Oznámení

8. června : Vážení uživatelé, v současné době pracujeme na vylepšení stránek Babinet.cz, což může způsobovat občasné výpadky či problémy spojené zejména s přihlašováním. Na odstranění problémů a doladění detailů usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení.

8. června : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

28. května : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

#1 21. 5. 2007 21:32

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

Jake mate zkusenosti z predpovedi

Byla jsem asi pred pul rokem u kartarky a zajimalo by me jaky mate nekdo  zkusenosti s vykladem s karet.Vyslo vam nekomu neco a verite na to?

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

#2 21. 5. 2007 22:16

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Jake mate zkusenosti z predpovedi

Byla jsem zhruba před třema a půl lety, prý je vyhlášená, dokonce o ní bylo i v časopise. Byla drahá. Řekla mi, že mám rodinný problémy, ale že mého současného partnera (myslela tím BM) vedle mě nevidí ( to trefila). Nemám prý se bát, vidí vedle mě někoho, s kým budu šastná a dobře zajištěná (to jí nevyšlo). Jsem pořád sama a finančně teda taky nic moc. No, já tomu moc nevěřím. To, že mám problémy, nebylo tak těžký poznat, protože jsem byla na třídenním relaxačním pobytu pro ženy. No a na to většinou jezdí ženský, co jsou sami, navíc jsem vypadala jako troska, protože to bylo vcelku nedlouho po tom, co rupla manželova nevěra. No, prostě "viděla mi to na ksichtě", tak se nemohla moc netrefit.

Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

#3 21. 5. 2007 22:53

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ

Takhle - pokud si ke mě někdo jde jako ke kartářce pro výklad osudu, jako dobrá kartářka bych mu měla umět říct i věci, které nechce slyšet = za svoje peníze si ke mně jdete pro pravdu, nebo pro milosrdnou lež?
Samozřejmě jsou věci odsud-až posud a v určitém momentě, když kartářka složí pod jakoukoliv záminkou karty s tím, že nadále vykládat nebude, měl by to tazatel respektovat.

"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

#4 22. 5. 2007 0:28

Mgr.K
♥♥♥----

Kaira: no, pokud vestite stejne dobre, jako davate pravni rady, tak to je mi Vasich klientu opravdu lito... ale ocenuji, za jim za jejich penize rikate i neprijemnou "pravdu"... to jim opravdu do oci reknete, ze treba tezce onemocni, rozvedou se apod.?? pokud ano, tak musite opravdu silny zaludek... kam se pak na Vas hrabe "verbez" neplatici najemne...

Modroocko - jsem rad, ze zde jsou i inteligentni a myslici prispevatele...  ale nebojte, to stesti urcite prijde i bez karet (dobra kartarka Vam nikdy nerekne kdy - pak by byla lehce usvedcitelna ze lzi yikes))

eremuss: zkuste si najit na netu starsi magazin Prava (podzim 2006) - byla tam reportaz o sesti kartarkach - kazda z nich vestila redaktorovi uplne, ale uplne neco jineho... vetsina z nich se netrefila ani do pritomnosti (minulosti), natoz pak do budoucnosti yikes)) a myslite si, ze kdyby kartarky skutecne videly do budoucnosti, ze by si vydelavaly takhle?? proc by si proste jednoduse nevyvestily cisla nejblizsiho tahu Sportky?? (za tohle je ostatne jeden "vestec" trestne stihany - "vydelal" na klientovi 70.000 tim, ze mu daval "zarucena" cisla Sportky...)

Není tady

#5 22. 5. 2007 7:59

Nick3594
Host

Moje osobní zkušenost s kartářkami je taková, že se od nich nikdy nic nevyplnilo big_smile. Byla jsem u třech různých lidí 4x....... Tak jsem k nim přestala chodit hmm. Ale faktem je, že mi jedna paní uhodla spoustu věcí z minulosti, zdr. problémy mojí mamky, ačkoliv jsem ji viděla poprvé v životě.........
Momentálně už 4 roky pracuji s kartami sama, dříve jsem používala cikánské, nyní taroty, které mají hluboký smysl. Vykládám je hlavně pro sebe, výjimečně pro své přátele - zdarma. Kamarádce jsem předpověděla miminko, splnilo se. Zpětná vazba od přátel - karty se plní na 80-90 %. smile
Osobně si myslím, že profesionální kartářka by NEMĚLA říkat klientům negativní věci. Protože jak známo SÍLA MYŠLENKY JE OBROVSKÁ. A pokud na onu negativní věc bude člověk myslet, do života si ji přitahne. Nepovažuji to za milosrdnou lež, prostě jen kartářka neřekne vše, co vidí.
A navíc, kartářka vidí cestu, ale my máme svobodnou vůli a nikde není řečeno, že sotva vylezeme ze dveří, tak si vybereme cestu úplně jinou........
Pro mě jsou taroty obrovským pomocníkem jak řešit životní problémy, doplňuji je I´tingem. Možná by bylo lepší nepřemýšlet nad tím, co bude v budoucnosti, ale nad tím, jak nejlépe prožít každý den. Lidé se soustřeďují na budoucnost a zapomínají žít v přítomnosti....... smile

#6 22. 5. 2007 8:41

Taisha
♥♥♥♥♥--
Místo: střední Morava

lvice napsal(a):

Moje osobní zkušenost s kartářkami je taková, že se od nich nikdy nic nevyplnilo big_smile. Byla jsem u třech různých lidí 4x....... Tak jsem k nim přestala chodit hmm. Ale faktem je, že mi jedna paní uhodla spoustu věcí z minulosti, zdr. problémy mojí mamky, ačkoliv jsem ji viděla poprvé v životě.........
Momentálně už 4 roky pracuji s kartami sama, dříve jsem používala cikánské, nyní taroty, které mají hluboký smysl. Vykládám je hlavně pro sebe, výjimečně pro své přátele - zdarma. Kamarádce jsem předpověděla miminko, splnilo se. Zpětná vazba od přátel - karty se plní na 80-90 %. smile
Osobně si myslím, že profesionální kartářka by NEMĚLA říkat klientům negativní věci. Protože jak známo SÍLA MYŠLENKY JE OBROVSKÁ. A pokud na onu negativní věc bude člověk myslet, do života si ji přitahne. Nepovažuji to za milosrdnou lež, prostě jen kartářka neřekne vše, co vidí.
A navíc, kartářka vidí cestu, ale my máme svobodnou vůli a nikde není řečeno, že sotva vylezeme ze dveří, tak si vybereme cestu úplně jinou........
Pro mě jsou taroty obrovským pomocníkem jak řešit životní problémy, doplňuji je I´tingem. Možná by bylo lepší nepřemýšlet nad tím, co bude v budoucnosti, ale nad tím, jak nejlépe prožít každý den. Lidé se soustřeďují na budoucnost a zapomínají žít v přítomnosti....... smile

S tvý názorem naprosto souhlasím tummenupp A mám známou - taky "čaruje" s kartami a vychází jí to na 90 procent, možná i víc. Jak to dělá, netuším, ale bez znalosti mého dotazu zodpoví otázku tak, jako bych jí podrobně sdělila, na co se ptám. Holt - když někdo "umí" godlike .... A myslím, že takovýchto lidí je v republice velmi málo!

Poznání je jedno, ale hloupost se násobí.

Není tady

#7 23. 5. 2007 18:23

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

No ja byla celkem u trech kartarek.Zajimali me jak se budou predpovedi shodovat.A vypada to,ze mozna ta druha kartarka bude mit pravdu,ze budu "sedet na dvou zidlich ".Ze se budu rozhodovat mezi mladsim muzem a starsim muzem ktere poznam v zamestnani.Neverila jsem tomu.Ted me tam zacina trochu vic vsimat mladsi muz,ale prusvich je ten,ze je zadany a ma dve deti a jeste tchyni ktera se mnou pracuje no neni to smula?A ten druhy je muj byvaly pritel navic zenaty.Spis si myslim,ze smula se mi lepi na paty.Uvidim jak se situace vyvine.

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

#8 23. 5. 2007 20:05

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ

Mgr.K napsal(a):

Kaira: no, pokud vestite stejne dobre, jako davate pravni rady, tak to je mi Vasich klientu opravdu lito... ale ocenuji, za jim za jejich penize rikate i neprijemnou "pravdu"... to jim opravdu do oci reknete, ze treba tezce onemocni, rozvedou se apod.?? pokud ano, tak musite opravdu silny zaludek... kam se pak na Vas hrabe "verbez" neplatici najemne...

Modroocko - jsem rad, ze zde jsou i inteligentni a myslici prispevatele...  ale nebojte, to stesti urcite prijde i bez karet (dobra kartarka Vam nikdy nerekne kdy - pak by byla lehce usvedcitelna ze lzi yikes))

eremuss: zkuste si najit na netu starsi magazin Prava (podzim 2006) - byla tam reportaz o sesti kartarkach - kazda z nich vestila redaktorovi uplne, ale uplne neco jineho... vetsina z nich se netrefila ani do pritomnosti (minulosti), natoz pak do budoucnosti yikes)) a myslite si, ze kdyby kartarky skutecne videly do budoucnosti, ze by si vydelavaly takhle?? proc by si proste jednoduse nevyvestily cisla nejblizsiho tahu Sportky?? (za tohle je ostatne jeden "vestec" trestne stihany - "vydelal" na klientovi 70.000 tim, ze mu daval "zarucena" cisla Sportky...)

Mgr.K, já nejsem kartářka, která by se profesionálně živila výkladem z karet big_smile to jste trochu nepochňopil.
Můj příspěvek byl myšlen tak, že POKUD bych se výkladem karet zabývala skutečně na profesionální úrovni, měla bych umět klienta citlivě připravit i na méně příznivé životní situace.
Ale velice jste mě pobavil.
Skutečně si o mě myslíte, že jsem natolik taktní vosoba, která by klientovi u karet sdělila: "Nechci Vás strašit, ale zlomíte si v brzku obě nohy?"
No, moožná, kdybyste naproti mně seděl u kartářského stolku vy, třeba bych udělala výjimku a vyvěštila bych Vám takovou zářnou budoucnost, po které by si dal panáka kořalky i zapřísáhlý abstinent tongue

"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

#9 27. 5. 2007 21:15

Mgr.K
♥♥♥----

aha yikes) no, paklize jste to myslela v podminovacim zpusobu, tak tam evidentne chybi slovicko "BY" yikes)

Není tady

#10 28. 5. 2007 9:08

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Je skutečně tristní sledovat, jak lidé nechápou význam a možnosti karetního výkladu. Pak se jen diví, že na jejich naivních představách, jak jim karty "vyvěští" budoucnost - pokud možno zářnou a den ode dne - se úspěšně živí tolik podvodníků....

A je dost legrační sledovat, jak se ti, kdo vůbec netuší, která bije, tlučou v prsa a křičí: je to podvod smile

Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

#11 29. 5. 2007 18:34

x52658
Host

No,ono je velmi jednoduché něco,co nedokážu svým způsobem myšlení obsáhnout,odsoudit.Mám to štěstí(?),že mám možnost se s různymi pohledy a vírami setkávat vcelku pravidelně a je pravda,že si kolikrát říkám:"sladká nevědomost",ale věřím,že z nějakého důvodu to ke mě má přicházet,tak a TO chodí.

Jinak jsem měla možnost vyzkoušet vícero způsobů věštění a někdy mi to dalo nejasnou odpověď a někdy tak přesně formulovanou až mi z toho bylo úzko.A něčemu jsem začala rozumět až po několikerém zkoušení-např.I-ting,ten mi dal trošku zabrat. rodna

#12 29. 5. 2007 20:03

Lil
♥♥♥♥---
Místo: Morava

Mě kartářka zcela bezostyšně řekla, že tatínek umře dřív než maminka. Táta je jak z oceli a mamka je už několik let na tom zdravotně opravdu špatně.
Koukala jsem na ni jako blázen a přemýšlela jestli na tátu padne traverza z lešení či co. Zatím se oba drží a jsem tomu moc ráda.
Taky mi předpověděla, že moje "osudová" láska si vezme brunetu a já naivně doufala, že to budu já. Vrátil se ke své blonďaté přítelkyni.
Zařekla jsem se chodit ke kartářkám a dávat 500 korun českých za mizernou tři čvtrtě hodinu "smysluplného" rozjímaní.

Upravil(a) Lil (29. 5. 2007 20:04)

Člověk musí mít odvahu každý den začínat nový život.

Není tady

#13 30. 5. 2007 9:00

Somaia
Host

Lil, tak jestli jste si takto "smysluplně" s kartářkou rozjímaly, tak ta dáma je přesně ten typ, o kterém se zmiňuje Pandora výše : s největší pravděpodobností osoba, která se schopně dokáže přiživovat na naivitě ostatních. Někdy to vyjde někdy ne. Zpočátku sice mohla obdržet docela obstojné  jasnovidné schopnosti, ale ty se s tímto přístupem mohou začít postupně  vytrácet, což je zřejmě tento případ. Protože ona s člověkem nepracuje, ona říká , co ten člověk CHCE slyšet, aby si myslel, že vydal své peníze smysluplně.
Protože je mi práce s kartami velmi blízká, tak vím, o čem mluvím a jak takový skutečný výklad a práce s  klientem vypadá od A-Z. Než jsem začala radit druhým, tak jsem se mimo jiné podrobně seznámila i s jakýmsi etickým kodexem. O tom kdy kdo umře a kolik má dětí či životních  partnerů, včetně jejich podrobného popisu, to není skutečná  ezoterická práce s kartami. Tarot je rádce, ukazuje možnosti a cestu ,je v něm ukrytá archetypální zkušenost a moudrost lidstva, s jeho pomocí se vytáhne na světlo (nebo  jinak do vědomí) to, co má určitý člověk uložené ve svém podvědomí. Proto se mi často stává, že mi ti, kteří jsou vnímaví, řeknou, že jsem jim neřekla nic, co by sami  již "nevěděli",jenom si to jaksi pomocí karet ujasnili a integrovali do vědomí.

#14 30. 5. 2007 10:19

Nick3594
Host

Som, naprosto skvěle řečeno tummenupp. Přesně tak pojímám taroty i já. smile

#15 30. 5. 2007 10:51

Somaia
Host

lvice napsal(a):

Som, naprosto skvěle řečeno tummenupp. Přesně tak pojímám taroty i já. smile

stolt kdo s tarotem pracuje, lvice, převážně pro svůj duchovní růst, tak  musí mít stejnou zkušenost.

#16 30. 5. 2007 15:59

x256987
Host

Mně vysloveně funguje Symbolon, a ověřila jsem si, že dokonce i tehdy, když se ptám za jiné lidi (bylo to na přání dotyčné osoby ve chvíli, kdy bylo technicky nemožné, aby si vytáhla karty sama). Tarotové karty mám dvoje, ale nějak mě to k nim netáhne, takže netlačím na pilu.

Poslední dobou zkouším runy a taky už mi začínají fungovat.

#17 30. 5. 2007 23:45

Mgr.K
♥♥♥----

Pandorraa napsal(a):

Je skutečně tristní sledovat, jak lidé nechápou význam a možnosti karetního výkladu...

Tak pod prvni cast vety se klidne podepisu yikes)) Nejste nejaka nemocna, kdyz rikate veci, se kterymi bych souhlasil? yikes))) Ale ja tu prvni cast vety chapu asi trochu jinak nez Vy, ze? yikes))

ta druha cast asi mirila na mne, ze? yikes) no, ja o kartach vim co vim (tedy zejmena o pokeru a mariasi yikes) a proto jakekoliv vyklady povazuji za podvod a oblbovani lidi...

Není tady

#18 30. 5. 2007 23:49

Mgr.K
♥♥♥----

Somaia napsal(a):

Tarot je rádce, ukazuje možnosti a cestu ,je v něm ukrytá archetypální zkušenost a moudrost lidstva...

ocenuji, ze mate narozdil od jinych tolik slusnosti, ze "nepredpovidate" smrt a podobne neprijemnosti... ale tvrzeni, ze v kartach je neco ukryto (notabene moudrost lidstva) se bohuzel musim jen smat... yikes))

Pokud vy v tom nachazite neco co pomaha lidem, tak to neni v tech kartach, ale ve Vas... to neni vyklad karet, to je "obycejna" psychologie...

Není tady

#19 31. 5. 2007 0:57

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Mgr.K napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

Je skutečně tristní sledovat, jak lidé nechápou význam a možnosti karetního výkladu...

Tak pod prvni cast vety se klidne podepisu yikes)) Nejste nejaka nemocna, kdyz rikate veci, se kterymi bych souhlasil? yikes))) Ale ja tu prvni cast vety chapu asi trochu jinak nez Vy, ze? yikes))

ta druha cast asi mirila na mne, ze? yikes) no, ja o kartach vim co vim (tedy zejmena o pokeru a mariasi yikes) a proto jakekoliv vyklady povazuji za podvod a oblbovani lidi...

No ce je tvoje, to je tvoje, to sis na sebe jistě správně vztáhl.
A pokud mᚠo kartách tyto znalosti, diskutuj zasvěceně o pokru a mariaši, to ostatní nech na těch, kteří vědí, která bije smile ´
Jinak mohu klidně v duchu tvého chápání respektu k názoru druhého člověka prohlásit, viz tvůj příspěvek vedle, že nemᚠpravdu a tvůj názor je blbý, že?

Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

#20 31. 5. 2007 8:45

Somaia
Host

Pane Mgr.K , viděl jste někdy vůbec jiné než klasické pokerové či mariášové karty? Máte  vůbec páru o čem zde "zasvěceně" diskutujete? Víte co znamená  např. pojem archetyp, víte  něco o kabale a stromu života? Než něco začnu  veřejně kritizovat a hodnotit , tak se snažím  být o tom alespoň v základu informovaná, jinak se vystavuji riziku, že se velmi rychle ztrapním.

#21 4. 6. 2007 10:48

Nick3594
Host

Klídek big_smile, Mgr. K vůbec neví o čem je řeč...... wink

#22 4. 6. 2007 11:24

Somaia
Host

Já jsem absolutně klidná, lvice, položila jsem naprosto v poklidu, poklidný dotaz jak se věci mají....... big_smile

#23 4. 6. 2007 18:59

Pecina
♥------

Ahoj,
taky bych vám chtěla napsat své zkušenosti s kartářkou.Byla jsem jen u jedné, čtyřikrát, vždy když mě něco trápilo a nevěděla jsem si rady.Bohužel, nebo bohudík se mi vše vyplnilo.Loni na jaře mě varovala, že manžel bude mít odklon od rodiny, tomu jsem nevěřila, měli jsme-podle mě -spokojené manželství.V zimě jsme se plácali v krizi,měl milenku a strašně ji miloval-chtěl odejít.Jsme zas spolu-takže já kartářkám věřím.

Pecina

Není tady

#24 4. 6. 2007 21:54

bublinka
♥♥♥♥♥♥-

Tak me tedka taky hezky tarot zafungoval. Vykladam si tarot vetsinou pro sebe, abych si osvetlila nejakou situaci nebo abych se umela lepe rozhodnout.
A pred par dny jsem se karet zeptala, cemu me ma naucit muj vztah s milenkou. A vysla mi karta smutku, zalu. Tomu jsem vubec nerozumela, prislo mi to jako uplna blbost. A druhy den jsem hezky dostala kopacky, takze jsem si hezky uzivala smutku a zalu. grater
Zacinam mit pred tarotem cim dal tim vetsi respekt albert

Ted jsem si jeste koupila nejake karty vil a taky vzdycky jen ziram, jak se ty karty trefuji do cerneho.

Vesmír je báječné místo pro život

Není tady

#25 4. 6. 2007 22:21

x256987
Host

Naposledy jsem díky sousední diskusi objevila Osho zen tarot. A už ani nežasnu, prostě to vidím, že to sedí a funguje...

NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí