Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#126 28. 8. 2007 17:38

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 1935
Web

Re: Milovníci psů tohle nečtěte! Jistě se vás to netýká :-)

Nemám nic proti pejskům, když se o ně někdo stará, vychovává je. Jen se mi zdá trochu kruté pořídit si psa na sídlišti, ráno ho vyvenčit, pak ho zavřít v bytě a jít do práce, pak s ním jít na malou procházku a pak znovu večer.
Mít baráček tak si nějakého pejska určitě pořídíme.


Ti co to mysli vazne , urcite psum ten pracovni den vynahradi , o vikendu jim zajisti program apod.
Ja mam v byte pejsky dva a myslim, ze jsou v pohode, moc ztyrane nevypadaji . taky se musi rozlisovat mezi plemeny , nektera jsou v byte spokojena, jina maji treba vetsi naroky a neni to az tak to prave .

Není tady

 

#127 13. 9. 2007 12:45

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Milovníci psů tohle nečtěte! Jistě se vás to netýká :-)

Tak mě milovníci psů na našem sídlišti donutili abych do nich nainvestoval 1290Kč za takovou prima hračku s názvem  "Elektrický paralyzer POWER Max"
Už se velmi těším až se ke mě přiblíží čtyřnozí miláčkové majitelů kteří mi nedávno opět řekli že přece ONI mít psa přivázanýho nemusí když já nemám přivázaný dítě. Samozřejmě vám sem dám vědět jak se tvářili.......

Power Max doporučuje pět z pěti pražských antičoklařů!
wink

http://www.kentaurzbrane.cz/shop/images/sklady/powermax_1_4.gif



P.S. ještě poznámka k vedlejšímu fóru "čím krmíte pejska?"  Já je ode dneška krmím 500 000V.

Upravil(a) Jeňýk (13. 9. 2007 12:47)


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#128 13. 9. 2007 13:07

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Milovníci psů tohle nečtěte! Jistě se vás to netýká :-)

Jéžiš, Jeňýku smile To zas rozpoutᚠdiskuzi... (i když - možná už ti na to holky neskočej´). Btw to ti fakt psíkaři řekli, to o tom přivázaným děcku? va njn, lidé jsou různé...blbé a pitomé... Jo a ještě ti musím říct, že ta jedna moje hodná čuba, co by NIKDY nikoho nekousla, se ohnala po kámošce, která u mě byla na návštěvě a ala ji zubem do lýtka. Holka se šla mrknout, kde máme pokoj, udělala dva tři kroky a psisko si to nějak blbě vyložilo a bylo. No, byl z toho jen škrábanec, ale už si na ni dám majzla (na čubu, ne  na kámošku, to je jasný). Takže tak. Prostě do ženský, do melounu a já přidávám - do psa - člověk fakt nevidí. Měj se hezky a přeju ti, a tu tvoji hračku nepoužiješ. (Mmch nebylo by to něco jako poškozování cizí věci, kdybys to fakt použil? By i na psa, který na tebe třeba skáče....legislativa je někdy zvláštní, řekla bych eufemisticky.)

Není tady

 

#129 13. 9. 2007 13:21

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Milovníci psů tohle nečtěte! Jistě se vás to netýká :-)

Víš, co? Já ani rozpoutat diskusi nehodlám a taky doufám že tu hračku nepoužiju.
Jen holt na ty větší idioty nestačí že napřáhnu nohu abych toho jejich čoklíka nakopnul (nikomu to neříkej ale já bych to stejně nikdy neudělal) Většině těch pitomců to ale stačí a urychleně si svýho čoklíka stahujou k sobě od toho úchyla co je nemá rád.....
Bohužel pár jich to stejně nechá v klidu a právě na ty sem si pořídil tuhle legrandu. Třeba jim dojde že to myslim vážně a kdyby náhodou ne tak stisknout čudlik je jednodušší než nakopnout nějakýho pitbula.
A neboj, vím o docela šikovným právníkovi pro kterýho by tohle byla lahůdka. Taky nemá rád bezmozky s pobíhajícíma čoklama.
Měj se fajn a dík že mezi psíkařema je aspoň někdo rozumnej. wink


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#130 13. 9. 2007 13:50

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 3425
Web

Re: Milovníci psů tohle nečtěte! Jistě se vás to netýká :-)

Žiš, Jéňo, neměl bys to spíš použít na nějaké ty rádobychovatele? Chudák pes nemůže za to, že si ho páník pořídil jednak jako módní doplněk a druhak jako zbrojní pas, který bohužel neumí ovládat.
Teda ale tohle kdybys použil na mý štěně, které by si tě chtělo jen důvěřivě očuchat, tak tě rozsápu rovnou.


Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

 

#131 13. 9. 2007 14:58

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Milovníci psů tohle nečtěte! Jistě se vás to netýká :-)

Hani napsal(a):

Teda ale tohle kdybys použil na mý štěně, které by si tě chtělo jen důvěřivě očuchat, tak tě rozsápu rovnou.

Neboj, do Olomouce to mám trochu z ruky a štěňata mi nevadí. wink
Jo a já žádnýho čoklíka napadat sám nebudu. V ruce ale snad ještě můžu mít co chci......... a když holt si čoklík naběhne tak si rychle lehne. Běhat volně bez řemenu a otravovat lidi občas bývá nebezpečný, holt smůla.

Upravil(a) Jeňýk (13. 9. 2007 14:58)


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#132 13. 9. 2007 15:28

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Milovníci psů tohle nečtěte! Jistě se vás to netýká :-)

big_smile ... bezmozky ... big_smile ... fakt dobrý slovo! smile
(To o tom, že bys psa doopravdy nekopl, to si myslím už dávno. Já tě podezírám, že je mᚠdokonce rád wink

Není tady

 

#133 13. 9. 2007 15:55

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Milovníci psů tohle nečtěte! Jistě se vás to netýká :-)

Eva36 napsal(a):

big_smile ... bezmozky ... big_smile ... fakt dobrý slovo! smile
(To o tom, že bys psa doopravdy nekopl, to si myslím už dávno. Já tě podezírám, že je mᚠdokonce rád wink

Jooojoo jenže bohužel dnešní doba bohužel staví psa na úroveň debilní věci kterou každej blbec musí mít nebo je to moderní. Normální člověk pak už nevidí jiný východisko než se tomu bránit.
Navíc se mi blbě vysvětluje synkovi že kdesi na venkově si s nějakým psíkem hrajeme a drbeme ho na břiše. Po příjezdu do Prahy ale musí tatík nosit v kapse elektroparalyzér..... žijeme bohužel v magorárně. cool


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#134 14. 9. 2007 8:21

Maya.82
Host

Re: Milovníci psů tohle nečtěte! Jistě se vás to netýká :-)

No hele a co místo nakopávání psů kteří za nic nemůžou nakopnout jejich majitele?? Nebylo by to lepší.

 

#135 14. 9. 2007 8:22

Maya.82
Host

Re: Milovníci psů tohle nečtěte! Jistě se vás to netýká :-)

Jeňýk napsal(a):

Eva36 napsal(a):

big_smile ... bezmozky ... big_smile ... fakt dobrý slovo! smile
(To o tom, že bys psa doopravdy nekopl, to si myslím už dávno. Já tě podezírám, že je mᚠdokonce rád wink

Jooojoo jenže bohužel dnešní doba bohužel staví psa na úroveň debilní věci kterou každej blbec musí mít nebo je to moderní. Normální člověk pak už nevidí jiný východisko než se tomu bránit.
Navíc se mi blbě vysvětluje synkovi že kdesi na venkově si s nějakým psíkem hrajeme a drbeme ho na břiše. Po příjezdu do Prahy ale musí tatík nosit v kapse elektroparalyzér..... žijeme bohužel v magorárně. cool

Nečetla jsem celou diskuzi, ale co takhle navštívit psychiatra??

 

#136 14. 9. 2007 10:06

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Milovníci psů tohle nečtěte! Jistě se vás to netýká :-)

Maya82: Taky mě už napadlo nakopat majitele. To když jsem odtrhával z rvoucího chumlu od našeho leonbergra (velký tele, cca 55 kg) sousedovic německýho ovčáka (cca 40 kg), kterýho soused pustil k našemu baráku - za roh, kam neviděl. Přitom ví, že jeho pes napadá (no a my v tu chvíli zrovna vyšli z branky na procházku...)...soused se navíc účastnil vyřešení incidentu pouze tím, že mi nadal do hajlzů, který si neuměj ani pr.del vytřít...ehm ehm....to jeho zvíře jsem držela já a svýmu psovi dávala povel Fuj a Lehni (což taky udělal, jakmile jsem toho druhýho odtrhla)....nejsem žádná vazba, takže jsem měla dost, ale nakopat souseda - k tomu by mi síly ještě stačily...naštěstí jsem to neuskutečnila.
Btw - Jeňýk je normální, jen ho asi pruděj lidi, co nezvládaj svoje psy a maj pocit, že každej bude řičet blahem, když k nim přiběhne jejich Míšánek a olíže jim dítě nebo na ně skočí....to taky nesnáším a takový lidi mě taky pruděj. Třeba tomu našemu sousedovi jsem ještě nezvládla žádnou formou vysvětlit, a psa nepouští, kam nevidí, zvl᚝ když se rve.

Není tady

 

#137 14. 9. 2007 11:00

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Milovníci psů tohle nečtěte! Jistě se vás to netýká :-)

Maya.82 napsal(a):

No hele a co místo nakopávání psů kteří za nic nemůžou nakopnout jejich majitele?? Nebylo by to lepší.

Majitelé půjdou v druhým kole jen co začnou bránit svýho čoklíka. wink


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#138 14. 9. 2007 17:43

Maya.82
Host

Re: Milovníci psů tohle nečtěte! Jistě se vás to netýká :-)

Eva36 napsal(a):

Maya82: Taky mě už napadlo nakopat majitele. To když jsem odtrhával z rvoucího chumlu od našeho leonbergra (velký tele, cca 55 kg) sousedovic německýho ovčáka (cca 40 kg), kterýho soused pustil k našemu baráku - za roh, kam neviděl. Přitom ví, že jeho pes napadá (no a my v tu chvíli zrovna vyšli z branky na procházku...)...soused se navíc účastnil vyřešení incidentu pouze tím, že mi nadal do hajlzů, který si neuměj ani pr.del vytřít...ehm ehm....to jeho zvíře jsem držela já a svýmu psovi dávala povel Fuj a Lehni (což taky udělal, jakmile jsem toho druhýho odtrhla)....nejsem žádná vazba, takže jsem měla dost, ale nakopat souseda - k tomu by mi síly ještě stačily...naštěstí jsem to neuskutečnila.
Btw - Jeňýk je normální, jen ho asi pruděj lidi, co nezvládaj svoje psy a maj pocit, že každej bude řičet blahem, když k nim přiběhne jejich Míšánek a olíže jim dítě nebo na ně skočí....to taky nesnáším a takový lidi mě taky pruděj. Třeba tomu našemu sousedovi jsem ještě nezvládla žádnou formou vysvětlit, a psa nepouští, kam nevidí, zvl᚝ když se rve.

Já to chápu, že se mu to nelíbí, ale tím, že tam bude mlátit psa nebo bůh ví co tak ho nezmění. Když nakope majitele tak si ho snad už příště bude mít na vodítku.

 

#139 18. 9. 2007 7:27

Bartozska
♥♥♥----
Místo: Praha
Registrovaný: 2. 3. 2007
Příspěvky: 105

Re: Milovníci psů tohle nečtěte! Jistě se vás to netýká :-)

bóóóže Jeňýku... Doufám, že tě nepotkám. Můj pejsek čas od času na někoho skočí, když mu je ta osoba sympatická a chce se vítat. Doufám, že nejsi z Prahy, nerada bych tě potkala va

Není tady

 

#140 18. 9. 2007 7:28

Bartozska
♥♥♥----
Místo: Praha
Registrovaný: 2. 3. 2007
Příspěvky: 105

Re: Milovníci psů tohle nečtěte! Jistě se vás to netýká :-)

aha, tak jsi z Prahy... va

Není tady

 

#141 18. 9. 2007 10:51

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Milovníci psů tohle nečtěte! Jistě se vás to netýká :-)

Maya.82: No ale to bych v mým případě musela kopat důchodce a stejně by příště toho psa pustil znova. (Sice na kopání důchodce ještě nedošlo, ale snažily jsme se mu asi čtyřikrát slušně s máti vysvětlit, aby psa nepouštěl a nic se nestalo. Pak jsem na něj dvakrát ještě zavolala policajty - porušuje vyhlášku města, když nechává psa běhat na volno - a nic....dva dny vodil na vodítku, pak zas bez...ach jo...)...

Bartozska: Možná by sis mohla toho psa vycvičit tak, aby si cizích lidí nevšímal. Já nesnáším, aby se na mě bez předchozí domluvy vrhal cizí pes. Něco jinýho je, pokud venčím v "psích" hadrech a potkáme psí kámoše, s kterýma se běžně válíme např. po louce. Moji psi si lidí nevšímají, je možné je to naučit (krom těch, kteří jim jsou známí ale ani tam se na ně nevrhají a neskáčou po nich, nᚠnejaktivnější pes - malá mladá kníračka - ta nemůže vydržet a tak skáče. Ale omezí se pouze na skákání před člověkem, na něj ne.) Takže radím - vycvičit a Jeňýka ani náhodou nenapadne, aby přiběhl ke psu on a jednu mu střelil tím jeho paralyzérem (vsadím se).

Není tady

 

#142 18. 9. 2007 11:00

mag
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 2. 12. 2006
Příspěvky: 7438

Re: Milovníci psů tohle nečtěte! Jistě se vás to netýká :-)

Bartozska napsal(a):

bóóóže Jeňýku... Doufám, že tě nepotkám. Můj pejsek čas od času na někoho skočí, když mu je ta osoba sympatická a chce se vítat. Doufám, že nejsi z Prahy, nerada bych tě potkala va

Můj pes tohle taky rád, a tak chodí po sídlišti na vodítku a puštěna je při venčení na louce (což je každý den, podotýkám), právě proto že dokážu pochopit , že ne každý je na mýho psa zvědavý, já na cizí taky nejsem wink

Není tady

 

#143 18. 9. 2007 11:46

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Milovníci psů tohle nečtěte! Jistě se vás to netýká :-)

mag wink stolt

Není tady

 

#144 18. 9. 2007 23:35

ita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 31. 8. 2006
Příspěvky: 2003

Re: Milovníci psů tohle nečtěte! Jistě se vás to netýká :-)

Bartozsko, cítím s Tebou, mám stejný problém. Zkouším to po dobrém i po zlém, stejně má takovou radost, že skočí (má 9 měsíců). Cvičitelka mi poradila, abych mu nastavila koleno, že ho to zabolí a odnaučí se to. Na mě už neskáče, na ostatní spřátelené lidi ano.

Není tady

 

#145 29. 9. 2007 13:27

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Milovníci psů tohle nečtěte! Jistě se vás to netýká :-)

Ita: Poraď spřáteleným lidem, co mají dělat (to koleno funguje nebo ještě jde zmačknout tlapky, když pes vyskočí. To ale musí člověk mít postřeh a zmačknout tak, aby to sice bolelo, ale ne aby pes měl zlomený prsty.)...a jinak - naše kníračka (už skoro 3 letá) má taky chu skákat jak magor .... hlavně když vítá třeba po příchodu z práce. Dokud ji dávám povely Neskákej, tak dobrý, skáče přede mnou, ale jak brzo přestanu, můžu si bejt jistá, že ji mám na sobě. ten temperament je těžko zkrotitelnej a má ho tak velkej, že mi dá dost práce mít výdrž na to Neskákej větší, aspoň do doby, kdy je po vítacím ceremoniálu (tedy z jejího pohledu). O to to je u nás veselejší, že to naučila i starou jorkšírku a leonbergra...než jsme měli jí, tak ti dva moulové neskákali... wink

Není tady

 

#146 29. 9. 2007 14:43

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Milovníci psů tohle nečtěte! Jistě se vás to netýká :-)

Bartozska napsal(a):

bóóóže Jeňýku... Doufám, že tě nepotkám. Můj pejsek čas od času na někoho skočí, když mu je ta osoba sympatická a chce se vítat. Doufám, že nejsi z Prahy, nerada bych tě potkala va

Hm tak pokud venku skáče i na zcela cizí jemu "sympatický" lidi...... měl jsem tě vcelku za rozumnou, tak pevně doufám že to tak není.
Bohužel by jinak byl tvůj pejsek adeptem na dávku "nové" energie. wink


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#147 29. 9. 2007 18:13

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 3425
Web

Re: Milovníci psů tohle nečtěte! Jistě se vás to netýká :-)

Jéňo, když půjdeš s dostatečně kamenným ksichtem, tak na tebe Bartoščin kavalírek určitě neskočí. Ti moji hupsnou jen na někoho, kdo se k nim ohne a "uá".


Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

 

#148 29. 9. 2007 23:31

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 1935
Web

Re: Milovníci psů tohle nečtěte! Jistě se vás to netýká :-)

Jeňýk napsal(a):

Tak mě milovníci psů na našem sídlišti donutili abych do nich nainvestoval 1290Kč za takovou prima hračku s názvem  "Elektrický paralyzer POWER Max"
Už se velmi těším až se ke mě přiblíží čtyřnozí miláčkové majitelů kteří mi nedávno opět řekli že přece ONI mít psa přivázanýho nemusí když já nemám přivázaný dítě. Samozřejmě vám sem dám vědět jak se tvářili.......

Power Max doporučuje pět z pěti pražských antičoklařů!
wink

http://www.kentaurzbrane.cz/shop/images … ax_1_4.gif



P.S. ještě poznámka k vedlejšímu fóru "čím krmíte pejska?"  Já je ode dneška krmím 500 000V.

tak to určitě napiš , jsem moc zvědavá

Není tady

 

#149 30. 9. 2007 22:40

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Milovníci psů tohle nečtěte! Jistě se vás to netýká :-)

Hani napsal(a):

Jéňo, když půjdeš s dostatečně kamenným ksichtem, tak na tebe Bartoščin kavalírek určitě neskočí. Ti moji hupsnou jen na někoho, kdo se k nim ohne a "uá".

Nojo tak já taky nikdy netvrdim že s tim budu "lechtat" kavalírky, jezevčíky nebo nějaký ty  jiný zvětšený myši. Na ty stačí dobře mířená trefa botou, pokud jsou teda obzvl᚝ otravní. wink
Tahle moje hračka je určená pro větší rasy, který se u nás na sídlisku začínají povážlivě množit......


Ivano já pevně doufám, že nebudu mít nic co bych sem psal.


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#150 30. 9. 2007 22:47

ita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 31. 8. 2006
Příspěvky: 2003

Re: Milovníci psů tohle nečtěte! Jistě se vás to netýká :-)

Evi, už mám domluvenou trenérku ze psí školy, to moje tele na zadních je velké jak já. Už jsem se dozvěděla včelicos, prý nemá správně nastavernou hierarchii ve smečce (pokud má vůbec smečku), kříženec boxera a fily skákal skoro do dvou let (ovšem jen na svou paní). Taky naučit jiný uvítací ceremoniel - podávat pac. Zatím se nevede, je šastný a skáče radostí.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů