Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 28. 5. 2007 9:37

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

mízní ulzliny

prosím včera jsem koukala na reportហo rakovnině kůže ve STŘEPINÁCH...viděli jste to někdo?
Pane bože to bylo strašlivě smutné a bolelo to....
kruté,opravdu kruté...
chci se zeptat...ty mízní uzliny - zeptám se uplně neznale a asi hloupě roll  - mluvili tam o tzv. spádových uzlinách...já jsem si myslela že mízní uzliny je něco v těle - jeden orgán a ten je někde v telě...ale když je rakovina - čehokoliv tak hrozí vždy riziko zasažení míz.uzlin - kde ty uzliny jsou a co to vlastně je?
děkuju za odpověd na tento dotaz

Upravil(a) adra (28. 5. 2007 12:22)


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#2 5. 6. 2007 17:42

Achlia
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 378

Re: mízní ulzliny

Adro, podívej se na tohle:http://www.melanomy.cz/?touch=matemelanom
Mᚠto tam krásně vysvětleno i s obrázky.
Holky držte palce mé zlaté švagrové má odoperovaný melanom, odstraněny uzliny a ještě nekřičíme " hop"!!!!
A prosím vás všechny moc: POZOR NA SLUNÍČKO!!!!!

Není tady

 

#3 6. 6. 2007 13:40

Pag
♥♥♥♥---
Registrovaný: 17. 5. 2006
Příspěvky: 478

Re: mízní ulzliny

A zvykejme na ochranné krémy i děti, a z nich po letním táboře nejsou černoušci...

Není tady

 

#4 6. 6. 2007 14:16

Achlia
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 378

Re: mízní ulzliny

Pag - moje řeč! Je třeba už těm malým vtloukat do hlavy a zafixovat si - něco na hlavu, něco na oči , co vylízá ven nakrémovat pořádným krémem a pořád hledat stín !!!!
Mimochodem, čím se v létě natíráte? U mně je to DYLONG 25 z lékárny. Ale stejně si dávám pozor.
V rodině se nepotýkáme jen s melanomem ale is bazaliomem - pro všechny společný jmenovatel - nadměrné slunění v dobách bláhového mládí.

Není tady

 

#5 6. 6. 2007 17:13

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VYSOČINA
Registrovaný: 11. 5. 2006
Příspěvky: 2321

Re: mízní ulzliny

TEDA ACHLIO...TEĎ JSI MĚ VÁŽNĚ NAŠTVALA! mad
JÁ TAKOVÝ DOBRÁK OD KOSTI, ABYCH NĚKOMU UBLIŽOVALO? lol
A TEĎ VÁŽNĚ...SAMOZŘEJMĚ MÁŠ PRAVDU...UČIT, UČIT, UČIT....UŽ TY MALINKATÝ ŠPUNTÍKY... cool
JÁ JSEM SICE SLUNÍČKO, ALE NA TO OPRAVDOVÝ SI DÁVÁM VELKÝ POZOR...RADŠI NĚJAKEJ TEN STÍN.
MAMINCE MOJÍ SPOLUŽAČKY PRÁVĚ PŘED 14 DNY DIAGNOSTIKOVALI RAKOVINU KَE....ZE ZNAMÍNKA NA ZADKU...KTERÝ VLASTNĚ NEBYLO SLUNEČNÍMU ZÁŘENÍ NIKDY VYSTAVENÝ...
TAK JO HOLKY MĚJTE SE PĚKNĚ...K NÁM SE BLÍŽÍ BOUŘKA butter

Není tady

 

#6 6. 6. 2007 18:37

Pag
♥♥♥♥---
Registrovaný: 17. 5. 2006
Příspěvky: 478

Re: mízní ulzliny

Není sluníčko jako Sluníčko hjarta
...to přece všichni víme smile

Není tady

 

#7 6. 6. 2007 19:03

Achlia
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 378

Re: mízní ulzliny

SLUNÍČKO, holka zlatá měla jsem raději napsat vyhněte se slunečnímu záření, slunečním paprskům, nebo taky vyhněte se rizikům pobytu na slunci!!!! Na tebe jsem vůbec nemyslela.
Je ale pravda, že na jedné straně budeme děti varovat před škodlivosti záření, na druhé straně sluníčko je pro děti už od mala synonymem něčeho úžasného: " Vyspinkali jsme se jako sluníčko" " Usmíváme se jako sluníčko", na jaře se můžeme ze sluníčka po dlouhé době všichni zbláznit radostí, dětský časopis, který jsme četly i my - sluníčko. časté slobvení " ty jsi moje sluníčko" atd.

Jak to má dítě pak rozlišit, že jenom ta obrovská žhavá potvora na nebi je mi nebezpečná, ale jinak všechna ostatní sluníčka jsou OK?
Na druhé straně se to týká i berušek, medvídků, hvězdiček apod. tam by se taky dalo polemizovat.

Sluníčko z Vysočiny, držím mamince tvé spolužačky palce a se vše podchytí, doufám, že přišla včas!!!!!

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů