Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 28. 5. 2007 19:05

nexxi
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 14. 4. 2006
Příspěvky: 607

Re: Gynda

Damila, až vymyslí nehormonální metodu která bude spolehlivá tak do ní jdu mezi prvníma.. nemám uplně v pořádku krev takže bych to jenom vítala..  nicméně co zbejvá bez hormonů - kondom.. odpadá romantika, milování ve vaně, když ho zapomeneš doma nebo koupit tak taky nic.. pak pharmatex - v česku doporučovaný jako možnost jediné antikoncepce - ve francii odkad pochází je psáno že to v žádném případě jako jediná anti nestačí, že je nutno ještě kombinovat dál, přerušovaná soulož.. pro mladé taky nanic, stejně jako tělísko bez hormonů.. jooo kdyby to bylo i pro nerodičky.. nebránila bych se.. nicméně.. já ti chci říct tímto jedno.. v žádném případě tě nenapadám ani nevyvracím tvé zkušenosti. s HA sem si taky zažila své. jen jsem přesvědčena, že thr je zahlcen přípravky proti celulitidě, na hubnutí, na podporu chuti na sex, potlačení chuti na sladké.. ale vývoj antikoncepce nějak zaostává.. ono těch možností pro mladé když se opravdu potřebují chránit moc není. jinak na silnou a bolestivou menstruaci já osobně používám nebo spíš jsem používala čaj z kontryhele. můžu ho vřele doporučit


" Je lepší litovat, že jsme něco udělali, než toho co ne."

Není tady

 

#27 28. 5. 2007 20:37

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Gynda

nexxi napsal(a):

Damila, až vymyslí nehormonální metodu která bude spolehlivá tak do ní jdu mezi prvníma.. nemám uplně v pořádku krev takže bych to jenom vítala..  nicméně co zbejvá bez hormonů - kondom.. odpadá romantika, milování ve vaně, když ho zapomeneš doma nebo koupit tak taky nic.. pak pharmatex - v česku doporučovaný jako možnost jediné antikoncepce - ve francii odkad pochází je psáno že to v žádném případě jako jediná anti nestačí, že je nutno ještě kombinovat dál, přerušovaná soulož.. pro mladé taky nanic, stejně jako tělísko bez hormonů.. jooo kdyby to bylo i pro nerodičky.. nebránila bych se.. nicméně.. já ti chci říct tímto jedno.. v žádném případě tě nenapadám ani nevyvracím tvé zkušenosti. s HA sem si taky zažila své. jen jsem přesvědčena, že thr je zahlcen přípravky proti celulitidě, na hubnutí, na podporu chuti na sex, potlačení chuti na sladké.. ale vývoj antikoncepce nějak zaostává.. ono těch možností pro mladé když se opravdu potřebují chránit moc není. jinak na silnou a bolestivou menstruaci já osobně používám nebo spíš jsem používala čaj z kontryhele. můžu ho vřele doporučit

Jo, to mᚠbohužel pravdu, těch jiných možností je minimum.sad

Není tady

 

#28 28. 5. 2007 23:02

Ivča K.
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 3060

Re: Gynda

Lolito,moje dcera dostala menzes v 15 a půl a měla velké problémy.Nejdřív brala Norethisteron,protože ji mívala strašně nepravidelnou,ale doktorka jí potom navrhla antikoncepci CLOE i když byla ještě panna.Nevyšetřovala jí vůbec ani konečníkem,prý až to bude mít za sebou.Tato antikoncepce jí i vylepšila ple a nemá vůbec žádné problémy.Panna už není dva měsíce,ale zatím na prohlídce nebyla půjde až o prázdninách.Teď když si potřebuje oddálit menzes,tak bere prášky pořád a vynechá ty neaktivní.Není jí ani špatně a má to i slabší než před tím.

Není tady

 

#29 28. 5. 2007 23:33

Lolita
♥♥♥----
Místo: Praha
Registrovaný: 22. 3. 2006
Příspěvky: 123

Re: Gynda

Diky za rady smile A kolik dni se musi ten Norethisteron brat predtim? Ja to mam hodne nepravidelny a nevim kdy ho mam zacit brat abych ho nebrala zbytecne ale abych to nemela na ten vylet, pokud to nedostanu do naky doby...

Není tady

 

#30 29. 5. 2007 18:24

nexxi
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 14. 4. 2006
Příspěvky: 607

Re: Gynda

Lolita a nemᚠtřeba vysledované už jestli když je nějaká mimořádná situace (vejlet, stres atd..) jestli ti MS přijde dřív nebo pozdějc? u mě to bylo vždycky že když sem jela někam do teréních podmínek tak sem věděla že mi přijde až přijedu domů do zajetého rytmu, do klídku.. mamka to zase měla naopak..


" Je lepší litovat, že jsme něco udělali, než toho co ne."

Není tady

 

#31 29. 5. 2007 22:45

Lolita
♥♥♥----
Místo: Praha
Registrovaný: 22. 3. 2006
Příspěvky: 123

Re: Gynda

2nexxi:to mas dobry smile Mne to zatim na zadnou vetsi akci nevyslo, nikdy sem to nak nesledovala jestli mi to stres oddaluje ale je to mozny... ale ted bych to potrebovala spis priblizit,to by byl ten cyklus az moc dlouhej kdybych to dostala az po vylete a celou dobu se stresovat sad No zitra si du pro ty prasky a pak uvidime... treba je nakonec nebudu muset brat smile

Není tady

 

#32 30. 5. 2007 20:44

nexxi
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 14. 4. 2006
Příspěvky: 607

Re: Gynda

Lolita, tak když jdeš pro prášky, tak se ptej ptej a ptej teho dr.. mě taky kdysi někdo říkal, že silná menstruace může být způsobena tím, že je skřípnuté cosi kolem kyčelního kloubu.. už si to moc nepamatuju.. jinak ještě na oddálení babksé recepty, nejsou zaručené ale někdy pomůžou a neuškodí - citronáda a ovoce a zelenina bohatá na vitamín C, ten stahuje žilky. zkusit to můžeš, neuškodí ti to v rozumné míře


" Je lepší litovat, že jsme něco udělali, než toho co ne."

Není tady

 

#33 31. 5. 2007 11:19

Bára1
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 22. 1. 2007
Příspěvky: 1441

Re: Gynda

Tělísko už je i pro nerodičky a není to ani moc novinka. Určitě se zeptej na gynekologii.


nexxi napsal(a):

Damila, až vymyslí nehormonální metodu která bude spolehlivá tak do ní jdu mezi prvníma.. nemám uplně v pořádku krev takže bych to jenom vítala..  nicméně co zbejvá bez hormonů - kondom.. odpadá romantika, milování ve vaně, když ho zapomeneš doma nebo koupit tak taky nic.. pak pharmatex - v česku doporučovaný jako možnost jediné antikoncepce - ve francii odkad pochází je psáno že to v žádném případě jako jediná anti nestačí, že je nutno ještě kombinovat dál, přerušovaná soulož.. pro mladé taky nanic, stejně jako tělísko bez hormonů.. jooo kdyby to bylo i pro nerodičky.. nebránila bych se.. nicméně.. já ti chci říct tímto jedno.. v žádném případě tě nenapadám ani nevyvracím tvé zkušenosti. s HA sem si taky zažila své. jen jsem přesvědčena, že thr je zahlcen přípravky proti celulitidě, na hubnutí, na podporu chuti na sex, potlačení chuti na sladké.. ale vývoj antikoncepce nějak zaostává.. ono těch možností pro mladé když se opravdu potřebují chránit moc není. jinak na silnou a bolestivou menstruaci já osobně používám nebo spíš jsem používala čaj z kontryhele. můžu ho vřele doporučit


http://tt.lilypie.com/bRvIp1/.png

Není tady

 

#34 31. 5. 2007 17:00

Jdhehajnx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 3. 2007
Příspěvky: 1772

Re: Gynda

Damila: Nezlob se na mě,ale tvé názory na HA mi přijdou trochu mimo mísu,samozřejmě ti je neberu,jen mě udivuje,jak tu vyprávíš o tom,že doktorům je to jedno, že jim jde o peníze. Možná se pletu,ale vážně si nemyslim,že by moje gynekoložka (nebo jakákoli jiná) měla nějakou provizi z každýho balení HA,který si koupím. HA beru od 16 let (dneska je mi 20) a neměla jsem s ní sebemenší problém. Naopak.
Jinak podle mě je každý zásah do těla špatný, takže je asi jedno jestli se cpu nízkohormonální antikoncepcí,nebo jestli se týden v měsíci cpu třemi Ibalginy denně (tak to u mě totiž vypadalo než jsem začla brát HA). Jedno to není,ten Ibalgin je podle mě mnohem horší,zvl᚝ v tomdle množství :dumbom.

Upravil(a) Luizi (31. 5. 2007 17:04)

Není tady

 

#35 31. 5. 2007 17:56

nexxi
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 14. 4. 2006
Příspěvky: 607

Re: Gynda

Bára1 napsal(a):

Tělísko už je i pro nerodičky a není to ani moc novinka. Určitě se zeptej na gynekologii.


nexxi napsal(a):

Damila, až vymyslí nehormonální metodu která bude spolehlivá tak do ní jdu mezi prvníma.. nemám uplně v pořádku krev takže bych to jenom vítala..  nicméně co zbejvá bez hormonů - kondom.. odpadá romantika, milování ve vaně, když ho zapomeneš doma nebo koupit tak taky nic.. pak pharmatex - v česku doporučovaný jako možnost jediné antikoncepce - ve francii odkad pochází je psáno že to v žádném případě jako jediná anti nestačí, že je nutno ještě kombinovat dál, přerušovaná soulož.. pro mladé taky nanic, stejně jako tělísko bez hormonů.. jooo kdyby to bylo i pro nerodičky.. nebránila bych se.. nicméně.. já ti chci říct tímto jedno.. v žádném případě tě nenapadám ani nevyvracím tvé zkušenosti. s HA sem si taky zažila své. jen jsem přesvědčena, že thr je zahlcen přípravky proti celulitidě, na hubnutí, na podporu chuti na sex, potlačení chuti na sladké.. ale vývoj antikoncepce nějak zaostává.. ono těch možností pro mladé když se opravdu potřebují chránit moc není. jinak na silnou a bolestivou menstruaci já osobně používám nebo spíš jsem používala čaj z kontryhele. můžu ho vřele doporučit

nevíš název?


" Je lepší litovat, že jsme něco udělali, než toho co ne."

Není tady

 

#36 31. 5. 2007 18:44

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Gynda

Luizi napsal(a):

Damila: Nezlob se na mě,ale tvé názory na HA mi přijdou trochu mimo mísu,samozřejmě ti je neberu,jen mě udivuje,jak tu vyprávíš o tom,že doktorům je to jedno, že jim jde o peníze. Možná se pletu,ale vážně si nemyslim,že by moje gynekoložka (nebo jakákoli jiná) měla nějakou provizi z každýho balení HA,který si koupím. HA beru od 16 let (dneska je mi 20) a neměla jsem s ní sebemenší problém. Naopak.
Jinak podle mě je každý zásah do těla špatný, takže je asi jedno jestli se cpu nízkohormonální antikoncepcí,nebo jestli se týden v měsíci cpu třemi Ibalginy denně (tak to u mě totiž vypadalo než jsem začla brát HA). Jedno to není,ten Ibalgin je podle mě mnohem horší,zvl᚝ v tomdle množství :dumbom.

Tak to mᚠlepší zkušenosti s gynekology, než já. Mnozí gynekologové (asi většina) však HA nabízejí prostě v dobré víře a ani je nenapadne, že by to mohlo být "špatné". Neznalost neomlouvá.
Já když odmítnu HA u lékaře, hrozně se diví a dost mi to pokaždé vnucuje, a jednou se mě jeden zeptal jestli jsem snad v nějaké sektě...když to nechci. Začal mi hrozit nádory, které mě můžou čekat, když to nebudu brát. atd.
Vím, jsem tou antipropagací HA asi protivná.smile
Jen jsem chtěla, aby tu zazně názor i z druhé strany.kapitulation

Není tady

 

#37 1. 6. 2007 11:16

Jdhehajnx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 3. 2007
Příspěvky: 1772

Re: Gynda

Jasně určitě je spousta pitomejch doktorů,kamarádka mi říkala,že její dr. jí cpe prášky vždycky,když přijde na kontrolu a ona mu vždycky zase říká,že je nechce. Jen mě zarazilo,že si myslíš,že v tom jsou peníze,fakt si nemysli,že by z toho něco měli. Možná je to spíš pohodlnost-než řešit proč má ženská nepravidelnou menstruaci,tak jí prostě nacpou HA a ono se to srovná...

Není tady

 

#38 1. 6. 2007 13:50

defy
♥------
Registrovaný: 30. 5. 2007
Příspěvky: 11

Re: Gynda

skurt

Upravil(a) defy (4. 6. 2007 13:34)


http://www.eticker.co.za/tickers/88azq3r7nqxndt6b.png

Není tady

 

#39 2. 6. 2007 16:27

Lolita
♥♥♥----
Místo: Praha
Registrovaný: 22. 3. 2006
Příspěvky: 123

Re: Gynda

Tak jestli de jen o to ze nejde otehotnet to mi neva big_smile stejne pochybuju ze budu chtit naky deti big_smile a jestli, tak ne driv nez ve 25

Není tady

 

#40 2. 6. 2007 16:37

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Gynda

Lolita napsal(a):

Tak jestli de jen o to ze nejde otehotnet to mi neva big_smile stejne pochybuju ze budu chtit naky deti big_smile a jestli, tak ne driv nez ve 25

Nechceš děti?

Není tady

 

#41 3. 6. 2007 15:00

Lolita
♥♥♥----
Místo: Praha
Registrovaný: 22. 3. 2006
Příspěvky: 123

Re: Gynda

Damila:ted urcite ne big_smile ale myslim ze ani chtit nebudu... sem uplne jinej typ nez takovej ten co chce bejt doma a starat se o maly haranty big_smile

Není tady

 

#42 5. 6. 2007 11:28

Ivča K.
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 3060

Re: Gynda

Lolita napsal(a):

Damila:ted urcite ne big_smile ale myslim ze ani chtit nebudu... sem uplne jinej typ nez takovej ten co chce bejt doma a starat se o maly haranty big_smile

No radši se zatím nerouhej,ono to přijde třeba samo.Mateřský pud se může ozvat až po třicítce.Času mᚠhabaděj. dudlik smile

Není tady

 

#43 5. 6. 2007 18:53

Lolita
♥♥♥----
Místo: Praha
Registrovaný: 22. 3. 2006
Příspěvky: 123

Re: Gynda

To je fakt takovej pud, ze to dite budu chtit aj kdyz si ted myslim ze zaprvy se s nim nechci tahat, zadruhy ho rodit a zatreti uz vubec ne se o nej starat? vissla Jo a mimochodem, byla sem na ty gynde, doktor mi nechtel predepsat Norethisteron, pry sem moc hubena a mlada (zajimavy ze my kamosce uplne ty samy postavy to ten samej to predepsal uz pred rokem...)ale nechtela sem se s nim hadat, rekl mi celkem dorby duvody co by mi to mohlo provist a napsal mi PROVERU, kuli tomu posunuti...Nemate s tim nekdo skusenosti? Celkem se toho bojim :-D A taky rikal ze si by se pro me hodila HA na ty moje problemy ale ja nevim, cpat se uz od 15 denne lekama? sad A to vysetreni, kdyz sem panna? kapitulation

Není tady

 

#44 5. 6. 2007 20:22

nexxi
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 14. 4. 2006
Příspěvky: 607

Re: Gynda

Lolita.. já si myslím že to přijde ty mateřský pudy.. u nás jsou zatím jenom u přítele a u mě ještě ne, ale ve chvíli kdy jsem loni hlídala známé její dcerku a ona mi usnula v náručí jsem věděla že tohle je krásnej pocit.. a to i přesto že ted doufám že mě moje HA nezradí.. takže si myslim že to jednou přijde..


" Je lepší litovat, že jsme něco udělali, než toho co ne."

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů