Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 25. 5. 2007 7:44

Hannah
♥♥♥♥♥--

Kamery ve školách

Úřad pro ochranu osobních údajů stanovil podmínky pro umístění kamer ve školách.Jak jsem vyrozuměla kamery mohou být na chodbách ale ne ve třídách a nesmí snímat učitele a to ani s jejich souhlasem.Umístění kamer je poslední možnost když jiné metody selhaly.Důvody  jsou jen bezpečnostní.
Zajímalo by vás co se ve třídě , kde vaše dítě tráví pět až sedm hodin od pondělka do pátku , děje? Myslíte ,že jako rodič máte právo vědět jak tráví vᚠpotomek polovinu dne,jak se chová ke spolužákům a učitelům a oni k němu? Chcete znát výchovné metody které používá kantor při výchově vašeho dítěte nebo jste smířeni s tím ,že školní docházka je povinná a stát se postará?.Nemáte někdy pocit ,že povinnost posílat děti do školy vám ukládá i svěřit své dítě osobě které by jste nenechali pohlídat ani štěně?

Není tady

#2 25. 5. 2007 14:48

Jessie
♥♥♥♥♥--

Re: Kamery ve školách

Sice nejsem rodič, ale rozhodně to není špatný nápad.

Jen nerozumím tomu - kamera nesmí snímat kantora a to asni s jeho souhlasem? Jak to chtějí udělat - kamera má snad nějaký záběr a tím pádem by tamtudy učitel vůbec nesměl projít..... A proč by učitele nesměli snímat a žáky ano? Děti přece také mají právo na ochranu.... A koneckonců proč by nemohli být i ve třídě, myslím, že tam by to naopak bylo mnohem rozumější než na chodbě.

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.

Není tady

#3 27. 5. 2007 16:36

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha

Já bych byla pro kamery

Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

#4 10. 7. 2007 22:28

zuzali
♥------

a já bych byla pro umístěšní na internetu. a zároveň by kamery mohly v práci snímat i všechny další lidi a nejem v práci, ale i o volném čase a doma a tak. A úplně by se tím zahltil internet a¨kdyby náhodou ne, tak bycho všichni mohli sledovat své děti a cizí děti a všechny lidi. Ale nevím, kde bychom na to brali čas. Já ctím právo na soukromí svých dětí, myslím, že by jim to nebylo moc příjemné a obávám se, že ani mě.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí