Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 25. 5. 2007 16:33

ice
♥♥-----
Registrovaný: 2. 12. 2006
Příspěvky: 94

Jak reagovat?

Dnes se mi stala vec, ktera mi vyrazila dech. Mluvila jsem po telefonu s pubertalni dcerkou a ta mi rekla jen tak mimochodem, ze muj byvaly zamestnavatel mi posila nejakou zakazku na kontrolu - abych posoudila zda je v poradku. Sklapla mi celist. Vubec jsem nemela tuseni, ze moje dcera chodi do tridy s ditetem meho byvaleho zamestnavatele. Prestala jsem u nej pracovat pred 5 lety, protoze moje prace nebyla dostatecne ocenena - dala jsem vypoved. Pak jsem pro nej jeste chvili pracovala externe, ale nelibil se mi pristup - nejsem schopna pripustit, ze se ke mne nekdo chova jako bych byla menecena. A ted najednou z niceho nic mi posila praci prostrednictvim me dcerky, jen tak, ani se nezepta zda mam cas, chut a vuli se tomu vfenovat, neni k tomu ani blby vzkaz, ani slovicko prosim, ani slovo o tom, ze by mi to nejak zaplatil, proste nic. Takove jednani me urazi. Premyslim jak budu reagovat.

Není tady

 

#2 25. 5. 2007 16:37

Bára1
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 22. 1. 2007
Příspěvky: 1441

Re: Jak reagovat?

Reakcí je možných několik. Záleží na tom, zda tu práci chceš udělat nebo ne. Jestli chceš do budoucna spolupracovat nebo víš, že mu to jen chceš hodit zpátky na hlavu a neřešit to...


http://tt.lilypie.com/bRvIp1/.png

Není tady

 

#3 25. 5. 2007 18:48

romina
♥♥♥♥♥--
Místo: Děčín
Registrovaný: 21. 11. 2006
Příspěvky: 993

Re: Jak reagovat?

no já bych to poslala zpátky s tím že nejsem poskok-také prostřednictvím jeho dítka.Přijde mě to ponižující posílat práci po dětech tímto zbůsobem,ale je to jen můj názor. ps.S autoritou jsem měla vždycky problém butter


nikdy nebude šastným,koho bude trápit,že někdo je šastnější.

Není tady

 

#4 25. 5. 2007 19:39

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Jak reagovat?

ice napsal(a):

Dnes se mi stala vec, ktera mi vyrazila dech. Mluvila jsem po telefonu s pubertalni dcerkou a ta mi rekla jen tak mimochodem, ze muj byvaly zamestnavatel mi posila nejakou zakazku na kontrolu - abych posoudila zda je v poradku. Sklapla mi celist. Vubec jsem nemela tuseni, ze moje dcera chodi do tridy s ditetem meho byvaleho zamestnavatele. Prestala jsem u nej pracovat pred 5 lety, protoze moje prace nebyla dostatecne ocenena - dala jsem vypoved. Pak jsem pro nej jeste chvili pracovala externe, ale nelibil se mi pristup - nejsem schopna pripustit, ze se ke mne nekdo chova jako bych byla menecena. A ted najednou z niceho nic mi posila praci prostrednictvim me dcerky, jen tak, ani se nezepta zda mam cas, chut a vuli se tomu vfenovat, neni k tomu ani blby vzkaz, ani slovicko prosim, ani slovo o tom, ze by mi to nejak zaplatil, proste nic. Takove jednani me urazi. Premyslim jak budu reagovat.

ice, no tak to bych se teda silně vohradila.
Panu zaměstnavateli bych zavolala, sdělila bych mu, že již nejsem jeho zaměstnancem, takže nechápu, proč mě obtěžuje - navíc prostřednictvím dětí - s překontrolováním jakési zakázky s tím, že podobné aktivity teď ani do budoucna nehodlám akceptovat.
Samozřejmě, že se k tobě bývalý zaměstnavatel chová jako k méněcenné - přes děti Ti zadává úkoly z pozice otrokáře, ač se vaše pracovní cesty již dávno rozešly.
Když někdo po někom něco chce, má to mít určitou "štábní kulturu", tzn. osobní oslovení býv. zaměstnance, prosba o spolupráci a hlavně by měla být řeč o finanční odměně.
Na mně to dělá dojem, že se bývalý šéf chová ke svým zaměstnancům jako pes baskervillský, na to konto mu všichni schopní lidi utekli a on sám je tak blbej, že si se zakázkou nedokáže poradit.
Já bych s takovým člověkem vyběhla raz-dva stolt


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#5 25. 5. 2007 21:21

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Jak reagovat?

Zlomyslně bych to pozdržela uz sebe a nevracela a nevracela...a nic samozřejmě neposoudila...


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#6 25. 5. 2007 21:36

Fanny5
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2006
Příspěvky: 1832

Re: Jak reagovat?

tummenupp Bety, přesně ........ nereagovat dokud se neozve.

Není tady

 

#7 28. 5. 2007 16:01

ice
♥♥-----
Registrovaný: 2. 12. 2006
Příspěvky: 94

Re: Jak reagovat?

Dekuji za ohlas. Vyresila jsem to tak, ze jsem zaskrtla hrubku hned na uvodni strance, dalsich 70 stranek jsem necetla a odevzdala dcerce s tim at to bez komentare preda slecne dceri onoho pana.
   
Pokud budu chit delat nejakou charitativni cinnost, tak radeji pojedu do nemocnice a budu cist detem pohadky.

Není tady

 

#8 28. 5. 2007 19:32

romina
♥♥♥♥♥--
Místo: Děčín
Registrovaný: 21. 11. 2006
Příspěvky: 993

Re: Jak reagovat?

big_smile big_smile big_smile a se chytne za nos machr jeden tummenupp


nikdy nebude šastným,koho bude trápit,že někdo je šastnější.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů