Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 28. 5. 2007 21:42

Ibi
♥------

jídelníček pro muže

Ahoj,
potřebovala bych poradit. Ne pro sebe ale pro svého partnera. Má sedavé zaměstnání a já jsem vyvařovala a vyvařovala....no a teď by chtěl, abych vyvařovala něco lehčího.
Cíl je zhubnout tak 6-7 kilo. Klidně pomalu. Nemáte někdo nějakou radu, jak sestavit jídelníček? Přemýšlela jsem o sledování kaloríí, ale vůbec netuším, kolik kalorií denně má člověk vlastně přijmout a kolik má při dietě ??? Taky bych chtěla vědět, kde jsou nějaké tabulky kalorií a jak na to? Koupit si váhu na potraviny? Nikdy jsem dietu nedržela :-/, tak nevím kde si co nastudovat.....
Díky moc za pomoc.
PS: ovoce mu asi nevnutím - kromě hroznového vína, ale zelenina by se v jídelníčku objevovat klidně ;-)

Není tady

#2 29. 5. 2007 0:05

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VYSOČINA

Re: jídelníček pro muže

AHOJKY IBI...
ZKUS SE PODÍVAT NA STRÁNKY FLORA A STOB...
JE TAM SPOSTA VĚCÍ, KTERÉ BY SE TI MOHLY HODIT...JÍDELNÍČKY...KALKULAČKA, NA KTERÉ SPOČÍTÁŠ KALORIE...PROSTĚ VŠECHNO, CO POTŘEBUJEŠ VĚDĚT.
MANŽELOVI PŘEJU, A SE DAŘÍ... styrka

Není tady

#3 29. 5. 2007 20:13

Ibi
♥------

Ahoj Sluníčko,
děkuji za radu....projdu to a zkusím něco. Napíšu pak jak se zadařilo :-)

Není tady

#4 7. 6. 2007 17:57

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-

AHOJKY IBY...
NAŠLA JSI NĚCO DOBRÝHO?
A JAK SE MANŽÍLEK DRŽÍ...CHUTNÁ MU TO CO VAŘ͊?

Není tady

#5 7. 6. 2007 18:09

Doubravka
♥♥♥♥♥--

Ibi,
existuje jednoduchý prográmek, jmenuje se to Jednohubka, volně ke stažení. (Už nevím kde, ale pokud to zadᚠdo Googlu, určitě se to najde)
Zadᚠtam vstupní data, jako kolik je člověku let, pohlaví, kolik chce zhubnout za jak dlouho, ono ti to "vyflusne" jaký by měl být denní příjem, zhruba.
No a jednak je tam dost jídel už s kalorickými údaji ( a ty si vlastně akorát vybereš, kolik toho snědl a co) a v další položce se zadá, co člověk dělal a jak dlouho (např. 1 hodina rychlé chůze, 8 hodin v práci sedmo u PC...) a krásně se ukáže porovnání příjem x výdej a ještě to na tebe řve buď že hubneš rychle anebo vůbec big_smile
Dobrá pomůcka.

Není tady

#6 7. 6. 2007 18:32

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-

JÉ DOUBRAVKO,
HNED SE TAM LETÍM PODÍVAT...JÁ POTŘEBUJU ABY NA MĚ NĚKDO ŘVAL OD RÁNA DO VEČERA!!!!

Není tady

#7 7. 6. 2007 18:55

ita
♥♥♥♥♥♥-

Ibi, hlavně ho donu jíst malé porce (bez tuku) častěji. Jedné mojí známé objevili cukrovku a ona každé 2 hodiny něco málo snědla, zhubla a cukr se spravil.

Není tady

#8 7. 6. 2007 19:26

Doubravka
♥♥♥♥♥--

SLUNÍČKO napsal(a):

JÉ DOUBRAVKO,
HNED SE TAM LETÍM PODÍVAT...JÁ POTŘEBUJU ABY NA MĚ NĚKDO ŘVAL OD RÁNA DO VEČERA!!!!

Kdyby už nebyla Jednohubka k nalezení, mám ji staženou, mohu poslat smile

Mě to fakt pomohlo, protože abych si každý den počítala na papíře kalorie, ufff...
Semka jsem si to den předem hezky napsala, co mám v plánu jíst a zjistila jestli je toho málo nebo moc. Za pár týdnů už mě to taky nebavilo, ale pak už jsem to zas měla tak zmáklý, že jsem to nepotřebovala...
tummenupp

Není tady

#9 8. 6. 2007 11:48

jana3
♥♥-----
Místo: Mladoboleslavsko

Ahojky, hledala jsem Jednohubku a našla!!!   Je na http://www.obezita.org/. Za chvilku si ji stáhnu a zkusím....

Není tady

#10 8. 6. 2007 11:59

jana3
♥♥-----
Místo: Mladoboleslavsko

Tak jsem si tu Jednohubku stáhla, ale nejde nainstalovat . Hlásí to "poškozený soubor". Nevíte někdo, jak na to nebo kde jinde hledat? Díky

Není tady

#11 8. 6. 2007 13:03

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj

stáhla jsem to normálně z toho odkazu, po stáhnutí se přesvěč, zda má stažený soubor udávanou velikost.
poté je třeba "extrahovat všechny soubory" najdeš to v levé části okna.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí