Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#1 23. 5. 2007 15:06

Wiki
♥♥♥♥♥♥-

Epilátor

Máte prosím, někdo dobrou zkušenost s epilátorem? jaký je dobrý? Já jsem ho už dlouho nepoužívala a na trhu je spousta... Mám představu, že by měl zvládnout všechna obvyklá holící místa a chvíli aby byl pokoj...no a kdyby to zvládnul bezbolestně - znáte takový???

Není tady

#2 23. 5. 2007 15:09

Ladie
♥♥♥♥♥♥-

Re: Epilátor

Ne. AUUUU!!!

Není tady

#3 23. 5. 2007 15:17

Jaruna
♥♥-----

O bezbolestném epilátoru nevím smile , ale pokud ho budeš používat pravidelně, zvykneš si. Jinak já už léta používám Philips, kámoška měla Braun a nevydržel jí ani 2 roky, takže Brauna asi ne...

Duše sama může udělat z pekla nebe a z nebe peklo.

Není tady

#4 23. 5. 2007 15:27

Ladie
♥♥♥♥♥♥-

Já právě měla Braun a na bolest si nikdy nezvykla. Už je to sice pár let, ale vždy se mi při slově epilace běhá mráz po zádech. Se radši budu denně holit. Ale kamarádka je taková masochistka, že si epiluje i třísla a podpaží - má Phillips.

Není tady

#5 23. 5. 2007 15:30

Janila
♥♥♥♥♥♥♥

Ladie a jaké žiletky používᚠa jak dlouho vydrží.Díky

Není tady

#6 23. 5. 2007 16:39

Ladie
♥♥♥♥♥♥-

Používám holící strojek Gillette Venus (růžovoučký wink ) - koupila jsem ho před rokem v akci s 5-ti náhradníma holítkama a ještě jsem náhradní nekupovala. Jsem s ním maximálně spokojená.

Není tady

#7 23. 5. 2007 16:40

Kvítko
♥♥♥♥♥♥♥

Mám Braun, už tři roky a před ním to byl taky Braun...

Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáme...
http://image018.mylivepage.com/chunk18/829831/1478/OD054.gif

Není tady

#8 23. 5. 2007 18:36

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

Mám Phillips, ale moc ho nepoužívám, bolí to a navíc jsem líná to trhat, žiletka je jednodušší. Třísla jsem si vytrhávala strojkem, bylo to docela dobrý, podpaží jsem si vytrhala jednou a dva dny jsem nehohla dát ruce k tělu, takže to už nikdy. A nejvíc mi po tom trhání vadí, že a dělám co dělám, zarůstají mi ty chloupky pak pod kůži a vypadá to strašně. Vyzkoušela jsem i vosk Veet, ale taky nic moc. Takže jsem se vrátila ke staré dobré žiletce.

Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

#9 23. 5. 2007 20:53

Ladie
♥♥♥♥♥♥-

Jo, po epilaci mi taky zarůstaly chloupky. Nic příjemného ani estetického. Žiletka je žiletka.

Není tady

#10 23. 5. 2007 20:55

Macex
♥♥♥♥♥♥♥

Taky jsem měla stejný problém jako Modroočka, ale od té doby, co přišel na trh ten krém od Veetu proti zarůstání chloupků, tak naprostá pohoda a není jedinný zárust. Stačí ihned po vytrhání přetřít lehounce tímhle krémem a je hotovo.
Braun, Philips, myslím, že je to vcelku fuk, spíš bych šla po akcích a po zajímavém designu či bohatém příslušenství ... bolestivost omezí několik faktorů např. chloupky musí být co nejkratší, tzn. klidně předtím zkrátit, bolí to 100x méně, když mají jen pár milimetrů... jak se nechají přerůst, tahá to jako potvora..., ostatní záleží na citlivosti jedince a účinky např. měsíce apod... Tak jako se doporučuje chodit k zubaři tehdy a tehdy, protože bolest snášíte lépe, tak v určitou denní dobu a den v měsíci to také bolí více a jindy méně.... A druhá noha vždycky bolí víc jak ta první, protože se už vyčerpají všechny hormony protibolestivosti, jak mi jednou řekla jedna kosmetička... lol
PS: opravdu, co nejkratší, jelikož to bere i ty, co jsou skoro ještě celé pod kůží, tak člověk v podstatě epiluje holou nohu, ale pak je vidět na plošce, kolik desítek chloupků a jak dlouhých se tam uchytilo.... a skoro to nebolí, jak už jsou delší, např. jak doporučují kosmetičky "přijďte na vosk až budete mít 1-2 cm dlouhé...", tak to je pak se strojkem sebevražda.... Poprvé předchystat a zkrátit a pak už stačí ca. 1x za tři týdny zlehka přejet a je vystaráno.... Držím palec tummenupp

Není tady

#11 23. 5. 2007 21:45

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

Tak já ten krém Veet proti zarůstání zkusím, ale napřed musím sebrat odvahu po dvou letech použít místo žiletky to malý mučidlo. To zase bude...už to vidím, budu skučet, jako stará žebračka.

Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

#12 23. 5. 2007 21:49

Macex
♥♥♥♥♥♥♥

Krém nestojí zas tak moc a ta tubička vůbec neubejvá, vydrží určitě rok a fialové fleky na kůži jsou pryč....
Modroočko do toho, za ty týdny klidu a pohody to stojí.... ale opravdu zkrátit, co nejvíce.... přiložit kolmo a pokud to bolí, tak zastavit na místě
a popojet za chvilku o kousek vedle.... žádné našikmo a trhavé pohyby.... to se poddá.... Mně všechno bolí, jsem srágora a tohle beru jako naprosto pohodovou věc ....

Není tady

#13 23. 5. 2007 23:16

host5522
Host

Stačí když si to představím .. Epilátor nikdy a ani náhodou..

#14 24. 5. 2007 8:15

janísek
♥♥♥♥♥--

já jsem ho začala používat nedávno...prvně to bylo děsný-dlouho jsme se přemlouvala k tomu, abych si druhou nohu nešla oholit žiletkou..:-) ale od tý doby super- mám pokoj dýl než když se holím a hlavně, jak to nedorůstá najednou, tak to ani tolik nebolí...prostě paráda..
jen by mě zajímalo, jestli nemáte nějakej fígl, jak na třísla...to jsem si ještě netroufla...představa tý bolesti mi bere odvahu..usch

Není tady

#15 24. 5. 2007 8:27

Macex
♥♥♥♥♥♥♥

Zkoušej to po kousíčkách.... taky s tím bojuju a dál než  na 2-3 cm ke středu big_smile jsem se nedostala.... co nejkratší sestřih a pouze opatrně kolmo přiložit do jednoho místa, pokud to bude nesnesitelný, tak přestat, zachladit a zase zkusit někde přiložit, žádné brutální ježdění sem, tam.... a postupem času se těch pár centimetrů na okraji už dá zvládnout....

Není tady

#16 24. 5. 2007 11:16

Wiki
♥♥♥♥♥♥-

Tak sleduju, že je to docela věda !!!va

Já jsem doposud používala velmi příjemnou věc na holení, ale nezdála se mi moc ekonom. výhodna....Jde o takový přístrojek, kt.vypadá jako epilátor(tvarově), ale má hlavu z jemného mýdla + žiletka. Jen se ten krám namočí a holím. Krásně, nebolí, příjemné, voní atd. jen ta nová "hlava" stojí tolik, co ten strojek sám. (zhruba 300kč-nevím přesně).

Docela jste mě s tím epilátorem rozladily....sad, teď  váhám....

Není tady

#17 24. 5. 2007 12:28

abadon
♥♥♥♥---
Místo: 3. planeta sluneční soustavy

Na lýtkách je to téměř bezbolestné samo o sobě a v tříslech se většinou lidé holí žiletkou. 2x - 3x se oholíš a měla by sis zvyknout - pokud nejsi enormě citlivá. Někdy se doporučuje předtím ledovat pokožku, aby znecitlivěla. Používám už léta Braun a spíš mi to je příjemné, než že by to bylo bolestivé.

Mám dotaz pro ostatní. Na svém epilátoru mám možnost nastavení + a -, jedno znamená pro delší a tvrdší chlupy a ten druhý pro jemné chloupky. Jenže já hned ztratila návod a teď nevím, který je který. Nemáte některá epilátor na podobném principu.

Není tady

#18 24. 5. 2007 12:43

Macex
♥♥♥♥♥♥♥

Abadon - zkus na netu zadat model svého přístroje a třeba i na zahraničním serveru určitě najdeš návod a z toho si to přeložíš.... Skoro všechny návody k el. věcem jsou už přístupné....

Já mám u Braunu poloha 0,1,2, takže Ti neporadím.... epilovat vždy na dvojku, tzn. pořád na nejvyšší rychlost, ale pro více citlivé se má přehodit hlavice s méně pinzetama, aby to naráz nevzalo tolik chloupků a pak to bylo snesitelnější.... Ta jednička je na výměnou hlavu např. na holení, zkracování, zastřihování, zkrátka na další příslušenství, které je v určitých modelech....
Já se toho taky hodně bála, ale pokud už jste si na celých nohách někdy dávaly voskové náplasti nebo v salonu nechali depilovat voskem, tak tohle je proti tomu pohodička.... voskem to bolí daleko víc a vezmou s tím i horní vrstvu kůže, tudíž komplentí opálení a dost to i dráždí....
Bolí to o trošku míň, jak trhání pinzetou, takže kdo chce mít přestavu, jak to bolí nebo jaká je to asi intenzita škubnutí, tak a si na noze nebo v tříslech vezme kratší chloupek, přiloží kolmo pinzetu(normálně by se s ní trhalo šikmo, ale strojek, taky trhá kolmo) a rychlým pohybem vytrhne... tak a přesně takhle akorát o trošku míň to zabolí naráz asi na 6 místech ....
Já chodila několik let na vosk a první holení s Braunem jsem si myslela, že to půjdu reklamovat a vrátit, protože určitě nefunguje, neb to vůbec necítím a nebolí to.... Až když jsem zjistila, že pokožka je hladká a na záchytné plošce leží prales, tak jsem zjistila, že vše je ok.... lol tummenupp

Není tady

#19 24. 5. 2007 12:50

abadon
♥♥♥♥---

Macex: S tím zahraničním serverem mě to nenapadlo. Hledala jsem na oficiálních stránkách od Braunu, ale nemohla jsem se dopídit. On to je strojek z roku cca 1995, což je už dost dlouho, tak třeba ani nic nenajdu. Ale určitě to zkusím. Taky tam mám možnost 2 rychlostí. Nejdřív jedu tu rychlejší a pak tou pomalejší už jen doholuji. Ty si epiluješ i třísla - jak jsi mluvila o té pinzetě?

Není tady

#20 24. 5. 2007 12:54

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

abadon napsal(a):

Na lýtkách je to téměř bezbolestné samo o sobě a v tříslech se většinou lidé holí žiletkou. 2x - 3x se oholíš a měla by sis zvyknout - pokud nejsi enormě citlivá. Někdy se doporučuje předtím ledovat pokožku, aby znecitlivěla. Používám už léta Braun a spíš mi to je příjemné, než že by to bylo bolestivé.

Mám dotaz pro ostatní. Na svém epilátoru mám možnost nastavení + a -, jedno znamená pro delší a tvrdší chlupy a ten druhý pro jemné chloupky. Jenže já hned ztratila návod a teď nevím, který je který. Nemáte některá epilátor na podobném principu.

když dᚠvíc + tak pinzety zesílí stisk, to se hodí pro tvrdší chloupky, pže ty slabé to přetrhne ale nevytrhne.

Strach je malá smrt...

Není tady

#21 24. 5. 2007 12:55

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

To + a - nesouvisí s rychlostí, rychlosti jsou taky 0-1-2, je to o síle stisku pinzet

Strach je malá smrt...

Není tady

#22 24. 5. 2007 13:10

Macex
♥♥♥♥♥♥♥

abadon napsal(a):

Macex: S tím zahraničním serverem mě to nenapadlo. Hledala jsem na oficiálních stránkách od Braunu, ale nemohla jsem se dopídit. On to je strojek z roku cca 1995, což je už dost dlouho, tak třeba ani nic nenajdu. Ale určitě to zkusím. Taky tam mám možnost 2 rychlostí. Nejdřív jedu tu rychlejší a pak tou pomalejší už jen doholuji. Ty si epiluješ i třísla - jak jsi mluvila o té pinzetě?

Jo, o kousek výše jsem to popisovala, i jak na to a nezešílet....

Není tady

#23 24. 5. 2007 13:11

Macex
♥♥♥♥♥♥♥

Tak, jestli je to jak píše Bety, tak pak nevidím důvod vůbec dávat nějaké  mínus, měla bych to pořád na plusu, čím větší stisk, tím lépe, a se každý chytí a letí do hájec i s kořenem.... lol

Není tady

#24 24. 5. 2007 13:30

Lunero
♥♥-----

Já mám Philips, pořád jsem se bála, každý říkal, jak to bolí, že poprvé u toho brečely atd. Včera večer po sprše jsem dostala odvahu a nohy si oholila tummenupp , z počátku to trochu bolelo, ale druhá noha byla v pohodě. Nohy jsem si hned namazala krémem a dnes ráno po pupínku ani stopa tummenupp , takže já jsem spokojená big_smile

Není tady

#25 24. 5. 2007 13:31

abadon
♥♥♥♥---

Macex: Jo, jenže v tom návodu snad psali, že u toho + (teď už vím, že +) se vytrhnou silné chloupky, ale ty slabé se nezachytí. Já jsem si taky logicky odvodila, že by + mělo být na silné a - na ty slabé, ale nebyla jsem si jistá.

Já myslela, že celou dobu mluvíš o holení nohou. V tříslech jsem to zkoušela jen jedinkrát. Byla jsem tak statečná, že jsem přetrpěla jednu 1/2 - tu druhou stranu jsem pak poctivě holila žiletko, ale možná, že bych to mohla vyzkoušet znovu. Je fakt, že jsem ta místa měla pak dlouho hezký hladká a neškrábala jsem už za pár hodin. Asi to chce předtím nějaké anestetikum v tekutém stavu a pak jít odvážně na to big_smile

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí