Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 30. 5. 2007 20:32

Mafia
♥♥♥♥---
Místo: Bratislava
Registrovaný: 13. 3. 2007
Příspěvky: 426

Aby ex pochopil, že bývalý vzah patrí definitívne do minulosti !

Ako da ex najavo, že rozchod je rozchod (on sa rozišiel so mnou) a znamená bodku za vzahom, teda že už netreba rieši, čo kto vo vzahu urobil, ale urobi za vzahom DEFINITIVNU BODKU a ži ďalej ? Pomoooooc !!! Zase ma otravuje siahodlhymi mailami o mojich a jeho chybach a ako by som sa mala zmenit, ale pritom ja som ho o nic neziadala a zakazdym oslovi on mna. usch Je to par mesiacov, čo sme od seba.
Najprv som vysvetžovala, ale to len narastol počet a dĺžka správ od neho. Potom som odsekavala a bola vežmi stručná, ale to tiež fungovalo len chvížu a už sa to míňa účinkom. kapitulation


Girl to her boyfriend: One kiss and I'll be yours forever.
The guy replies: Thanks for the warning.
fuckyou

Není tady

 

#2 30. 5. 2007 20:35

Petunka
♥♥♥♥---
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 306

Re: Aby ex pochopil, že bývalý vzah patrí definitívne do minulosti !

nereagovat vůbec, to je projev absolutního nezájmu... to už by mu mohlo dojít. Navíc nechápu, proč tě otravuje, když se rozešel on s tebou...


"Nešastná láska není to nejhorší. To pravé neštěstí je nemilovat."  E. Bass

Není tady

 

#3 30. 5. 2007 20:36

nika1971
♥♥-----
Registrovaný: 17. 4. 2007
Příspěvky: 53

Re: Aby ex pochopil, že bývalý vzah patrí definitívne do minulosti !

Mafia napsal(a):

Ako da ex najavo, že rozchod je rozchod (on sa rozišiel so mnou) a znamená bodku za vzahom, teda že už netreba rieši, čo kto vo vzahu urobil, ale urobi za vzahom DEFINITIVNU BODKU a ži ďalej ? Pomoooooc !!! Zase ma otravuje siahodlhymi mailami o mojich a jeho chybach a ako by som sa mala zmenit, ale pritom ja som ho o nic neziadala a zakazdym oslovi on mna. usch Je to par mesiacov, čo sme od seba.
Najprv som vysvetžovala, ale to len narastol počet a dĺžka správ od neho. Potom som odsekavala a bola vežmi stručná, ale to tiež fungovalo len chvížu a už sa to míňa účinkom. kapitulation

skus na to nereagovat...meily by som rovno vymazavala roll

Není tady

 

#4 30. 5. 2007 20:38

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Aby ex pochopil, že bývalý vzah patrí definitívne do minulosti !

Kdysi jsem četla v lidovkách na toto téma hovor s psychologem. Prý nejde o nic jiného než jakousi rekonstrukci vztahu, kterou je potřeba překonat, protože ani návrat ke starému partnerovi nic z toho nevyřeší. Ba naopak utvrdí rozchod.

Je to asi dost zmatené, co píšu. Zkusím to po svém. Možná se jen on sám ujištuje, že udělal dobře. já bych na tvém místě nedělala nic. Neozývala se, maily ani sms bych nečetla a hned mazala...


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#5 30. 5. 2007 20:41

Mafia
♥♥♥♥---
Místo: Bratislava
Registrovaný: 13. 3. 2007
Příspěvky: 426

Re: Aby ex pochopil, že bývalý vzah patrí definitívne do minulosti !

Petunka napsal(a):

nereagovat vůbec, to je projev absolutního nezájmu... to už by mu mohlo dojít. Navíc nechápu, proč tě otravuje, když se rozešel on s tebou...

Všetci vravia, že preto, lebo nemá priatežov, žije v cudzom meste. Prišiel sem za robotou. Mmch, keď sme spolu chodili, jeho vlastny brat s frajerkou sa vyjadrili, že nechápu, ako s ním môžem by... ja spätne tiež nie, ale to už tu niekto písal, že zamilovanos kráča s hlúposou ruka v ruke.
Trochu je mi ho žúto, že je tu sám v cudzom meste bez priatežov. Na druhej strane je tu už 2 roky a pracuje v mladom tíme, prachou má požehnane, takže problém bude v jeho povahe.
Asi bude fakt najlepšie ho ignorova. No ešte raz mu budem musie napísa, lebo ešte mám nejaké knihy, čo mu musím vráti. usch


Girl to her boyfriend: One kiss and I'll be yours forever.
The guy replies: Thanks for the warning.
fuckyou

Není tady

 

#6 30. 5. 2007 20:44

Mafia
♥♥♥♥---
Místo: Bratislava
Registrovaný: 13. 3. 2007
Příspěvky: 426

Re: Aby ex pochopil, že bývalý vzah patrí definitívne do minulosti !

PavlaH napsal(a):

Kdysi jsem četla v lidovkách na toto téma hovor s psychologem. Prý nejde o nic jiného než jakousi rekonstrukci vztahu, kterou je potřeba překonat, protože ani návrat ke starému partnerovi nic z toho nevyřeší. Ba naopak utvrdí rozchod.

Je to asi dost zmatené, co píšu. Zkusím to po svém. Možná se jen on sám ujištuje, že udělal dobře. já bych na tvém místě nedělala nic. Neozývala se, maily ani sms bych nečetla a hned mazala...

Z toho posledného siahodlhého "románu" som mala chvížami pocit, že by bol rád, aby som sa zmenila a vrátila k nemu. Božínku, len to nie, mne sa po rozchode s týmto správaním strašne sprotivil, navyše už nie som ani singl a tak ma to obažuje. Pre mňa je minulos pasé.

Myslíš, že rekonstruuje, aby zistil, kde nastala chyba ?

Upravil(a) Mafia (30. 5. 2007 20:44)


Girl to her boyfriend: One kiss and I'll be yours forever.
The guy replies: Thanks for the warning.
fuckyou

Není tady

 

#7 30. 5. 2007 20:49

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Aby ex pochopil, že bývalý vzah patrí definitívne do minulosti !

http://lidovky.zpravy.cz/jak-zastavit-e … s=070112_1   jak se dává sbohem...podařilo se mi to najít.... doplnuju


Zvláště narcisistní jedinci mají problém předvídat příchod paradoxní fáze. Jednomu úspěšnému manažerovi jsem předpovídal, že za půl roku se může stát, že se překlopí jeho rozhodnutí rozejít se - on se bude chtít vrátit, a ona už ne -, a že by tedy nyní neměl propást čas, kdy ona chce pracovat na svých špatných vlastnostech a je ochotna udělat pro záchranu vztahu cokoliv. Mýlil jsem se. To období nepřišlo za půl roku, ale za rok a půl. Vysmála se mu...

Po paradoxní fázi nastávají tři možnosti. Buď se vztah obnoví, nebo nastává jeho úplný konec. Anebo - a to je nejhorší - se pár zacyklí a objeví se nekonečné kolísání. Polovztahy vznikají logicky. Po rozchodu je nám smutno, nechceme být sami, ale zároveň nejsme schopni dalšího vážného vztahu. Tak hledáme někoho, kdo by nám sice ulevil, ale u koho nehrozí trvalý vztah. Marta začala chodit s Petrem, aby se odpoutala od svého manžela, který ji ponižoval. Za tři roky, dávno po rozvodu, si řekla, že by ráda ještě dítě. Jenže od Petra zaznělo: „Ale počkej, vždy já jsem ti od začátku říkal, že nechci manželství a děti.“ A měl pravdu.


to jen pro případ, kdyby odkaz bral někdo jako reklamu...

Upravil(a) PavlaH (30. 5. 2007 20:52)


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#8 30. 5. 2007 20:57

Mafia
♥♥♥♥---
Místo: Bratislava
Registrovaný: 13. 3. 2007
Příspěvky: 426

Re: Aby ex pochopil, že bývalý vzah patrí definitívne do minulosti !

PavlaH napsal(a):

http://lidovky.zpravy.cz/jak-zastavit-epidemii-rozchodu-dmx-/ln_noviny.asp?c=A070112_100005_ln_noviny_sko&klic=217133&mes=070112_1   jak se dává sbohem...podařilo se mi to najít.... doplnuju


Zvláště narcisistní jedinci mají problém předvídat příchod paradoxní fáze. Jednomu úspěšnému manažerovi jsem předpovídal, že za půl roku se může stát, že se překlopí jeho rozhodnutí rozejít se - on se bude chtít vrátit, a ona už ne -, a že by tedy nyní neměl propást čas, kdy ona chce pracovat na svých špatných vlastnostech a je ochotna udělat pro záchranu vztahu cokoliv. Mýlil jsem se. To období nepřišlo za půl roku, ale za rok a půl. Vysmála se mu...

Po paradoxní fázi nastávají tři možnosti. Buď se vztah obnoví, nebo nastává jeho úplný konec. Anebo - a to je nejhorší - se pár zacyklí a objeví se nekonečné kolísání. Polovztahy vznikají logicky. Po rozchodu je nám smutno, nechceme být sami, ale zároveň nejsme schopni dalšího vážného vztahu. Tak hledáme někoho, kdo by nám sice ulevil, ale u koho nehrozí trvalý vztah. Marta začala chodit s Petrem, aby se odpoutala od svého manžela, který ji ponižoval. Za tři roky, dávno po rozvodu, si řekla, že by ráda ještě dítě. Jenže od Petra zaznělo: „Ale počkej, vždy já jsem ti od začátku říkal, že nechci manželství a děti.“ A měl pravdu.


to jen pro případ, kdyby odkaz bral někdo jako reklamu...

aha, tak teraz tomu rozumiem. Vieš on je vežmi výbušný a rozišiel sa so mnou v amoku. No netvrdím, že ma to nezasiahlo, ale nakoniec som s prekvapením zistila, že sa mi tým rozchodom užavilo a tak som sa rozhodla bra to ako fakt a nerieši prečo alebo prípadný návrat. A to ho asi zaskočilo. On asi len na mňa niečo skúšal, ale reakcie sa nedočkal. Až asi o mesiac som ho oslovila. Chcela som vedie jeden link, čo mi spomínal a ja som si ho napamatala a tým to jeho šialenstvo, ehm teda rekonštrukcia, začala. Najprv slušne, pozvožna, ale už nedáva servítky a graduje (podža momentálnej nálady).


Girl to her boyfriend: One kiss and I'll be yours forever.
The guy replies: Thanks for the warning.
fuckyou

Není tady

 

#9 30. 5. 2007 21:08

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Aby ex pochopil, že bývalý vzah patrí definitívne do minulosti !

Mafio, porozumnění je první krok, jsem ráda, že jsem k tomu pochopení mohla přispět. Teď  je na tobě to t잚í, stanovit si hranici a nepřekročit ji, a taky si to v sobě udělat tak, aby ti jeho neutuchající zájem neubližoval. V tom už ti bohužel neporadím, nic o tom nevím.


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#10 30. 5. 2007 21:08

potvurkapodivna
Host

Re: Aby ex pochopil, že bývalý vzah patrí definitívne do minulosti !

Mám to taky za sebou, rozchod po roce chození a byl z mé strany po tom, co se ve slabé chvilce přiznal k nějaké nevěře na počátku našeho vztahu. Další rok jsem byla bombardovaná sms, maily, telefonáty - nereagovala jsem na nic. A to se dokonce několikrát objevil i v našem městě, aby si mě vyčíhnul  a pak chtěl " řešit". Bylo to docela na bednu, ale už je to pryč. Ale i dnes po dlouhé době vyslídil na netu stránky mojí dcery a hned se připomínal a že se bude ženit a bla, bla, asi jsem se podle něj měla rozplakat nad tím, že taková partie bude brzy pod čepcem. Ha, ha, ale tu jeho novou partnerku lituju, nevěřím, že se někdo od základů změní fuckyou

 

#11 30. 5. 2007 21:20

Mafia
♥♥♥♥---
Místo: Bratislava
Registrovaný: 13. 3. 2007
Příspěvky: 426

Re: Aby ex pochopil, že bývalý vzah patrí definitívne do minulosti !

potvurkapodivna - no ale to chapem, ze on chcel riesit, lebo rozisla si sa ty s nim, ale u nas on sa rozisiel so mnou... a tiez si neviem predstavit zenu, ktora by s nim mohla byt stastna pod jednou strechou. Ja mu prajem lasku aj rodinu, lebo po nej tuzi, ale najprv si musi najst priatelov a dat sa liecit, aby sa zbavil tych amokov. On nedokaze zaspat, lebo mu vadi, ze vonku cvirikajú vrabce, ze vraj huci chladnicka (ja som nič nepočula), že vraj piští rooter (zase som nič nepočula a sluch mám v poriadku), ... prosto cholerik a nervák. Vraj bratovi zakázal v noci dýchat, lebo dýcha príliš hlasno... ked boli deti a mali spolu izbu. Musela som ma riadne zatmenie, keď som s nim začala chodi. Na internete pôsobil svojimi nazormi uplne dokonalo (už som sa takmer videla pod čepcom lol), ale realita ukazala, ze nazory su jedna vec a realita úplne iná. Tým nechcem zavrhnú zoznamenie cez internet, len poradit, ze nez sa niekto pusti do vztahu, nech sa najprv streta len ako priatel, lebo az potom sa ukaze, aky clovek naozaj je. Bol to prvýkrát, čo som šla do vzahu bez spoločných známych (takže som si nemohla povahu overi) a do vzahu s vychodniarom a vravím, že už len Blavák alebo zapadniar !!!


Girl to her boyfriend: One kiss and I'll be yours forever.
The guy replies: Thanks for the warning.
fuckyou

Není tady

 

#12 31. 5. 2007 15:43

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Aby ex pochopil, že bývalý vzah patrí definitívne do minulosti !

A proč vůbec odpovídᚠ? Pokud nemᚠzájem s ním komunikovat, prostě jeho maily ignoruj


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#13 31. 5. 2007 16:35

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Aby ex pochopil, že bývalý vzah patrí definitívne do minulosti !

Mafia podle mě nejlepší bude totální  ignorace. Na maily neodpovídat, a už v nich píše cokoliv, telefony nebrat, na sms neodepisovat, prostě ten člověk neexistuje.

Není tady

 

#14 31. 5. 2007 16:37

Santala
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2006
Příspěvky: 3234

Re: Aby ex pochopil, že bývalý vzah patrí definitívne do minulosti !

Co emil "končíme -lásko " tongue


Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz yikes)

Není tady

 

#15 31. 5. 2007 21:13

Mafia
♥♥♥♥---
Místo: Bratislava
Registrovaný: 13. 3. 2007
Příspěvky: 426

Re: Aby ex pochopil, že bývalý vzah patrí definitívne do minulosti !

Santala napsal(a):

Co emil "končíme -lásko " tongue

Obávam sa, že by jeho reakciou bol dllllhyyyyyyyyyyyy e-mail o tom, ako sa hrám na urazenú a aká som namyslená a ažká povaha a že on mi dal všetko atď... dospela som k názoru, že najlepšie bude ho úplne ignorova a časom mu to snáď dojde. roll


Girl to her boyfriend: One kiss and I'll be yours forever.
The guy replies: Thanks for the warning.
fuckyou

Není tady

 

#16 31. 5. 2007 21:45

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7512

Re: Aby ex pochopil, že bývalý vzah patrí definitívne do minulosti !

dej si ho do spamu..... alespoň od meilů budeš mít pokoj

Není tady

 

#17 1. 6. 2007 13:55

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Aby ex pochopil, že bývalý vzah patrí definitívne do minulosti !

Mafia napsal(a):

Santala napsal(a):

Co emil "končíme -lásko " tongue

Obávam sa, že by jeho reakciou bol dllllhyyyyyyyyyyyy e-mail o tom, ako sa hrám na urazenú a aká som namyslená a ažká povaha a že on mi dal všetko atď... dospela som k názoru, že najlepšie bude ho úplne ignorova a časom mu to snáď dojde. roll

Na to bych odpověděla : Mysli si co chceš, hlavně už mi konečně dej pokoj. Sbohem a šáteček.
Jenže zdá se, že tebe to trochu baví


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#18 1. 6. 2007 19:14

Mafia
♥♥♥♥---
Místo: Bratislava
Registrovaný: 13. 3. 2007
Příspěvky: 426

Re: Aby ex pochopil, že bývalý vzah patrí definitívne do minulosti !

mashanka napsal(a):

Mafia napsal(a):

Santala napsal(a):

Co emil "končíme -lásko " tongue

Obávam sa, že by jeho reakciou bol dllllhyyyyyyyyyyyy e-mail o tom, ako sa hrám na urazenú a aká som namyslená a ažká povaha a že on mi dal všetko atď... dospela som k názoru, že najlepšie bude ho úplne ignorova a časom mu to snáď dojde. roll

Na to bych odpověděla : Mysli si co chceš, hlavně už mi konečně dej pokoj. Sbohem a šáteček.
Jenže zdá se, že tebe to trochu baví

Ale vôbec nie, kvôli nemu som už prestala chodi aj na icq roll mne ho bolo luto, ale ta lutost skodi len mne, takze odteraz ho ignorujem. tummenupp


Girl to her boyfriend: One kiss and I'll be yours forever.
The guy replies: Thanks for the warning.
fuckyou

Není tady

 

#19 1. 6. 2007 19:49

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Aby ex pochopil, že bývalý vzah patrí definitívne do minulosti !

I na icq lze nastavit, aby tě dotyčný stále viděl jako nepřihlášenou - offline.


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#20 1. 6. 2007 19:52

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Aby ex pochopil, že bývalý vzah patrí definitívne do minulosti !

PavlaH napsal(a):

I na icq lze nastavit, aby tě dotyčný stále viděl jako nepřihlášenou - offline.

Ale vždy ona to přece ví, jenže kdyby to udělala, tak by jí nepsal lol lol lol


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#21 1. 6. 2007 21:31

Mafia
♥♥♥♥---
Místo: Bratislava
Registrovaný: 13. 3. 2007
Příspěvky: 426

Re: Aby ex pochopil, že bývalý vzah patrí definitívne do minulosti !

mashanka napsal(a):

PavlaH napsal(a):

I na icq lze nastavit, aby tě dotyčný stále viděl jako nepřihlášenou - offline.

Ale vždy ona to přece ví, jenže kdyby to udělala, tak by jí nepsal lol lol lol

No ja nemam klasické icq, lebo nemam windows, ale už som si zistila, ako sa to dá bloknú na icq pre Linux. Dííík za napad tummenupp
Teda mashanka, mne je ex vážne proti srsti usch

Upravil(a) Mafia (1. 6. 2007 21:32)


Girl to her boyfriend: One kiss and I'll be yours forever.
The guy replies: Thanks for the warning.
fuckyou

Není tady

 

#22 1. 6. 2007 21:51

vlcice_samotarka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 5. 2007
Příspěvky: 1296

Re: Aby ex pochopil, že bývalý vzah patrí definitívne do minulosti !

Mafia napsal(a):

mashanka napsal(a):

PavlaH napsal(a):

I na icq lze nastavit, aby tě dotyčný stále viděl jako nepřihlášenou - offline.

Ale vždy ona to přece ví, jenže kdyby to udělala, tak by jí nepsal lol lol lol

No ja nemam klasické icq, lebo nemam windows, ale už som si zistila, ako sa to dá bloknú na icq pre Linux. Dííík za napad tummenupp
Teda mashanka, mne je ex vážne proti srsti usch

Ty jsi linuxarka? Co mas za distro a icq klienta? ;-)))

Není tady

 

#23 1. 6. 2007 22:10

prezdivka2007
♥♥♥----
Registrovaný: 11. 4. 2007
Příspěvky: 133

Re: Aby ex pochopil, že bývalý vzah patrí definitívne do minulosti !

Tak rekni, ze jsi zamilovana nebo ze mas pritele a nechces si s nim psat.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů