Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 26. 5. 2007 20:43

Mafia
♥♥♥♥---
Místo: Bratislava
Registrovaný: 13. 3. 2007
Příspěvky: 426

Kočičárna alebo predstavte sa :o)

Bývam v Bratislave a mám 3 mačky. Najstarší 4ročný modrý polobriák Félix (mama BRI, otec šuhaj sídliskový neznámy), Mafia (cca. 2 roky) - ukecaná tigrica z Útulku Slobody zvierat a Radko - Mafkin bieločierny syn (1 rok, otec neznámy)
http://img524.imageshack.us/img524/8669/imgp0596vk4.jpg

http://img176.imageshack.us/img176/959/imgp0591ue6.jpg

Radko je vežmi maznavý a obe si rýchlo nájde. Vyžaduje tento servis aspoň raz denne. lol

Upravil(a) Mafia (26. 5. 2007 20:48)


Girl to her boyfriend: One kiss and I'll be yours forever.
The guy replies: Thanks for the warning.
fuckyou

Není tady

 

#2 26. 5. 2007 21:04

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Kočičárna alebo predstavte sa :o)

Jééj, Mafia, ti jsou nádherní stolt
Počkej, až sem za nějakou dobu šoupnu svoje mafiány i s rodokmenem. Celou stránku s nimi zahltím lol
Jinak Mafia mi připomíná mého Filípka - druhého kocoura, kterého jsem měla zasvobodna.
Felix mi zase připomíná kocoura, kterého jsem vzpomínala na jiné diskusi. Samozřejmě nebyl čistokrevný a v jeho případě došlo k mesalianci, která měla možná vliv i na jeho ostrou povahu.
Jééžiš, a jak ti dva kočičáci spolu spinkají v košíčku ... pussa


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#3 26. 5. 2007 21:09

Eileen
♥♥♥----
Registrovaný: 11. 5. 2007
Příspěvky: 106

Re: Kočičárna alebo predstavte sa :o)

že se do toho košíčku vůbec vlezou. lol stolt
Moc krásní.

Není tady

 

#4 26. 5. 2007 21:10

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Kočičárna alebo predstavte sa :o)

Co se mi líbí na kočičkách, a proč jsem si (mj.) taky jednu pořídila, to je mazlivost.
Každý ví, že se kočka mazlí JEN KDYŽ SAMA CHCE, ale ona obvykle chce mnohem méně, než majitel...

Pořídili jsme si úplně obyčejnou kočku z venkova, bez očkování, odčervení,atd., takže jsme to museli absolvovat s ní (ním) v 1 roce věku. Sice mi mnoho lidí říkalo, co se zatěžuji s "nezdravým" zvířetem, když z útulku bych mohla mít zdravé a kastrované zvíře...

Ale povaha samaritána mi dovolila "zachránit" jedno ze zvířat, které by jinak veterinární péči nemělo (při baráku na dědině se nějaký svrab v učích či škrkavky opravdu neřeší) a tak jsme více či méně šastnými majiteli kocourka, který má už rok (máme ho 6 týdnů).

Život se nám od té doby změnil. To je jasné. My, původně psíčkaři, jsme přesedlali na kočku, kterou jsme vždy obdivovali. A hlavně nᚠml. synek je "kočičí král", už odjakživa. Tomík (nᚠkocourek) to rozpoznal a spí pouze s ním a od něj se nechá bez výhrad nosit, je to až k nevíře, jak toho malého prďocha "bere". smile

Tom nikdy nepřijde se pomazlit, spíš láká zvláštním mručením ostatní, aby ho pohladili...samozřejmě se u toho tváří neodolatelně něžně a roztomile...
Ale mívá i AMOKY a to dost hrozné. Skáče, vydává "nekočičí" zvuky, vyšplhá se na nesmyslná místa...posledně na dveře od záchodu, obalené jutou, po tom se mu dobře šplhá, (ale to nemůžu říct páníčkovi, ten by neměl pochopení smile) a visel nad odkrytou mísou, bál se skočit, tak tam trnul kdovíjak dlouho, než se někdo probudil (já) a sundal ho.

Jo, doma, to je geroj. Ale na chatě, to si zalaze do sklepa a dělá "bojím bojím". Řádí jen doma.
Dnes jsem ho neviděla celý den-byl s mužem na chatě, a když teď přišel, bylo mi smutno, a mazlila jsem to nezávislé kočičí individuum...
Potvora, mám ho tolik ráda...smile)

Upravil(a) Damila (26. 5. 2007 21:29)

Není tady

 

#5 26. 5. 2007 21:46

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Kočičárna alebo predstavte sa :o)

tummenupp Nádhera! Ta druhá fotka je super, jak strejda rezignovaně drží...se mě zdá, že Radek je taky pěkněj "vypečka", jako nᚠKulíš... Je zajímavý, že kočka je schopná se vejít snad i do krabičky od sirek... lol

Není tady

 

#6 26. 5. 2007 22:03

Mafia
♥♥♥♥---
Místo: Bratislava
Registrovaný: 13. 3. 2007
Příspěvky: 426

Re: Kočičárna alebo predstavte sa :o)

Ďakujem za pekné slovíčka. Nuž, niekedy sa až divím, kam všade sa dokáže mačka dosta či zmesti. lol


Girl to her boyfriend: One kiss and I'll be yours forever.
The guy replies: Thanks for the warning.
fuckyou

Není tady

 

#7 26. 5. 2007 22:41

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Kočičárna alebo predstavte sa :o)

Já už se nedivím vůbec žádné situaci, do které mě kočky přivedou stolt
Nám kočičářkám je jasné úplně všechno. Nooo, ačkoliv zase až tak ne sad nikdy nevíme, jaké potěšení nám naše sladká zvířátka připraví...


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#8 26. 5. 2007 23:16

Mafia
♥♥♥♥---
Místo: Bratislava
Registrovaný: 13. 3. 2007
Příspěvky: 426

Re: Kočičárna alebo predstavte sa :o)

A čo hry ? Aké hry sa hráte ?
Felix ma pasiu na gumičky do vlasov. Ako malému sme mu ich frngali a on ich potom chytal a to mu zostalo. Na takú hru sa nechá vždy naláka. lol
Inak fungujú aj loptičky, tie plnené myškou, či rožničkou ešte viac, keď im ich kotúžam po celom byte. Potom šnúrky a všetko šnurkoidné, čo visí alebo sa ahá po zemi. Potom mám také mávatko (kupujem na výstavách) s pierkami na konci. Potom myšičky, ktoré vnútri hrkajú.
Občas sa vyskytnú aj "náhodné" či alternatívne, zo situácie vyplyvajúce, hračky ako korkový štupel z fžaše, šušavé papieriky, pohodené noviny (super skrývačka), pero (keď píšem tak sa loví najlepšie), plachta, keď si ustiežam (Mafiina pasia, lovi plachtu) a keď je ustlaná, tak Radkova pasia hra sa na krtka podplachtového. Takže niekedy postielam aj 2-3x po sebe. lol


Girl to her boyfriend: One kiss and I'll be yours forever.
The guy replies: Thanks for the warning.
fuckyou

Není tady

 

#9 26. 5. 2007 23:26

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Kočičárna alebo predstavte sa :o)

Tom si krom jedné koupené štěrkací myši neoblíbil žádnou koupenou hračku. Vše jen co ukořistí.
Klukům krade takové ty barevné bužírky (scooby) na pletení karabáčů, s tím si vyhraje neuvěřitelně.
Dále krabice. Papírová, trhatelná, čím větší, tím lepší. To je něco!
Sáčky, tašky, igelitky. Moje rifle. Vleze do nohavice zespodu, vyleze pasem...nebo rolák. Vleze do něj a to je legrace sledovat.
Nejlepší jsou ale živé hračky: mouchy, brouci, vosy, pavouci...

Není tady

 

#10 27. 5. 2007 8:01

Eileen
♥♥♥----
Registrovaný: 11. 5. 2007
Příspěvky: 106

Re: Kočičárna alebo predstavte sa :o)

Tak můj Ilčák měl jednu raritku, kterou už bohužel zapomněl. tillfreds Začala jsem si ním hrát tak, že jsem mu házela lískový oříšek. No a on se mi ho naučil nosit zpátky. tummenupp Měla jsem vždycky strach, že ho spolkne ... stolt
Jinak se souká pod koberce, čeká, že ho budu tahat za ocas a on mě na oplátku poškrábe a u toho ještě vrní. reta
Samozřejmě hra ve vaně, kde má po kotníky a honí třeba korkový špunt, námořník jeden. wink Zrovinka dneska bych mu ji mohla napustit, když je tak horko.smile
Hopsnutí pod obrácený pelíšek kde číhá na myšku na tyčce nebo cokoliv, co se hýbe.
A nahánění se se mnou. Jéjé, to nejvíc. big_smile

Není tady

 

#11 27. 5. 2007 20:49

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Kočičárna alebo predstavte sa :o)

Hm, naši si s hračkama nehrají... butter Krom jejich oblíbeného klouzání, po čerstvě vytřené podlaze, kdy je honím a plácám mopem, se akorát mazlí, nebo prudí... Vyblbnou se venku, tak doma nemají potřebu se "zabavit"... Vynahrazují si to asi tím "pomáháním" dvounožcům... Dřív si hráli, teď už ne...

Není tady

 

#12 27. 5. 2007 21:13

Mafia
♥♥♥♥---
Místo: Bratislava
Registrovaný: 13. 3. 2007
Příspěvky: 426

Re: Kočičárna alebo predstavte sa :o)

Hellga napsal(a):

Hm, naši si s hračkama nehrají... butter Krom jejich oblíbeného klouzání, po čerstvě vytřené podlaze, kdy je honím a plácám mopem, se akorát mazlí, nebo prudí... Vyblbnou se venku, tak doma nemají potřebu se "zabavit"... Vynahrazují si to asi tím "pomáháním" dvounožcům... Dřív si hráli, teď už ne...

Chceš poveda, že sa doma spolu nehrajú ? Nenaháňajú ? Neschovávajú a nehžadajú na vzajom ? yikes

Inak mačky mám už 14 rokov a ešte dlhšie ich obdivujem. Poznám neúrekom mačkárov čistokrvných i nečistokrvných a pochodila som pár výstav. Takže som zbehlá v mačacej reči. lol

Upravil(a) Mafia (27. 5. 2007 21:15)


Girl to her boyfriend: One kiss and I'll be yours forever.
The guy replies: Thanks for the warning.
fuckyou

Není tady

 

#13 28. 5. 2007 8:56

Eileen
♥♥♥----
Registrovaný: 11. 5. 2007
Příspěvky: 106

Re: Kočičárna alebo predstavte sa :o)

Pokud se povede, tak i já sem brzy přidám fotečku. smile
Zjistila jsem , že brácha má digitál, jen asi nebude mít trpělivost s focením, tak to bude taková momentka.

Není tady

 

#14 29. 5. 2007 23:37

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Kočičárna alebo predstavte sa :o)

Mafia, nehrají si... Kdyby malej občas "nedožíral" toho nejstaršího a sem tam nechytili některýho "raplíci", tak nic... Co chodí ven, tak si doma nehrají... Teda mám na mysli takové to pinkání míčků, běhání za špagátky, hraní na schovávačku a tak... Když se nepoflakují venku, tak doma polehávají, mazlí se a "pomáhají", do toho patří i česání a čištění kožichů, uší a u malýho "frňáku"... Tím, že jsou tři, tak se skoro pořád "něco děje"... lol ...tak asi proto...nenudí se, ...když se děje něco, co se týká jenom jednoho, mají ostatní alespoň divadlo a když mají společnosti dost, má každý svoji oblíbenou "trucovnu" a tam se zašije... Pomáhají dědkovi - to milujou všichni - a dokonce jej upozorní, že je čas nakrmit králíky a pustit, nebo zavřít slepice...(na dědu je "dozor nutný"...big_smile ) Když není čerstvě posečeno, je sranda vidět rozvážně kráčet dědu a za ním plují v rozestupu tři vztyčený ocásky, víc toho z trávy nečouhá... lol Kluci mají poměrně pevný režim... stolt
Eileen, klekni bráchovi na prsa a nepust ho, dokud nekývne! tummenupp

Není tady

 

#15 30. 5. 2007 7:02

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: Kočičárna alebo predstavte sa :o)

Tak tohle jsou zase moji kočičí mazlíčci:

mainská mývalý slečna Evelyn
http://foto.dama.cz/foto.php?f=80119

posvátná kočka birma Ginny
http://foto.dama.cz/foto.php?f=80131

a nalezenec z ulice Štístko
http://foto.dama.cz/foto.php?f=80116

A jestli si spolu hrajou ? Ano, ikdyž málokdy všichni najednou, většinou vytvoří dvojici a ten plonkový trucuje někde na křesle či na posteli.
Ale jsou i vzácné chvíle symbiozy:
http://foto.dama.cz/foto.php?f=80115

Upravil(a) Ela.. (30. 5. 2007 7:06)

Není tady

 

#16 30. 5. 2007 8:25

Mafia
♥♥♥♥---
Místo: Bratislava
Registrovaný: 13. 3. 2007
Příspěvky: 426

Re: Kočičárna alebo predstavte sa :o)

Ela.. krásne fotky krásnych mačičiek. Tiež mám tri, ale zvyknú sa hra a mazli po dvoch. lol


Girl to her boyfriend: One kiss and I'll be yours forever.
The guy replies: Thanks for the warning.
fuckyou

Není tady

 

#17 30. 5. 2007 8:48

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Kočičárna alebo predstavte sa :o)

Ela.. Moc krásné kočičandy...je vidět, že je nešidíš...lol Tu birmu bych brala "z fleku"...wink Až tě bude zlobit, můžeš jí se mnou strašit! stolt tummenupp

Není tady

 

#18 30. 5. 2007 9:21

Mafia
♥♥♥♥---
Místo: Bratislava
Registrovaný: 13. 3. 2007
Příspěvky: 426

Re: Kočičárna alebo predstavte sa :o)

Mne sa páči Štístko svojim sfarbením a ako si tam spokojne vyvažuje bruch. tummenupp

Upravil(a) Mafia (30. 5. 2007 9:21)


Girl to her boyfriend: One kiss and I'll be yours forever.
The guy replies: Thanks for the warning.
fuckyou

Není tady

 

#19 30. 5. 2007 12:00

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: Kočičárna alebo predstavte sa :o)

Hellga napsal(a):

Ela.. Moc krásné kočičandy...je vidět, že je nešidíš...lol Tu birmu bych brala "z fleku"...wink Až tě bude zlobit, můžeš jí se mnou strašit! stolt tummenupp

Jéjej, tak to se asi načekáš, zrovna Ginnynka je moje sluníčko a ze všech mých číčinek je nejhodnější. Spinká se mnou na polštáři a na jejím jemňounkém vrnění za uchem jsem doslova závislá. Jediné, co bych jí snad kdy mohla vyčíst, že z jakéhosi mně neznámého důvodu miluje děrovat dětem sešity a mojí noční košili (vrní, otírá se a přitom okusuje dotyčné věci). Mně to ovšem nevadí, díry v pyžamu svádím na nekvalitní pračku (asi tam něco drhne a trhá to oděvy  tongue   lol  )  a děti si už zvykly sešity si raději uklízet zpátky do tašky, jakmile dopíší za zavřenými dveřmi úkol. Omluvenku o zničeném sešitě jsem zatím psala jen jednou a to s kočičandama nemělo nic společného - prosím omluvte poničení pracovního sešitu z matematiky, nejmladší dcera (11 měsíců) se dotyčného předmětu v nestřeženém okamžiku zmocnila a s důkladností dětem vlastní oslintala, rozžvýkala a potrhala stránky 1-29.  dumbom

Není tady

 

#20 30. 5. 2007 12:10

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Kočičárna alebo predstavte sa :o)

No vida, jak může mít takový prostý soužití s kočkou, pedagogický dopad na ratolesti...tummenupp lol

Není tady

 

#21 30. 5. 2007 12:38

Mafia
♥♥♥♥---
Místo: Bratislava
Registrovaný: 13. 3. 2007
Příspěvky: 426

Re: Kočičárna alebo predstavte sa :o)

lol mačky vychovavátežky - to platí aj u nás, že jedlo sa nenecháva bez dozoru a špinavý riad sa odprace okamžite, potraviny po obslúžení hneď naspä do chladničky, ...


Girl to her boyfriend: One kiss and I'll be yours forever.
The guy replies: Thanks for the warning.
fuckyou

Není tady

 

#22 30. 5. 2007 13:30

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Kočičárna alebo predstavte sa :o)

Tak u nás to funguje jen na cestovní zavazadla, to nesmí otevřené či pootevřené zůstat ležet ani na moment. Uskladnění pouze v silných igelitových pytlích a nebo v zamčeném prostoru bez přístupu... Pokud musím nechat nabalenout tašku např. do rána někde stát, musím na ni postavit např. baůžek nebo nějakou igelitku s věcma a jako ji částečně maskovat, jinak bude okamžitě ztrestána pomočením , protože to znamená, že ji někdo z páníčků na chvilku opustí.... a dozajista za to můžou ty tašky a kufry, bez nich se vždycky nějaký páníček vrátí ten den domů..... lol
Jinak se může válet na zemi či na stole jídlo, igelity, oblečení a naprosto bez povšimnutí tam bude ležet i druhý den.... 
Jak psala Eileen, že měla strach, že jí kocour spolkne lískáč... proč? Tak by ho spolknul, naše kočka normálně baští mandle, lískáče - jen vlašáky jsou asi moc hořké, tak ty nechce....

Není tady

 

#23 30. 5. 2007 13:46

Mafia
♥♥♥♥---
Místo: Bratislava
Registrovaný: 13. 3. 2007
Příspěvky: 426

Re: Kočičárna alebo predstavte sa :o)

oriešky mozu byt podla mna nebezpecne, ked si zoberies macaci chrup nevie rozzut potravu, ale len rozseknut a mohla by tak prehltnut velky kus a zadusit sa... ja sa radsej orientujem na stravu prirodzenu, ich chrupu vhodnu, a teda stravu, ktorú dokážu aj strávi tummenupp

a neprezívam sa velmi, ale samotnu ma stve, ze ked hladám na nete na niečo radu a najdem vhodnu temu a tam sa venuju uplne niecomu inemu a ja listujem a listujem a stale nic k teme... zbytocna strata casu pre niekoho, kto navyse sedi v netcaffe a za minuty plati hmm kedysi som nemala doma net a ked som nechcela nechat pol vyplaty v netcaffe, tak som listovala ako o zivot a dost ma to hnevalo

Upravil(a) Mafia (30. 5. 2007 13:51)


Girl to her boyfriend: One kiss and I'll be yours forever.
The guy replies: Thanks for the warning.
fuckyou

Není tady

 

#24 30. 5. 2007 13:57

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Kočičárna alebo predstavte sa :o)

Lískové oříšky mají typizovanou velikost, která odpovídá zhruba velikosti granule pro kočky, tudíž, určitě to není velký kus, mandli ji rozlomím na půlku... jelikož je vegetarián, ale nejí ani zeleninu ani ovoce jako např. siamky, tak už toho má tak žalostně málo na světě, co by si dala, tak když chce občas nějaký ten ořech, tak jí ho ráda dopřeju.... myslím, že papoušek křížený s krávou v podobě exotické kočky, to snad ještě svět neviděl.... lol

Není tady

 

#25 30. 5. 2007 14:12

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Kočičárna alebo predstavte sa :o)

Teď jsem se dočetla na jedněch webových stránkách pro kočky:

Rostoucí oves, pšenice, ječmen se kočkám velice líbí. Česnek – zvláště odřezán od hlíz. S preventivním cílem je třeba čas od času do kočičího jídla přimíchat jeden stroužek česneku, rozmačkaný a smíchaný s roztíratelným máslem.
Si to nějak nedovedu představit, jak bych to do ní rvala, snad by ještě sežrala ten česnek, ale máslo? Vždy to se neslučuje s její náboženskou představou o tom, že nebude jíst nic živočišného.... ještě že jí pořád nikdo neřek, že v granulích je taky něco z masa.... lol lol lol

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů