|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
ahojky pošlete nějaké typy jak se donutit cvičit? jsem lenoch od přírody, postavu nemám sice hroznou ale ráda bych ještě podpořila relativně zdravý jídelníček nějakým cvičením. horší je, že i když nejsem utahaná tak raděj sednu k pc a k cvičení se prostě "nedokopu" máte na to nějaký recept? jak získat chut do cvičení a ne odpočítávat minuty a cviky do konce?
Není tady
nejlepsi je jit cvicit mezi lidi,protoze kdyz uz tam prijdes tak to proste nevzdas...
a doporucuji pilates ......................to je perfektni a takovy,ze si pritom clovek odpocine a na druhou stranu citi kazdy sval....je to dobre i na zada a na skracene svaly a na sformovani postavy..
Není tady
jolka.. díky za tip, ale musím tě zklamat, pilates do našeho města ještě nedošel a asi v dohledné době ani nedojde 
Není tady
nexxi: Spollečně s MF Dnes se mi povedlo koupit DVDčko.... říkala jsem si, že se do toho stejně nedostanu..., tak jsem to z nadšení jednou zkusila ... Předtím jsem si ani nedovedla představit, jak tajtrdlikuju v obyváku na koberci..., ale nějak se to poddalo a začalo mě to (hrome) i bavit 
Musím uznat, že teď jsem byla nemocná, tak jsem 2 týdny stagnovala, ale plánuju se do toho znocu vpravit. Dobré je, že dříve, když jsem takhle cvičila, po dvou dnech jsem to zabalila. S tím Pilates je to ale jiné... 
Není tady
Nexxi, nebo se zkus s někým domluvit - bude ti pak blbý, to pořád rušit...
Já například chodím cvičit sama - 3x týdně. Z toho 2 týdně je mojí "motivací" sympatický cvičitel

Není tady
Mně hodně pomáhá hudba. Třeba jen tak běhat mě nebaví, ale když si do uší pustím nějakou dobrou hudbu do rytmu, tak to jde samo. Nebo jsem si nakoupila hromadu cvičení na DVD se cvičením a kdykoliv mám doma náladu a chuť, tak se do toho pustím. A občas se mnou dokonce cvičí i drahá polovička, což mě docela překvapuje 
Není tady
ahojky tak já už s tím taky trošku hla, denně dojížím do sousední vsi na brigádu a ještě k tomu mi před nedávnem vnukla známá nápad udělat si po škole kurz policejního psovoda a tam je dobrá fyzička nezbytná,takže se ted docela snažím 
Není tady

nebo si kup oblečení které je o něco menší.. a to tě pak donutí do toho zformovat postavu.... jednu dobu sem byl docela hubený, vážil sem 77 kg a měřil nějak 179 cm pak sem strašně přibral....na 105 kg no a jelikož sem se do těch hadrů nevlezl, tak mě to donutilo začít zase cvičit, teď vážím 79 a běhám cvičím a klouby si ničím
né sranda...
mě to fakt pomolo, když sem viděl, že do toho nevlezu tak sem si řekl, že když už to mám, tak se do toho musím zase vlízt.....
Není tady
celtic dragon... já nemám právě nadváhu.. ale takovou divnou postavu s kterou nevím co dělat tak chcu zkusit cvičení.. mám hodně silný stehna, hubený ruky, lezou mi kyčelní kosti.. prostě taková neforemná..
Není tady
Já mám takovou cvičební pomůcku - něco jako jednoduchý kladkostroj na sedy-lehy a podobné cviky. Přikázala jsem si, že kdykoliv se budu dívat na TV a bude reklama, celou ji procvičím. Prostě spojit pasivitu s aktivitou. 

Není tady

Prosím-dotaz:
Já na tom nejsem zle, ale nějak jsem zlenivěl, tak se chci zeptat-jak se k tomu zase dohrabat??-nechci upustit od toho dosavadního cvičení, jenom bych chtěl radu, jak se odreagovat od PC\TV,... A za druhé:dělám posilující cviky a po nich jsou bez protažení posilované svaly druhý den hodně bolavé, jak mám tedy protáhnout břicho, a popř nějaký dobrý typ na protažení těla? (děkuji za odpovědi)
Není tady

no já jsem se například přinutila tak, že jsme koukali s přítelem a kámošema jeden film a strašně obdivovali jednu herečku, že má dokonalou postavu .. a byla jsem z toho taková smutnější tak jsem se hned večer vzala a šla jsem běhat
(já mám 172cm 56 kilo), každý mi říká, že jsem štíhlá a já ani nechci až tak zhubnout jen mi jde o pevnou postavu a to ta herečka měla!
takže moje rada je, najděte si nějaký vzor a snažte se k němu co nejvíce přiblížit: D chodím takto běhat dennodenně už 3 týdny tak snad mi to zůstane a co se týče změny stravy tak to jde samo .. protože když už pro sebe něco uděláte je vám líto sníst chipsy .. pít colu .. kouřit ...
Není tady

Jenom samotné běhání ti k pevnější postavě moc nepomůže. Spíš bys měla začít posilovat.
Dorgald napsal(a):
no já jsem se například přinutila tak, že jsme koukali s přítelem a kámošema jeden film a strašně obdivovali jednu herečku, že má dokonalou postavu .. a byla jsem z toho taková smutnější tak jsem se hned večer vzala a šla jsem běhat
(já mám 172cm 56 kilo), každý mi říká, že jsem štíhlá a já ani nechci až tak zhubnout jen mi jde o pevnou postavu a to ta herečka měla!
takže moje rada je, najděte si nějaký vzor a snažte se k němu co nejvíce přiblížit: D chodím takto běhat dennodenně už 3 týdny tak snad mi to zůstane a co se týče změny stravy tak to jde samo .. protože když už pro sebe něco uděláte je vám líto sníst chipsy .. pít colu .. kouřit ...
Není tady

Na sport nemám tip, ale šlo by to jistě použít. Můj mladší bratr si před maturitou vytiskl tenhle obrázek a vylepil na stěnu.
Upravil(a) Františka Škutová (24. 3. 2018 14:42)
Není tady

Mně teda vždycky pomáhali fotografie vymakaných lidí a nebo těch, kteří se radikálně změnili (foto před a po). Pak taky společné tréninky s kamarádkou, ale nakonec se přestěhovala 
Není tady