Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 31. 5. 2007 20:35

nexxi
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 14. 4. 2006
Příspěvky: 607

jak se donutit cvičit?

ahojky pošlete nějaké typy jak se donutit cvičit? jsem lenoch od přírody, postavu nemám sice hroznou ale ráda bych ještě podpořila relativně zdravý jídelníček nějakým cvičením. horší je, že i když nejsem utahaná tak raděj sednu k pc a k cvičení se prostě "nedokopu" máte na to nějaký recept? jak získat chut do cvičení a ne odpočítávat minuty a cviky do konce?


" Je lepší litovat, že jsme něco udělali, než toho co ne."

Není tady

 

#2 31. 5. 2007 20:38

jolka
♥♥♥♥---
Místo: litomerice
Registrovaný: 13. 12. 2006
Příspěvky: 437

Re: jak se donutit cvičit?

nejlepsi je jit cvicit mezi lidi,protoze kdyz uz tam prijdes tak to proste nevzdas... tummenupp a doporucuji pilates ......................to je perfektni a takovy,ze si pritom clovek odpocine a na druhou stranu citi kazdy sval....je to dobre i na zada a na skracene svaly a na sformovani postavy..


http://lilypie.com/pic/070521/TToB.jpghttp://bf.lilypie.com/OkCjp2/.png     
http://lilypie.com/pic/070521/heb6.jpghttp://b5.lilypie.com/FbErp2/.png

Není tady

 

#3 31. 5. 2007 21:01

nexxi
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 14. 4. 2006
Příspěvky: 607

Re: jak se donutit cvičit?

jolka.. díky za tip, ale musím tě zklamat, pilates do našeho města ještě nedošel a asi v dohledné době ani nedojde sad


" Je lepší litovat, že jsme něco udělali, než toho co ne."

Není tady

 

#4 31. 5. 2007 23:20

TamtaOna
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 3. 2007
Příspěvky: 309

Re: jak se donutit cvičit?

nexxi: Spollečně s MF Dnes se mi povedlo koupit DVDčko.... říkala jsem si, že se do toho stejně nedostanu..., tak jsem to z nadšení jednou zkusila ... Předtím jsem si ani nedovedla představit, jak tajtrdlikuju v obyváku na koberci..., ale nějak se to poddalo a začalo mě to (hrome) i bavit tummenupp
Musím uznat, že teď jsem byla nemocná, tak jsem 2 týdny stagnovala, ale plánuju se do toho znocu vpravit. Dobré je, že dříve, když jsem takhle cvičila, po dvou dnech jsem to zabalila. S tím Pilates je to ale jiné... stolt

Není tady

 

#5 1. 6. 2007 8:33

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: jak se donutit cvičit?

Nexxi, nebo se zkus s někým domluvit - bude ti pak blbý, to pořád rušit... reta Já například chodím cvičit sama - 3x týdně. Z toho 2 týdně je mojí "motivací" sympatický cvičitel big_smile vissla

Není tady

 

#6 27. 6. 2007 16:29

Zoubeček
♥♥♥----
Registrovaný: 13. 6. 2007
Příspěvky: 102

Re: jak se donutit cvičit?

Mně hodně pomáhá hudba. Třeba jen tak běhat mě nebaví, ale když si do uší pustím nějakou dobrou hudbu do rytmu, tak to jde samo. Nebo jsem si nakoupila hromadu cvičení na DVD se cvičením a kdykoliv mám doma náladu a chu, tak se do toho pustím. A občas se mnou dokonce cvičí i drahá polovička, což mě docela překvapuje big_smile


http://lb1f.lilypie.com/1kggp2.png

Není tady

 

#7 30. 6. 2007 17:29

nexxi
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 14. 4. 2006
Příspěvky: 607

Re: jak se donutit cvičit?

ahojky tak já už s tím taky trošku hla, denně dojížím do sousední vsi na brigádu a ještě k tomu mi před nedávnem vnukla známá nápad udělat si po škole kurz policejního psovoda a tam je dobrá fyzička nezbytná,takže se ted docela snažím wink


" Je lepší litovat, že jsme něco udělali, než toho co ne."

Není tady

 

#8 2. 7. 2007 14:14

Jugulator
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Míškovice 191
Registrovaný: 4. 1. 2007
Příspěvky: 1144

Re: jak se donutit cvičit?

nebo si kup oblečení které je o něco menší.. a to tě pak donutí do toho zformovat postavu.... jednu dobu sem byl docela hubený, vážil sem 77 kg a měřil nějak 179 cm pak sem strašně přibral....na 105 kg  no a jelikož sem se do těch hadrů nevlezl, tak mě to donutilo začít zase cvičit, teď vážím 79 a běhám cvičím a klouby si ničím big_smile né sranda... big_smile mě to fakt pomolo, když sem viděl, že do toho nevlezu tak sem si řekl, že když už to mám, tak se do toho musím zase vlízt.....

Není tady

 

#9 2. 7. 2007 17:24

nexxi
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 14. 4. 2006
Příspěvky: 607

Re: jak se donutit cvičit?

celtic dragon... já nemám právě nadváhu.. ale takovou divnou postavu s kterou nevím co dělat tak chcu zkusit cvičení.. mám hodně silný stehna, hubený ruky, lezou mi kyčelní kosti.. prostě taková neforemná..


" Je lepší litovat, že jsme něco udělali, než toho co ne."

Není tady

 

#10 2. 7. 2007 19:33

Stelička
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 1. 2006
Příspěvky: 1160

Re: jak se donutit cvičit?

Já mám takovou cvičební pomůcku - něco jako jednoduchý kladkostroj na sedy-lehy a podobné cviky. Přikázala jsem si, že kdykoliv se budu dívat na TV a bude reklama, celou ji procvičím. Prostě spojit pasivitu s aktivitou. big_smile


http://sirmi.ic.cz/cara/215.gif

Není tady

 

#11 4. 5. 2010 0:48

Matesax
♥------
Registrovaný: 4. 5. 2010
Příspěvky: 1

Re: jak se donutit cvičit?

Prosím-dotaz:
Já na tom nejsem zle, ale nějak jsem zlenivěl, tak se chci zeptat-jak se k tomu zase dohrabat??-nechci upustit od toho dosavadního cvičení, jenom bych chtěl radu, jak se odreagovat od PC\TV,... A za druhé:dělám posilující cviky a po nich jsou bez protažení posilované svaly druhý den hodně bolavé, jak mám tedy protáhnout břicho, a popř nějaký dobrý typ na protažení těla? (děkuji za odpovědi)

Není tady

 

#12 27. 7. 2011 11:25

Dorgald
♥------
Registrovaný: 12. 6. 2011
Příspěvky: 11

Re: jak se donutit cvičit?

no já jsem se například přinutila tak, že jsme koukali s přítelem a kámošema jeden film a strašně obdivovali jednu herečku, že má dokonalou postavu .. a byla jsem z toho taková smutnější tak jsem se hned večer vzala a šla jsem běhat big_smile (já mám 172cm 56 kilo), každý mi říká, že jsem štíhlá a já ani nechci až tak zhubnout jen mi jde o pevnou postavu a to ta herečka měla! big_smile takže moje rada je, najděte si nějaký vzor a snažte se k němu co nejvíce přiblížit: D chodím takto běhat dennodenně už 3 týdny tak snad mi to zůstane a co se týče změny stravy tak to jde samo .. protože když už pro sebe něco uděláte je vám líto sníst chipsy .. pít colu .. kouřit ...

Není tady

 

#13 20. 5. 2012 15:12

Vetinari
♥♥-----
Místo: Poděbrady
Registrovaný: 5. 4. 2010
Příspěvky: 45

Re: jak se donutit cvičit?

Jenom samotné běhání ti k pevnější postavě moc nepomůže. Spíš bys měla začít posilovat.

Dorgald napsal(a):

no já jsem se například přinutila tak, že jsme koukali s přítelem a kámošema jeden film a strašně obdivovali jednu herečku, že má dokonalou postavu .. a byla jsem z toho taková smutnější tak jsem se hned večer vzala a šla jsem běhat big_smile (já mám 172cm 56 kilo), každý mi říká, že jsem štíhlá a já ani nechci až tak zhubnout jen mi jde o pevnou postavu a to ta herečka měla! big_smile takže moje rada je, najděte si nějaký vzor a snažte se k němu co nejvíce přiblížit: D chodím takto běhat dennodenně už 3 týdny tak snad mi to zůstane a co se týče změny stravy tak to jde samo .. protože když už pro sebe něco uděláte je vám líto sníst chipsy .. pít colu .. kouřit ...

Není tady

 

#14 10. 9. 2012 11:46

Aloki
♥------
Registrovaný: 18. 7. 2011
Příspěvky: 21
Web

Re: jak se donutit cvičit?

Mě 100% pomáhá si večer před spaním v krátkosti naplánovat "naprogramova" následující den, kam zařadím i sport, prostě si to představím a pak to druhý den prostě udělám.

Není tady

 

#15 8. 12. 2012 11:20

Františka Škutová
♥♥-----
Registrovaný: 2. 7. 2011
Příspěvky: 35

Re: jak se donutit cvičit?

Na sport nemám tip, ale šlo by to jistě použít. Můj mladší bratr si před maturitou vytiskl tenhle obrázek a vylepil na stěnu.

Upravil(a) Františka Škutová (24. 3. 2018 14:42)

Není tady

 

#16 25. 7. 2013 14:34

kudlanka14
♥------
Registrovaný: 13. 12. 2011
Příspěvky: 8

Re: jak se donutit cvičit?

Mně teda vždycky pomáhali fotografie vymakaných lidí a nebo těch, kteří se radikálně změnili (foto před a po). Pak taky společné tréninky s kamarádkou, ale nakonec se přestěhovala hmm

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů