood.wp.cz/wp-content/uploads/wp.cz/leny-wood/horse.jpg

Není tady

 

#79 5. 6. 2007 15:15

Aisha
♥------
Místo: Praha - západ
Registrovaný: 2. 6. 2007
Příspěvky: 10

Re: Jak sbalit chlapa? Otázka nejen pro ženy.. ;-)

Leny.wood ono to zase tak v pohodě nebude s tím sem si tak jistá jako s ničím jiným!! Ale určitě ti dám vědět!  smile

Není tady

 

#80 5. 6. 2007 15:18

leny.wood
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kladensko
Registrovaný: 11. 5. 2007
Příspěvky: 1492
Web

Re: Jak sbalit chlapa? Otázka nejen pro ženy.. ;-)

Aisha napsal(a):

Leny.wood ono to zase tak v pohodě nebude s tím sem si tak jistá jako s ničím jiným!! Ale určitě ti dám vědět!  smile

parsmile


Člověk míní, život mění.
Život je krásný, ale přesto končí smrtí.
http://leny-wood.wp.cz/wp-content/uploads/wp.cz/leny-wood/horse.jpg

Není tady

 

#81 5. 6. 2007 16:04

prezdivka2007
♥♥♥----
Registrovaný: 11. 4. 2007
Příspěvky: 133

Re: Jak sbalit chlapa? Otázka nejen pro ženy.. ;-)

Blanka1 napsal(a):

prezdivka2007 napsal(a):

Nicolas napsal(a):

Cau levice!!

a to byl zrovna chyták, musel jsem se smat, kdyz slecna psala:

---Ano,muzou bit chlapy zbabely,ale kdyz jim jde o tu zenskou, to bys kooooooooooukala---

Tak jsem se neudrzel a napsal hned několik vlastních hrubek, protoze mi prislo hloupe povysenecke komentovat nedostatek gramatickeho umu (kdyz treba psala v rychlosti a shodu prisudku s podmetem nebrala v potaz) ...z nichz ani ty jsi neodhalila vsechny:

To bis koukala, co chlapy promarni casu, kdyz jsou zbabely (nemají tu odvahu se vyjadrit a prinest sve srdce na dlani a snest tu tíhu odmítnutí) - a to i za predpokladu, ze jim o tu zenskou jde!! :-)

1. To bis koukala (bys)
2. co chlapy (chlapi)
3. jsou zbaběly (zbabělí)

PS: Lvice, psal jsem tusim do fora Jsem milenka a jsem spatna otazku na tebe. Zkusim ti to vyhledat a poslat na email.
PS2: At zije obecna skola :-))

Jenze tady nejde o hrubku, ale o dane tema.  Jste moc chytri ......... ale hloupy v tom, ze mozna se Vas neco dotklo a ted ze me chcete udelat hlupaka v pravopisnych chybach big_smile big_smile  big_smile

No, děvče, hlupáka z tebe nikdo dělat nemusí, to jsi udělala sama!!!

Nechme to uz smile

Upravil(a) prezdivka2007 (5. 6. 2007 16:20)

Není tady

 

#82 11. 6. 2007 0:18

DarkAngel
♥♥♥♥♥♥-
Místo: klášter sester karmelitánek
Registrovaný: 6. 9. 2006
Příspěvky: 2892

Re: Jak sbalit chlapa? Otázka nejen pro ženy.. ;-)

Me se na to neptejte big_smile ja jsem jeste panic big_smile , ale pokud to chcete slyset - tak jit na vec bez oklik. Libis se mi ? Reknu Ti to. Pamatujte, ze chlap nikdy nepremysli stejne jako zena - on nevi, co si myslite, nebo co zamyslite, pokud mu to nereknete primo, jde k jine, ktera mu to mozna primo rekne ... wink


Chtěly jste světici, tak prosím, jsem zde! Ale měly by jste vědět, že se mi to, co dělám, dost  hnusí...

Není tady

 

#83 11. 6. 2007 0:19

DarkAngel
♥♥♥♥♥♥-
Místo: klášter sester karmelitánek
Registrovaný: 6. 9. 2006
Příspěvky: 2892

Re: Jak sbalit chlapa? Otázka nejen pro ženy.. ;-)

To bis koukala, co chlapy promarni casu, kdyz jsou zbabely (nemají tu odvahu se vyjadrit a prinest sve srdce na dlani a snest tu tíhu odmítnutí) - a to i za predpokladu, ze jim o tu zenskou jde!! :-)

1. To bis koukala (bys)
2. co chlapy (chlapi)
3. jsou zbaběly (zbabělí)

Pekna lekce gramatiky big_smile tummenupp


Chtěly jste světici, tak prosím, jsem zde! Ale měly by jste vědět, že se mi to, co dělám, dost  hnusí...

Není tady

 

#84 11. 6. 2007 17:13

prezdivka2007
♥♥♥----
Registrovaný: 11. 4. 2007
Příspěvky: 133

Re: Jak sbalit chlapa? Otázka nejen pro ženy.. ;-)

Jenze i chlap musi chtit, aby z toho neco bylo. A nebo kdyz chce chlap a zenska nechce, tak chlap taky s tim nic neudela. storstark

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů