Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 1. 6. 2007 11:43

Wayway
♥♥-----
Registrovaný: 23. 1. 2007
Příspěvky: 61

Re: Exhibicionistka??

maneska001 napsal(a):

Je to tezke,proste s tim nejde nic udelat a stale mi nikdo neporadil,jak se tomu branit a jestli to casem prejde?Vim ze se nejedna jen o me,ale take pole toho jak se bavim s kamaradkama tak jsem urcite v tomhle smeru vice zvrhlejsi...kamaradka mi rikala ze treba byli v parku a tam za stromama kde nidko nebyl meli nejake hratky,ale ja prave za tema stromama byt nemusim a je mi jedno ze kolem chodi lidi...prave naopak mi to vyhovuje

Pokud  jsi skutečně exhbicionistka, nepřejde to..  Pokud je to  "nevybouřenost mládí" časem to přejde:)) ALe myslím, že bys mohla najít způsob, jak tuhle  potřebu ventilovat nějak neškodně tak, aby nebtěžovala případné náhodné svědky, kteří o takový pohled skutečně nestojí a v nejhorším případě děti...
Tedy skutečně někoho, kdo podobnou podívanou vítá.. Nebude to složitésmile)

Pokud tě to však skutečně  obtěžuje, nebo je to  nepříjemné tvému partnerovi, můžeš navštívit sexuologa, nebo psychologa...   Sice tě té touhy nezbaví, ale aspoň budeš mít pocit, že jsi něco udělala:)

A ještě se zamysli nad tím, jestli   to vzrušuje tebe samotnou, nebo jestli takový exhibicionismus nevzrušuje spíše partnera - a tebe následně nevzrušuje vzrušení jeho..  snad jsem to nezamotala:)

Není tady

 

#27 1. 6. 2007 12:30

Lil
♥♥♥♥---
Místo: Morava
Registrovaný: 16. 3. 2007
Příspěvky: 346

Re: Exhibicionistka??

maneska001 napsal(a):

no zas jako to nedelame tak aby jsme si to rozdali uprostred hlavni tridy.....

maneska001 napsal(a):

i...kamaradka mi rikala ze treba byli v parku a tam za stromama kde nidko nebyl meli nejake hratky,ale ja prave za tema stromama byt nemusim a je mi jedno ze kolem chodi lidi...prave naopak mi to vyhovuje

Trochu si protiřečíš.


Člověk musí mít odvahu každý den začínat nový život.

Není tady

 

#28 1. 6. 2007 12:44

Lil
♥♥♥♥---
Místo: Morava
Registrovaný: 16. 3. 2007
Příspěvky: 346

Re: Exhibicionistka??

Já chápu manesko, že když je člověk vzrušen tak je mu šumafuk jestli ho někdo v daný moment uvidí- tedy mluvím za sebe - ale to jsou spíš důsledky milování v přírodě, kdy opravdu můžeš na někoho natrefit (teda oni na vás) a to je vzrušující...ale pořád je to spíš "co kdyby nás někdo viděl", no a když uvidí tak bože stalo se.

Ale ty tu opravdu popisuješ exhibicionismus ty vyhledávᚠmísta kdě budeš spatřena, a i fakt, že se po "tom" cítíš provinile ti nezabarání to udělat znovu. Kdybys byla chlap, tak je mi jasný, že by ti to asi neprošlo takhle hladce.
Nevím jak stará jsi a opravdu těžko říct jestli choutky z mládí a v sexu obzvl᚝ ustoupí, to já nevím. Mé představy a chutě od doby co jsem začala sexuálně žít se zase až tak extra nezměnily. Pořád mě vzrušuje co mě vzrušovalo i před 10-15-ti lety.

Poradit, no pokud to dělat opravdu nechceš tak to nedělej, jasný jak facka. Pokud to ovšem nezvládᚠa dělᚠto stále pak je to problém a navštiv sexuologa, jediný možný řešení. Nebo jako 80-tnice budeš děsit spolubydlící odhalováním se v oknech domova důchodců a provozovat sex s pečovateli na chodbách.

Upravil(a) Lil (1. 6. 2007 12:46)


Člověk musí mít odvahu každý den začínat nový život.

Není tady

 

#29 1. 6. 2007 14:41

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Exhibicionistka??

Mánesko,
miluj se s přítelem, kde chceš, ale buď připravená za to nést případné následky wink

Není tady

 

#30 1. 6. 2007 20:49

Maxík
Host

Re: Exhibicionistka??

Bacha, abyste nedopadli jako ten 3. pár:

Tři manželské páry mají zájem vstoupit do ortodoxní sekty, kde podmínkou pro inciaci je čtrnáctidenní sexuální abstinence. Přijdou na prijímací pohovor a vrchní starší se jich ptá, jestli dodrželi tuto podmínku.
První manžel odpovídá:
"Jistě, bez problémů, naše víra je silnější než pudy."
Druhý manžel odpovídá:
"No druhý týden jsem si musel jít lehnout na gauč v obýváku, ale vydrželi jsme."
Třetí manžel v rozpacích říká:
"Ze začátku to šlo, ale potom manželka sahala na polici pro plechovku s fazolemi, ta ji spadla a jak se pro ni ohnula, tak jsem se neovládnul..."
"No ale to k nám nemůžete."
"Já jsem to tušil! My ostatně od té doby do Delvity taky nesmíme ..."

 

#31 2. 6. 2007 9:18

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Exhibicionistka??

Maxík napsal(a):

Bacha, abyste nedopadli jako ten 3. pár:

Tři manželské páry mají zájem vstoupit do ortodoxní sekty, kde podmínkou pro inciaci je čtrnáctidenní sexuální abstinence. Přijdou na prijímací pohovor a vrchní starší se jich ptá, jestli dodrželi tuto podmínku.
První manžel odpovídá:
"Jistě, bez problémů, naše víra je silnější než pudy."
Druhý manžel odpovídá:
"No druhý týden jsem si musel jít lehnout na gauč v obýváku, ale vydrželi jsme."
Třetí manžel v rozpacích říká:
"Ze začátku to šlo, ale potom manželka sahala na polici pro plechovku s fazolemi, ta ji spadla a jak se pro ni ohnula, tak jsem se neovládnul..."
"No ale to k nám nemůžete."
"Já jsem to tušil! My ostatně od té doby do Delvity taky nesmíme ..."

lol

Není tady

 

#32 2. 6. 2007 9:41

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Exhibicionistka??

Maxíku - super...
...a jinak, dle mého názoru opravdu sex na plហani nikam jinam na veřejnost  nepatří. Myslím, že je to intinmí záležitost dvou a více lidí, ale v soukromí :-) Pokud cítíš, že se musíš předvádět, určitě je třeba lékaře. Já osobně bych uvažovala o tom, že mé sexuální zážitky by za chvíli letěly na netu, nepříjemně bych se cítila před lidmi, kteří mě viděli vzrušenou, nehledě k tomu, jak to budu někdy vysvětlovat svým dětem.  Myslím, že myslící a inteligentní člověk by se ovládl. To být tebou bych šla raději do po*na, aspoň si vyděláš......jen ostuda může být stejná. Pracovala jsem v nočním baru a i takové případy jsem řešila...

Není tady

 

#33 2. 6. 2007 9:48

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Exhibicionistka??

Aneri napsal(a):

Maxíku - super...
...a jinak, dle mého názoru opravdu sex na plហani nikam jinam na veřejnost  nepatří. Myslím, že je to intinmí záležitost dvou a více lidí, ale v soukromí :-) Pokud cítíš, že se musíš předvádět, určitě je třeba lékaře. Já osobně bych uvažovala o tom, že mé sexuální zážitky by za chvíli letěly na netu, nepříjemně bych se cítila před lidmi, kteří mě viděli vzrušenou, nehledě k tomu, jak to budu někdy vysvětlovat svým dětem.  Myslím, že myslící a inteligentní člověk by se ovládl. To být tebou bych šla raději do po*na, aspoň si vyděláš......jen ostuda může být stejná. Pracovala jsem v nočním baru a i takové případy jsem řešila...

Na youtube teď bylo video dvou lidí, kteří si dělali dobře na střeše nějaké administrativní budovy..... big_smile

Není tady

 

#34 2. 6. 2007 10:51

maneska001
♥------
Registrovaný: 29. 5. 2007
Příspěvky: 11

Re: Exhibicionistka??

Hmmm...takze si myslite ze jsem nejaka smile...ne ja nepotrebuju delat sex s jinymi lidmi natoz aby me nekdo tocil...

Není tady

 

#35 2. 6. 2007 10:53

maneska001
♥------
Registrovaný: 29. 5. 2007
Příspěvky: 11

Re: Exhibicionistka??

Jo a nevim jestli se da lavicka v parku srovnavat s vaclavskym namestim...kdyz jsem rekla ze to nedelame na hlavni tride....

Není tady

 

#36 2. 6. 2007 11:42

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Exhibicionistka??

Manesko - mě je úplně jedno, kde se prstíte, nebo souložíte, ale pochop, proč bych měla dětem, když půjdu s nimi parkem a ty tam  někde na lavičce budeš vzdychat,skuhrat, kňourat a vzmítat se........vysvětlovat, co ti j, že nejsi nemocná :-)....mě to jen přijde trapné, já bych si připadla jako zvíře...  když takové lidi vidím v akci, je mi jich líto.

Upravil(a) Aneri (2. 6. 2007 11:43)

Není tady

 

#37 2. 6. 2007 21:52

lueta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 2937

Re: Exhibicionistka??

manesko, pokud Tě vzrušují takové praktiky, existuje možnost různých swinger klubů, nebo párty, kde se můžete vyřádit dosytosti. Souložit na veřejnosti je podle mě prachsprostá nevychovanost. Kde jsi vyrůstala? V chlívě?


Chyby jsou nutným a jediným vodítkem na cestě k dokonalosti

Není tady

 

#38 3. 6. 2007 0:35

maya
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 706

Re: Exhibicionistka??

Souhlasím - pokud chce někdo někomu předvádět sex, tak jen tomu, kdo o to má zájem; což se zdaleka o všech lidech na veřejných místech (ani na nudapláži) říci nedá. Být Tebou bych asi trochu popřemýšlela, v čem si možná sama sebe neceníš a mᚠpotřebu to kompenzovat takhle. Co potřebuješ sama sobě nebo druhým dokazovat, proč chceš poutat pozornost zrovna tímhle způsobem? Chceš, aby Ti lidi záviděli, že Ti to tak pěkně jde - nebo proč?

Není tady

 

#39 3. 6. 2007 11:11

kiriel
♥------
Registrovaný: 2. 6. 2007
Příspěvky: 13

Re: Exhibicionistka??

No ja s tim mam taky problem:))

Upravil(a) kiriel (3. 6. 2007 12:07)

Není tady

 

#40 3. 6. 2007 18:32

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Exhibicionistka??

Dámy - ale problémy takového rázu by chtěly dle mého názoru odbornou radu sexuologa. To přece není ostuda, já bych se více styděla zato, kdybych někde na veřejnosti provozovala sex, než že jdu k sexuologovi. Problémy jsou od toho, aby se řešily.

Není tady

 

#41 4. 6. 2007 10:02

kiriel
♥------
Registrovaný: 2. 6. 2007
Příspěvky: 13

Re: Exhibicionistka??

Jenze u me je tojinak v tom ze ja to delam rada a pak mi to nevadi...rada treba mam mini suken a nemam kalhotky a schvalne se predvadim aby to bylo videt:)))

Není tady

 

#42 4. 6. 2007 10:52

corel
♥♥♥♥---
Místo: blaaaava, neee
Registrovaný: 16. 10. 2006
Příspěvky: 279

Re: Exhibicionistka??

kiriel napsal(a):

Jenze u me je tojinak v tom ze ja to delam rada a pak mi to nevadi...rada treba mam mini suken a nemam kalhotky a schvalne se predvadim aby to bylo videt:)))

hm... mam volne miesto sekretarky... big_smile


Milujem a som milovaný. Kto je viac?

Není tady

 

#43 4. 6. 2007 12:33

maya
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 706

Re: Exhibicionistka??

corel napsal(a):

kiriel napsal(a):

Jenze u me je tojinak v tom ze ja to delam rada a pak mi to nevadi...rada treba mam mini suken a nemam kalhotky a schvalne se predvadim aby to bylo videt:)))

hm... mam volne miesto sekretarky... big_smile

No jo, Corel, jenže Kiriel bude mít zanedlouho v inkriminovaných partiích piercing, takže nevím, jestli změníš názor spíš na kovem propíchnutý clitoris, anebo na výběr sekretářky big_smile

Není tady

 

#44 4. 6. 2007 13:24

corel
♥♥♥♥---
Místo: blaaaava, neee
Registrovaný: 16. 10. 2006
Příspěvky: 279

Re: Exhibicionistka??

menit nazor? co te bere? ja som verny chlapec, ona by tam bola kvoli mojim klientom, nie kvoli mne.


Milujem a som milovaný. Kto je viac?

Není tady

 

#45 4. 6. 2007 20:08

Kájinka
♥♥-----
Registrovaný: 23. 1. 2007
Příspěvky: 78

Re: Exhibicionistka??

Mayo...Ty se Manesky ptas,proc se ji to libi,co si tim chce dokazovat a podobne...ona prosila radu,to znamena,ze PORADIT POTREBUJE...nepotrebuje,aby se ji nekdo ptal,proc to dela a jak je zvrhla...sama nevi proc to dela a neco v tom smyslu vam tady rekla...tak na ni nebudte prece zli a neodsuzujte ji...

Není tady

 

#46 5. 6. 2007 9:08

maya
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 706

Re: Exhibicionistka??

corel napsal(a):

menit nazor? co te bere? ja som verny chlapec, ona by tam bola kvoli mojim klientom, nie kvoli mne.

AHÁÁ, tak to je potom jiná! Doufejme tedy, že se strefíš do vkusu svých klientů storstark

Není tady

 

#47 5. 6. 2007 9:20

maya
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 706

Re: Exhibicionistka??

Kájinka napsal(a):

Mayo...Ty se Manesky ptas,proc se ji to libi,co si tim chce dokazovat a podobne...ona prosila radu,to znamena,ze PORADIT POTREBUJE...nepotrebuje,aby se ji nekdo ptal,proc to dela a jak je zvrhla...sama nevi proc to dela a neco v tom smyslu vam tady rekla...tak na ni nebudte prece zli a neodsuzujte ji...

Kájinko, možná to tak nevypadalo, ale já to jako radu myslela. Protože když budu přemýšlet o tom, PROČ něco dělám, můžu přijít i na příčinu a tu se teprve můžu pokoušet odstranit. Je to stejné, jako když je někdo závislý třeba na jídle; nemá smysl řešit, že je mu trapně, když zase nedokázal odolat a vybílil ledničku, ale musí sám (nebo třeba i s odbornou pomocí) nejdřív přijít na to, jaký problém si tím jídlem kompenzuje.

Není tady

 

#48 5. 6. 2007 17:18

Kájinka
♥♥-----
Registrovaný: 23. 1. 2007
Příspěvky: 78

Re: Exhibicionistka??

Maya :  Protože když budu přemýšlet o tom, PROČ něco dělám, můžu přijít i na příčinu a tu se teprve můžu pokoušet odstranit.
Mas pravdu...ma to neco do sebe...gloria

Upravil(a) Kájinka (5. 6. 2007 17:18)

Není tady

 

#49 6. 6. 2007 6:25

vodapohoda
♥------
Registrovaný: 6. 6. 2007
Příspěvky: 2

Re: Exhibicionistka??

prominte pania damy chytre..a kam patri sex????????????????????????????????????????????????????????????????????????????,, patri vsude kde ho citis klidne i na plazi klidne i na mesici...jenom si  fakt davejete pozor aby ste nebyli moc videt ..hlavne kvuli detem ..ostatni je v pohode milovani se predse neni neco zac bys sme se meli stydet...nedokazla bych rict svemu partnerovi ne ve chvili kdyz po mne tak moc touzi ...Vy ano ???

Není tady

 

#50 6. 6. 2007 6:53

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Exhibicionistka??

Jsem pro - milování je hezká a příjemná věc, ale tady se píše o pudech, bez zábran. A pokud se někdo nechá prstit v parku, nebo na pláži, to si myslím, že nemá s milováním naprosto nic společného :-),to už jsou jen zvířecí pudy a na to je třeba odbornou radu. A Kiriel, to je rovněž k zamyšlení, tedy pro odborníka :-). Nejsem staromodní, nejsem moralista, nejsem nábožensky založená - ale nějak mi tyto úchylky na veřejnosti vadí, jako člověku-ženě-matce.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů