Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 21. 5. 2007 15:33

kacatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 19. 3. 2007
Příspěvky: 259

Psychický blok

Ahoj chtěla bych vás poprosit o radu.. Mám hrozný blok při poloze "na koníčka". Mám tu polohu docela ráda, líbí se mi to při ní, ale nedokážu to za světla.. Vždycky mám pocit, že vypadám směšně nebo že se přítel zaměří na mé nezpevněné břicho a další podobné důvody. Vím že jsou to hlouposti, ale začínám být nešastná. Přítel po mně tuhle polohu vyžaduje, já bych mu to hrozně ráda splnila, ale pokaždé když "nasednu" uplně zkoprním kapitulation
Možná by se ještě hodilo říct, že je mi 21 a v sexu nejsem žádná začátečnice. Nikdy jsem žádné problémy neměla, tohle je jediné co mě zkrátka trápí..a přítele taky sad
Moc vám díky godlike

Není tady

 

#2 21. 5. 2007 16:03

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Psychický blok

Dělᚠsi zbytečné starosti. Přítele určitě hodně vzrušuješ a ty se jen zbytečně trápíš. Ani on jistě není žádnej playboy a ví to o sobě a taky musí překonat strach, že si totéž budeš myslet o něm.


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#3 21. 5. 2007 16:08

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 15644
Web

Re: Psychický blok

Souhlas...tvůj přítel po tobě tuto polohu vyžaduje (ponechme stranou úvahu zda má právo vyžadovat něco co tobě nevyhovuje), a to znamená že se mu líbíš a vzrušuješ ho. Měl by být tost chytrý na to aby ti dal vědět jak moc jsi pro něj přitažlivá, to bys potom takové problémy neměla. Takže směle do toho, jsi krásná a sexy tak jak jsi, a nenech si plést hlavu ideálem vyhublé krásy, který tě se všech stran obklopuje. Můžu ti říct, že pro průměrného muže jsou vyhublé modelky hezké na fotce, ale v reálu by se bál že se o ty trčící kosti zraní!


M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

 

#4 22. 5. 2007 12:16

abadon
♥♥♥♥---
Místo: 3. planeta sluneční soustavy
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 339

Re: Psychický blok

Ex ji po mě taky vyžadoval, ale mě nebavila, tak jsem ji prostě nedělala.

Ronja: Anebo je krajně líný a je pro něj pohodlnější si u toho válet šunky ;-)

Není tady

 

#5 22. 5. 2007 12:24

corel
♥♥♥♥---
Místo: blaaaava, neee
Registrovaný: 16. 10. 2006
Příspěvky: 279

Re: Psychický blok

kacatko, ludia sa miluju, aby sa citili krasne, nie aby sa citili zle. neverim, ze tvoj priatel vidi cokolvek zavadne na tvojom tele, navyse ak sam chce, aby ste sa milovali v tejto polohe. uplne zabudni na stresy z toho, ako vyzeras alebo nevyzeras a venuj sa len tomu, comu treba - krasnemu milovaniu. hanblivost alebo stres do postele nepatria - aspon tak to vnimam ja. myslim, ze aj tvoj priatel to velmi oceni.


Milujem a som milovaný. Kto je viac?

Není tady

 

#6 22. 5. 2007 14:07

abadon
♥♥♥♥---
Místo: 3. planeta sluneční soustavy
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 339

Re: Psychický blok

Corel: Mně prostě přijde nepřípustné partnera do něčeho tlačit nebo vyžadovat (aspoň tenhle výraz kacatko použila). Neřeknu když by ji o to poprosil nebo požádal, ale vynucovat si něco ... Můj přítel taky nechce dělat nějaké věci, které přijdou řekla bych většině populace naprosto normální a hezké, několikrát jsem mu řekla, že se mi to nelíbí, ale smířila jsem se s tím. Ale nikdy by mě nenapadlo někoho do něčeho tlačit přes jeho nevůli. Ale je možné, že Kacatko jen použila špatný výraz a moje výtka je bezpředmětná.

Není tady

 

#7 22. 5. 2007 14:09

abadon
♥♥♥♥---
Místo: 3. planeta sluneční soustavy
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 339

Re: Psychický blok

Kacatko, v poloze na koníčka působí žena nejvíc sexy. A když si mu přitom opřeš ruce o hruď, tak navíc nemá šanci vidět tvoje "povolené" břicho. ;-)

Není tady

 

#8 22. 5. 2007 14:11

666salome
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Moravěnka
Registrovaný: 24. 8. 2006
Příspěvky: 6309
Web

Re: Psychický blok

Otoč se k němu zády wink nedělám si srandu


************Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola ************
http://smajlici-1.ic.cz/znameni/1/rak.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/zvirata/9/073.gif
************ Nevěřím na zázraky  -  spoléhám na ně ************

Není tady

 

#9 22. 5. 2007 14:16

kacatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 19. 3. 2007
Příspěvky: 259

Re: Psychický blok

JJ, použila jsem špatný výraz rodna On to nevyžaduje, prosí mě o to a já se furt vyhýbám a vymlouvám..Ale jednou to přijít musí-asi si dám nejdřív panáka, abych byla uvolněnější vissla
Jiank vám moc díky stolt

Není tady

 

#10 22. 5. 2007 14:36

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Psychický blok

stolt Ja to mám rada aj klasicky, aj "naopak" - to je hóóódne vzrušujúce - aspoň pre mňa. Skús to aj ty... fuckyou


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#11 22. 5. 2007 14:36

lueta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 2937

Re: Psychický blok

kacatko neblázni, když je chlap vzrušený ( a když to po Tobě chce, tak ho to určitě vzrušuje!), tak stopro nevidí žádné povolené břicho!!!


Chyby jsou nutným a jediným vodítkem na cestě k dokonalosti

Není tady

 

#12 22. 5. 2007 19:56

Petrik
♥♥♥----
Registrovaný: 25. 3. 2007
Příspěvky: 200

Re: Psychický blok

Holky co tady resite gloria nestacim se divit dumbom nemuzu mluvit za vsechny chlapy, ale ver, ze pokud ten chlap neni idiot a omezenec tak mu takove malichernosti rozhodne nevadi... wink a jinak ja mam radsi krev a mliko nez pohublou divcinu ktera vypada jako kdyby mela kazdou chvili zkolabovat diky nedostatku potravy reta

Není tady

 

#13 22. 5. 2007 21:08

pampeliška
♥♥-----
Registrovaný: 16. 9. 2006
Příspěvky: 54

Re: Psychický blok

kacatko-tžeba by ti pomohlo překonat ten pořítešní ostych to,kdyby tě při tom objímal...jalo kdyby taky seděl.Abys neměla pocit,že jsi jak ve výkladní skříni big_smile

(Já když jdu bahoru,tak když muj kluk leží,tak jsem v předklonu,abych mu byla blízko...A když sedí,tak je to v pohodě...)

Není tady

 

#14 23. 5. 2007 7:37

janica
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 2380

Re: Psychický blok

Kacatko tak to prostě dělej jen při zhasnutém světle a po nějakém čase ti třeba už ani nepřijde, když zůstane rozsvíceno. wink
Já mám ten samý problém, vůbec s aktivitou jako takovou mám problém, ale nahoře se mi líbí tak prostě nerozsvěcím.

Není tady

 

#15 23. 5. 2007 8:05

dakota
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha,Spojené státy žižkovské
Registrovaný: 18. 4. 2006
Příspěvky: 5269
Web

Re: Psychický blok

lol Kačátko, jé, to znám !! lol Taky mám pocit, že jsem u Ponny Expresu a visí mi sedlový brašny !! lol
Víš, on život nejsou jen ty sexy záběry z erotickejch filmů, většinou je všechno kašírovaný pro oko. Náhodou mám teď za sebou tutéž diskusi s mým přítelem. A on mi řekl..je to jen ve tvý hlavě, věř si a věř mi. Kdyby ses mi nezdála dost sexy, kdybych  tě tak hrozně moc nechtěl...můžu lhát..ale "to dole" , to nedonutíš když nechce !! Rozumíš ??
A navíc je ti 21 !! tummenupp mě 45 roll big_smile  Takže neřeš, užívej si a věř, že jsi pro něj žádoucí v jakékoliv pozici !! tummenupptummenupp


zdraví, alternativní medicína... jó, na tragickej život já jsem pes...   lol

Není tady

 

#16 23. 5. 2007 11:42

kacatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 19. 3. 2007
Příspěvky: 259

Re: Psychický blok

dakota napsal(a):

Taky mám pocit, že jsem u Ponny Expresu a visí mi sedlový brašny !! lol

Tak tohle je naprosto skvělý a trefný přirovnání lollol

Není tady

 

#17 23. 5. 2007 13:10

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Psychický blok

Kacatko, pochybujem o sebe dos silno a pravidelne, ale našastie pri TOM na to nemám ani čas, ani chu. Myslím výlučne na iné veci(príp. nemyslím vôbec a len si užívam).


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#18 24. 5. 2007 12:04

abadon
♥♥♥♥---
Místo: 3. planeta sluneční soustavy
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 339

Re: Psychický blok

Ev. to ještě můžeš praktikovat ze začátku jako "Evička tričko" než ztratíš prvotní ostych.

Není tady

 

#19 24. 5. 2007 12:35

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1466
Web

Re: Psychický blok

Jestli není kačátko moc mladá, aby pamatovala Evičku tričko.


Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

 

#20 24. 5. 2007 16:37

Petrik
♥♥♥----
Registrovaný: 25. 3. 2007
Příspěvky: 200

Re: Psychický blok

To je klasika to musi znat kazdy big_smile

Není tady

 

#21 24. 5. 2007 16:56

kacatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 19. 3. 2007
Příspěvky: 259

Re: Psychický blok

Já se teda hrozně stydim a červenám, ale Evičku tričko fakt neznám rodnarodnagloria Nicméně předpokládám, že je to myšleno tak, abych si ze začátku nechala tričko...
Jinak se ale musim pochlubit-už se to lepší, huráá huráá stolttummenupp

Není tady

 

#22 25. 5. 2007 10:48

Me
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1041

Re: Psychický blok

Já jsem se taky cítila při sexu takhle blbě, ne proto,že bych byla tlustá,ale protože mám menší poprsí a vím,že ten můj vidí v po*n,na různých obrázcích apod.samé kozatice,tak jsem z toho byla jednu dobu tak neštastná,že jsem se před ním nechtěla vůbec svlékat,a skoro ani milovat.Po pár měsících jsem se na to vykašlala,protože jsme z toho byli oba neštastní,on mi pořád opakoval,že mě s nikým neporovnává apod.,a pak už jsem viděla,že i on  je z toho neštastný,tak jsem se na to vykašlala a je to.Asi to taky bylo časem,potřebovala jsem nějaký čas/pár měsíců/ na to,abych si to vše srovnala a ujasnila.Dokonce jsem zamítla i plastiku,na kterou jsem předtím chtěla jít.

Není tady

 

#23 25. 5. 2007 11:10

corel
♥♥♥♥---
Místo: blaaaava, neee
Registrovaný: 16. 10. 2006
Příspěvky: 279

Re: Psychický blok

Me: no mne sa teda pacia prave mensie prsia, velke sa mi nepacia vobec.


Milujem a som milovaný. Kto je viac?

Není tady

 

#24 25. 5. 2007 11:17

Me
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1041

Re: Psychický blok

corel napsal(a):

Me: no mne sa teda pacia prave mensie prsia, velke sa mi nepacia vobec.

Přítel říká to samé,ale přitom se kouká na po*no a obrázky,kde jsou samé vyvinuté/nebo možná spíš uměle vymodelované/ženy, tak jsem si říkala,že to říká jen tak,kvůli mě,ale přitom se mu líbí něco jiného

Není tady

 

#25 25. 5. 2007 11:20

Nick3594
Host

Re: Psychický blok

Nojo, valná většina mužů se na prsatice ráda dívá, ale realita je druhá věc..... Přítel mi řekl, že kdyby se to na něj vyvalilo, tak by se asi lekl a utekl lol........ A já nemám důvod mu nevěřit vissla.
A polohu na koníčka miluju a zpevněný břicho taky nemám visslausch. A je mi to fuk a užívám si to reta.

Upravil(a) lvice (25. 5. 2007 11:22)

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů