Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 25. 5. 2007 13:59

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Epilátor

Jo ta zelená sada Braun v takovém kufříku tehdy před lety stála taky cca 2500,- ale ono se to fakt vyplatí!


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#52 25. 5. 2007 14:07

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Epilátor

Braun - vidíš, to je klidně možný. Dítě to má sice teda v takovým dost nechutně fuchsiovým kufříku, ale kufřík to má.....vidíš, kdybych věděla, že existuje zelenej, tak bych ho vydyndala........ va a ta cena je možná pořád stejná - zrovna ondyno jsem to někde viděla. Zelenej, říkáš....to je dobře, taky si to budu muset koupit.
Jo - a když si musím depilovat normálním vyškubávačem, osvědčilo se mi na zklidnění jen jedno - a to tělové máslo od Manufaktury. Ale jám hodně háklivou ple.
Paty to nešmirgluje, Mací........normálně holeňky a lýtečka....abys byla superjemná lol a pak si na to nacákᚠsuchý opalování a můžeš do světa tummenupp

Upravil(a) lupina montana (25. 5. 2007 14:10)


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#53 25. 5. 2007 14:43

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Epilátor

Ježiš, to jsou novinky, to už pro mne není, já nemusím mít super jemný lejtka, mi na ně už nikdo nešahá.... A to si fakt někdo šmirgluje nohy, aby je měl hladký a pak se třeba namatlá samoopalovákem? Já myslela, že stačí umejt, přidat trošku peelingu a zmatlat si půlku těla tím samoopalovákem a na druhou půlku už nezbude, tak pak budeš lítat po drogériích jak Baldiman a s ostatníma nedotřenejma se rvát o poslední balení.... lol lol lol
Já to teda nikdy neprovozovala, vždy venku svítí, takže nohy a ruce si opálí člověk i při cestě na nákup.... lol

Není tady

 

#54 25. 5. 2007 14:45

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Epilátor

Jééé, teď jsem si našla aktuální sadu, co je zrovna v prodeji a asi si budu šetřit korunky, to je zase novinek a vylepšeností.... Já se asi na stará kolena rozšoupnu.... lol

http://bilezbozi.itek.cz/holici-strojky … aun-X-elle

Není tady

 

#55 25. 5. 2007 14:49

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Epilátor

lupina montana napsal(a):

Tak to já jsem dceři koupila epilátor, který má jednak ledovač, takže to škubání prakticky není cítit, a druhak špéci hlavice na třísla a podpaží (to nevytrhává, ale zastřihává) a taky na píling nožek.
Spokojenost maximální, má to jen jednu malou vadu - stojí to skoro tři litry. Zas na druhou stranu -používá se to často a předpokládám, že to vydrží - ona to má tuším 4 roky.
Jo a nedělaj se pupínky - ani na tříslech.
akorát nevím značku - tušímže Phillips, ale nevím určitě.
Jo a Opilca učinila za svých (i mých) mladých let z mých jemných světlých chloupků sice řidší, ale o hodně tmavší a tužší, takže teď vypadám jako pavouk, když to nechám přerůst.... dumbom

Vlčice, to je přesně to po čem jdu. Buď tak hodná - prosím, zjisti typ a výrobce - děkuji ti. stolt

Není tady

 

#56 25. 5. 2007 14:50

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Epilátor

TAdy jsem našla zajímavé informace, možná to některé z vás příjde vhod:

Druhy epilátorů:
Základní epilátory Braun a Philips:
Jsou určeny pro ženy, které mají již s epilací zkušenosti, nebo jsou méně citlivé na bolest.
Rotující kotouček s pinzetami vytahuje chloupek za chloupkem, teoreticky až 730 chloupků za minutu (podle počtu pinzet).

Epilátory Braun a Philips pro začátečnice:
Pro začátečnice jsou připraveny řady start. Jedná se o standardní epilátory, které mají poloviční počet pinzet na epilační hlavě. Většinou jsou prodávány v sadě s 'dospělou' epilační hlavou, na kterou je možno po zvyku na epilaci přejít. Dále v této sadě bývá i chladící obklad, který se používá na pokožku po epilaci.

Epilátory s masážní funkcí:
Jedná se většinou o základní řadu epilátorů mající navíc masážní mechanizmus, který těsně před epilační hlavou masíruje pokožku, čímž stimuluje pokožku před epilací a také odvádí pozornost od vlastní epilace. U značky Braun jsou to otáčející se kolečka s výstupky, u epilátorů Philips mechanicky poháněné 'naklepávající tyčinky'

Krytka pro citlivá místa:
Některé epilátory jsou vybaveny krytkou, která zúží šířku epilační hlavy, pro přesnou epilaci citlivých místech.

Epilátory s holicí hlavou :
Tyto epilátory jsou většinou nazývány 2v1. Jedná se o standardní epilátor (někdy s dalšími doplňky) a holicí hlavou. Holicí hlava je kmitající nůž za tenkou ochrannou planžetou. Holení je bezbolestné, ale je nutné jej opakovat po několika dnech. Holení je vhodné na velmi citlivá místa, kde nelze použít epilaci.

Epilátory - příslušenství:
Chladící obklad, nástavec:
Chladící obklad se používá po epilaci, pro zklidnění a stáhnutí pórů po vytržených chloupcích. Nikdy se nepoužívá před epilací. Některé typy (Philips Satin Ice Optima) má chladící vložku připevněnou na těle epilátoru a ochlazuje pokožku okamžitě. Chladící vložka či obklad se dávají před epilací zchladit do mrazáku.

Akumulátorové nebo síové:
Dnes se již výrobci vzdali výroby epilátorů na akumulátory. Udělali to z důvodu péče o akumulátory, které dlouhou nečinností trpěli. U pánských strojků, které se nabíjejí každých 14 dní je zajištěn pravidelný cyklus nabití/vybití, u epilátorů které se nabíjely a vybíjely v cyklu 2 měsíců tyto akumulátory měly výrazně zkrácenou životnost.

Není tady

 

#57 25. 5. 2007 15:02

Bára1
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 22. 1. 2007
Příspěvky: 1441

Re: Epilátor

Když píšete o té hladké pokožce po epilaci, tak se musím poradit páč dělám něco špatně. I když se snažím pomalu a několikrát přejet a vše vytrhat (myslím teď pouze nohy..jsem totiž jinak pos....), tak druhý den mám pocit, že dorostl asi nějaký zbytek co tam včera nebyl a mám pocit, že můžu trhat klidně znova a o hladké pokožce tři týdny...pchá...ani týden se mi nepovede...

Jinak používám Philips beauty (ten s naklepávacíma..smile


http://tt.lilypie.com/bRvIp1/.png

Není tady

 

#58 25. 5. 2007 15:18

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Epilátor

No, základ je mít všechno, tak nějak rovnoměrně dorostlé před první aplikací... např. párkrát přeholnout žiletkou...  Jak se do toho dᚠa jeden má 1 cm, druhý má 2 cm, třetí, má 2 mm, další se teprve klube na povrch, tak to pak vezme všechno nad pokožkou, ale za pár dnů (druhý den se mi moc nezdá) se může objevit pár prvních jedinců, ale mikrostrniště,kdy se vyskytuje jeden chlup na 10x10 cm, to je naprosto v pohodě a hlavně po delší epilaci, už rostou jemnější a světlejší, tudíž, nejsou vůbec vidět (do určité délky), max. trošku cítit při pohlazení nohy protisrsti lol A tebe denně někdo hladí protisrsti?  Pokud ano, řekni mu, že musí hladit pouze po srsti....  a je po problémech....

Není tady

 

#59 25. 5. 2007 15:28

Bára1
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 22. 1. 2007
Příspěvky: 1441

Re: Epilátor

No zkrácené právě jsou. žiletkou a stejně, ach jo, jsem mutant. Už to vím.
A právě, že hladí, naštěstí a doufám, že ještě dlouho bude:) Ale dáme to dnes raději po srsti:albert:
Mě napadlo, že bych se měla možná i zeptat na jiných fórech, tam kde se scházejí ty slečny co musí být večer do práce každý den hladké, všude...dumbom


http://tt.lilypie.com/bRvIp1/.png

Není tady

 

#60 25. 5. 2007 15:40

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Epilátor

No, tak to hoď dotaz a pak nám sem přehoď odpovědi.... lol tummenupp

Není tady

 

#61 25. 5. 2007 16:34

Bára1
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 22. 1. 2007
Příspěvky: 1441

Re: Epilátor

No musím najít nejdřív to správné fórum, ale už jdu na to. Jen se natočím čelem ke dveřím, aby nebylo vidět na monitor:)tummenupp


http://tt.lilypie.com/bRvIp1/.png

Není tady

 

#62 25. 5. 2007 21:04

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Epilátor

Bára1 napsal(a):

Když píšete o té hladké pokožce po epilaci, tak se musím poradit páč dělám něco špatně. I když se snažím pomalu a několikrát přejet a vše vytrhat (myslím teď pouze nohy..jsem totiž jinak pos....), tak druhý den mám pocit, že dorostl asi nějaký zbytek co tam včera nebyl a mám pocit, že můžu trhat klidně znova a o hladké pokožce tři týdny...pchá...ani týden se mi nepovede...

Tak to jsem celá já...taky to roste děsně rychle, a vůbec neřídnou a neztenčují se, a dělám to už x let...zhruba tak aspoň 10 bych odhadla....tak kdy už konečně prořídnou a ztenčí se...

Vsadím se že chlapi si to čtou a smějou se!


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#63 25. 5. 2007 22:48

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Epilátor

Wiki - zeptám se zítra děátka,doufám, že mě nepošle někam, právě se učí na štátnice a je mírně pološílená lol
Jo, je to ten typus, co je v tom Mackovo přehledu předposlední - čili chladítko na těle epilátoru. Jak škubeš, tak zároveň chladíš a skutečně to funguje.

Maciku - mně teda na lejtka již taky drahně let nikdo nešáh, však jsem neříkala, že jsem se tím drhla, jen, že to tam je. Ale zajisté bych měla nožky jako z majoliky - kdybych to totiž byla bývala užila... va va
Jojo, cákám se bronzérem, cákám, páč jak kdosi nedávno moudře pravil - lepší špeky hnědý, než bílý lol
Právě jsem objevila "suché" cákátko od L´Oreal a moc pěkně bronzí..akorát, že jsem první cákání vedla příliš zblízka, takže jsem pak byla jak ten čepčoň, nebo jak se ten tuleň jmenoval, co jsme ho měly na Zviřatech lol
Cákala jsem si i na záda....ještěže si tam moc nevidím ani v zrcadle.... va


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#64 25. 5. 2007 23:04

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Epilátor

Jak sis sama mohal cákat na záda, samospouští? lol To si nějak nedokážu představit se tam zauzlovat.... a cákat mezi lopaty.... lol
To bych asi šla říct třeba sousedovi.... lol lol lol
Mně vydrží opálení dlouho, jak jsme byli teď v té Africe, tak jsem tam jela s vypálenejma ramínkama od plavek z loňského srpna od přehrady.... a to se nikde nevyvaluju, max. nějaký sport nebo sezení v zahrádce u lahodného moku.... lol Tudíž samoopalovadel netreba...

Není tady

 

#65 26. 5. 2007 0:27

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Epilátor

Ó šastná ty ženo!
Já se sice opálím do odstínu přímo oficiálního, ale vydrží to prd, pročež se musím cákat..... grater
Jojo, cáká to bezmála samospouští, neb to má velejemný rozcakovač a vzhledem k tomu, že doporučená vzdálenost je 30cm, dá se to poměrně nacákat....no a mezi lopatkama je právě to, co si tak dobře nevidim.
Zkoušela jsem sice mužika, ale asi zkusim ještě toho souseda gloria


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#66 26. 5. 2007 6:50

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Epilátor

Tak to já jdu raději na solárko. Protože se sice opálím slušně i u nás u vody, ale lýtka, ty se mi, mrchy, opalují špatně. A Lupi, s těma špekama je to pravda, celulitida nevypadá tak celuliticky, když je pěkně opálená. Tak si tak dneska zajdu dokrmit barvu a nohy si sjedu zase žiletkou, ještě jsem na to drásání nenašla dost odvahy. Stejně by mě zajímalo, jak by to moje nohy vypadaly, kdybych je nechala tak měsíc v klidu. Ale bývalýmu oholili ve špitále koleno před operací a chlupy mu tam už moc nenarostly. To nechápu, u mě to nefunguje.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#67 28. 5. 2007 12:20

Bára1
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 22. 1. 2007
Příspěvky: 1441

Re: Epilátor

Tak vývoj situace: chloupky zkráceny rovnoměrně žiletkou, poté na cca 2 - 3mm epilátorem v PATEK a dnes v PONDELI mám normalně chlupatý nohy!! Jdu se přihlásit do ZOO, oddělení opic!

Bety napsal(a):

Bára1 napsal(a):

Když píšete o té hladké pokožce po epilaci, tak se musím poradit páč dělám něco špatně. I když se snažím pomalu a několikrát přejet a vše vytrhat (myslím teď pouze nohy..jsem totiž jinak pos....), tak druhý den mám pocit, že dorostl asi nějaký zbytek co tam včera nebyl a mám pocit, že můžu trhat klidně znova a o hladké pokožce tři týdny...pchá...ani týden se mi nepovede...

Tak to jsem celá já...taky to roste děsně rychle, a vůbec neřídnou a neztenčují se, a dělám to už x let...zhruba tak aspoň 10 bych odhadla....tak kdy už konečně prořídnou a ztenčí se...

Vsadím se že chlapi si to čtou a smějou se!


http://tt.lilypie.com/bRvIp1/.png

Není tady

 

#68 28. 5. 2007 13:24

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Epilátor

Jak na 2-3mm epilátorem, Báro?? va Přece epilátor ti je vytrhá dočista...aspoň ten můj.
Jo a Wiki, je to Phillips Ice...něco. No je v tom Ice.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#69 28. 5. 2007 13:50

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Epilátor

no a já vyškubáno a na nohou červená krupice.... člověk si nevybere....


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#70 28. 5. 2007 14:01

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Epilátor

No tak buď nějakej ten Ice s chladítkem "přímo na těle epilátoru", nebo bambucký máslo, zkus.....Mně funguje tělové máslo s cedrem, zázvorem a bambuckým máslem, ale to dělá Manufaktura ve Varech, to tam u vás asi nědosta...


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#71 28. 5. 2007 14:02

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Epilátor

Ale něco vám řeknu, dívky........šuškyšušky...tedy TAKOVÝHLE starosti jsme za komunistů fakt neměli! dumbom


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#72 28. 5. 2007 14:03

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Epilátor

výrobky Manufaktura jsou hodně k dostání, vedou je i u nás v květinářství nebo ve dvou blízkých větších městech ve Štěpském dvoře, na to bambucké máslo jsem už kdysi koukala ale neměla jsem žádné informace, je pravda že se mi pokožka na těch nohou i docela vysušuje. Epilátor ještě nevyhodím, kdyžt en původní dobře fungule, holt musím počkat až se trošku sám pokazí....lol

Upravil(a) Bety (28. 5. 2007 14:04)


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#73 28. 5. 2007 14:05

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Epilátor

za komunistů jsem holila prales žiletkou, ale byla jsem jak angrešt a pak když s ikámoška koupila první Opilku tak jí to vyšlo na 1 a 1/2 nohy!!!
sákryš dnes píšu samej překlep to je asi tím horkem...

Upravil(a) Bety (28. 5. 2007 14:06)


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#74 28. 5. 2007 14:22

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Epilátor

Aha, promiň, nějak jsem měla pocit, že žiješ v Angli, bůhvíproč yikes


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#75 28. 5. 2007 14:45

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Epilátor

Svatá pravda, u Opilek a podobně mají výhodu prďolové, co mají namáznuto dvouma tahama, ale my, co máme 45 cm dlouho holenní kost, jsme potřebovaly vždy buď dvě nebo to maxi balení.... lol
Každému na červené pupány po vytrhání funguje něco jiného, mně fungovalo vždycky všechno, na čem bylo napsáno, že je to vhodné na ošetření  pleti po depilaci ... max. po dvou třech hodinách puntíky zmizí....

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů