Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 30. 5. 2007 14:32

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Kočičárna alebo predstavte sa :o)

Heleď, tak on ten kocour, co baštil šnitlík nebyl až tak "divnej"... va ...a jeden nᚠmlsá vošouchy... va

Není tady

 

#27 30. 5. 2007 14:51

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Kočičárna alebo predstavte sa :o)

Ty tvoje vošouchy, to už jsme tady probíraly.... To jsou ty placky? lol
Jinak nějak nemám čas chodit kočce doplňovat trávu do seníku a jelikož v těch vedrech za oknem nic pěstovat nejde, tak si taky adoptovala nᚠopelichaných pažítek ze supermarketu a když ho nestíháme dávat na smažený vajíčka apod... tak si ho okusuje sama.... není ostřina z trávníku, stačí pažitka.... hlavně, když je to zelený a je toho hodně.... Teď byl městský "jarní" úklid a ze všech trávníků v širokém dalekém okolí udělali oškubané golfové trávníky, tak si bude muset holka ještě počkat.... Občas zkusím to rychle-rostoucí osení, co se pro kočky prodává, ale jednak to nechce nechat dorůst a furt do toho vrtá a jednak to začne strašně rychle plesnivět a tak nějak zkomírat, že to stejně musím za 14  vyhodit.... Holt panelák s oknama na jižní stranu, to je ráj všech květin a zeleně.... lol lol

Není tady

 

#28 30. 5. 2007 14:58

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Kočičárna alebo predstavte sa :o)

lol Pikantní placky! stolt lol
...a koukej sem dát taky fotku! A né, že sem podstrčíš tu starou, já si jí pamatuju a musela bych to na tebe žalovat! butter lol

Není tady

 

#29 30. 5. 2007 15:25

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Kočičárna alebo predstavte sa :o)

No, tak to musím probrat ty desítky pokusů tu potvoru vyfotit a najít nějakou kde nedělá to svoje nenene a nebo neukazuje zadek.... lol

Není tady

 

#30 30. 5. 2007 15:51

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Kočičárna alebo predstavte sa :o)

Tak jsem našla ve svém foto archívu návštěvu u své známé co má doma v 2+1 asi 4 chovné kočky, 1 chovného kocoura a jednoho kastráta  a zrovna měla takovou úžasnou snůšku malých uvřískaných pokladů.... Ona je trošku experimentátor v barevných variacích a je vždycky nadšená s těch různobarevných, ale mne vždycky uchvátí jen ty jednobarevné a ten čokoládový a stříbrný poklad - to bylo něco.... lol

http://foto.dama.cz/img/116/116158.jpg

http://foto.dama.cz/img/116/116160.jpg

http://foto.dama.cz/img/116/116161.jpg

http://foto.dama.cz/img/116/116162.jpg

http://foto.dama.cz/img/116/116164.jpg

http://foto.dama.cz/img/116/116165.jpg

Není tady

 

#31 30. 5. 2007 15:53

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Kočičárna alebo predstavte sa :o)

Jejej,
to jsou krasavci,
prostě mláďátka jsou roztomilá ve všech druzích... yikes))

Není tady

 

#32 30. 5. 2007 16:00

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Kočičárna alebo predstavte sa :o)

Některá méně, některá více, ale když to nemá moc špičatej čumák, tak skoro všechny.... to je fakt... lol
Já jsem holt zatížená na ty placatce s velkejma hlavama....

Tohle je jedna z fotek, které jsme fotili večer za umělého osvětlení a na strašně vysoké ISO, aby tam bylo vůbec něco vidět /proto ten šum/, ale stejně se nám musela na té televizi alespoň pořádně přikrčit, aby náhodou neměla v záběru alespoň celou hlavu.... i vyfocená hlava je zřejmě pod její úroveň...možná se bojí, že jí sebereme duši.... lol lol
Tak tuhle fotku mám už asi půl roku v práci jako tapetu na komplu a každej novej, neznalej, kdo jde okolo se té obrovské hlavy na LCD vždycky lekne.... lol lol

http://foto.dama.cz/img/116/116168.jpg

Upravil(a) Macex (30. 5. 2007 16:02)

Není tady

 

#33 30. 5. 2007 16:23

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Kočičárna alebo predstavte sa :o)

No jo, čičinky se líbí vždycky. Mně se líbí placaté i špičaté čumáčky, na výstavách jsem přišla na chu i těm "naháčkům", co vypadají jao stoleté kočičky...:)mně se taky líbí. Zamilovala bych se do každé.
Ale stejně nejvíc miůluji toho divocha, co mám doma. obyč., bez průkazu, venkovskej kočičák, zlatý, a občas divoký, obdivujeme ho s manželem, jak ta příroda je dokonalá, jak se šelma umí plížit, jak umí lovit, jak si rozkošně hraje...
Když je vyšplhaný na stropě (po jutou potaženou skříňkou se mu dobře šplhá), tak ho složitě sundáváme, a nadáváme, ale vlastně i obdivujeme, čeho je strašlivé zvíře schopno.

Mojí mamce se líbí jen placaté čumáčky a jen mourovatá koátka. Ale když jsme přinesli Tomáše (ročního kocoura), rychle si zvykla a zamilovala si ho.:)Prostě láska si nevybírá.lol

Není tady

 

#34 30. 5. 2007 19:19

Mafia
♥♥♥♥---
Místo: Bratislava
Registrovaný: 13. 3. 2007
Příspěvky: 426

Re: Kočičárna alebo predstavte sa :o)

Macex napsal(a):

Teď jsem se dočetla na jedněch webových stránkách pro kočky:

Rostoucí oves, pšenice, ječmen se kočkám velice líbí. Česnek – zvláště odřezán od hlíz. S preventivním cílem je třeba čas od času do kočičího jídla přimíchat jeden stroužek česneku, rozmačkaný a smíchaný s roztíratelným máslem.
Si to nějak nedovedu představit, jak bych to do ní rvala, snad by ještě sežrala ten česnek, ale máslo? Vždy to se neslučuje s její náboženskou představou o tom, že nebude jíst nic živočišného.... ještě že jí pořád nikdo neřek, že v granulích je taky něco z masa.... lol lol lol

Podža najnovších štúdií cesnak a cibuža i pažítka spôsobujú mačkám chudokrvnos... a ja som tu prvú cpala celý život cesnakom. Teda uvareným z vývaru a jej chutil. vissla Pažitka mi zvädla, takže toto sa poriešilo ešte predtým, než som im ju ponúkla. lol


Girl to her boyfriend: One kiss and I'll be yours forever.
The guy replies: Thanks for the warning.
fuckyou

Není tady

 

#35 30. 5. 2007 19:22

Mafia
♥♥♥♥---
Místo: Bratislava
Registrovaný: 13. 3. 2007
Příspěvky: 426

Re: Kočičárna alebo predstavte sa :o)

Macex napsal(a):

Lískové oříšky mají typizovanou velikost, která odpovídá zhruba velikosti granule pro kočky, tudíž, určitě to není velký kus, mandli ji rozlomím na půlku... jelikož je vegetarián, ale nejí ani zeleninu ani ovoce jako např. siamky, tak už toho má tak žalostně málo na světě, co by si dala, tak když chce občas nějaký ten ořech, tak jí ho ráda dopřeju.... myslím, že papoušek křížený s krávou v podobě exotické kočky, to snad ještě svět neviděl.... lol

vegetarian alebo orieškomil ? yikes


Girl to her boyfriend: One kiss and I'll be yours forever.
The guy replies: Thanks for the warning.
fuckyou

Není tady

 

#36 30. 5. 2007 19:30

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Kočičárna alebo predstavte sa :o)

Když pominu cosi z masa, co obsahují granule, tak čistokrevný vegan nebo jak se to.... Žádné maso, žádné mléčné výrobky, ani kočičí mléko apod., žádná vejce, žádné ovoce, žádnou zeleninu .... pouze granule, otepy trávy, ořechy a sem tam kousek nějakého pečiva....
Teď jsem si dávala na chleba šunku a říkám, pojď si aspoň čuchnout, tohle dostávají kočičky za odměnu.... přišla čuchla, odfrkla, hodila pohled "uražené carevny" a zase odkráčela... V hlavě asi něco jako "vždy to smrdí masem - no fuuuuj".....
Když už by měla opravdu choutky a přišla loudit k talíři (jako že ví, že nesmí, tak to 360 dní v roce neudělá), tak pokud už bylo na pečivu něco namazáno - paštika, sýr, máslo, nebo se to otřelo o salám, tak to odchází a naprosto nejeví zájem....

Není tady

 

#37 30. 5. 2007 20:25

Mafia
♥♥♥♥---
Místo: Bratislava
Registrovaný: 13. 3. 2007
Příspěvky: 426

Re: Kočičárna alebo predstavte sa :o)

A čo kuracie mäsko ? Aké granule jej dávaš ? Hihi, tak to moje dostávajú pravidelne kuracie mäsko a vnútornosti a sú do toho riadne žraví. lol
Keď len načnem balík s vnútornosami v sekunde pribehnú všetci traja a hypnotizujú každý pohyb mojej ruky. A keď otvorím filé, tak mi Felix "rozpráva" dokým ho neuvarím, nevychladím a nedostane ho do misky. lol


Girl to her boyfriend: One kiss and I'll be yours forever.
The guy replies: Thanks for the warning.
fuckyou

Není tady

 

#38 30. 5. 2007 20:36

Eileen
♥♥♥----
Registrovaný: 11. 5. 2007
Příspěvky: 106

Re: Kočičárna alebo predstavte sa :o)

Ten lískáč, co mi ho kocour chytal a nosil zpátky, to byl oříšek se skořápkou. Proto jsem měla strach, že ho spolkne. Nevím, co by mu to v trávícím traktu udělalo. va

Není tady

 

#39 30. 5. 2007 20:51

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Kočičárna alebo predstavte sa :o)

Eileen napsal(a):

Ten lískáč, co mi ho kocour chytal a nosil zpátky, to byl oříšek se skořápkou. Proto jsem měla strach, že ho spolkne. Nevím, co by mu to v trávícím traktu udělalo. va

Aha... no pokud by mu nezaskočil, tak by ho asi celý vytlačil ....lol

Není tady

 

#40 30. 5. 2007 20:56

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Kočičárna alebo predstavte sa :o)

No, kuřecí není nic extrovního ani pro člověka, z toho bych taky neskákala dva metry nad zem, tudíž ani to jí nic neříká.... syrové, vařené, ochucené, neochucené, je to jedno....
Granule by jedla jakékoliv, snad i psí.... ale musí dostávat jen ty nejlepší,t akže střídám jen mezi light, pro důchodce, pro peršany (mají stejný skus a podobné problémy s bezoárama), indoorky a pro citlivou srst, aby se jí to tak nějak točilo a nejčastěji Royal Canin, mají obrovský specializovaný výběr a velice kvalitní krmivo za "únosnou" cenu.
Pokud jedu někam kde nemají Canin, vezmu Purinu ProPlan, ale tam není takový výběr....

Není tady

 

#41 31. 5. 2007 0:02

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Kočičárna alebo predstavte sa :o)

Tak, abych nemusela poslouchat to láteření od Hellguš a neuřknula mi náhodou např. nějakého milence nebo tak.... lol
Prohrábla jsem jednu složku nedodělaných fotek a našla jsem tam jednu uměleckou.... se stativem by to bylo ještě lepší, holt ruce jsou po ruce vždy, narozdíl od stativu.... lol

http://foto.dama.cz/img/116/116493.jpg

Není tady

 

#42 31. 5. 2007 5:49

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Kočičárna alebo predstavte sa :o)

Jéééééžiš...!tummenupp Teda Macku, nevím sice jak vypadáš, ale Saxána je stopro větší fešanda, než ty! stolt lol Já tyhlety "přinaprdlý ksichtíky" miluju! Oni koukaj, jak hrom do police, bradu, jak pavlačová drbna... nádhera... U těhle týpků, když je něčím dopálíš a stihne tě načuřenej pohled - to je prostě bomba! lol Ani chlap, ba ani puberák, nedokáží udělat tak otrávenej a naštvanej "ksicht"...a že ti to umí! lol

Není tady

 

#43 31. 5. 2007 9:24

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Kočičárna alebo predstavte sa :o)

To je zajímavý.... jak ty monitory zkreslují.... Doma na klasickém monitoru to bylo asi o tři odstíny světlejší a prokreslenější a tohle staré LCD v práci, tak tady to vypadá jak potažené černým hadrem....

Jo, jinak ksichty to umí náramné, to mᚠnaprostou pravdu.... Právě např. včera s tou šunku, jak jsem jí nabízela kolečko... hodila takový pohled, "to si laskavě žer sama" , frkla a se vztyčenou hlavou odkráčela ke svým granulím.... lol dumbom

Není tady

 

#44 31. 5. 2007 9:35

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Kočičárna alebo predstavte sa :o)

Jo, jo - přesně! Ten pohled "...si ňáká divná, né?!" je jedinečnej... stolt lol

Není tady

 

#45 31. 5. 2007 21:14

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Kočičárna alebo predstavte sa :o)

Hellgo, tak bez šíleného nneneneeeee pohybu je snad fotitelná jen dva metry nad zemí na systému škrabadel, ale tam je zase
tma jako v pytli a už se jí tam stařuše moc nechce....
http://foto.dama.cz/img/116/116892.jpg


A takhle vypadá babka, když si vyndá klapačky a zívne.... lol lol lol
http://foto.dama.cz/img/116/116894.jpg

A takhle bys vypadala s Lupinou, když nám nachytáte pár těch zásilek z vlaku.... lol lol
http://foto.dama.cz/img/116/116896.jpg
Notabene, kde je Lupina, neválí se támhle někde dole? lol lol lol

Není tady

 

#46 31. 5. 2007 22:17

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Kočičárna alebo predstavte sa :o)

Jéééj, Macex, to jsou nádherné fotečky stolt zvl᚝ zívající číča nemá chybu stolt
Kolikpak let je bezzubé čičině, jestli se smím optat?


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#47 31. 5. 2007 22:24

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Kočičárna alebo predstavte sa :o)

No osm skoro devět, ale ta fotka je asi dva roky stará a má naprosto všechny zuby, jen nevím, kam celou tu mordu včetně těch zubů - schovala, že vypadá jak liška  a ještě bezzubá.... lol  Díky za pochvalu, ale je to opravdu na nobelovku ji zachytit v normálním stavu a nerozmazanou...

Není tady

 

#48 1. 6. 2007 19:20

Mafia
♥♥♥♥---
Místo: Bratislava
Registrovaný: 13. 3. 2007
Příspěvky: 426

Re: Kočičárna alebo predstavte sa :o)

Macex, nemᚠfotku toho škrabadla celého ?


Girl to her boyfriend: One kiss and I'll be yours forever.
The guy replies: Thanks for the warning.
fuckyou

Není tady

 

#49 2. 6. 2007 0:34

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Kočičárna alebo predstavte sa :o)

...a taklhle vypadá milostivá s klapačkama... lol
http://foto.dama.cz/img/117/117370.jpg

Upravil(a) Hellga (2. 6. 2007 0:36)

Není tady

 

#50 3. 6. 2007 15:16

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Kočičárna alebo predstavte sa :o)

Si z ní udělala vampíra Hellgo... A co ta splasklá morda? Tu si ji nechala a přidala jen zuby.... Ale je fakt, že by ji mohl
leckterý trhač závidět.... lol lol

To Mafia: asi nemám fotku celého škrabadla neb v paneláku v chodbě 10 x 1 m, se blbě fotí něco, co je 2 m vysoké a 2 metry dlouhé.... lol
Všechny kupovaná škrabadla jsou hrozně vratká a maličká a taková nezajímavá... Tak jsme ho kdysi vyrobili sami. Z lesa jsme dovlekli kládu
ca. 20 cm v průměru a 3 m dlouhou, oddělali kůru a ca. 2 m omotali bavlněnou prádelní šňůrou... Uchytili do podlahy a do stropu a hlavní šplhadlový sloup byl hotov. Na zem jsem udělali jednu dřevěnou bednu pouze s kruhovým otvorem a celou zvenku i zevnitř obložili kobercem, k ní jsme přivrtali zbytek odříznutého kmene z lesa, opět omotaného šňůrou a na to opět pokobercovanou podestu asi v metrové délce... No, pak jsem udělali pár poliček a pokryté kobercem jsme je přivrtali různě vysoko na zeď, včetně jedné pod stropem, která má i boky, tudíž je to takový domek bez přední strany.... a k němu vede další část klády, kterou jsme nechali pouze bez kůry a v surovém stavu ji na držácích napříč přichytili opět ke zdi... Tudíž.... kočka vyleze po prádelních šňůrách od země až ke stropu, tam přeskočí na poličku, z ní na šikmou kládu, po té si přejde k domku pod stropem, tam pobude a pak zase po té šikmé kládě sleze na nižší poličku a z té se strašným lomozem seskočí na kobercovou podestu a z ní na zem... Krkolomné na popsání, jednoduché k výrobě a za 8 let to vypadá pořád stejně (až na potrhaný koberec, který se na okrajích třepí) a hlavně mám jistotu, že je to pevné a nezbortí se to nebo nějak nerozbije... V těch obchodech stojí takové vetché sisalem omotané potvory, podestu to má z nějakého papundeklu, žádný masiv, to by naše těžkotunka rozmlátila za půl roku.... To je pro nějaké lehké 3,5 kilové kočenky.... lol

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů