Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#251 15. 6. 2008 22:13

ita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 31. 8. 2006
Příspěvky: 2003

Re: Milovníci psů tohle nečtěte! Jistě se vás to netýká :-)

Dětem se snad dá vysvětlit, že nemají sahat na cizího psa, ale jak to vysvětlit dospělým? Šla jsem se psem z parku, proti nám paní středního věku a když nás míjela, pohladila psa po hlavě "to je hezký pejsek" (černý NO 40 kg). Samozřejmě zavrčel, nemá rád hlazení od cizích lidí, kromě toho hlazení po hlavě znamená, že si ho onen cizí člověk podřizuje. Dominantní pes si to líbit nenechá.
Jinak samozřejmě souhlasím s trestáním nezodpovědných majitelů psů, kteří ohrožují své okolí. Nedávno mě i psa pokousal volně pobíhající pitbul bez náhubku.

Upravil(a) ita (15. 6. 2008 22:16)

Není tady

 

#252 16. 6. 2008 0:45

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Milovníci psů tohle nečtěte! Jistě se vás to netýká :-)

Jeňýk napsal(a):

Přirovnal bych to ještě k tomu když někteří jedinci mají potřebu strčit hlavu do každýho kočárku kterej potkají a začít se rozplývat nad "klááásným mimineškéém"....... to už mám naštěstí za sebou. Vždycky jsem těmhle týpkům říkal "co je na něm krásnýho, pani(e)? Dyk akorát řve a kadí........" Jooo to bejvali pohledy ale byl od nich během vteřiny pokoj. big_smile cool

Ty seš trdlo, co.....no je pravda, že jsem jako prvomatka taky zastávala podobné stanovisko - ale asi tak tři měsíce tongue Pak mi naštěstí došlo, že je to: a) většinou míněno docela upřímně, b) velice příjemné a zahřeje to....to samý se psem - když slyším na prochajdě, jak "kráásnýho mám pejsa" tak se dneska potěším. Proč odmítat milou a docela upřímně míněnou chválu? Do výchovy dětí každý člověk vloží to nejlepší, co v něm je - a už to zvenčí vypadá jakkoli. A do výchovy psů dtto - tak proč nepotěšit? Dneska se docela svobodně rozplývám taky a jejich potěšení potěší následně i mě smile
Mmch - ty tak suverénně vystavuješ posměchu všechny ty, co se bojí chemtrailů a jiných světových spiknutí - a věříš, že tvoje hrůza z čoklů mně přijde docela totéž? Nevykládej mi, že tvůj strach je "reálnější, protože támhle pes sežral a tůhle napad..." Zastánci světových spiknutí mají zajisté podobných argumentů taky přehršel. A mně například přijde strach ze psů jako veelmi...no řekněme, že podivná záležitost. Mám se snad taky začít posmívat - bo co?
Možná přijedem s Malinou na to vaše sídliště a olíznem tě reta


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#253 16. 6. 2008 10:53

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Milovníci psů tohle nečtěte! Jistě se vás to netýká :-)

Lupi fakt myslíš že tyhle kecy jsou myšlený upřímně? Já spíš myslim že by to tyhle lidi řekli i na miminko podobný Paroubkovi kříženýmu s Brontosaurem. wink Já mám zkušenost že tyhle žvatlalové si spíš neustále na něco chtějí hrát než aby se chovali přirozeně. Miminka jsou samozřejmě hezký a většina psů taky ale proč bych si hned kvůli tomu měl poslintat bradu a ke každýmu se vrhat, to fakt nevim. Navíc mi to připadá jako vrchol drzosti........

To srovnání chemtrailů s volně pobíhajícíma čoklíkama mi taky nějak pokulhává. Nevim o žádný důvěryhodný studii dokazující chemtrails ale historek o pokousanejch dětech od psů je celkem dost.

Furt nechceš pochopit jednu věc...... že já nemám strach ze psů ale z jejich primitivních MAJITELŮ. Kdyby všichni byli jako třeba tady Klubíčko nebo i ty wink tak s nima nemám jedinej problém a tyhle debaty neexistujou.

S Malinou klidně přijeďte..... olizovat se sice nenechám ale klidně jí podrbu za uchem. tongue big_smile


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#254 16. 6. 2008 11:13

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Milovníci psů tohle nečtěte! Jistě se vás to netýká :-)

Mám ráda psy. Moc.
Ale pokud psa neznám, nevrhám se k němu a neobjímám ho. Ani si spontánně nehladím cozí psy. Jen pokud fakt vidím, že ke mně letí a chtějí se pomuchlat, obvykle štěňata.
Dětem jsem mohla stokrát vysvětlit, že manželův pes nemá rád, když ho někdo hladí, ale přesto byly pokousány. Ne že by byly bez prstu, ale nějaké oděrky byly.
Pes byl vychován normálně (něm. špic, střední, kolem 10 kg), přesto zůstal zvláštní po celý život. Neměl nikdy děti rád. kdyby jen to, ale on na ně i útočil, když se cítil ohrožen. Stačilo, když kolem něho dítě prošlo, a už startoval...

JeŇýku, není to jen v majitelech, někteří psi jsou prostě agresivní z povahy.
Měla jsem dva normální psy a jednoho jsem vyvdala  kousavýho. Nic nenadělᚠani výchovou. To mᚠjak u dětí. Základní nastavení nezměníš.

Není tady

 

#255 16. 6. 2008 11:45

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Milovníci psů tohle nečtěte! Jistě se vás to netýká :-)

Jeňýk napsal(a):

Lupi fakt myslíš že tyhle kecy jsou myšlený upřímně? Já spíš myslim že by to tyhle lidi řekli i na miminko podobný Paroubkovi kříženýmu s Brontosaurem. wink Já mám zkušenost že tyhle žvatlalové si spíš neustále na něco chtějí hrát než aby se chovali přirozeně. Miminka jsou samozřejmě hezký a většina psů taky ale proč bych si hned kvůli tomu měl poslintat bradu a ke každýmu se vrhat, to fakt nevim. Navíc mi to připadá jako vrchol drzosti........

To srovnání chemtrailů s volně pobíhajícíma čoklíkama mi taky nějak pokulhává. Nevim o žádný důvěryhodný studii dokazující chemtrails ale historek o pokousanejch dětech od psů je celkem dost.

Furt nechceš pochopit jednu věc...... že já nemám strach ze psů ale z jejich primitivních MAJITELŮ. Kdyby všichni byli jako třeba tady Klubíčko nebo i ty wink tak s nima nemám jedinej problém a tyhle debaty neexistujou.

S Malinou klidně přijeďte..... olizovat se sice nenechám ale klidně jí podrbu za uchem. tongue big_smile

Ona se tě ptát nebude smile
No vidíš - tady mᚠjasně demonstrováno to, o čem se s tebou pořád snažím bavit (ale já zapomínám, jsouc na babi, že na chlapa musím lineárně tongue )
1) Já PŘEDPOKLÁDÁM, že lidi, co mi slintaj do kočárku, slintaj z prosté a upřímné lidské radosti nad mládětem.
    Ty PŘEDPOKLÁDÁŠ,  že to jsou neupřímní, zákeřní a falešní troubové, kterým nejde o nic jiného, než ti poslintat dítě...
Možná proto, že když slintám já, je to skutečně z upřímné snahy, udělat někomu radost......
Proč ty předpokládáš, jak předpokládᚠ- to si přeber sám.
A to samý se psy a jejich majiteli.
Nezodpovědných majitelů psů je mnohem méně, než například nezodpovědných řidičů a taky mají na svědomí mnohem méně životů. Jestliže vkládᚠtolik energie do tak podružného problému, svědčí to jednoznačně pouze o tom, že je ten problém z nějakého důvodu pro tebe veledůležitý - a očividně neodpovídá SKUTEČNÉ nebezpečnosti. Ty se zkrátka děsně bojíš toho, co se může vymnknout " zpod kontroly..." roll A poněkud chápu, že když se "vymkne zpod kontroly" ratlík, mᚠpocit, že bys ho zvlád spíš, než vlkodava....jenže to zdaleka nemusí být pravda vissla
Zkus raft....radím ti dobře smile Nebo spíše singl tongue
A malinou pochopitelně nepřijedu...nejsem blázen a nějaké ty základy psychologie zvládám dumbom
Protože - napiš si do vyhledávače ANUBIS a vynoří se ti moje Amélie.....soustřeď se na to, co ten obrázek s tebou udělá a pak si představ, že to běhá a štěká....a olizuje reta


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#256 17. 6. 2008 9:48

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Milovníci psů tohle nečtěte! Jistě se vás to netýká :-)

Jojo na mě musíš pomalu, klidným hlasem a občas pohladit po vláskách. cool

K tomu slintání do kočárku...... já mluvim o zcela cizích lidech, ne o nějakých příbuzných kteří mi tímto způsobem hodlají udělat radost. Sice je mi to taky nepříjemný ale snažim se to pochopit že holt mě chtějí potěšit jak jsem šikovnej a mám klásný miminkóó. Každej jsme holt jinej.
To co jsem napsal se týkalo takovejch těch různejch osob který někomu do toho kočárku vlezou jen proto že spolu stojí na zastávce autobusu nebo ve frontě v samoobsluze. Na takový lidi jsem opravdu ošklivej.

Ano zhovadilejch řidičů je víc než zhovadilejch majitelů psů, taky až tady bude téma o řidičích tak tam šoupnu pěéěéěékně vostrej příspěvek na tohle téma. Tady je ale téma o psech tak debatujem o psech, logický, ne? wink
Neboj já do čoklíkářů zas tolik energie nevkládám, pokud oni neobtěžujou mě, tak já si jich ani nevšimnu. Tak by to mělo bejt nebo ne? cool


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#257 17. 6. 2008 11:32

mirka..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1132

Re: Milovníci psů tohle nečtěte! Jistě se vás to netýká :-)

já myslim, že žádný pes nebude agresivní odmala z povahy, ale ze zkušeností..nebo prostě si udržuje hierarchii...u babička byla fenka, když sem byla malá, ignorovala mě a občas po mně vyjela, když sme ji chtěla pohladit když ležela na své lavičce, až jsme se bála kolem ní chodit, protože startovala už jen proto že tušila že ji budu chtít pohladit, nekousla moc, ale dala najevo, že ji mám dát pokoj....občas přišla a nechala se pohladit když ona chtěla. Pak jsem povyrostla a od takových dvanácti let si už nedovolila po mě vyjet ani an té lavičce a šla se mnou sama ven, dřív chodila jen s dospělýma, poslouchala mě a byla horzně fajn, milá, přátelská...možná taky měla blbý zkušenosti s dětma, byl to nalezenec. Podle mě pokud pes vyloženě nemá rád děti a nenechá na sobě dříví štípat, když se po ně budou děti plazit nebo ho dráždit, vypěstuje si na ně averzi, navíc jsou malý, někteří dominantnější psi nechápou proč si mají nechat něco líbit od tak malých tvorů.
Některý kousnutí můžou pocházet i z toho, že si člověk chce pohaldit psa,ale začne tim, že jde rukou zvrchu, na hlavu a kouká se mu třeba do očí, to je vyložená provokace pro psa, který není na cizí zvyklý nebo je nemá moc v lásce.

Není tady

 

#258 9. 2. 2009 14:51

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Milovníci psů tohle nečtěte! Jistě se vás to netýká :-)

Lupi kdepak jseš?
Už je to tady.........va malej přiběhnul ze školky a povídá že "Lucinka měla ve školce myšky a já bych chtěl taky nějaký zvířátko". va
Tak už surfuju po chovatelskejch stránkách a vybírám a vybírám.......... to sem dopad roll ........ zatim sem ustoupil k pískomilům........ psa fakt nééééé....... no....... leda malýho....... nééé fakt nééé.
Tý brďo, skoro se bojim co sem napíšu za pár let. roll lol

Upravil(a) Jeňýk (9. 2. 2009 14:52)


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#259 9. 2. 2009 15:07

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Milovníci psů tohle nečtěte! Jistě se vás to netýká :-)

TAdy smile
Pískomily taky ne, Jéňo!
Jsou to hajzlíci kousaví - nejenže se to serve mezi sebou, ale byla to jediná zviřata ze všech, co jsme jich kdy měli, co kousla občas i mě (teda jako tu ruku, co je krmila).
Ani křečci, ani potkan, ani papoušci - ba ani nemocné káně mě nikdy nehryzli....
Skončili nicméně ve vysokým věku čtyř let hrdinnou smrtí: pes a kocour se domluvili a sbaštili je cool TAkže zahynuli takříkajíc v botách....
Morče je nejlepší na začátek. Je to hodnej trouba, kterej i když ti omylem vezme prst i s dobrotou, tak okamžitě pustí, když mají hlad, tak piští tak, že žádné dítě nemůže tvrdit, že "nevědělo, že ho má nakrmit" vissla a při troše snahy se dá i ochočit smile
A mícu nechcete? Taky docela fajn zvíře.....


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#260 9. 2. 2009 16:42

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Milovníci psů tohle nečtěte! Jistě se vás to netýká :-)

Neter - 5 rokov- dostala na Vianoce potkana a je dokonale šastná. A môj brat so švagirnou apsoň spokojní, že majú zviera, ktoré momentálne zvládajú(teda, medzičasom už kúpili druhého, aby singlovi nebolo smutno...). Sú dos prítulní a milí. Nehnusia sa mi, oproti očakávaniam.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#261 9. 2. 2009 22:52

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Milovníci psů tohle nečtěte! Jistě se vás to netýká :-)

Lupi ono je to kus od kusu. Já mám zase v příbuzenstvu několik pískomilů........teda jako že příbuzní mají wink....... a jsou normálně hodný a i ochočený.
Tak u nich asi zůstanu a pak sem napíšu jestli je ještě mám nebo jsem je někam odeslal do světa poté co mi ohryzali synka. wink

Kočičák by se mi líbil, jenže tam je podobnej problém jako s psama......... dlouholetej závazek. Pískomil se po dvou letech odebere do věčných loviš a já se můžu znova rozhodovat jestli ještě něco pořídim nebo ne.


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#262 10. 2. 2009 9:18

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Milovníci psů tohle nečtěte! Jistě se vás to netýká :-)

Jsem taky pro potkana. Nejsou blbí, jsou hodní a bílá nevypadá tak strašidelně pro děti, jako šedá.  měla jí kámoška a přežil i naše nájezdy s oblečky.


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#263 10. 2. 2009 12:55

Santala
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2006
Příspěvky: 3234

Re: Milovníci psů tohle nečtěte! Jistě se vás to netýká :-)

Jeňýk napsal(a):

Lupi ono je to kus od kusu. Já mám zase v příbuzenstvu několik pískomilů........teda jako že příbuzní mají wink....... a jsou normálně hodný a i ochočený.
Tak u nich asi zůstanu a pak sem napíšu jestli je ještě mám nebo jsem je někam odeslal do světa poté co mi ohryzali synka. wink

Kočičák by se mi líbil, jenže tam je podobnej problém jako s psama......... dlouholetej závazek. Pískomil se po dvou letech odebere do věčných loviš a já se můžu znova rozhodovat jestli ještě něco pořídim nebo ne.

..že by si nᚠJenýk koupil nakonec malého pejska lol lol lol tummenupp


Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz yikes)

Není tady

 

#264 10. 2. 2009 13:38

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 1935
Web

Re: Milovníci psů tohle nečtěte! Jistě se vás to netýká :-)

lupina montana napsal(a):

TAdy smile
Pískomily taky ne, Jéňo!
Jsou to hajzlíci kousaví - nejenže se to serve mezi sebou, ale byla to jediná zviřata ze všech, co jsme jich kdy měli, co kousla občas i mě (teda jako tu ruku, co je krmila).
Ani křečci, ani potkan, ani papoušci - ba ani nemocné káně mě nikdy nehryzli....
Skončili nicméně ve vysokým věku čtyř let hrdinnou smrtí: pes a kocour se domluvili a sbaštili je cool TAkže zahynuli takříkajíc v botách....
Morče je nejlepší na začátek. Je to hodnej trouba, kterej i když ti omylem vezme prst i s dobrotou, tak okamžitě pustí, když mají hlad, tak piští tak, že žádné dítě nemůže tvrdit, že "nevědělo, že ho má nakrmit" vissla a při troše snahy se dá i ochočit smile
A mícu nechcete? Taky docela fajn zvíře.....

nebo zakrsly kralicek ?

Není tady

 

#265 10. 2. 2009 14:21

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Milovníci psů tohle nečtěte! Jistě se vás to netýká :-)

TAk Jeníku, pak dej vědět...třeba jsme fakt měli nějaký nevyvedený páreček a ještě se jim dodatečně omluvím lol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#266 16. 3. 2009 11:54

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Milovníci psů tohle nečtěte! Jistě se vás to netýká :-)

http://www.novinky.cz/krimi/163965-cers … odinu.html  lol lol lol
to jsem se fakt pobavil....... doufám jen že těm zblblíkům ještě navrch naúčtovali zásah policie.


P.S. Lupi, tak máme tři kluky pískomily a zatím fakt pohoda. Jsou to bráchové a už moc nechybí aby se nechali drbat na břiše jak kočky. wink


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#267 19. 3. 2009 7:16

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1466
Web

Re: Milovníci psů tohle nečtěte! Jistě se vás to netýká :-)

No Jeňýku, pokročil jsi, viď? Taky máme ke psovi dvě pískomilky a docela v pohodě. Jen se nesmí dostat k sobě (myslím se psem). Syn chtěl potkana, jenže zatím nemáme tak velkou klec, jakou by potřeboval. Tak Vám přeju úspěšný chov smile


Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

 

#268 19. 3. 2009 9:32

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Milovníci psů tohle nečtěte! Jistě se vás to netýká :-)

Jeníku, gratuluju! tummenupp Potkan bude ještě lepší - je naprosto ochočitelnej a přítulnej gloriastorstark Tedy časem, žeano...... vissla až pískomilové zhynou v kmetském věku.....


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#269 19. 3. 2009 10:09

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 3425
Web

Re: Milovníci psů tohle nečtěte! Jistě se vás to netýká :-)

Jeňýčku, na drbkání bacha. Jsem takhle kdysi brbkala na bříšku naši činčilu, byla na opěradle křesla, tedy ve výšce mých očí a ona najednou udělala dva tři prudké pohyby a měla jsem to ve voku. No ale aspoň jsme poznali, že nemáme činčilu, ale činčiláka. lol


Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů