Oznámení

6. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

6. ledna : Nejzdravější a nejchutnější rybou je losos. Jak si ho snadno, rychle a pokaždé jinak připravit?

6. ledna : Zima přeje infarktům. Kardiologové vyzývají: volejte záchranku hned při prvních příznacích!

#101 17. 7. 2007 18:38

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Epilátor

Anetaslad napsal(a):

Já mám klasický dvoubřitý holící strojek přítelův.A oholím se tím lépe než nějakými epilátory nebo krémy Atd.

ale to je něco jiného, každý se nechce holit... já mám např. dámský elektrický holicí strojek i epilátor a každý používám na něco jiného...

Strach je malá smrt...

Není tady

#102 22. 7. 2007 16:33

KůžeLíná
♥------

Povězte mi, dámy, jak dlouho Vám vydrží nohy hladké po důkladné epilaci?
Připadám si jako magor, koupím si skoro za 3000,- vychytávku, která tvrdí, že mě odchlupí na 4týdny... a já má druhý den normálně chlupaté nohy! (jsou to malé chloupky, ale z blízka jsou dobře vidět...)
Co to je za ptákovinu tedy?

Není tady

#103 22. 7. 2007 17:18

Ariesek67
♥♥♥♥---
Místo: okolí Brna

KůžeLíná napsal(a):

Připadám si jako magor, koupím si skoro za 3000,- vychytávku, která tvrdí, že mě odchlupí na 4týdny... a já má druhý den normálně chlupaté nohy! (jsou to malé chloupky, ale z blízka jsou dobře vidět...)

Jo reklama je reklama nesm횠 všemu věřit.Já si nohy neholím ale třísla mě vydrží skoro týden po oholení klasickou žiletkou.

Moudro dne:
    Pesimista vidí v tunelu tmu, Optimista vidí světlo na konci tunelu
    Realista vidí světla vlaku, Strojvůdce vidí tři debily na kolejích……

Není tady

#104 24. 7. 2007 19:41

KůžeLíná
♥------

Ariesek67 napsal(a):

KůžeLíná napsal(a):

Jo reklama je reklama nesm횠 všemu věřit.Já si nohy neholím ale třísla mě vydrží skoro týden po oholení klasickou žiletkou.

Nevěřím reklamám enormně, ale čekala jsem, že třeba týden to vydrží... ne, že ne ani pár dní rock
Neholíš si nohy???

Není tady

#105 25. 7. 2007 19:41

Ariesek67
♥♥♥♥---
Místo: okolí Brna

KůžeLíná napsal(a):

Ariesek67 napsal(a):

KůžeLíná napsal(a):

Nevěřím reklamám enormně, ale čekala jsem, že třeba týden to vydrží... ne, že ne ani pár dní rock
Neholíš si nohy???

No já tak chlupatý zase na nohách nejsem,ale mám dost zarostlé břicho a třísla lezlo mi to ze slipů a plavek a to se mě nelíbí tak jsem to začal napřed jen zastříhávat a pak jsem to jednou oholil a přišlo mě to lepší a příjemnější.Na nohách mám jenom pár krátkých chloupků tak to zase tak neřeším a kdyby mě jednou chytla blbá tak si toho ani nikdo nevšimne.

Moudro dne:
    Pesimista vidí v tunelu tmu, Optimista vidí světlo na konci tunelu
    Realista vidí světla vlaku, Strojvůdce vidí tři debily na kolejích……

Není tady

#106 27. 7. 2007 15:44

Wiki
♥♥♥♥♥♥-

Já jsem tedy se svým novým zázrakem(nevím jak se jmenuje) móóc spokojená. Je tam součástka - nějaký kov, kt se dá zmrazit, ale nemusí, a pak tlačím na tu už depi-epi pokožku a ono to tam chladí. Musím říct, že když na to tlačím, (i nezmrazený) tak cítím jen ten tlak a to jsem rvala jó křoviny. O nohách vůbec nemluvím, to je úplně v poho. A řekla bych že teď po asi 3 týdnech něco dorůstá, ale jen sem tam. Asi jsem se orvala dobře. Jen v podpaží jsem měla krátké, tak to jenom depiluju, ty nešly vyrvat.

Není tady

#107 27. 7. 2007 21:40

TamtaOna
♥♥♥♥---

Wiki: Tak to Ti závidím, já to mám dorostlé druhý den:(
Co mᚠza značku?
Máte někdo taky Braun Silk epil xelle a jste spokojeny?...

Není tady

#108 28. 7. 2007 7:03

Iveta X
♥♥♥♥♥♥-

http://www.korunka.cz/damske-strojky/ro … air-2-in-1

Ve čtvrtek jsem si objednala tenhle strojek. Doteď jsem se holila a jelikož jsem v minulým životě byla medvěď a srst mi zůstala, tak  jsem už po ranním holení měla odpoledne strniště. Holím se opravdu všude a každý den a je to úmorný. Jednou jsem zkusila voskový pásky na podpaží, přesně jak někdo výše už popisoval - dvy dny jsem nemohla k sobě dát ruce a navíc jsem na několika místech krvácela. Hladká kůže mi vydržela asi tak týden, tak nevím jestli to stálo za tu bolest.
Nemáte někdo tu Rowentu? Tady u nás v obchodě jí měli za 2200 Kč a na netu je o 700 Kč levnější. Potom jsem ještě hledala dál, na jiných www stránkách stála sice stejně, ale byl k ní i fén.Nadávala jsem si, ale už byla objednávka odeslaná.

Iveta X

Není tady

#109 28. 7. 2007 17:55

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

Iveto X já ji viděla u nás v obchodě a hrozně moc se mi líbila, ale mám ještě původní Braun v dobrém stavu tak jsem nepodlehla...a na holení mám Braun Silk Epil, choulostívá místa si nemůžu vyškubávat.

Strach je malá smrt...

Není tady

#110 28. 7. 2007 17:57

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

TamtaOna napsal(a):

Wiki: Tak to Ti závidím, já to mám dorostlé druhý den:(
Co mᚠza značku?
Máte někdo taky Braun Silk epil xelle a jste spokojeny?...

Já mám tenhle jsem moc spokojená, podpaží a třísla nedělám ničím jiným a ani stopa po nějakém pupínku a má i zastřihávač chloupků
http://www.zena-in.cz/fotoalba/images/fotodrrjyaniuv76409.jpg

Strach je malá smrt...

Není tady

#111 28. 7. 2007 17:58

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

Jinak mám ještě depilační Braun na vyškubávání ale ten používám se sebezapřením na nohy, dělám to už roky a pořád mě to bolí a pak musím použít Fenistil gel...

Strach je malá smrt...

Není tady

#112 28. 7. 2007 19:04

Iveta X
♥♥♥♥♥♥-

Bety, nad Braunem jsem taky přemýšlela, nakonec jsem riskla tu Rowentu kvůli chladícímu vzduchu, který má údajně snižovat bolest. No ale věřme tomu, že. Braun je prověřená značka, je fajn, že jsi spokojená, mimo jiné má moc hezký desing.

Iveta X

Není tady

#113 28. 7. 2007 20:47

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

Iveta X: díky, tenhle je jen holicí, ten nepotřebuje chlazení. Epilační mám sice taky Braun, ale už moc roků a ten by teda potřeboval chlazení jak sůl! Trpím jak zvíře. Čekám až dodělá a pak si koupím něco modernějšího.

Strach je malá smrt...

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí