Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 28. 5. 2007 12:16

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Bolest při orgasmu

Mám takový hloupý problém.sad
Při vyvrcholení cítím bolest v levé straně podbřišku. Bolí to jen po dobu orgasmu (při těch stazích), pak to přestane. Mám sice cysty na vaječnících, kterými by se to dalo vysvětlit, ale to mi přijde, že ta bolest je na vaječník příliš nízko.
Nikdy jindy mě to nebolí, ani během styku, jen právě při orgasmu. Tak nevím. Nepřijde mi to jako zdravotní problém, spíš jako sexuální...setkali jste se s tím taky někdo?

Není tady

 

#2 28. 5. 2007 20:39

janica
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 2380

Re: Bolest při orgasmu

Já ne. Orgasmus jsem nikdy neměla.

Není tady

 

#3 24. 2. 2019 23:37

Kacicek88
♥------
Registrovaný: 24. 2. 2019
Příspěvky: 1

Re: Bolest při orgasmu

Ahoj , koukám , ze příspěvek už je dost starty . Nicméně mám úplně ten Samej problem .... můžeš mi prosím říct , jak to dopadlo a čím to bylo způsobené ?
Nemᚠproblémy se zády ?
Moc dekuju za odpověď
Katka

Není tady

 

#4 25. 2. 2019 22:20

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Bolest při orgasmu

Kacicek88 napsal(a):

Ahoj , koukám , ze příspěvek už je dost starty . Nicméně mám úplně ten Samej problem .... můžeš mi prosím říct , jak to dopadlo a čím to bylo způsobené ?
Nemᚠproblémy se zády ?
Moc dekuju za odpověď
Katka

Bylo to období, samo odeznělo.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů