Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 31. 5. 2007 16:10

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

chronický zánět slepého střeva

ahoj všem, měl jste nekdo chronicky zanet slepeho streva? jak se projevuje, jak se leci, nebo operuje...
díky, K.

Není tady

 

#2 31. 5. 2007 22:06

křepelka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 12. 9. 2006
Příspěvky: 266

Re: chronický zánět slepého střeva

Kamchinko, nikdy jsem to neměla, ale myslím, že se buď nemusí dlouho projevovat vůbec a když tak mírnými bolestmi na pravo od pupku. Možná že způsobuje i zažívací obtíže, jako zvracení, průjem atd. Pokud se na něj přijde, větinou se odoperuje, je tu přece jenom riziko akutního vzplanutí a nebo se přistupuje k ,,zažehnání" obtíží studenými obklady na to místo. Pokud mᚠnějaké potíže a myslíš že by to mohl být slepák, navštiv lékaře a hlavně při bolestech, zvracení, teplotě a jiných příznacích akutního vzplanutí zánětu neber léky na bolest!!Mohou tu bolest totiž zmírnit ale zánět ne, je to nebezpečný! V  tomto případě jen vyhledat lékaře.

Není tady

 

#3 4. 6. 2007 11:25

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: chronický zánět slepého střeva

Tak dnes jsem byla na sonu bricha,ale nic - jen ze mam delohu naklonenou doprava, lehce zvetsena jatra(to nevim z ceho teda:()... a jinak apendix je normalni, pry neni poznat, zda je chronicky zanet... krev i moc mam ok...
tak opravud nechapu z ceho me to brisko boli... a na kolonoskopii se mi teda opravdu nechce:(

Není tady

 

#4 4. 6. 2007 11:27

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: chronický zánět slepého střeva

jaké máte vy příznaky s chronický apendixem???

Není tady

 

#5 4. 6. 2007 11:53

křepelka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 12. 9. 2006
Příspěvky: 266

Re: chronický zánět slepého střeva

Kamchinka napsal(a):

jaké máte vy příznaky s chronický apendixem???

Kamchinko, kolonoskopie se vůbec neboj. Taky jsem na ní byla a nebylo to nic hrozného a toto vyštření ti střeva zaručeně perfektně vyšetří.

Není tady

 

#6 4. 6. 2007 14:21

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: chronický zánět slepého střeva

jezis, me je blbe, jen o tom ctu....

Není tady

 

#7 4. 6. 2007 17:20

maharata
♥♥-----
Místo: Rýmařov
Registrovaný: 19. 4. 2007
Příspěvky: 70
Web

Re: chronický zánět slepého střeva

Kamchinko,pokud mᚠpotíž v játrech,tak následkem toho Tě bolí i bříško.Dalšími příznaky mohou být i větry a zaražené nebo ty co nejdou ven a trochu vzteku....Je důležité si dát do pořádku jak játra tak i střeva zlatíčko.
Držím Ti pěsti.
--- nepovolena reklama. ferda---
Měj se hezky a drž se.Marta

Upravil(a) maharata (4. 6. 2007 17:21)


Jíme proto,abychom žili...nežijeme proto,abychom jedli.

Není tady

 

#8 5. 6. 2007 8:44

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: chronický zánět slepého střeva

maharata napsal(a):

Kamchinko,pokud mᚠpotíž v játrech,tak následkem toho Tě bolí i bříško.Dalšími příznaky mohou být i větry a zaražené nebo ty co nejdou ven a trochu vzteku....Je důležité si dát do pořádku jak játra tak i střeva zlatíčko.
Držím Ti pěsti.pokud budeš mít zájem mrkni na mé stránky na přípravek Regale a na Cytosan.Pomohly by Ti.Je jedno,kde je seženeš.Mám tam prodejnu,ale nevnucuji přípravky.
Měj se hezky a drž se.Marta

no, je to docela možné.... ale já nejím nějak nezdravě, jím ovoce, zeleninu, mléčné výrobky, alkohol jen příježitostně, tak nevím proč já mám takové problémy:(

Není tady

 

#9 5. 6. 2007 8:50

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: chronický zánět slepého střeva

maharata napsal(a):

Kamchinko,pokud mᚠpotíž v játrech,tak následkem toho Tě bolí i bříško.Dalšími příznaky mohou být i větry a zaražené nebo ty co nejdou ven a trochu vzteku....Je důležité si dát do pořádku jak játra tak i střeva zlatíčko.
Držím Ti pěsti.pokud budeš mít zájem mrkni na mé stránky na přípravek Regale a na Cytosan.Pomohly by Ti.Je jedno,kde je seženeš.Mám tam prodejnu,ale nevnucuji přípravky.
Měj se hezky a drž se.Marta

Ten Cytosan je na me moc drahy, ale Regolan - já vím, že ty mi řekneš, že to pomuže atd....ale opravdu????
co se tim zlepsi.... ?

Není tady

 

#10 5. 6. 2007 9:26

maharata
♥♥-----
Místo: Rýmařov
Registrovaný: 19. 4. 2007
Příspěvky: 70
Web

Re: chronický zánět slepého střeva

To je v pořádku,že jíš zeleninu a ovoce.S tím lékem již to tak dobré není,překyseluje organismus,když mléko tak pohankové,kozí,ovesné...kupované mléko není již mléko,viděla jsem jak se vyrábí,je to barvené voda,dochucená ochucovadli,aby to tak chutnalo.Podívej se na krabici jakou to má trvanlivost...až půl roku.Které mléko vydrží půl roku???...navíc má kráva poněkud víc bachorů a mi máme jen jeden žaludek.je to zátěžové a těžce stravitelné.V žaludku se z toho stává taková divná tahací hmota,jako když jíš rohlíky a dál nebudu říkat jak to vypadá...navíc stahuje vápník z kostí,kloubů...stačí vypozorovat jak mají lidé,klteří pijí pravidelně mléko potíže s kostrou,zuby,nehty,vlasy.
Občas si dej ovesné vločky,působí jako uklizeči v organismu nebo jiné obiloviny(až na pšenici),hodně pij.Jinak s Tebou souhlasím,že je Cytosan drahý,ale má tu schopnost odbourávat beton ze střev,a ten tam je!
--- nepovolena reklama, Ferda ---
Měj se moc hezky a drž se.Marta


Jíme proto,abychom žili...nežijeme proto,abychom jedli.

Není tady

 

#11 11. 6. 2007 8:31

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: chronický zánět slepého střeva

Holky, jake jste mely priznaky, jaka byla ta bolest... nemluvim o tom akutnim, kdy se svijite bolesti ...

Není tady

 

#12 5. 6. 2008 11:38

Marcela1986
♥------
Registrovaný: 24. 3. 2008
Příspěvky: 6

Re: chronický zánět slepého střeva

Mylíte, že když mám pořád zácpu, že můžu dostat zánět slepáku? pořád mě bolí břicho na levé straně, někdy i na pravé, ale a dělám co dělám, tak se prostě ne..vy..., prosím poraďte.

Není tady

 

#13 6. 6. 2008 11:05

Décima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 18. 9. 2006
Příspěvky: 892

Re: chronický zánět slepého střeva

Marcela1986 napsal(a):

Mylíte, že když mám pořád zácpu, že můžu dostat zánět slepáku? pořád mě bolí břicho na levé straně, někdy i na pravé, ale a dělám co dělám, tak se prostě ne..vy..., prosím poraďte.

Od dětství jsem měla zácpu, doktorka řekla, že mám líný střeva....a poradila cvičit jogu. V 25ti mě vzali slepák, strašné boleti kolem pupku a zácpa trvala pořád, z toho únava, protože se ve střevech hromadí jedy. " Studovala" jsem všechno možný, mám rodově slabší slinivku a žlučník, to na to má prý taky vliv. Taky jsem v mládí prodělala moc angin a brala moc penicilinu a myslím, že jsem si prostě "vymlátila" i ty hodné bakterie ve střevech. Roky jsem měla nafouklé břicho, bolestivý tlak ve střevech a nic mě nebavilo. Poslední dobou jsem začala brát Psillium ( ráno 2 lřičky do sklenice vody), udělá se z toho takový gel, který krásně "vymete" ty střeva, pak občas si dám kůru dávek kapslí lactobacillus acidophilus a můžu říci, že se mi to upravilo a zácpa zmizela

Upravil(a) Décima (6. 6. 2008 11:06)

Není tady

 

#14 13. 7. 2008 15:27

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: chronický zánět slepého střeva

decima - myslis ze by pomohly i tablety Psylium?  nebo myslite ze je k necemu Probian???

Není tady

 

#15 17. 7. 2008 23:25

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 3745

Re: chronický zánět slepého střeva

kamchi, zkus probiotika, jestli jsi teda jeste nezkousela. Napada me, ze muzes mit alergii na potraviny - treba psenici nebo mlecnou laktozu.

Není tady

 

#16 13. 10. 2008 16:22

etomina
♥------
Registrovaný: 13. 10. 2008
Příspěvky: 4

Re: chronický zánět slepého střeva

ahoj, probiotika jsou rozhodně důležitá. máš-li v pořádku střevní mikrofloru, což ti řekne lékař, doporučuji ti zkusit Wobenzym, který je nejlepší protizánětlivý lék.. držím palce smile

Není tady

 

#17 30. 10. 2008 15:48

Negruska
♥------
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 13

Re: chronický zánět slepého střeva

ahojky, tak já jsem měla chronický zánět slepáku.Odoperocali mi ho a mám pokoj.Byl to maras, nepřeju to nikomu.Vůbec se nedalo poznat jestli to je slepák nebo něco jiného.Strídal se dobrý stav z nechutenstvím a zvracením.Sono bylo bez nálezu.Měla by sis zajít k několika doktorům a vyzkoušet o ti na to řeknou.Já jsem od jednoho byla odeslána do domácí péče a druhý mně poslal pod nůž tak nevím.Drž se a napiš jak jsi dopadla.

Není tady

 

#18 14. 2. 2009 15:40

Jančík
♥------
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 3

Re: chronický zánět slepého střeva

Kamchinka napsal(a):

Holky, jake jste mely priznaky, jaka byla ta bolest... nemluvim o tom akutnim, kdy se svijite bolesti ...

Ahoj, tak právě jsem se vrátila z nemocnice s ufiknutým chronickým slepákem...moje bolest byla taková stálá, ne moc píchavá, objevující se, pak chvíli trvala a zas zmizela...vždy v nějakých nepravidelných cyklech, vždy jen v pravém podbřišku a jen na úzké ploše...takhle se to objevovalo pár let až ta bolest trochu zesílila. Když se přeléčil zánět a znova se bolest objevila, mé G. se to nelíbilo a poslala mě do nemocnice. Kde mě mladej chtěl poslat domů (krev i sono ok), ale starýmu se to nelíbilo, tak mě hned vzal na sál...věděl proč se mu to nemělo líbit..byl tam..smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů