Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#26 24. 5. 2007 13:33

Lunero
♥♥-----

Re: Epilátor

Jo, ale abych nezapoměla, v podpaží a v tříslech zůstanu u žiletky!!! Tak odvážná zase nebudu, abych použila epilátor.  rodna

Není tady

#27 24. 5. 2007 13:40

janísek
♥♥♥♥♥--

no, já bych ho ráda použila i na třísla, ale vydržet to nedokážu..:-( ale po žiletce se mi hned udělá vyrážka...:-( no, zkusím uvedenej tip a uvidím...ale jestli máte někdo další rady, jak na to, budu vám vděčná...

Není tady

#28 24. 5. 2007 13:43

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

Macex napsal(a):

Tak, jestli je to jak píše Bety, tak pak nevidím důvod vůbec dávat nějaké  mínus, měla bych to pořád na plusu, čím větší stisk, tím lépe, a se každý chytí a letí do hájec i s kořenem.... lol

Ale to by ti ty tenké chloupky právě nevytrhlo, ony by se jenom přetrhly a nevytrhly by se s kořínkem! Kdybys nechala na jemné chloupky ten silný stisk...

Strach je malá smrt...

Není tady

#29 24. 5. 2007 13:43

Lunero
♥♥-----

Když se oholíš žiletkou, tak použij pánský krém, nebo balzám po holení na citlivou ple. Přítel má od Nivei a na mě to funguje a ani to nesvědí tummenupp

Není tady

#30 24. 5. 2007 13:48

Bára1
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha

Já to jednou vyzkoušela v tříslech a skoro po každém vytrženém chloupku jsem krvácela. Je to normální?

http://tt.lilypie.com/bRvIp1/.png

Není tady

#31 24. 5. 2007 13:58

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

Bára1 napsal(a):

Já to jednou vyzkoušela v tříslech a skoro po každém vytrženém chloupku jsem krvácela. Je to normální?

Mně to dělá taky úplné krvavé fleky a modřiny, na třísla ho vůbec nemůžu používat, ani v podpaží, mám pocit jako by mi to vyškublo kusy kůže i s masem... Používám jen na nohy a ruce a moc mě to bolí i po xx letech používání...ale co mám dělat když chloupků mám hodně...žiletka je pro mně nanic.

Strach je malá smrt...

Není tady

#32 24. 5. 2007 14:03

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

Mám epilátor Braun a dámský holicí strojek Braun, ten holicí strojek je super krásně dohladka oholí!
Ten epilátor měl taky původně výměnnou holicí hlavici, ale spadla mi na zem a rozbila se, tak jsem si přikoupila ještě holicí strojek.
A teď jsem viděla krásné nové Rowenty, mají i nějaké napřimovače chloupků...hned bych si ji koupila kdybych neměla ty moje strojky.

Strach je malá smrt...

Není tady

#33 24. 5. 2007 15:42

Wiki
♥♥♥♥♥♥-

Jednak jsou s napřimovači té srsti a a také a s chlazením- což by mělo mít trošku anestetický účinek

Není tady

#34 24. 5. 2007 15:47

Macex
♥♥♥♥♥♥♥

Tak vlastní zkušenosti - chloupky tvrdé, černé, tuhé a nezdolné... kůže citlivá, reagující na vše
zarůstáním a červenými pupenci 1-2 dny.... holení po směru žiletkou problém, zůstane černé strniště, takže
v plavkách nešlo vylézt, když jsem oholila protisměru rudé pupence dva dny, než začlo strniště a zarůstání a nepomohly, krémy, pánské kolínské, balzámy, zkrátka nic...
Tak je najela na pinzetu. Je to strašně náročný a bolí to trošku víc než epilátorem, ale hlavně to strašně trvá...
Ale pro bojavé je to dobrý začátek, pro začátek např. pouze 1 cm dlouhý proužek zleva, a 1 cm dlouhý proužek zprava si vytrhat pinzetou - raději po směru růstu, tahat, nebolí to tolik a neudělá to krvavé dírky....
Ostatní normálně holit, když to po čase začne být už v těch místech vcelku méně bolestivé, rozšířit to např. o další cm... atd.... No, a pak jednou počkat, až bude maličké strniště, opravdu stačí např. 2 mm a opatrně na kolmo přiložit strojek a event. s panákem v druhé ruce a třema už v sobě, jak navrhuje abadon.... zkusit jich pár nechat aut. vytrhnout.... Jednou jsem si tam takhle přilepila voskovou náplast.... brrr, to už bych nikdy neudělala .... modráky, krvavé ranky.... , ale kosmetička mi vysvětlila, že to bylo málo napnutou kůží, strachem a ucuknutím ve chvilce největší bolesti.... Takže napnutá kůže, zatnout zub event. big_smile a hlavně neucuknout, to pak způsobuje ty ranky... Občas taky cuknu, takže už jsem nějakou tu krvácivou trhlinku měla, ale po přetření veetem proti zarůstání chloupků, se to za chvilku zatáhne a po pár hodinách to vypadá super, jak kdyby tam nikdy nic nerostlo....
Ovšem obdivuju masochistu, který by zvládl např. komplet, už to tady někdy někdo řešil, ale do toho tedy nikdy nepůjdu, možná kdyby mi bylo patnáct.... lol
PS: opravdu to strašně bolí a tahá pokud je to delší jak 5 mm. Mám i ledovací obklad v balení, ale nikdy jsem to nepoužila, možná to zmrzlé tolik nebolí, ale zase si myslím, že to stahuje ty póry a tudíž to jde hůře vytrhnout a může se to přeškubnout nebo vyklouznout z pinzety....  Tak   ..... lol ufff ....

Není tady

#35 24. 5. 2007 15:54

Macex
♥♥♥♥♥♥♥

Jo, ještě jsem si vzpomněla.... nevím, kde jak komu začíná a končí třísla.... lol ale tam, kde vás můžou nejčastěji řezat kalhotky, tzn. v tom záhybu mezi nohou a ..... , tak tam to nedělat, tam to bolí jako s...a  lol
Pro začátek - co nejvíc nahoře a co nejvíc ke stehnu.... tam je to daleko méně citlivější.... lol

To Bety- no, to mᚠpravdu, že teda nějaké bloňdaté jemné chloupky jsou asi citlivé, tudíž je potřeba použít -, ale Braun tohle nemá, takže mají stisk asi přiměřený a pro většinu uživatelek vhodný.... Mně se teda nepřetrhávají.... vissla

Není tady

#36 24. 5. 2007 16:51

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

No, mně třísla tolik nebolela, aspoň co si pamatuju, nebylo to tak zlý, jako lýtka zezadu. Ale je fakt, že jsem si před použitím epilátoru třela nohy hrubým froté ručníkem a bylo to snesitelnější. A jinak, já jsem vždycky trhala ty chloupky co nejkratší, protže dlouhý jsem je neměla snad už několik let, nenechávám je, mršky, moc vyrůst.

Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

#37 24. 5. 2007 16:56

Bára1
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha

Holky, jak to čtu,  to je masochismus. Co my všechno pro krásu neuděláme..smile Zlaté 80té léta...čím chlupatější tím lepšídumbom

No nic, jedu si koupit krém proti zarůstání, láhev něčeho ostřejšího a hurá domů vytáhnout epilátor...na zítra musím být krásná...takže už to vidím v barvách. Půlka epilátorem, půlka žiletkou a zbytek strniště..

http://tt.lilypie.com/bRvIp1/.png

Není tady

#38 24. 5. 2007 17:01

666salome
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Moravěnka
Web

No v podpaží a tříslech používám epilační krém rodna jsem prostě zbabělec a tu bolest neumím překonat dumbom , ale nohy masochisticky vytrhávám pinzetou nebo voskovými pásky lol

************Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola ************
http://smajlici-1.ic.cz/znameni/1/rak.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/zvirata/9/073.gif
************ Nevěřím na zázraky  -  spoléhám na ně ************

Není tady

#39 24. 5. 2007 17:02

666salome
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Nejvíc mě potvora ale stejně bolí obočí grater jak já závidím těm co ho ani nemaj

http://smajlici-1.ic.cz/znameni/1/rak.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/zvirata/9/073.gif

Není tady

#40 24. 5. 2007 17:22

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

Obočí mi nevadí, už jsem si zvykla a skoro to nebolí. A salomko, jaký ty krémy používáš? Já mám pocit, že mi to nepomáhá, nechám to působit i dýl, než je v návodu a chlupy drží, jak helvetská víra. Jen jeden mi kdysi fungoval, ale ten už jsem neviděla prodávat, ale tak strašně smrděl, že mi bylo blujno.

Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

#41 24. 5. 2007 17:54

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

Mě už obočí nebolí vůbec, já už si ho trhám tak děsně dlouho.... ale zato z epilačních krémů mám úplně hroznou alergickou reakci - rudé,  bolavé, opuchlina... a jak ráda bych je používala!   

Modroočko - mám dojem že tak po*ně smrdí ta stará Opilca....

Strach je malá smrt...

Není tady

#42 24. 5. 2007 20:36

Macex
♥♥♥♥♥♥♥

No, ve finále smrdí každej, jen to překryjí broskvičkovou přívuní apod.... lol
Mně taky žádnej nefungoval, snad jedině pod paží a tam to strašně štípalo... Na nohy vůbec ne a na třísla jen ten,
kterej byl přímo na to určenej, jak se prodával ten bikiny set, včetně toho krému po depilaci.... Ale drahý jak čert a taky to
vydrželo jen pár dnů....

Tak obočí mně zase bolí jako..... to kdo si bezproblému vytrhne víc jak tři ks obočí lol, tak si může naprosto s klidem přejet strojkem přes třísla.... lol

Upravil(a) Macex (24. 5. 2007 20:36)

Není tady

#43 25. 5. 2007 7:42

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Web

Obočí mi nevadí. Nejhorší jsou nohy kolem kotníků. To je příšerný. Zrovna včera jsem to absolvovala.

Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

#44 25. 5. 2007 8:16

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

Vlaďka napsal(a):

Obočí mi nevadí. Nejhorší jsou nohy kolem kotníků. To je příšerný. Zrovna včera jsem to absolvovala.

Ano... hrůza! Já si to pak musím natřít Fenistil gelem!

Strach je malá smrt...

Není tady

#45 25. 5. 2007 8:56

D.elli
♥♥-----

Já se taky přidám se svýma zkušenostma..Obočí mi vůbec nevadí,nohy si pravidelně epiluji Braunem,asi 8 let starým a už jsem si zvykla,je pravda,že kolem kotníků to není dvakrát příjemné.. grater
Ale na třísla jsem ještě nenašla za ty roky žádný fígl..
Žiletkou to je nanic,musím ji použít každý den,z čehož mám pupínky a zarudlá místa,takže to nakonec nesplní svůj účel a epilátorem to faaaakt bolí.. Ale po vašich radách si z každého něco vezmu a dnes večer jdu na to..O dojmy se pak podělím.Tak hezký den!!!

Není tady

#46 25. 5. 2007 11:05

maya
♥♥♥♥♥--

Když chci být extra krásná (většinou tedy jen v létě big_smile), tak epilátor vytáhnu a vezmu to komplet (takže i ruce, třísla a podpaží). Bolí to teda jako svi.a, ale je fakt, že i mně samotné je pak příjemný ten pocit z krásně hladké kůže - třeba epilované a depilované podpaží se vůbec nedá srovnat. Škoda, že to jen nemůže trochu míň bolet...

Není tady

#47 25. 5. 2007 11:50

666salome
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Já používám Veet jak pásky tak krémy k dostání jsou i na obličej já mám žlutý a jsou k němu poepilační ubrousky, na nožky a podpaží používám krém zelený Veet 3 minutový a fakt to jde tou "škrabkou" lol všechno krásně dolů je s aloe Vera  a jen se natřu a počkám než si pak vyčistím obličej a zuby, vlezu pod sprchu a už škrabkám lol a pak mám taky voskové pásky oranžové jsou na paže třísla, podpaží a nohy reta

Není tady

#48 25. 5. 2007 11:52

666salome
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Jo a opilka snad smrdí opravdu nejvíc big_smile dcera to jen holí žiletkou, ale mě připadá že rychle rostou a ještě zarůstají a dělají červené pupínky roll

Slyšela jsem i o pastě z orientu, která po několikátém použití zbaví tělo chloupků úplně, kdysi jsem i viděla inzerát v novinách, a teď ne a ne na něj natrefit vissla nemáte s tím někdo nějakou zkušenost???

Není tady

#49 25. 5. 2007 13:44

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí

Tak to já jsem dceři koupila epilátor, který má jednak ledovač, takže to škubání prakticky není cítit, a druhak špéci hlavice na třísla a podpaží (to nevytrhává, ale zastřihává) a taky na píling nožek.
Spokojenost maximální, má to jen jednu malou vadu - stojí to skoro tři litry. Zas na druhou stranu -používá se to často a předpokládám, že to vydrží - ona to má tuším 4 roky.
Jo a nedělaj se pupínky - ani na tříslech.
akorát nevím značku - tušímže Phillips, ale nevím určitě.
Jo a Opilca učinila za svých (i mých) mladých let z mých jemných světlých chloupků sice řidší, ale o hodně tmavší a tužší, takže teď vypadám jako pavouk, když to nechám přerůst.... dumbom

Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

#50 25. 5. 2007 13:53

Macex
♥♥♥♥♥♥♥

To ale není Lupino moc peněz, když to má tolik příslušenství... Sice jde vše dolů, takže nevím, za kolik by ta moje sada od Braunu byla (fialová), ale mne stála tehdy také 2300,-- v akci a jinak normálka kolem 3 tisíc... A má to nástavec s hodně pinzetama, pak začátečnický nástavec s málo pinzetama (ten jsem vůbec nepotřebovala), pak nástavec na holení (normální chlapskej strojek), pak to má zboku zastříhávací planžetu a nástavec k nastavení určité délky střihu, plus ledovací rukavici ...
A ten dceřin píšeš, že šmirgluje i paty, tak to je za tři tísíce zlatý.... ušetříte za pedikůru.... lol

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí