Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 2. 6. 2007 17:04

Valletta
♥------
Registrovaný: 2. 6. 2007
Příspěvky: 2

rada nad zlato

Jak byjste se zachovali Vy? Včera přišjel manžel po 14 dnech z práce, že skočí na pivko. Nešel pět hodin tak jsem se vydala do hospody také. Seděl tam u stolu s kamarádem a také se dvěma kamarádkami/známe se všichni-žárlivost neřeším/ a pověděli mi že se to nedělá,dolízat za vlastním manželem , mám si udělat svůj program...atd
Nenechala jsem si žádnou myšlenku pro sebe a vše jim z plna hrdla vyklopila. Jestli si myslí ,že já peru a vařím a volný čas bude trávit tímto způsobem. A tomu kolegovi, který má doma momentálně nemocnou ženu  s malým dítětem jsem řekla, že by snad měl pomáhat jí.  Odpověděl ,že po práci prý má nárok na odpočinek , A já snad když chodím do práce nárok na zábavu nemám?  jmenované mi také řekli že tak si nějaký svůj problem nemám řešit. Když mám volný večer tak jsem si naplánovala ho trávit s manželem no ne? Cestou domů mi vyčítal co že jsem si to dovolila, pokazila jsem jim večer.
Jak to řešíte Vy?

Není tady

 

#2 2. 6. 2007 17:37

Jdhehajnx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 3. 2007
Příspěvky: 1772

Re: rada nad zlato

Jednou se takhle můj mlaďásek vypravil k nám do hospody,že jako za chvíli je zpátky (to už moc neřeším,za chvíli řiká vždycky),nicméně v jednu ráno furt nic,nepsal,tak jsem se taky vypravila za nim. Seděl u forbesu,u něj nějakej mladej páreček,všichni zlitý a on jim něco vyprávěl. Tak jsem si jenom nasupeně stoupla za něj a čekala jestli si mě všimne. Všimli si ti prckové (bylo jim kolem 15,nechápu co tam dělali),začli dělat vyděšený xichty,mladej se otočil a řekl,že už teda asi půjde. Šlehaly mi z očí blesky takovým způsobem,že ani necek. Pak sice říkal něco o tom,že neni malej harant,abych si pro něj chodila,ale já ho zasklila tim,že já možná malej harant jsem (jsem o 9 l et mladší),ale že se mu aspoň ozvu když někde jsem a protáhne se to a že rozhodně nehážu "prachy do bedny". Je to trošku o něčem jiném...
No každopádně k tomu,že se do tebe pustili i ostatní:nic jim do toho není a přesně jak říkáš,proč bys měla být doma sama a nemoct si udělat program třeba s nima...
je to dumbom

Není tady

 

#3 2. 6. 2007 18:37

nika1971
♥♥-----
Registrovaný: 17. 4. 2007
Příspěvky: 53

Re: rada nad zlato

ja za manzelom do krcmy nechodi...jednak by sa mu to nepacilo, a teda ani mne, keby som niekam sla na pokec s kamoskou, a by prisiel robit sceny. Ale musi mi povedat, kedy asi pride, ja mu to hovorim tiez...

Není tady

 

#4 3. 6. 2007 8:23

Májajája
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 3756

Re: rada nad zlato

Tady tohle všechno bych mu VAletto řekla, ale doma. Tam bych za ním za daných okolností prostě nešla.
A pak bych mu udělala totéž. ZA 14 dnů, až by v pátek přijel bych si nachystala svůj program . bez něj, jak ti radili a zapomněla se vrátit. A si taka užije...........stejně jako ty. U nás to pomohlo , věty typu Kde jste byli ? )měla jsem s sebou syna, šli jsme na táborák a já mu o tom neřekla) měl jsem strach, mohlo se něco stát, co kdyby jsi se vybourala??? Skoro jsem volal tvojí matce!!!!!!! lollollol  - jsem ignorovala, pak jsem mu řekla že tohle já mám 3x měsíčně  a on se nikdy nevzrušuje tak nevím  proč já bych se měla vzrušovat teď. Od té doby  mi o sobě dává vědět pravidelně.

Jinak vcelku nechápu kamarádky, jak je nazýváš, že reagovaly jak píšeš, chápu že ti řekly že se to nedělá, nechápu že tě tam nepozvaly, mohly třeba poslat sms a dorazíš, nebo si pro tebe mmohl zaběhnout manžel.........člověk nikdy neví jak se jedno pivo zvrtne, to chápu. Ale nechápat tomu že hcceš mít večer s mužem po 14 dnech to mě zaráží.

Upravil(a) Májajája (3. 6. 2007 8:25)


Mája

Není tady

 

#5 3. 6. 2007 10:14

x52658
Host

Re: rada nad zlato

Já si včera pro M taky došla do hospody big_smilebig_smilebig_smile.Teda spíš dojela,ale on si mě zavolal,protože pil a neměl se jak dostat domů vissla.Ale přesto,že si mě zavolal,tak byl protivnej až hrůza.Nebýt mého odhodlání,že teď sa s ním opravdu hádat nebudu,tak nevím,nevím....
Takže jestli jsi tam přišla "nezvaně",tak se mu moc nediv,oni to nemaj rádi,asi si připadaj jak pod pantoflem.
Ale jinak-dneska má mobil už kdekdo,tak taky nechápu,proč nemůže napsat... dumbom

 

#6 3. 6. 2007 10:23

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: rada nad zlato

Pro manžela bych do hospody nikdy nešla, bylo by to pod moji úroveň, dělat mu stíhačku. A to tam chodíval často a vracel se k ránu. Nešla bych pro něj, ani kdybych se měla ukousat. Teď si pro něj může chodit jeho současná, ale ona to taky nedělá. Holky, nedělejte to, shazujete tím jen samy sebe, opravdu. Vyřiďte si to s ním doma a hlavně až vystřízliví.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#7 3. 6. 2007 11:26

kalupinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: rada nad zlato

No, nezbyde Ti, abys, až zase příště bude muž dva týdny z domova, ho uvítala mezi dveřmi slovy - minule jsi šel pařit hned po návratu Ty a já se na Tebě těšila, dneka mám chu vyrazit si z kopýtka zase já, takže jdu na tah a vrátím se k ránu. No, můžeš mu to říct i jinak. Pokud po čtrnáctidenní absenci doma se muž chová takto, je něco v nepořádku. A mnohem účinnější bude chovat se stejně, než si pro něho jít. V tom se přidávám k ostatním, nešla bych, ani kdyby se nevrátil v poledne. Ale šla bych taky do světa, až by on byl doma. Aby věděl, jaké to je. Nepsalas, zda máte dítě. Pokud ano, nechala bych mu rozepráno, rozvařeno. Aby neměl čas Tě jít hledat...

Není tady

 

#8 3. 6. 2007 11:40

AlixaZS
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2007
Příspěvky: 1149

Re: rada nad zlato

No po 14ti dnech odloučení byste snad měli být ten večer spolu ne? Nebo jít někam spolu. Ne jen on. Udělala bych to jako Kalupinka, šla bych ven. Třeba jen do kina, to je fuk..Pokud by chtěl jít tedy se mnou, fajn, pokud by si šel pak sám někam jinam, to už je na zamyšlení, že to mezi váma neklape. A do hospody bych pro něj v životě nešla... ne kvůli němu, ale já bych se cítila blbě...

Není tady

 

#9 3. 6. 2007 12:32

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: rada nad zlato

Jéje, opět se mi potvrzuje, že nejlepší účinek má situace, kdy někdo někomu něco oplatí. Protože vysvětlování, výčitky, domlouvání atd., fakt nemá sebemenší význam. Dokud si to ten druhý nezkusí. Ono to rčení: sytý hladovému nevěří" nevzniklo jen tak.....

Není tady

 

#10 3. 6. 2007 12:37

AlixaZS
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2007
Příspěvky: 1149

Re: rada nad zlato

Tercilo, to je pravda, jen ne žádné vysvětlování, nejdřív oplatit, a když se potom diví, pak teprve zkusit vysvětlit, proč....  smile

Není tady

 

#11 3. 6. 2007 12:56

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: rada nad zlato

Já bych se k něčemu takovému nesnížila, abych za ním chodila do hospody.  Asi bych nebyla doma, až by se vrátil - šla bych také mezi lidi - mezi své lidi


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#12 3. 6. 2007 13:43

Darja70
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 303

Re: rada nad zlato

Holky, to my jsem jednou udělaly se ségrou strašnou věc     big_smile, byli jsme na chalupě s manžely a s mamkou a jejím druhem. Ten byl dost závislý na alkoholu, tak nás maminka prosila, a naši kluci moc nepijí a také druhovi nenalévají a proboha, a ho nezvou do hospody.
Jo, hoši slibovali, nebudou pít, nebudou zvát, nebudou nalívat. Nějak se to zvrhlo, sliby chyby a všichni tři odtáhli do nedaleké hospody. Takže my jsme zamkly barák, vylezly se ségrou na půdu, odkud bylo vidět do oken hospody (bylo to fakt jen přes potok) a nelenily jsme si zjistit číslo do hospody.
Bylo slyšet takový ten hospodský šum ( na té terase na naší střeše), takže jsme tam zavolaly a přísným hlasem řekly hospodské, že má vyřídit vzkaz- pan Novák a Sovák- olamžitě domů. Ta to vyřídila, ozval se příšerný smích a řehot, my se ségrou jsme se válely smíchy.
No, hoši byli na smrt uražení (ani se jim nedivím) a za hodinu dorazili před zavřený barák. Spali v autech lol lotři jedni a dlouho byli naštvaní, protože přišli v hospodě o reputaci. Od té doby tam již večer nešli, chlapi se jim smáli ještě moc dlouho a protože jsme byli lufáci, tak se smáli s gustem.
Asi se to nedělá, ale zabralo to.

Není tady

 

#13 3. 6. 2007 18:33

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: rada nad zlato

mashanka napsal(a):

Já bych se k něčemu takovému nesnížila, abych za ním chodila do hospody.  Asi bych nebyla doma, až by se vrátil - šla bych také mezi lidi - mezi své lidi

já taky ne - hanba by  mě fackovala....


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#14 3. 6. 2007 18:37

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: rada nad zlato

a taky by se mi nelíbilo, kdyby si kamkoliv "došel" pro mne...


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#15 3. 6. 2007 21:18

Valletta
♥------
Registrovaný: 2. 6. 2007
Příspěvky: 2

Re: rada nad zlato

Ale já nepřišla pro něj ,já přišla za nimi. A proč stíhačka, proč bych nemohla večer trávit tam kde manžel? Co je na tom také jít ven?

Není tady

 

#16 3. 6. 2007 21:28

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: rada nad zlato

Valletto, ale když tě sebou manžel nevzal a neřekl ti, abys za ním přišla, navíc, když z toho nebyl ani moc odvázanej, tak to jsi se jako stíhačka chovala. Já tě chápu, že po delším odloučení jsi chtěla být s ním. Ale jít za chlapem do hospody, když ti o to neřekl, to se prostě nedělá. Výsledek jsi viděla sama.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#17 3. 6. 2007 22:05

ita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 31. 8. 2006
Příspěvky: 2003

Re: rada nad zlato

Manžel mi vysvětlil, že chození do hospody je vlastně relax. Vždycky tam najde známého, s kterým může popovídat. Zval mě mnohokrát, ale já hrozně nesnáším opilecké řeči o ničem, hrozný vzduch a randál. Pokaždé mě rozbolela hlava, tak jsem společné návštěvy vzdala a už mě nevadí, že jde na dvě piva a přijde o půlnoci.

Není tady

 

#18 3. 6. 2007 22:21

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: rada nad zlato

Valletko, tak já si myslím, že hospoda je budova veřejně přístupná big_smile, tudíž, proč bys tam nemohla jít, že jo. Tyto situace neznám, manžel nikdy do hospody nechodil, ale asi pokud bych tam už vběhla za podobným účelem jako Ty - tak rozhodně dooost dobře oháknutá, upravená, možná i v mini, aby viděl, že jsem každopádně lepší, než ty, co tam s ním sedí wink. A kyselý xichtík v žádném případě, prosím!!! big_smile Vlastně - nějaký kolega z práce nebo přibližně starý soused z baráku by taky nebyl špatný coby doprovod big_smile. To by ten Tvůj čuměl, viď? teda - kdybys tam takhle vešla Ty, ne já big_smile.
Tak teď vážněji; určitě si dejte doma kafčo a prober to s ním. Vysvětli mu svoje pocity a uvidíš, že pokud je "normální", tak přistoupí na nějaké Tvoje konstruktivní návrhy a "už to neudělá". Držím palce.

Není tady

 

#19 4. 6. 2007 9:24

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: rada nad zlato

Valletta napsal(a):

Ale já nepřišla pro něj ,já přišla za nimi. A proč stíhačka, proč bych nemohla večer trávit tam kde manžel? Co je na tom také jít ven?

... a to je právě to, co stíhačky nechápou a proto se staly stíhačkami....
Nic není na tom jít taky ven a nic není na tom, trávit čas tam kde manžel, to je normální a běžné, jenže musejí to chtít oba a on to nechtěl, chtěl být s přáteli v hospodě a to je ten rozdíl a  ty jsi to udělala přesně jako stíhačka - šla jsi ho zkontrolovat, proč už nejde domů, když chtěl být s přáteli v hospodě. Protože kdyby chtěl být s tebou doma, tak by ho nikdo nepřemluvil a šel by domů.


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#20 4. 6. 2007 9:27

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: rada nad zlato

Holka, vždy ty jsi mu navíc, jak píšeš, zplna hrdla vyklopila něco před přáteli DOKONCE jinému chlapovi jsi vyčetla proč není s nemocnou manželkou, to se prostě opravdu nedělá!!! to je jejich soukromá věc!


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#21 4. 6. 2007 14:17

abadon
♥♥♥♥---
Místo: 3. planeta sluneční soustavy
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 339

Re: rada nad zlato

Modroočka napsal(a):

Valletto, ale když tě sebou manžel nevzal a neřekl ti, abys za ním přišla, navíc, když z toho nebyl ani moc odvázanej, tak to jsi se jako stíhačka chovala. Já tě chápu, že po delším odloučení jsi chtěla být s ním. Ale jít za chlapem do hospody, když ti o to neřekl, to se prostě nedělá. Výsledek jsi viděla sama.

Nevím proč by se to nemělo dělat. Navíc píše, že tam byli i jejich známí. To ona je něco méněceného, že by tam za ním nemohla jít, že ruší jejich společnost? Pokud se máte rádi, navíc 14 dní bez sebe, tak by mělo být normální, že by tě tam vzal sám od sebe, ev. necypoval, když ses tam objevila, ale naopak se tě měl zastat. Ovšem já osobně bych mu předem napsala, že se za ním stavím - aspoň u nás to tak chodí, buď mě pozve přítel nebo se předem pozvu sama.

Není tady

 

#22 4. 6. 2007 14:21

abadon
♥♥♥♥---
Místo: 3. planeta sluneční soustavy
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 339

Re: rada nad zlato

Bety napsal(a):

Holka, vždy ty jsi mu navíc, jak píšeš, zplna hrdla vyklopila něco před přáteli DOKONCE jinému chlapovi jsi vyčetla proč není s nemocnou manželkou, to se prostě opravdu nedělá!!! to je jejich soukromá věc!

Ale ten chlap si taky nedělal servítky a jako první jí sdělil svůj negativní názor. Proč ona by si to měla nechat líbit? A ten její manžel je hlupec, že se ji nezastal. Jediné v čem vidím Valetinu chybu, že se neohlásila dopředu.

Není tady

 

#23 4. 6. 2007 14:24

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: rada nad zlato

tak nevím jestli celé tohle vlákno je další legrace....???

Upravil(a) adra (4. 6. 2007 14:41)


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#24 4. 6. 2007 14:40

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: rada nad zlato

Nějak nevím, tímto bych se nezabývala......nechápu. Je dospělý, svéprávný a zodpovídá za své jednání...ne?

Není tady

 

#25 4. 6. 2007 14:41

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: rada nad zlato

Tedy v životě by mě nenapadlo si přijít manžela vyzvednout do hospody, připadala bych si jako šílená stíhačka...to by mi prostě hrdost nedovolila. Ani si doma nijak zvl᚝ nehlásíme kdy kdo přijde, nejsem malé děti. Jiná věc je, kdybychom měli dejme tomu něco domluveno a on místo toho kalil s kámošema v hospodě. Za to bych ho řádně sepsula, ale doma...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů