Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 22. 5. 2007 13:39

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Je to vážne, alebo som to zle pochopila?

jj, skusit a nosit je rozdiel
monika a kde si nasla ze muzi dost casto nosia v zime silonky? Nebolo to nejake trans forum? smile


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#52 22. 5. 2007 13:58

monika101
♥------
Registrovaný: 21. 5. 2007
Příspěvky: 22

Re: Je to vážne, alebo som to zle pochopila?

oxi, nenašla som to na žiadnom webw o trans. Otvorila som si stranku Evona výrobca spodného prádla, a tam sú v ponuke pánske silonky 20den pokiaž Ti to niečo povie, teda normálne silonky.
Zisujem, ze silonky u pánov niesú až taký nonsens.
Popozraj fóra a uvidíš.

Není tady

 

#53 25. 5. 2007 13:37

LeeLoo
♥♥♥♥---
Registrovaný: 11. 2. 2006
Příspěvky: 250

Re: Je to vážne, alebo som to zle pochopila?

No abys nedopadla jako lvice smile
http://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=19805


http://tac.families.com/ezb/1056929.png http://i179.photobucket.com/albums/w286/maso_photos/teliatkomale.jpg

Není tady

 

#54 25. 5. 2007 14:36

Lil
♥♥♥♥---
Místo: Morava
Registrovaný: 16. 3. 2007
Příspěvky: 346

Re: Je to vážne, alebo som to zle pochopila?

ket napsal(a):

podle mne si ty silonky proste jen zkusil o nic neslo ... na nas taky nikdo nekouka jako na uchyla jen protoze si skusime jak nam slusej pansky trenyrky nebo proto ze si uvazeme kravatu ... znam slecnu a jeji pritel neveril ze vlozky nejsou v lete zrovna pohodlne a tak to zkusil ... a nikdo ho nema za uchyla ... proste chtej jen vedet jaky to je

to teda chlapy šlechtí, že se obětují a vyzkouší jak ženské občas dovedou trpět smile a zkusil i Tampax?


Člověk musí mít odvahu každý den začínat nový život.

Není tady

 

#55 25. 5. 2007 14:42

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: Je to vážne, alebo som to zle pochopila?

do nosu nebo kam? big_smile


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#56 26. 5. 2007 16:43

Ariesek67
♥♥♥♥---
Místo: okolí Brna
Registrovaný: 14. 1. 2006
Příspěvky: 286

Re: Je to vážne, alebo som to zle pochopila?

No milé dámy pokud mohu tak Vám k tomu to tématu něco napíši.Vůbec to není úchylácké když muži nosí silonky jsem jeden z nich nosím je už 6 let. Předtím jsem nosil pánské bavlněné punčocháče.Silonky jsem začal nosit protože jsem začal mít problémy s nohama.http://www.ariesmoda.cz/cz/frames/novinky .Jsou velice pohodlné a praktické.Takže nechápu proč se slečna tak rozčílila na svého kluka.Ono mezi pánskými a dámskými silonkami je rozdíl pouze v ceně pánské 150Kč a výše dámské od 15Kč výše.Měla by být ráda pokud jí na něm záleží že si chce v zimě něco pod kalhoty obléknout a né zmrzat.To jí už mohlo napadnout samotnou.Takhle to udělala má žena která mě k nošení punčocháčů přivedla již před 15 léty.

Upravil(a) Ariesek67 (26. 5. 2007 16:45)


Moudro dne:
    Pesimista vidí v tunelu tmu, Optimista vidí světlo na konci tunelu
    Realista vidí světla vlaku, Strojvůdce vidí tři debily na kolejích……

Není tady

 

#57 5. 6. 2007 10:16

monika101
♥------
Registrovaný: 21. 5. 2007
Příspěvky: 22

Re: Je to vážne, alebo som to zle pochopila?

Ďakujem za odpovede. Cez víkend som na milého urobila taky malý špinavý ah. Prespal u nás a ráno zistil, že si nezobral náhrdné ponožky.Chcel, aby som mu požičiala moje. Ja som ho ale oklamala, že všetky bavlnené mám v prádlovom koši, tak mu môžem požičia jedine sionkové. Ja som si tiež dala silonkove. Najprv sa tváril že on nie, ale potom som mu pripomenula ako chce nosi silonky v zime pod nohavice, tak prečo si nechce da aj silonkove ponožky, veď material je ten istý.
Nakoniec som ho prehovorila a obiekol si silonkové -telové. Mal ale tenisky a dlhé nohavice tak mu ich nikto nevidel.
Čo je zaujímavé za celý deň som na to zabudla a  keď sme sa večer vrátili ku nám a vyzuli sme sa, tak ma neviem prečo vôbec ani netrklo že má silonkové ponožky. Prišlo mi to normélne.

Není tady

 

#58 5. 6. 2007 14:05

Me
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1041

Re: Je to vážne, alebo som to zle pochopila?

monika101 napsal(a):

Ďakujem za odpovede. Cez víkend som na milého urobila taky malý špinavý ah. Prespal u nás a ráno zistil, že si nezobral náhrdné ponožky.Chcel, aby som mu požičiala moje. Ja som ho ale oklamala, že všetky bavlnené mám v prádlovom koši, tak mu môžem požičia jedine sionkové. Ja som si tiež dala silonkove. Najprv sa tváril že on nie, ale potom som mu pripomenula ako chce nosi silonky v zime pod nohavice, tak prečo si nechce da aj silonkove ponožky, veď material je ten istý.
Nakoniec som ho prehovorila a obiekol si silonkové -telové. Mal ale tenisky a dlhé nohavice tak mu ich nikto nevidel.
Čo je zaujímavé za celý deň som na to zabudla a  keď sme sa večer vrátili ku nám a vyzuli sme sa, tak ma neviem prečo vôbec ani netrklo že má silonkové ponožky. Prišlo mi to normélne.

No vidíš,za chvíli to budeš sama vyžadovat,aby nosil silonky big_smile

Není tady

 

#59 5. 6. 2007 14:34

Ariesek67
♥♥♥♥---
Místo: okolí Brna
Registrovaný: 14. 1. 2006
Příspěvky: 286

Re: Je to vážne, alebo som to zle pochopila?

No vidíš,že to ani nebolelo a na podzim až mu půjčíš své punčocháče tak Ti to také vůbec nepřipadne úchylné. On určitě a on bude spokojený že mu v zimě nebudou mrznout stehna.A potom se v nich můžete krásně pomilovat.Víš jak je to vzrušující když tě někdo hladí přes silonky?Já bych si spodky už nikdy neoblékl.

Upravil(a) Ariesek67 (5. 6. 2007 14:41)


Moudro dne:
    Pesimista vidí v tunelu tmu, Optimista vidí světlo na konci tunelu
    Realista vidí světla vlaku, Strojvůdce vidí tři debily na kolejích……

Není tady

 

#60 5. 6. 2007 14:36

Cihla
♥♥♥----
Místo: Plzeň
Registrovaný: 2. 6. 2007
Příspěvky: 192

Re: Je to vážne, alebo som to zle pochopila?

Ahoj...
Můj bývalý přítel byl také celkem šprýmař, a s oblibou si zkoušel mé spodní prádlo. Vycpal si normálka podprsenku, narval na sebe tanga a vydržel v tom rozjuchaně běhat třeba půl hodiny:D Nejvíc bylo, když se pak začal chodit "předvádět" své mamce (moje bývala skorotchyně) jak mu to slušíwink, ale strach jsem o něj neměla, byl na holky až moc, proto to také skončilo:( Takže bez obav, oni si to rádi vyzkouší...

Není tady

 

#61 5. 6. 2007 14:52

Petrik
♥♥♥----
Registrovaný: 25. 3. 2007
Příspěvky: 200

Re: Je to vážne, alebo som to zle pochopila?

Cihlo teda nic proti , ale ja rozhodne nemam ani v tom nejmensim umyslu ani choutky oblect se do damskeho pradla a myslim si, ze budu mluvit za hodne chlapu big_smile to je proste uchylka... ten tvuj to myslel mozna jen tak zertem, ale to oni si to radi vyzkousi...to fakt ne vadumbom

Upravil(a) Petrik (5. 6. 2007 14:52)

Není tady

 

#62 5. 6. 2007 19:18

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Je to vážne, alebo som to zle pochopila?

Je to zajímavé, když ženská nosí kalhoty, je to normální. Když chlap sukni, je to úchyl hmm


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#63 5. 6. 2007 20:27

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Je to vážne, alebo som to zle pochopila?

Kalik trefil hřebíček na hlavičku... je to tak...


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#64 6. 6. 2007 6:20

vodapohoda
♥------
Registrovaný: 6. 6. 2007
Příspěvky: 2

Re: Je to vážne, alebo som to zle pochopila?

ahojky vsem. silonky  silonky silonky..priblizne 80 procent muzu ma predstavy o takzvanem foot fetich silonky jsou jak bych to rekla artiklem pri kterem se predstava muze  a jeho sexuality znasobuje a to s duvodu jakesi prinalezitosti  silonkam zene . neco co stvrnuje jeji nohy neco co pri pomyyssleny ze se zena v silonkach hraje s s prorozenim sveho partnera chodidlama a tak...pozoruju ze zeny a devcata v cesku a na slovensku maji urcitou nemoc onemocneni ..nemyslim timnic jineho nez to slovo samo o sobe rika nemaji moc jsou slabe a kazdou erotickou predstavivost muze zhasi pocitem xci  myslenkou uchylnosti..asi proto maji nasi lide jeste spoustu spoustu komplexu.....zamyslete se nad tim..ja nechci tvrdit ze revoluce u nasve svedsku neceho dosahla ..ale minimalne ze se lidi nepozastavujou nad tim proc ma muz erekci......pro je je stoporen.....

Není tady

 

#65 6. 6. 2007 7:42

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Je to vážne, alebo som to zle pochopila?

úchyláctví a normalita jsou rozdílné jen v tom, že normalita je většinová záležitost. Je to tedy jen způsobu nazírání na věc. Dneska nikoho nepřekvapí, že žena nosí kalhoty. Před sto lety by to bylo úchylné.

Předsudky jsou metla lidstva.


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#66 6. 6. 2007 12:33

Cihla
♥♥♥----
Místo: Plzeň
Registrovaný: 2. 6. 2007
Příspěvky: 192

Re: Je to vážne, alebo som to zle pochopila?

Petrik: Asi mas pravdu,ze to byla nejaka uchylka, fakt nejsem chlap tak nevim jestli je to normalni nebo ne hmm ale myslim, ze kdyz je neskodna a nema vliv na sexualni zivot partnera ani jeho orientaci, je to uplne jedno.. A vy chlapi opravdu v koutku duse nechcete vedet, jaky to je, nosit takove veci? Aniz by vas to nejak vzrusovalo, ciste jen to vyzkouset? Ja rada zkousim nove veci, bez jakehokoliv sexualniho motivu, treba me moc bavilo zkusit si uniformu americkeho vojaka se vsim vsudy (pritel je military,tak mam tu moznost), jsem proto snad uchylna? wink

Není tady

 

#67 6. 6. 2007 15:18

Me
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1041

Re: Je to vážne, alebo som to zle pochopila?

Muž v americké vojenské uniformě,to je jeden z mých-zatím nesplněných -nej erotických snů hjarta cool

Není tady

 

#68 6. 6. 2007 18:15

Anetaslad
♥♥-----
Místo: Brno a okolí
Registrovaný: 18. 11. 2006
Příspěvky: 54

Re: Je to vážne, alebo som to zle pochopila?

No tak já nevím,ale určitě bych svému klukovi nebránila aby nosil silonky pod kalhoty nebo i ke kratším kalhotám pokud by o to stál.
Nejsem s těch kdo by mohl posuzovat co je úchylné a co ne,ale proč by nemohl dělat každý co se mu líbí když tím neobtěžuje nikoho druhého.

Není tady

 

#69 6. 6. 2007 23:07

Cihla
♥♥♥----
Místo: Plzeň
Registrovaný: 2. 6. 2007
Příspěvky: 192

Re: Je to vážne, alebo som to zle pochopila?

Me:Jojo, sluší jim to, klukům jedněm v uniforměwink
jinak souhlasím s Anetaslad, podle mě každému podle jeho gusta, když to nikomu neublíží... vše je jen o zvyku.

Není tady

 

#70 13. 6. 2007 14:36

monika101
♥------
Registrovaný: 21. 5. 2007
Příspěvky: 22

Re: Je to vážne, alebo som to zle pochopila?

Včera som spravila  ďalšiu zákernos. Boli sme v predajni pančúch aby som si kúpila nejaké ponožky a silonky. Keď som si vyberala priatež stál pri mňe. Keď sa predavačka opýtala či je to všetko pozrela som na milého a opýtala sa ho či aj on nechce nejaké silonky alebo silonkové ponožky. Zatvaril sa akoby mal odpadnú. Predavačka duchaplne ponúkla obyčajné silonky, že to chlapci v zime kupujú alebo im silonky kupujú  ich priatežky či ženy.
Tak sme kúpili obyčajné silonky za 35 korún a potom mu ponúkla aj ponožky silonkove. Taký bol zdeptaný že si kúpil aj tie ponožky.
Myslím, že predavačka, hoc mala pokojný výraz tváre, sa na tom tiež dobre zabávala.

Tak poprvý krát nakúpil silonky, aby vedel čo ho v zime čaká, keď chce nosi pod nohavice silonky.

Není tady

 

#71 20. 6. 2007 15:25

LeeLoo
♥♥♥♥---
Registrovaný: 11. 2. 2006
Příspěvky: 250

Re: Je to vážne, alebo som to zle pochopila?

Genialne, terapia sokem! Za mesic silonky nebude chtit ani videt big_smile


http://tac.families.com/ezb/1056929.png http://i179.photobucket.com/albums/w286/maso_photos/teliatkomale.jpg

Není tady

 

#72 20. 6. 2007 16:16

Ariesek67
♥♥♥♥---
Místo: okolí Brna
Registrovaný: 14. 1. 2006
Příspěvky: 286

Re: Je to vážne, alebo som to zle pochopila?

O tom by se dalo polemizovat nejsem o tom tak přesvědčen.


Moudro dne:
    Pesimista vidí v tunelu tmu, Optimista vidí světlo na konci tunelu
    Realista vidí světla vlaku, Strojvůdce vidí tři debily na kolejích……

Není tady

 

#73 13. 1. 2008 16:45

petr69
♥------
Registrovaný: 13. 1. 2008
Příspěvky: 2

Re: Je to vážne, alebo som to zle pochopila?

Podle moderátora bohužel prý nelze "dělat reklamu" posláním linků na výrobce pánských punčocháčů, takže jsem musel svoji zprávu smazat.

Upravil(a) petr69 (13. 1. 2008 17:07)

Není tady

 

#74 13. 1. 2008 17:32

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Je to vážne, alebo som to zle pochopila?

Já myslím, že úplně ze všeho nejlepší by bylo, kdyby sis o to nemyslela nic. Jestli je vᚠvztah i sex v pořádku,  tak není nic k řešení.

A vůbec - jsi pěkně lakomá - ani ty silónky mu nechceš půjčit big_smile


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů