Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 4. 6. 2007 14:43

prezdivka2007
♥♥♥----
Registrovaný: 11. 4. 2007
Příspěvky: 133

Re: Jak sbalit chlapa? Otázka nejen pro ženy.. ;-)

Petunka napsal(a):

přezdívko2007, hlupáka ze sebe dělᚠsama...

Nejde v tomto prispevku o me, ale o nazor ostatnich na dane tema.

Upravil(a) prezdivka2007 (4. 6. 2007 14:49)

Není tady

 

#52 4. 6. 2007 14:47

Petunka
♥♥♥♥---
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 306

Re: Jak sbalit chlapa? Otázka nejen pro ženy.. ;-)

tím pravopisem


"Nešastná láska není to nejhorší. To pravé neštěstí je nemilovat."  E. Bass

Není tady

 

#53 4. 6. 2007 14:51

prezdivka2007
♥♥♥----
Registrovaný: 11. 4. 2007
Příspěvky: 133

Re: Jak sbalit chlapa? Otázka nejen pro ženy.. ;-)

Petunka napsal(a):

tím pravopisem

Bez komentare

Není tady

 

#54 4. 6. 2007 14:59

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Jak sbalit chlapa? Otázka nejen pro ženy.. ;-)

Téééda, tady už je tolik stránek a mě to uteklo???! va Nevím, jestli je to recept, ale sbalit chlapa by nemělo být, až tak těžké... No, ne? wink Když je "světák" tak bonmotovat, špičkovat a "hecovat", když je přírodní zrno, tak ukázat, že jsem "holka do nepohody", svá, ale "festovní, no a když je to jemný intelektuál a nemám "buňky" na to, abych mu stačila, stačí předvádět "žhavý zájem o věc", i kdyby to měla být globigerina bulltodis! tummenupp A stoprocentně zabere, "užaslý pohled", "pochopení" a stoprocentní sounáležitost s jeho názory... (mírná polemika žádoucí...winkbig_smile ) No a když se "lapne" tak se pomaloučku, polehoučku "lifruje" do nám vyhraněných pozic, aniž by si toho všiml a co víc, je dobrý, když si myslí, (teda, když jej na to přivedete), že je to jeho vlastní nápad...To je pak recept, na dlouhověký vztah zajištěný! stolt tummenupp lol

Není tady

 

#55 4. 6. 2007 15:07

leny.wood
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kladensko
Registrovaný: 11. 5. 2007
Příspěvky: 1492
Web

Re: Jak sbalit chlapa? Otázka nejen pro ženy.. ;-)

Hellga: huráá, konečně se někdo vrátil k tématu godlike , už jsem se bála, že místo rad, jak na chlapy, se tu bude rozebírat český jazyk dumbom


Člověk míní, život mění.
Život je krásný, ale přesto končí smrtí.
http://leny-wood.wp.cz/wp-content/uploads/wp.cz/leny-wood/horse.jpg

Není tady

 

#56 4. 6. 2007 15:19

IvaPR
♥♥-----
Registrovaný: 28. 3. 2007
Příspěvky: 93

Re: Jak sbalit chlapa? Otázka nejen pro ženy.. ;-)

A jak sbalit někoho koho už znáte dlouho? Podle psychologů se to po letech už nepřekoná  ( taková ta hranice ) že jsme jen kamarádi.

Není tady

 

#57 4. 6. 2007 15:35

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 2752
Web

Re: Jak sbalit chlapa? Otázka nejen pro ženy.. ;-)

IvaPR napsal(a):

A jak sbalit někoho koho už znáte dlouho? Podle psychologů se to po letech už nepřekoná  ( taková ta hranice ) že jsme jen kamarádi.

Rozhodují o tvém životě a o odvaze psychologové? :-)
Uznávám, že mají pravdu v tom, že mohou podporovat klišé a rčení (z kamarádů se nestávají milenci, protože se oba bojí, že přijdou o to přátelství).
Ale na to je potřeba se vykašlat. Na všechna pravidla.

Jdi do toho. Svou vlastní cestou a způsobem. Event. si pročti pár časáků (podle věku: Yellow, Style, Cosmopolitan, Elle, Marianne, Babička) a vyber si způsob, který je ti nejbližší.

Hellga popsala klasicke způsoby. Ostatní je jen detailnější taktika.

Dobrý lov!! :-))

Není tady

 

#58 4. 6. 2007 15:50

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jak sbalit chlapa? Otázka nejen pro ženy.. ;-)

Nicolas napsal(a):

To bis koukala, co chlapy promarni casu, kdyz jsou zbabely (nemají tu odvahu se vyjadrit a prinest sve srdce na dlani a snest tu tíhu odmítnutí) - a to i za predpokladu, ze jim o tu zenskou jde!! :-)

Neviem, ale môj kamarát tvrdí, že keď chlap nevie, čo chce, tak vlastne nechce, lebo keď chlap chce, nič na svete ho nezastaví... Ale pripúšam, že sa môže mýli.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#59 4. 6. 2007 16:25

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 2752
Web

Re: Jak sbalit chlapa? Otázka nejen pro ženy.. ;-)

Selima napsal(a):

Nicolas napsal(a):

To bis koukala, co chlapy promarni casu, kdyz jsou zbabely (nemají tu odvahu se vyjadrit a prinest sve srdce na dlani a snest tu tíhu odmítnutí) - a to i za predpokladu, ze jim o tu zenskou jde!! :-)

Neviem, ale môj kamarát tvrdí, že keď chlap nevie, čo chce, tak vlastne nechce, lebo keď chlap chce, nič na svete ho nezastaví... Ale pripúšam, že sa môže mýli.

Seli, mám tě rád a ty to víš.
Ale stejně či víc nemám rád rčení a klišé.
Takže rčení, navíc ještě z druhé ruky (kamarád povídal), že když chlap chce, tak ho nic na světě nezastaví.... :-)))) asi nebudeme brát příliš vážně, že? :-) Ale abych to nebral nějak konfrontačně - je velmi nepravděpodobné, že by tento výrok kamaráda mohl platit jako pravidlo.

Proč to vlastně zdůrazňuji..? Protože kromě tvrzení "někdo tvrdí", které pro mě osobně nic neznamená, se v mém okolí se vyskytují hojně muži, kteří opravdu mají tak velký strach z odmítnutí, že do toho nejdou. Hotovo. Prostě nejdou. Tečka.

I když velmi dobře vědí, že tu dotyčnou dámu chtějí, tak jsou prostě tak paralyzovaní, že nedají nic najevo.
Naštěstí jsou ty ženy natolik skvělé a nebojácné, že si tyhle chlápky raději sbalí samy. U jednoho páru už mají 2 děti a oba blahořečí Bohu, že tu odvahu sebrala ta žena, protože on - muž by to nikdy neudělal.

Není tady

 

#60 4. 6. 2007 16:30

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Jak sbalit chlapa? Otázka nejen pro ženy.. ;-)

IvaPR, psychologové ví prd! Právě na takovém vztahu se dá "vybudovat" vztah seriózní a plnohodnotný! stolt Jeden příklad... Když jsem "šla do let", rozhodla jem se, že není právě praktické, být "na starý kolena" sama a protože vím, že "vztah" je něco, co se musí utvářet a pak vytvářet... rozhodla jsem se, že si vyberu mezi "bývalými" potencionálními partnery...Má to totiž tu výhodu, že když tě zná "chasník" ve dvaceti, tak tě vidí pořád stejně.... Všímat si vrásek a "sešlosti", je výsada nás žen... rodna lol Chlapi to nevnímají, alespoň ne tak, jako my... No, co bych přeháněla, moc adeptů nebylo...cca. dva. Ten jeden měl mínus (smrděli mu nohy), tak to vyhrál můj "děd", s kterým jsem už asi 15 let... Abych byla přesná, je to můj třetí muž a asi proto jsem do toho nevletěla "jen tak" a asi proto, jsem měla tu snahu o "vztah" do konce života... Zřejmě se zadařilo... Nenechávám nic náhodě, netoužín po "splynutí duší" (mezi náma taky děsná blbost! big_smile ) a jsem spokojená... Ale jestli si dobře pamatuji, původně šlo o to, jak sbalit chlapa, né? lol On totiž trvalý vztah je o úplně jiných prioritách...

Není tady

 

#61 4. 6. 2007 17:25

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jak sbalit chlapa? Otázka nejen pro ženy.. ;-)

Nico, ja netvrdím, že môj kamarát je hovorca VŠETKÝCH mužov - navyše je sám na chlapov, čo môže trošku znižova výpovednú hodnotu jeho výroku. wink Ale prinútilo ma to zamyslie sa nad mnohými váhavcami, ktorých som v živote stretla a ktorí váhali POTOM, čo sme sa pracne dali dokopy(a stálo ma to hodne nervov, pracne vydolovaného umenia zvádza a tiež kopu hrdosti) - liknavo, prípadne vôbec nevolali, občas utrúsili nejakú neutrálnu SMS... A keď som im napísala, že to teda ukončime, aby som sa necítila ako učitežka, čo vyhnala úbožiatka deti na branné cvičenie a núti ich beha a plazi sa v blate, dozvedela som sa, že nechápem ich vajatanie, ich vnútornú rozpoltenos a neistotu. Kua, ako keby som ja nemala nárok na neistotu. No ale čo s tým? Da sa na šrikovanie? hmm dumbom No a potom mi odžahlo pri výroku môjho kamaráta, lebo sa mi vyjasnilo, že asi som trpezlivá na nesprávnom mieste a že kým si páníček rozmyslí, čo chce, ja už budem asi na sexuálnom dôchodku. Tak som preradila na sex. maniakov, ktorí až vežmi dobre vedleli, čo chcú - a pomerne sme sa v tom zhodli tongue - ale vo finále to tiež nebolo celkom ono. Asi ideál predstavuje nejaký kompromis, niečo uprostred.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#62 4. 6. 2007 20:27

vlcice_samotarka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 5. 2007
Příspěvky: 1296

Re: Jak sbalit chlapa? Otázka nejen pro ženy.. ;-)

Zda se mi, ze sbalit chlapa je stejne snadno/tezko jako zenskou. Ja jsem vetsinu svych chlapu sbalila sama, nepovedlo se mi to uplne pokazde a nebyly z toho vzdy dlouhotrvajici vztahy, ale mne to proste bavi. Ridim se heslem "za zkousku nic nedas" ;-)
Kdyz jste spolu v kine, tak nenapadne  dej svou ruku na jeho rameno. Nebo udelej nejake jine dvojznacne gesto ;-) pokud ma zajem, tak uvidis, jak to zafunguje ;-)

Není tady

 

#63 5. 6. 2007 8:20

IvaPR
♥♥-----
Registrovaný: 28. 3. 2007
Příspěvky: 93

Re: Jak sbalit chlapa? Otázka nejen pro ženy.. ;-)

Hellga napsal(a):

IvaPR, psychologové ví prd! Právě na takovém vztahu se dá "vybudovat" vztah seriózní a plnohodnotný! stolt Jeden příklad... Když jsem "šla do let", rozhodla jem se, že není právě praktické, být "na starý kolena" sama a protože vím, že "vztah" je něco, co se musí utvářet a pak vytvářet... rozhodla jsem se, že si vyberu mezi "bývalými" potencionálními partnery...Má to totiž tu výhodu, že když tě zná "chasník" ve dvaceti, tak tě vidí pořád stejně.... Všímat si vrásek a "sešlosti", je výsada nás žen... rodna lol Chlapi to nevnímají, alespoň ne tak, jako my... No, co bych přeháněla, moc adeptů nebylo...cca. dva. Ten jeden měl mínus (smrděli mu nohy), tak to vyhrál můj "děd", s kterým jsem už asi 15 let... Abych byla přesná, je to můj třetí muž a asi proto jsem do toho nevletěla "jen tak" a asi proto, jsem měla tu snahu o "vztah" do konce života... Zřejmě se zadařilo... Nenechávám nic náhodě, netoužín po "splynutí duší" (mezi náma taky děsná blbost! big_smile ) a jsem spokojená... Ale jestli si dobře pamatuji, původně šlo o to, jak sbalit chlapa, né? lol On totiž trvalý vztah je o úplně jiných prioritách...

Když já zrovna po tom splynutí duší tak moc toužím. Vím co to je vztah kde tomu tak neni. A podle mně je to na kočku. Jasně dá se s tim žít v pohodě, ale prostě to neni ono. Zatím to takto cítím, ale je pravda že se mi léty názory na ty vztahy mění.

Není tady

 

#64 5. 6. 2007 9:19

Petunka
♥♥♥♥---
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 306

Re: Jak sbalit chlapa? Otázka nejen pro ženy.. ;-)

Já si taky myslím, že "splynutí duší" a vzájemné souznění a harmonie, to je základ....


"Nešastná láska není to nejhorší. To pravé neštěstí je nemilovat."  E. Bass

Není tady

 

#65 5. 6. 2007 9:40

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Jak sbalit chlapa? Otázka nejen pro ženy.. ;-)

Hellga napsal(a):

IvaPR, psychologové ví prd! Právě na takovém vztahu se dá "vybudovat" vztah seriózní a plnohodnotný! stolt Jeden příklad... Když jsem "šla do let", rozhodla jem se, že není právě praktické, být "na starý kolena" sama a protože vím, že "vztah" je něco, co se musí utvářet a pak vytvářet... rozhodla jsem se, že si vyberu mezi "bývalými" potencionálními partnery...Má to totiž tu výhodu, že když tě zná "chasník" ve dvaceti, tak tě vidí pořád stejně.... Všímat si vrásek a "sešlosti", je výsada nás žen... rodna lol Chlapi to nevnímají, alespoň ne tak, jako my... No, co bych přeháněla, moc adeptů nebylo...cca. dva. Ten jeden měl mínus (smrděli mu nohy), tak to vyhrál můj "děd", s kterým jsem už asi 15 let... Abych byla přesná, je to můj třetí muž a asi proto jsem do toho nevletěla "jen tak" a asi proto, jsem měla tu snahu o "vztah" do konce života... Zřejmě se zadařilo... Nenechávám nic náhodě, netoužín po "splynutí duší" (mezi náma taky děsná blbost! big_smile ) a jsem spokojená... Ale jestli si dobře pamatuji, původně šlo o to, jak sbalit chlapa, né? lol On totiž trvalý vztah je o úplně jiných prioritách...

lollollol Ještěže tě tady máme bábi, zdravý selský rozum je víc než 10 psychologů lol


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#66 5. 6. 2007 9:48

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Jak sbalit chlapa? Otázka nejen pro ženy.. ;-)

Petunka napsal(a):

Já si taky myslím, že "splynutí duší" a vzájemné souznění a harmonie, to je základ....

"Splynutí duší" je ti na houby ve chvíli, kdy mᚠ40°C horečky a nejsi pomalu schopná sama dojít na záchod. To pak člověk spíš ocení, že ten druhý je schopen uvařit čaj, donést paralen a počkat přede dveřmi wc, aby nás pomohl dopravit do postele ... A ti, co rádi kecaj o splynutí duší, jsou v tu chvíli kde? Většinou v (_!_) , protože tato situace nezapadá do jejich romantických představ. Tolik moje zkušenosti smile


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#67 5. 6. 2007 10:03

Petunka
♥♥♥♥---
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 306

Re: Jak sbalit chlapa? Otázka nejen pro ženy.. ;-)

Míša Kulička napsal(a):

Petunka napsal(a):

Já si taky myslím, že "splynutí duší" a vzájemné souznění a harmonie, to je základ....

"Splynutí duší" je ti na houby ve chvíli, kdy mᚠ40°C horečky a nejsi pomalu schopná sama dojít na záchod. To pak člověk spíš ocení, že ten druhý je schopen uvařit čaj, donést paralen a počkat přede dveřmi wc, aby nás pomohl dopravit do postele ... A ti, co rádi kecaj o splynutí duší, jsou v tu chvíli kde? Většinou v (_!_) , protože tato situace nezapadá do jejich romantických představ. Tolik moje zkušenosti smile

Míšo Kluličko,  nemluvím o žádných romantických představách. Mluvím o tom, že si spolu lidi musí rozumět, být tzv. na stejné vlně, mít si o čem povídat a mít na věci přibližně podobný názory...to je podle mého to "splynutí duší". Pokud si máte co říct a hlavně pokud tě ten druhý dokáže pochopit, opravdu pochopit. To nemá nic společného s praktickou stránkou  vztahu...


"Nešastná láska není to nejhorší. To pravé neštěstí je nemilovat."  E. Bass

Není tady

 

#68 5. 6. 2007 10:04

faf
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3353

Re: Jak sbalit chlapa? Otázka nejen pro ženy.. ;-)

Petunka tummenupp


I see hell in your eyes
Taken in by surprise
Touching you makes me feel alive
Touching you makes me die inside

Není tady

 

#69 5. 6. 2007 10:05

Petunka
♥♥♥♥---
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 306

Re: Jak sbalit chlapa? Otázka nejen pro ženy.. ;-)

Tím chci říct, že neznamená, že ten, se kterým tou svou duší splyneš, je zákonitě ňouma, který ti není schopen přinést paralen...


"Nešastná láska není to nejhorší. To pravé neštěstí je nemilovat."  E. Bass

Není tady

 

#70 5. 6. 2007 10:12

faf
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3353

Re: Jak sbalit chlapa? Otázka nejen pro ženy.. ;-)

No, ja som mala aj ohromnu dusevnu spriaznenost, aj praktickeho tvora po ruke, ktory bol schopny zabezpecit nielen Paralen. Teda myslim, v jednom baleni.  big_smile

takze to nebyva, bud alebo....


I see hell in your eyes
Taken in by surprise
Touching you makes me feel alive
Touching you makes me die inside

Není tady

 

#71 5. 6. 2007 10:46

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Jak sbalit chlapa? Otázka nejen pro ženy.. ;-)

Petunka napsal(a):

Míšo Kluličko,  nemluvím o žádných romantických představách. Mluvím o tom, že si spolu lidi musí rozumět, být tzv. na stejné vlně, mít si o čem povídat a mít na věci přibližně podobný názory...to je podle mého to "splynutí duší". Pokud si máte co říct a hlavně pokud tě ten druhý dokáže pochopit, opravdu pochopit. To nemá nic společného s praktickou stránkou  vztahu...

Jasně, ono je to o tom, co si pod spojením "splynutí duší" představuješ. Pro mě pojem "splynutí duší" znamená mít stejné zájmy, stejné názory, být pořád spolu atd. A takto mi byl i vysvětlen. ... Jenže z toho by mě za chvilku štrejchlo, proto už z představy splynutí duší dostávám osypky.

Se svým protějškem nemusím mít ani stejné koníčky, ani názory, ani nevyžaduju, aby byl za každou cenu pořád se mnou.
Naopak, jsem ráda, když vyjede s klukama do hor a já mám víkend jen pro sebe a své zájmy.
Jsem ráda, že se na některé věci dívá jinak než já, protože o tom můžeme debatovat a já tím pádem získávám i jiný úhel pohledu od člověka, kterému důvěřuju. Naopak, pokud bychom měli na věci stejný názor, asi bysme o nich moc nepokecali.
Ocením, když oželí fotbal, aby mě mohl doprovodit na koncert a naopak, ráda mu vyjdu vstříc, když něco potřebuje. Tím si dáváme najevo svou lásku - ne tím, že máme na všechno stejné názory a všechno děláme společně.


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#72 5. 6. 2007 11:16

Blanka1
♥♥♥♥---
Registrovaný: 17. 8. 2006
Příspěvky: 485

Re: Jak sbalit chlapa? Otázka nejen pro ženy.. ;-)

prezdivka2007 napsal(a):

Nicolas napsal(a):

lvice napsal(a):


Nicolasi, bis va? Fuj to je hrubka dumbom. Sorry, ale nedalo mi to, jsem docela jazykozpytec a češtinu milujuuuuuuuuuu gloria. Už jsem jako Svěrák a jeho pořady s diktáty hmm. Jinak je to offtopic, ale i jako překlep to vypadá běsně uschvissla

Cau levice!!

a to byl zrovna chyták, musel jsem se smat, kdyz slecna psala:

---Ano,muzou bit chlapy zbabely,ale kdyz jim jde o tu zenskou, to bys kooooooooooukala---

Tak jsem se neudrzel a napsal hned několik vlastních hrubek, protoze mi prislo hloupe povysenecke komentovat nedostatek gramatickeho umu (kdyz treba psala v rychlosti a shodu prisudku s podmetem nebrala v potaz) ...z nichz ani ty jsi neodhalila vsechny:

To bis koukala, co chlapy promarni casu, kdyz jsou zbabely (nemají tu odvahu se vyjadrit a prinest sve srdce na dlani a snest tu tíhu odmítnutí) - a to i za predpokladu, ze jim o tu zenskou jde!! :-)

1. To bis koukala (bys)
2. co chlapy (chlapi)
3. jsou zbaběly (zbabělí)

PS: Lvice, psal jsem tusim do fora Jsem milenka a jsem spatna otazku na tebe. Zkusim ti to vyhledat a poslat na email.
PS2: At zije obecna skola :-))

Jenze tady nejde o hrubku, ale o dane tema.  Jste moc chytri ......... ale hloupy v tom, ze mozna se Vas neco dotklo a ted ze me chcete udelat hlupaka v pravopisnych chybach big_smile big_smile  big_smile

No, děvče, hlupáka z tebe nikdo dělat nemusí, to jsi udělala sama!!!

Není tady

 

#73 5. 6. 2007 11:28

Petunka
♥♥♥♥---
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 306

Re: Jak sbalit chlapa? Otázka nejen pro ženy.. ;-)

Míša Kulička napsal(a):

Petunka napsal(a):

Míšo Kluličko,  nemluvím o žádných romantických představách. Mluvím o tom, že si spolu lidi musí rozumět, být tzv. na stejné vlně, mít si o čem povídat a mít na věci přibližně podobný názory...to je podle mého to "splynutí duší". Pokud si máte co říct a hlavně pokud tě ten druhý dokáže pochopit, opravdu pochopit. To nemá nic společného s praktickou stránkou  vztahu...

Jasně, ono je to o tom, co si pod spojením "splynutí duší" představuješ. Pro mě pojem "splynutí duší" znamená mít stejné zájmy, stejné názory, být pořád spolu atd. A takto mi byl i vysvětlen. ... Jenže z toho by mě za chvilku štrejchlo, proto už z představy splynutí duší dostávám osypky.

Se svým protějškem nemusím mít ani stejné koníčky, ani názory, ani nevyžaduju, aby byl za každou cenu pořád se mnou.
Naopak, jsem ráda, když vyjede s klukama do hor a já mám víkend jen pro sebe a své zájmy.
Jsem ráda, že se na některé věci dívá jinak než já, protože o tom můžeme debatovat a já tím pádem získávám i jiný úhel pohledu od člověka, kterému důvěřuju. Naopak, pokud bychom měli na věci stejný názor, asi bysme o nich moc nepokecali.
Ocením, když oželí fotbal, aby mě mohl doprovodit na koncert a naopak, ráda mu vyjdu vstříc, když něco potřebuje. Tím si dáváme najevo svou lásku - ne tím, že máme na všechno stejné názory a všechno děláme společně.

Ty překrucuješ to, co já říkám, Kuličko. Myslím, že by ti dva lidé měli mít podobný názory na zásadnější věci typu např. manželství, děti, různý morální zásady... Samozřejmě nemyslím to, aby se sebou ve všem souhlasili. To by pak byla nuda, jak píšeš. A trávit spolu všechen čas je taky kravina, to je snad jasný, to tady rozebírat nebudu.


"Nešastná láska není to nejhorší. To pravé neštěstí je nemilovat."  E. Bass

Není tady

 

#74 5. 6. 2007 12:02

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Jak sbalit chlapa? Otázka nejen pro ženy.. ;-)

Petunka napsal(a):

Míša Kulička napsal(a):

Petunka napsal(a):

Míšo Kluličko,  nemluvím o žádných romantických představách. Mluvím o tom, že si spolu lidi musí rozumět, být tzv. na stejné vlně, mít si o čem povídat a mít na věci přibližně podobný názory...to je podle mého to "splynutí duší". Pokud si máte co říct a hlavně pokud tě ten druhý dokáže pochopit, opravdu pochopit. To nemá nic společného s praktickou stránkou  vztahu...

Jasně, ono je to o tom, co si pod spojením "splynutí duší" představuješ. Pro mě pojem "splynutí duší" znamená mít stejné zájmy, stejné názory, být pořád spolu atd. A takto mi byl i vysvětlen. ... Jenže z toho by mě za chvilku štrejchlo, proto už z představy splynutí duší dostávám osypky.

Se svým protějškem nemusím mít ani stejné koníčky, ani názory, ani nevyžaduju, aby byl za každou cenu pořád se mnou.
Naopak, jsem ráda, když vyjede s klukama do hor a já mám víkend jen pro sebe a své zájmy.
Jsem ráda, že se na některé věci dívá jinak než já, protože o tom můžeme debatovat a já tím pádem získávám i jiný úhel pohledu od člověka, kterému důvěřuju. Naopak, pokud bychom měli na věci stejný názor, asi bysme o nich moc nepokecali.
Ocením, když oželí fotbal, aby mě mohl doprovodit na koncert a naopak, ráda mu vyjdu vstříc, když něco potřebuje. Tím si dáváme najevo svou lásku - ne tím, že máme na všechno stejné názory a všechno děláme společně.

Ty překrucuješ to, co já říkám, Kuličko. Myslím, že by ti dva lidé měli mít podobný názory na zásadnější věci typu např. manželství, děti, různý morální zásady... Samozřejmě nemyslím to, aby se sebou ve všem souhlasili. To by pak byla nuda, jak píšeš. A trávit spolu všechen čas je taky kravina, to je snad jasný, to tady rozebírat nebudu.

Však jsem ti psala, že je důležité, jak člověk chápe pojem "splynutí duší" ... Nepřekrucuji, co říkáš. Pouze jsem ti napsala, jak tento pojem chápu já a proč mi vadí. Ty to chápeš jinak - ok. Ale potom každá mluvíme o něčem jiném a tím pádem i tvá původní reakce byla irelevantní.


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#75 5. 6. 2007 12:07

Petunka
♥♥♥♥---
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 306

Re: Jak sbalit chlapa? Otázka nejen pro ženy.. ;-)

Ok, necháme toho smile


"Nešastná láska není to nejhorší. To pravé neštěstí je nemilovat."  E. Bass

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů