Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#126 13. 6. 2007 10:32

Nabuko
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 25. 4. 2007
Příspěvky: 712

Re: Život před nevěrou

Monča123 napsal(a):

Ahoj Nabuko, kdy čekáte miminko? Věř ,že se může sták ,že po narození mimča se vzpamatuje.Určitě ho vezmi k porodu a se probere a pochopí co jsou priority v životě.Měj se lepší a mysli na miminko.A´t není ve stresu.

Miminko příjde za dva až tři týdny. Nevím, co to s námi udělá. Ale myslím, že to rozhodně nevyřeší to, že by to ukončil s milenkou. Jsem si tím čím dál víc jistá. A dostávám čím dál větší vztek :-) On se tváří úplně v pohodě, jako by se vůbec nic nedělo, jako by to bylo normální, že je v posteli a u stolu a všude se mnou, ale srdcem a myslí u ní. Mám strach, že už to tak bude napořád (i když je to nesmysl, protože se buď něco stane a rozejdeme se mi dva nebo se rozejdou oni) a to přeci nejde.

Není tady

 

#127 13. 6. 2007 13:29

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Život před nevěrou

Měla bys teď přestat myslet na něj, na ni, hledat fotky atd a mělo by tě naplnit těšení na miminko. Je to těžké,chápu, jsi tím děním stále pohlcena, ale on si moc tvého duševního času nezaslouží.  Nechala bych to volně plynout a soustředila se na sebe a mimčo - vy dva spolu budete žít min. nějakých 18let !? smile

Upravil(a) Wiki (13. 6. 2007 13:30)

Není tady

 

#128 13. 6. 2007 13:59

Nabuko
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 25. 4. 2007
Příspěvky: 712

Re: Život před nevěrou

Wiki napsal(a):

Měla bys teď přestat myslet na něj, na ni, hledat fotky atd a mělo by tě naplnit těšení na miminko. Je to těžké,chápu, jsi tím děním stále pohlcena, ale on si moc tvého duševního času nezaslouží.  Nechala bych to volně plynout a soustředila se na sebe a mimčo - vy dva spolu budete žít min. nějakých 18let !? smile

Mᚠnávod, jak to dokázat? Já ho zatím nenašla. Jeden den jsem v pohodě, říkám si, že na něj, na ně, kašlu a druhý den jsem zase v pytli. Dnes mám zasmušilou náladu. Mám pocit, že už to mezi námi nikdy nemůže být v pořádku. Řešení, které mě napadá, by bylo odstěhovat se někam do ciziny a začít úplně znovu od začátku. On s tím souhlasí, ale to je na dlouhé lokty. Nejdřív by musel sehnat práci, která by odpovídala jeho vzdělání a kvalifikaci, a to je fakt na delší dobu atd. Do té doby mi asi rupne v kouli :-)

Není tady

 

#129 13. 6. 2007 14:55

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Život před nevěrou

Nerupne. Ženská vydrží hodně. Víc, než si někdy myslí. Najdi si něco, co ti pomůže odbourat přemýšlení o tom, co by kdyby...já třeba do úmoru četla jednu, pro mě hezkou, knížku, furt dokola. Už jí znám zpaměti...jen se k tý činnosti pak musíš přinutit.... teď prostě musíš tohle blbý období nějak přežít, aby pak mohlo být líp . Pa pussa

Není tady

 

#130 13. 6. 2007 20:00

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Život před nevěrou

Nabuko napsal(a):

Tak zase hlásím pokračování. :-) V podstatě nic nového, stále samé miluji Tě lásko moje jediná milence atd. V neděli proběhla mezi námi trochu větší hádka, protože mi do očí lhal, že jede na služební cestu a já přitom věděla, že má rande a bouchla jsem jak saze. Hlavně proto, že jsme v sobotu prožili skvělý den, kdy nám bylo spolu opravdu dobře. No, ale to už vypouštím.
V každém případě - včera dorazil v noci domů z hospody (s tím, že předtím psal, že přespí u našeho kamaráda, což je celkem obvyklá zaležitost a s milenkou nemá nic společného :-)), no ale nakonec se nečekaně objevil doma. Byl tedy hezky v lihu ... Sedl si k posteli a já se ptala, proč je doma. Řekl, že mu na mě záleží a ví, že ho potřebuju. Prý už aby se narodil nᚠsyn, že příjdeme na jiné myšlenky atd. Pak šel spát, zase se celou noc tulil. Ráno se vzbudil a začal mi říkat, že s ní opravdu nic nemá, že je to jen kamarádka, že to ukončil atd. (vím, že je to nesmysl, protože naposledy v neděli jí psal, jak ji miluje a našla jsem její fotku u něj v peněžence!) a proč mu nevěřím. Tak jsem mu říkala, že už se snad opravdu zbláznil, že přeci ví, kolik mailů a sms jsem viděla a že on sám mi tvrdil, že ji strašně miluje a nikdy se jí nevzdá atd. Ale že přistupuji na jeho hru a budeme se tím oba bavit. Lže mi naprosto bez uzardění do očí.
No, příjde mi to už komický. Nevím, jestli začal novou taktiku nebo se tak dohodli s milenkou, ale připadá mi, že už se fakt zbláznil. Vždy přeci ví, že to všechno vím.
Je strašně rozpolcený nebo už tak bezcitný a je to pro něj opravdu legrační hra? Fakt nevím.

Nabuko, on se nezbláznil, ani to pro něj není hra...tohle lhaní - i ten můj to dělal a dělá dodnes...taky je to jen kamarádka, on nikdy milenku neměl tongue...prostě to přejdi, vím, že to naštve, taky jsem byla nejdřív v šoku, řeči o kamarádce a vykládá jinde, já přece vím, jak se věci mají...
Broučku, těš se na miminko, na něj nemysli, potřebuješ trochu klidu, ty i mimčo...bude zase dobře, věřím, že ho to přejde a až se narodí mimi - uvidíš sama...drž se, ty to zvládneš, jsi silná holka pussa


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#131 14. 6. 2007 13:17

Nabuko
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 25. 4. 2007
Příspěvky: 712

Re: Život před nevěrou

PPavlaa napsal(a):

Nabuko napsal(a):

Tak zase hlásím pokračování. :-) V podstatě nic nového, stále samé miluji Tě lásko moje jediná milence atd. V neděli proběhla mezi námi trochu větší hádka, protože mi do očí lhal, že jede na služební cestu a já přitom věděla, že má rande a bouchla jsem jak saze. Hlavně proto, že jsme v sobotu prožili skvělý den, kdy nám bylo spolu opravdu dobře. No, ale to už vypouštím.
V každém případě - včera dorazil v noci domů z hospody (s tím, že předtím psal, že přespí u našeho kamaráda, což je celkem obvyklá zaležitost a s milenkou nemá nic společného :-)), no ale nakonec se nečekaně objevil doma. Byl tedy hezky v lihu ... Sedl si k posteli a já se ptala, proč je doma. Řekl, že mu na mě záleží a ví, že ho potřebuju. Prý už aby se narodil nᚠsyn, že příjdeme na jiné myšlenky atd. Pak šel spát, zase se celou noc tulil. Ráno se vzbudil a začal mi říkat, že s ní opravdu nic nemá, že je to jen kamarádka, že to ukončil atd. (vím, že je to nesmysl, protože naposledy v neděli jí psal, jak ji miluje a našla jsem její fotku u něj v peněžence!) a proč mu nevěřím. Tak jsem mu říkala, že už se snad opravdu zbláznil, že přeci ví, kolik mailů a sms jsem viděla a že on sám mi tvrdil, že ji strašně miluje a nikdy se jí nevzdá atd. Ale že přistupuji na jeho hru a budeme se tím oba bavit. Lže mi naprosto bez uzardění do očí.
No, příjde mi to už komický. Nevím, jestli začal novou taktiku nebo se tak dohodli s milenkou, ale připadá mi, že už se fakt zbláznil. Vždy přeci ví, že to všechno vím.
Je strašně rozpolcený nebo už tak bezcitný a je to pro něj opravdu legrační hra? Fakt nevím.

Nabuko, on se nezbláznil, ani to pro něj není hra...tohle lhaní - i ten můj to dělal a dělá dodnes...taky je to jen kamarádka, on nikdy milenku neměl tongue...prostě to přejdi, vím, že to naštve, taky jsem byla nejdřív v šoku, řeči o kamarádce a vykládá jinde, já přece vím, jak se věci mají...
Broučku, těš se na miminko, na něj nemysli, potřebuješ trochu klidu, ty i mimčo...bude zase dobře, věřím, že ho to přejde a až se narodí mimi - uvidíš sama...drž se, ty to zvládneš, jsi silná holka pussa

Děkuji Pavli. :-) Ono to všechno nějak dopadne a bude dobře. Jen přečkat tu dobu, než se to nějak vyřeší. Vždy jsem byla zvyklá věci řešit sama a hned a teď  to najednou nedokážu, protože mám strach. :-( On mi to osud nachystal, abych se z toho poučila a byla silnější a lepší. Ale sakra, a už je to za mnou, a už to má dopadnout jakkoliv. Tenhle mezistrav je pro mě nejhorší.

Dneska v noci jsem se dvakrát vzbudila tím, jak na mě koukal. Čučel a pak mi dal vždycky pusu. Takhle to dělal kdysi, když jsme spolu začali. Jenomže teď v těch očích nedokážu vidět nic jiného, než nějaký soucit nebo víru v to, že bude moct mít obě nebo možná dokonce loučení. Žádnou lásku jako dřív.

Není tady

 

#132 15. 6. 2007 17:12

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Život před nevěrou

Nabuko, broučku, zbytečně se teď trápíš tím co bude...třeba se všechno změní, až bude to malé na světě a dojde mu, že by vás nevyměnil za nic na světě....a když ne, věř, že se najde někdo, kdo na tebe a prcka bude koukat když spíte a v těch očích ta láska bude stoltstolt
Buď na sebe a miminko opatrná, zase napiš, jak ti je, držím ti palečky, a to zvládneš pussa


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#133 16. 6. 2007 11:16

Nabuko
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 25. 4. 2007
Příspěvky: 712

Re: Život před nevěrou

PPavlaa napsal(a):

Nabuko, broučku, zbytečně se teď trápíš tím co bude...třeba se všechno změní, až bude to malé na světě a dojde mu, že by vás nevyměnil za nic na světě....a když ne, věř, že se najde někdo, kdo na tebe a prcka bude koukat když spíte a v těch očích ta láska bude stoltstolt
Buď na sebe a miminko opatrná, zase napiš, jak ti je, držím ti palečky, a to zvládneš pussa

Děkuji Pavli. :-) Včera jsem půl dne probulela. Měla jsem fakt lítostivou. Jsem hrozně naštvaná, jak mohl něco takového dopustit. Sakra, vždy je přeci nesmysl, aby ji opravdu miloval a nechtěl se jí vzdát. Musí být úplně pominutej :-) Včera a dneska je pryč a mně je líto, že mi napíše vždy jen takovou neutrální sms a srovnávám to vždy s tím, co píše jí. Vždy si představuju, jak jí jich napsal už deset krásných a akorát pak bulím. Nevím, jak to z té hlavy dostat. Achjo. :-) Ráno mi volal a zase úplně v pohodě a já při tom myslím na to, že volal určitě i jí. POtřebovala bych nějakou gumu, která by mi tu čúzu vyhnala z hlavy.
No, stejně teď nemůžu nic dělat. Musím počkat, jak se vše vyvrbí. Nejradši bych vzala lopatu a mlátila ho do té hlavy tak dlouho, až se probere. Bože, přeci mu není 16 let, aby si hrál na zamilovaného puberáka, který se nechce vzdát své lásky nebeské. Pche. TAk, už jsem rozčílená a to je lepší než lítostivá :-)

Není tady

 

#134 16. 6. 2007 13:48

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Život před nevěrou

Nabuko, já myslím, že ji nemiluje, prostě se mu splašily hormony, láska je o něčem víc, než jen o okuzlení, to časem vyprchá...že se chová jako zamilovanej 16 letej puberák? To ten můj taky a to mu bylo v lednu čtyřicet....a myslím, že i holky tady by ti mohly vyprávět, jak ten jejich byl zamilovanej....s těmi sms je to asi taky všude stejný, holt když jde o milenku, tak ze sebe vypotí neuvěřitelně romantický a krásný sms, ale domů manželkám napíšou jen to co musí, to je romantika v tahu....taky jsem dřív přemýšlela, co všechno ji psal, jestli ji taky skládal zamilovaný básničky jako kdysi mně...Nepřemýšlej nad tím, zbytečně se trápíš. Ono to časem přejde samo, uvidíš. Nad čím vším já dřív přemýšlela, ale už je to pryč, nebo už aspoň ne tak často. Ono bude líp, uvidíš. Někdy to prostě takhle na člověka všechno padne, všechno mu přijde líto a brečí, taky to na mně občas přijde. Snaž se něják rozptýlit, já vím, že to jde těžko, ale udělat si něčím radost, běž někam, nebo za někým, kde se cítíš fajn, kde je ti dobře.Miminko ptřebuje klid, je to těžký, já vím...možná by opravdu nebylo od věci ho po tý hlavě něčím vzít a mlátit, dokud se neprobere, ale taky by to nemuselo skončit dobře roll
Nesmutni, snaž se něčím zabavit, těš se na mimčo, vždy zanedlouho budeš držet v náruči svýho malýho broučka, budeš máma, prostě to bude fajn...na něj teď kašli, co on, co ona, buď se vzpamatuje a bude mít skvělou rodinu, nebo se nevzpamatuje, pak je to vůl a skvělou rodinu bude mít s vámi někdo jiný. Teď mysli jen na sebe a na mimčo, ničím se netrap, utři slzyčky, bude dobře, uvidíš pussa

Upravil(a) PPavlaa (16. 6. 2007 13:49)


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#135 16. 6. 2007 15:28

Nabuko
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 25. 4. 2007
Příspěvky: 712

Re: Život před nevěrou

PPavlaa napsal(a):

Nabuko, já myslím, že ji nemiluje, prostě se mu splašily hormony, láska je o něčem víc, než jen o okuzlení, to časem vyprchá...že se chová jako zamilovanej 16 letej puberák? To ten můj taky a to mu bylo v lednu čtyřicet....a myslím, že i holky tady by ti mohly vyprávět, jak ten jejich byl zamilovanej....s těmi sms je to asi taky všude stejný, holt když jde o milenku, tak ze sebe vypotí neuvěřitelně romantický a krásný sms, ale domů manželkám napíšou jen to co musí, to je romantika v tahu....taky jsem dřív přemýšlela, co všechno ji psal, jestli ji taky skládal zamilovaný básničky jako kdysi mně...Nepřemýšlej nad tím, zbytečně se trápíš. Ono to časem přejde samo, uvidíš. Nad čím vším já dřív přemýšlela, ale už je to pryč, nebo už aspoň ne tak často. Ono bude líp, uvidíš. Někdy to prostě takhle na člověka všechno padne, všechno mu přijde líto a brečí, taky to na mně občas přijde. Snaž se něják rozptýlit, já vím, že to jde těžko, ale udělat si něčím radost, běž někam, nebo za někým, kde se cítíš fajn, kde je ti dobře.Miminko ptřebuje klid, je to těžký, já vím...možná by opravdu nebylo od věci ho po tý hlavě něčím vzít a mlátit, dokud se neprobere, ale taky by to nemuselo skončit dobře roll
Nesmutni, snaž se něčím zabavit, těš se na mimčo, vždy zanedlouho budeš držet v náruči svýho malýho broučka, budeš máma, prostě to bude fajn...na něj teď kašli, co on, co ona, buď se vzpamatuje a bude mít skvělou rodinu, nebo se nevzpamatuje, pak je to vůl a skvělou rodinu bude mít s vámi někdo jiný. Teď mysli jen na sebe a na mimčo, ničím se netrap, utři slzyčky, bude dobře, uvidíš pussa

Díky moc za povzbudivá slova. Když to takhle napíšeš, fakt se cítím líp. :-) Nějaká naděje. RAději bych si vybrala variantu, kdy se vzpamatuje a budeme mít naši spokojenou rodinku s naším broučkem. Nedokážu si zatím ani představit, že bych žila s někým jiným. Nevím ani už, jak se chlapi hledají :-) Musela bych počkat, až si někdo najde nás. :-) Ale i tak bych měla strach, že se zase zklamu.
Před chvílí mi volal, že jede domů ze sportovních her, že půjdeme na procházku a na večeři, ale že mooooc mooooc prosí, jestli by se tam mohl vrátit a být tam ještě na společenský večer. A nejsem naštvaná, a ho pustím, že to bude jeho poslední taková akce než se narodí malý a že pak už se bude starat jen o syna. Prosil jak malý kluk. Takhle taky kdysi prosíval, když něco chtěl. Rozněžnělo mě to. Je to prostě malý zmatený klučík, který by zasluhoval dostat pořádně přes hubu. :-(
Jaký je vlastně Tvůj příběh?

Není tady

 

#136 16. 6. 2007 20:57

Nabuko
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 25. 4. 2007
Příspěvky: 712

Re: Život před nevěrou

Nabuko napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Nabuko, já myslím, že ji nemiluje, prostě se mu splašily hormony, láska je o něčem víc, než jen o okuzlení, to časem vyprchá...že se chová jako zamilovanej 16 letej puberák? To ten můj taky a to mu bylo v lednu čtyřicet....a myslím, že i holky tady by ti mohly vyprávět, jak ten jejich byl zamilovanej....s těmi sms je to asi taky všude stejný, holt když jde o milenku, tak ze sebe vypotí neuvěřitelně romantický a krásný sms, ale domů manželkám napíšou jen to co musí, to je romantika v tahu....taky jsem dřív přemýšlela, co všechno ji psal, jestli ji taky skládal zamilovaný básničky jako kdysi mně...Nepřemýšlej nad tím, zbytečně se trápíš. Ono to časem přejde samo, uvidíš. Nad čím vším já dřív přemýšlela, ale už je to pryč, nebo už aspoň ne tak často. Ono bude líp, uvidíš. Někdy to prostě takhle na člověka všechno padne, všechno mu přijde líto a brečí, taky to na mně občas přijde. Snaž se něják rozptýlit, já vím, že to jde těžko, ale udělat si něčím radost, běž někam, nebo za někým, kde se cítíš fajn, kde je ti dobře.Miminko ptřebuje klid, je to těžký, já vím...možná by opravdu nebylo od věci ho po tý hlavě něčím vzít a mlátit, dokud se neprobere, ale taky by to nemuselo skončit dobře roll
Nesmutni, snaž se něčím zabavit, těš se na mimčo, vždy zanedlouho budeš držet v náruči svýho malýho broučka, budeš máma, prostě to bude fajn...na něj teď kašli, co on, co ona, buď se vzpamatuje a bude mít skvělou rodinu, nebo se nevzpamatuje, pak je to vůl a skvělou rodinu bude mít s vámi někdo jiný. Teď mysli jen na sebe a na mimčo, ničím se netrap, utři slzyčky, bude dobře, uvidíš pussa

Díky moc za povzbudivá slova. Když to takhle napíšeš, fakt se cítím líp. :-) Nějaká naděje. RAději bych si vybrala variantu, kdy se vzpamatuje a budeme mít naši spokojenou rodinku s naším broučkem. Nedokážu si zatím ani představit, že bych žila s někým jiným. Nevím ani už, jak se chlapi hledají :-) Musela bych počkat, až si někdo najde nás. :-) Ale i tak bych měla strach, že se zase zklamu.
Před chvílí mi volal, že jede domů ze sportovních her, že půjdeme na procházku a na večeři, ale že mooooc mooooc prosí, jestli by se tam mohl vrátit a být tam ještě na společenský večer. A nejsem naštvaná, a ho pustím, že to bude jeho poslední taková akce než se narodí malý a že pak už se bude starat jen o syna. Prosil jak malý kluk. Takhle taky kdysi prosíval, když něco chtěl. Rozněžnělo mě to. Je to prostě malý zmatený klučík, který by zasluhoval dostat pořádně přes hubu. :-(
Jaký je vlastně Tvůj příběh?

Tak přijel, mezi dveřmi mě objal, pusinkoval jak za mlada :-) Jeli jsme na večeři, hezky si povídali, prostě pohoda. Přijeli jsme domů, šli spolu do sprchy a pak se milovali. Potom mě za ruku odvedl do druhé místnosti a tam se tulil. No a pak už dojel zase na ty sportovky. A mně je zase divně. :-) Ach jo. Proč to nemůže být zase všechno normální. Bez ní.

Není tady

 

#137 17. 6. 2007 13:56

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Život před nevěrou

Užívej si těch hezkých chvilek, na ostatní nemysli, pořád tě určitě miluje, jen je teď  takovej zmatenej..


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#138 17. 6. 2007 14:22

Nabuko
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 25. 4. 2007
Příspěvky: 712

Re: Život před nevěrou

PPavlaa napsal(a):

Užívej si těch hezkých chvilek, na ostatní nemysli, pořád tě určitě miluje, jen je teď  takovej zmatenej..

Je to pořád dokola. Dorazil ze sportovek a chtěl si zasexovat. Pak se ke mně tulil a tulil. Teď spinká smile Ale stejně vím, že to neskončilo a bez toho se nemůžu posunout dál. :-( Ale snad bude někdy líp.

Není tady

 

#139 17. 6. 2007 14:35

kengura
♥------
Registrovaný: 17. 2. 2007
Příspěvky: 11

Re: Život před nevěrou

U nás to bolo take iste Nabuko.Trvalo to skoro dva roky a ja som sa len trápila a trápila,obvinovala seba,jeho,ju...Dnes na nu kašlem,život som si zariadila po svojom,zmenila som pracu,začala som cvičit,venovat sa malej a on sa nejak začal menit.Prestala som sa pytat,ako bolo v praci,prestala som sa pytat na nu,prestala som kontrolovat mobil,začala som každy piatok odchadzat so susedkami na pivko.A chlapec sa spamätal.Začal sa mi venovat,aj ked som ho o to neprosila.Teraz je stale doma,musim ho vyhanat,nech ide von.Ale hlavne-už neriešim kde je a čo robi.Myslim,že som o kus vpredu a nie jeho,ale SVOJOU zasluhou.Ked mi to tu všetci hovorili,neverila som,že to može fungovat,ale vidim,že všetky mali pravdu.Len niektorym nam to asi dlhšie trva,kym nato prideme.Ja už sa nebudem trapit,ja chcem žit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A uspešne sa mi to dari...

Není tady

 

#140 17. 6. 2007 15:00

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Život před nevěrou

Nabuko napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Užívej si těch hezkých chvilek, na ostatní nemysli, pořád tě určitě miluje, jen je teď  takovej zmatenej..

Je to pořád dokola. Dorazil ze sportovek a chtěl si zasexovat. Pak se ke mně tulil a tulil. Teď spinká smile Ale stejně vím, že to neskončilo a bez toho se nemůžu posunout dál. :-( Ale snad bude někdy líp.

Dej tomu čas, myslím, že to samo odezní, vyprchá.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#141 17. 6. 2007 15:09

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Život před nevěrou

kengura napsal(a):

U nás to bolo take iste Nabuko.Trvalo to skoro dva roky a ja som sa len trápila a trápila,obvinovala seba,jeho,ju...Dnes na nu kašlem,život som si zariadila po svojom,zmenila som pracu,začala som cvičit,venovat sa malej a on sa nejak začal menit.Prestala som sa pytat,ako bolo v praci,prestala som sa pytat na nu,prestala som kontrolovat mobil,začala som každy piatok odchadzat so susedkami na pivko.A chlapec sa spamätal.Začal sa mi venovat,aj ked som ho o to neprosila.Teraz je stale doma,musim ho vyhanat,nech ide von.Ale hlavne-už neriešim kde je a čo robi.Myslim,že som o kus vpredu a nie jeho,ale SVOJOU zasluhou.Ked mi to tu všetci hovorili,neverila som,že to može fungovat,ale vidim,že všetky mali pravdu.Len niektorym nam to asi dlhšie trva,kym nato prideme.Ja už sa nebudem trapit,ja chcem žit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A uspešne sa mi to dari...

Funguje to. Moje kamarádka žije se svým přítelem dva roky. Je to moje bývalá kolegyně, on dělal v práci s námi. Sice ji nepodváděl, ale pořád byla nešastná, že se k ní chová hrozně, neřekne ji, že ji má rád, s ničím ji nepomůže, nikam s ní nejde. Když končila noční a on šel kolem, tak ona na něj uu ňuňu, Rady, já jdu domů, dej mi pusinku...a on, ani se na ni nepodíval a šel dál. A teď? Vzaly jsme si ji s holkama do parády, začala držet dietu, cvičit, zhubla. Dřív se nenamalovala, protože tomu jejímu se to nelíbilo. Teď jde do práce, hezky oblečená, namalovaná, načesaná, když on někam nechce jít, jde sama nebo s někým jiným a on se nestačí divit. Skáče kolem ní jako trpaslíček, dělá ji snídaně, myje nádobí. V práci si stoupne k ní a kouká. Čím víc je odměřená, neskáče kolem něj a svým chováním mu ukazuje, že on není střed jejího vesmíru, tím víc skáče on kolem ní. Je to divný, ale fakt to funguje.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#142 17. 6. 2007 20:17

x52658
Host

Re: Život před nevěrou

Jo,můžu jen potvrdit,fakt to funguje...
Je to přesně jak v tý knížce o potvorách,prostě,zabývat se sama sebou.Jsem včera dopol ležela v posteli a četla si,jak jinak,než naučnou literaturu.M přišel a lehl si vedle a nic.Tak jsem si v klidu četla dál,to si lehl blíž,pak ještě blíž,pak mi dal ruku přes mě---to jsem mu ji odsunula s větou:miláčku,nevidím na knížku.No,co myslíte,div,že knížku nevyhodil z okna. big_smile
Taky se přestávám vyčkávavě se dívat,když mu zazvoní telefon.A většinou mi pak sám řekne,kdo že to byl...
Takže knížku o potvorách do ruky a studovat!!! tummenupp

 

#143 18. 6. 2007 11:34

Nabuko
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 25. 4. 2007
Příspěvky: 712

Re: Život před nevěrou

bazalka napsal(a):

Jo,můžu jen potvrdit,fakt to funguje...
Je to přesně jak v tý knížce o potvorách,prostě,zabývat se sama sebou.Jsem včera dopol ležela v posteli a četla si,jak jinak,než naučnou literaturu.M přišel a lehl si vedle a nic.Tak jsem si v klidu četla dál,to si lehl blíž,pak ještě blíž,pak mi dal ruku přes mě---to jsem mu ji odsunula s větou:miláčku,nevidím na knížku.No,co myslíte,div,že knížku nevyhodil z okna. big_smile
Taky se přestávám vyčkávavě se dívat,když mu zazvoní telefon.A většinou mi pak sám řekne,kdo že to byl...
Takže knížku o potvorách do ruky a studovat!!! tummenupp

Holky, tu knížku si určitě pořídím. :-) Už jí mám napsanou na seznamu, co koupit. Jak se to jmenuje? Proč muži milují potvory? Ještě ty Čtyři dohody. Asi mrknu na net a objednám to přes. Vezmu si to jako četbu do porodnice, jestli mi to stihne dojít :-)
Taky mám ozkoušený, že čím míň se mu věnuji ve svých myšlenkách a činech, tím on je větší přítula. :-) Včera jsme leželi na gauči a pokud jsem se ho dotkla já sama od sebe, tak dělal jako že nic. Pokud se odtáhnu, za chvíli už se nenápadně dotýká nohou a škádlí mě a tak. Dneska  v noci se tak po týdnu moc netulil. Tak jsem byla rozmrzelá a tulila se sama, protože jsem měla chu. Ale pak mě to přestalo bavit a zase se přitulil sám. Je to fakt jak hra s malým děckem. Ty chlapi jsou opravdu nemožný. A když si představím, že za chvíli porodím taky takovýho jednoho rozmazlenýho :-)
Holky, zase jste mě povzbudily. :-) Díky

Není tady

 

#144 18. 7. 2007 8:12

Stela
♥------
Registrovaný: 18. 7. 2007
Příspěvky: 10

Re: Život před nevěrou

Ahoj holky, dost často čtu vaše  příspěvky. K té odtažitosti, bych vám chtěla napsat, aby jste vždycky myslely na to, že nic se nesmí přehánět.
Já sama jsem tak trochu opak; tzv. studený čumák Samozřejmě prožívám mnoho emocí, ale nějak je moc neumím ventilovat ven a taky nejsem zrovna takový ten pravý tulící se typ. Takže se spíš bojím, kdy m. začne lovit v jiných vodách, aby si častěji užil té přítulnosti - jak už sám několikrát naznačil. Je to všechno strašně těžký, tak doporučuji zlatou střední cestu a taky nehrát žádné komedie, které vám nesedí, on to málo kdo vydrží po celý život. Ze mě prostě, taky nikdy přítulný mazlík nebude. Držte se.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů