Oznámení

25.ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

25.ledna : Směňování věcí provází lidstvo od jeho počátků.Nový SWAP Babinet pro všechny!

4.ledna : Dieta po vánocích? Leden, na váhu zásadně (ne)vlezem!

4.ledna : Účinný a ekologický domácí prostředek na mytí nádobí vyrobíte za zlomek ceny

#26 23. 6. 2007 22:55

křepelka
♥♥♥♥---

Re: Ježkové žijící v zajetí

Díky Ferdo za pěkný příspěvek. No ty jsi koukám taky mamina všech zvířat. A jaké plazy máš a také jakého hada? Já miluji hady, s pavouky je to horší, nějakého takového potkat tak mě odvezou na kardiologii ale jsou to zvířata jako každá jiná takže o.k., ale maš můj obdiv. Prosím tě kde je všechny máš, ještě řekni v 1+1:-))S pejskem je to smutné, že má nemocné srdíčko. Chiko má zase kožní onemocnění ale lepší se mu to. Dnes jsme za ním byli a je lepší a lepší, možná že do měsíce už bude u nás. Taky miluji zvířata a jsou pro mne strašně důležití, neboť mně pár blízkých lidí ublížilo ale zvířata nikdy! protože nemají kruté vlastnosti lidí. Taky jsi moc hodná když máš pejska z útulku a spoustu zvířecích kamarádů. Tak je ode mne pozdravuj....no ty sklípkany taky:-))

Není tady

#27 24. 6. 2007 0:56

leny.wood
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kladensko
Web

holky, konečně jsem se sem po dlouhé době dostala a veškeré nové příspěvky přečetla stolt - moc krásný, hlavně, aby se těm našim zvířátkům dařilo, však si taky tu péči zaslouží, neboť se nám za ni krásně odvděčí smile Dneska jsem byla s naším hafíkem na pravidelném očkování u doktora - jé, ten zase vyváděl - nejvíc ze všech smile ještě ke všemu začal línat, tže jsem byla chlupatější než on smile v čekárně byl i jeden moc krásný retrívr, kt. se chtěl s bročkem kamarádit, ale ten nechtěl (od té doby co ho pokousal velký pes, k nim má nedůvěru). příští týden odjíždím na celých 14 dní pryč, tak nevím, jak to bez svých zvířátek vydržím grater , ale o to víc se s nimi přivítám smile

Ferdo, máš můj velký obdiv - pavouky? no, to bych si opravdu nedala, brr. hady mám ale ráda, jednou bych nějakého chtěla smile

Upravil(a) leny.wood (24. 6. 2007 0:57)

Člověk míní, život mění.
Život je krásný, ale přesto končí smrtí.
http://leny-wood.wp.cz/wp-content/uploads/wp.cz/leny-wood/horse.jpg

Není tady

#28 24. 6. 2007 6:53

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA

mam krajtu kralovskou, na seznamu pristich mam hroznyse kralovskeho big_smile ve zveraku maji jednoho nadherneho ale docasne ho nemam kam dat. co se plazu tyce mam par anolek ( ani nevim jejich jmeno v cestine, anole zelenaa nejak tak hehe) uromastyxe, take nevim cesky hehe ( na wikipedia.org v ang sekci je najdete pod nazvy Uromastyx a Green anole,alespon ten uromastyx tak rozsireny neni
joo a pavouky, jooo ty miluju nadevse, od malicka jsem chtela nejake a nikdy mi to nebylo dovoleno, tak uz stojim na vlastnich nohach a par jich mam smile
bydlim v obrovskem baraku, ktery ale neni muj a mam dva pokoje kde mam zvirectvo smile
az jednou budu ve svem to bude zvirat mnohem vice
co se pavouku a plazu a ruzne haveti tyce, herpetologie,arachnologie a entomologie je muj obri konicek uz od malicka hjarta

Není tady

#29 25. 6. 2007 22:31

křepelka
♥♥♥♥---

Ferdo krajta je nádherná a hroznýš královský taky!! Mě by stačila i užovka červená nebo korálovka ale bohužel:-((Prosim tě kolik máš těch pavoučků? Mohla bys třeba sem nebo mně na mail poslat fotky svých zvířátek? Ráda bych se na ně mrkla kdyby ti to nevadilo. Je to zvláštní, pavouků se strašně bojím ale ve zverimexu se na ně jdu podívat jako na první a ráda na ně koukám. No a na hady to ani nemluvím, před měsícem mě nechala hodná prodavačka ve zverimexu vzít do ruky korálovku a pořádný kousek hroznýše královského, byla jsem z toho hotová celý den:-))Já se v podstatě zajímám o veškerá zvířata, čtu knihy i časopisy o zvířatech. Nejblíže mému srdíčku jsou však pejskové a hlodavci( hlavně morčátka, osmáci, fretky, činčily,...) ale v budoucnu bych moc ráda zkusila chovat právě hada. Až budu mít domeček tak určitě nějakou kočičku a minimálně dva hafíky. Nikdy jsem se příliš nezajímala o chov ptáků ale od té doby co si má babča koupila párek zebřiček jsem změnila názor, moc se mi líbily, takže kdo ví třeba zkusím chovat i je. Včera jsem byla v jednom luxusním zverimexu a čučela jsem na dikobraze, klokana, malé opičky a tak dále a nevěděla jsem zda to mám zavrhnout či ne. Je pravda že dnes taky chováme krajty, osmáky, fretky a to asi před sto lety nechovali ale stejně nevím co si o tom myslet. Pokud tomu zvířeti dají bohatí lidé( jeden klokanek=50000) kvalitní péči tak proč ne.

Není tady

#30 1. 7. 2009 16:05

Verčulka
Letňátka 2008

Kulíšek 1.7.2009 smile
http://verculka.webgarden.cz/image/14504903
Už na něm jde znát přicházející stáří, ale i tak je to pořád mazlík stolt

http://www.ticker.7910.org/as1cCxl0g410010MjAyMzA2ZHwwMTI1ZHxKaXJ1bGth.gif
Jiřík se narodil 25.7.2008 ve 22:47, 4350g a 51cm
http://www.ticker.7910.org/an1cHpI0g410010Nzc3NzRkenw3NjA4MDVkYXxFdmEgYSBEb21pbmlr.gif
Eva 16.7.2010 13:08 2150g 43cm
Dominik 16.7.2010 13:10 2300g 45cm

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí