Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 14. 9. 2007 14:39

Musim
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 1. 2007
Příspěvky: 1406

Re: Opětovná šikana-na jiné škole-stejný agresor

No, kluk je hloupej a natolik zlej, že poškrábal včera - poškodil na ulici parkující drahá (např.Lexus) auta, načez ho odvezla policie. Dnes jeho matka ve škole něco podepisovala a kluk ve škole nebyl. Holka tajně šílí radostí, že ho snad konečně ...vyhodí???
Jinak jsem se dozvěděla, že NELZE dítě jen tak vyloučit ze ZŠ, proto tam ZASE chodí. Hm! Jsem v kontaktu s Českou školní inspekcí, která ma zato, že škola problém neřešila a že problém existuje. Taky jsem škole oznámila, že až napadne mé dítě, už volám taky policii, píšu zřizovateli školy a České školní inspekci, která od 1.9.2007 !!!!má specielní sekci, kde bude  radit rodičům ve vztahu ke škole (novinka). Dosud jsem neuvedla, o kterou školu se jedná. DOkonce mne radili, že když se bojí ostatní rodiče, máme jim napsat anonymně. Pak to padne jenom na mne a já se nebojím své jméno uvést, nakonec by to byla hloupost, když jsem jediná, které to vadí a která předem řekla, že to v nejhorším udělá.
Ale holce jako novinka se vyhodil kožní ekzém, takže navíc k alergii z nervů i toto???
Z tajného zdroje vím, že škola -ředitelka přiznává (ne rodičům), že s klukem problém je, ale prý nemá páku, právě jak se ho zbavit!
Já jsem původně tady psala jenom jako pokračování-vývoj situace, třeba to někoho zajímá a třeba to jako já tak řeší ....bez úspěchu.

Není tady

 

#52 15. 9. 2007 20:45

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Opětovná šikana-na jiné škole-stejný agresor

Musim - je to především problém tvojí holky, kineziologie, psychologický trénink, zkoušíš? POkud se nenaučí nebýt obě, bude mít obdobné problémy kdekoli.


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#53 18. 9. 2007 9:34

Musim
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 1. 2007
Příspěvky: 1406

Re: Opětovná šikana-na jiné škole-stejný agresor

Na kineziologii jsme chodili s ní když ještě chodila do školky a psychotrénink mne nenapadl. Psycholožka ji namlouvala, že se klukovi líbí a zřeujmě nevhodně blbě projevuje svoji náklonnost k ní. Nevím, jestli to je dobrý argument....

Není tady

 

#54 10. 3. 2009 14:07

Hamsun
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 8. 2008
Příspěvky: 489

Re: Opětovná šikana-na jiné škole-stejný agresor

Musim napsal(a):

Na kineziologii jsme chodili s ní když ještě chodila do školky a psychotrénink mne nenapadl. Psycholožka ji namlouvala, že se klukovi líbí a zřeujmě nevhodně blbě projevuje svoji náklonnost k ní. Nevím, jestli to je dobrý argument....

***********

Ahoj.............já mám lehce postiženou dceru a vždy jí na škole šikanovali .........na prvním stupni nejdřív šikanovali dvě holky její kamarádku a nikdo to neřešil, ani třídní ani psychološka ze školy, takže ta kamarádka odešla na jinou školu a hned začaly ty samé holky šikanovat dceru..........Dokud jsem chodila za třídní,  nedělo se vůbec nic.....přesně jako s tou kamarádkou ..............tak jsem si zašla do organizace, která se stará o postižené ......ti došli do školy a od tý doby byl klid.....učitelka úplně otočila a najednou to šlo......holky ani nemukly......

Úplně to samý se opakovalo na střední škole .........jeden kluk jí šíleně šikanoval a nejen jí........třídní nic neřešil........tak tam došli odjinud a najednou ticho po pěšině, kluk ani necek, dodnes má klid .........jediný řešení je vzít nějakou instituci, která tam dojde.........škola se totiž moc bojí slova šikana, oficiálně.......pokud má dcera tak závažný problémy a strachy, tak se to řešit musí......to je totiž problém hlavně toho kluka a co je vám po tom, že má problémy smilesmile

Není tady

 

#55 24. 4. 2009 20:28

Yaya
♥------
Registrovaný: 25. 11. 2008
Příspěvky: 22

Re: Opětovná šikana-na jiné škole-stejný agresor

Píšu trochu z druhé strany. Mám hyperaktivního syna, ve školce i ve škole neustále řešíme jeho chování. Je divoký a impulzivní. A dnes mi volala maminka jedné jeho spolužačky, že ji neustále taranyzuje a že kvůli němu má problém chodit do školy. Uhodila jsem na něj, ale  nepřiznal vyhrožování ani ubližování. Prý se holčičce všichni posmívají a on s ostatníma, protože je ubrečená. A já nevím. Mám mu věřit nebo ne? Je to moje dítě. Nemůžu mu něco takového tolerovat, ale nechci aby se zatvrdil. Znám jeho spolužáky, jsou tam i větší "kvítka". Ale řešit to budu. Kluk má přísný zákaz se té dívenky všímat. Chodíme na psychiatrii kvůli soudtředění, na příštím sezení proberu vše s paní doktorkou a  uvidíme. Jen aby jste věděli, že ani matky na druhé straně to nemají jednoduché. Obrečela jsem to.

Není tady

 

#56 9. 6. 2009 20:13

Yaya
♥------
Registrovaný: 25. 11. 2008
Příspěvky: 22

Re: Opětovná šikana-na jiné škole-stejný agresor

Už je to dobré, stačilo si s ním promluvit. Prostě jen nechápal, že jí její chování může vadit. Vysvětlily jsme si to a je to už dobré. Samozřejmně jsem si to ověřila i u rodičů té dívenky.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů