Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 1. 6. 2007 10:43

Selene
♥♥♥----
Registrovaný: 31. 5. 2007
Příspěvky: 161

Re: Psychický blok

commex-corel
Já vím...a ani se to není moc těžké naučit =o)
Já se sebou měla vždycky nějakej problém....pak mi asi 4 aprosto nevinný známosti řekli něco podobnýho jako jsem napsala,a pak už mi to taknějak samo došlo......a každej kdo tvrdí opak mi nestojí ani za pohled =oD

Není tady

 

#77 2. 6. 2007 16:30

Lolita
♥♥♥----
Místo: Praha
Registrovaný: 22. 3. 2006
Příspěvky: 123

Re: Psychický blok

Selen: nechces nam dat naky lekce? big_smile

Není tady

 

#78 2. 6. 2007 21:36

Dub7
♥------
Registrovaný: 31. 5. 2007
Příspěvky: 11

Re: Psychický blok

Pro káčátko: Odjakživa jsem měl milování na koníčka rád. Ne proto, abych pozoroval malý prsa velký prsa malý břicho trvalá vodová. Ale bylo moc fajn, že jsem ženskou mohl hladit oběma rukama.
Jinak, pokud jde o vzhled ženy, tak si při podobných příležitostech jako tady, vzpomenou na jednu písničku, kterou zpívali kluci na vojně. Kupodivu v ní nebylo jediné slovo nespolečenské. Vzpomínám jen na refrén: "to tílko sošky, ty štíhlé nožky a ještě něco víc, co nelze říct." Podle mě je nejdůležitější ten konec, to něco víc, co nelze říct. Jedině tak mohou jiskřičky přeskakovat .

Není tady

 

#79 4. 6. 2007 11:17

Selene
♥♥♥----
Registrovaný: 31. 5. 2007
Příspěvky: 161

Re: Psychický blok

Lolita napsal(a):

Selen: nechces nam dat naky lekce? big_smile

Lekce? Ode mě vám budou na nic.....snad jen radu..
Přečtěte si předchozí příspěvky přítomných pánů,a přestaňte přemýšlet,jestli to mysleli vážně,nebo jestli to říkali jen pro vaše uklidnění.....upřímně myslím,že jim může být tak trochu úplně ukradený,jak na jejich příspěvky budete reagovat,protože komu neni rady,a hledá furt někde nějaký ALE,tak tomu není ani pomoci.... reta

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

f" class="listing_posts_title">Zubní kazy u ročních dětí? Smutná realita. Za...

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů