Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#1 18. 5. 2007 16:58

Janina24
♥♥♥----
Registrovaný: 20. 7. 2006
Příspěvky: 123

Rozchod...co Vy na to?

Po šesti letém, úmorném  vztahu jsem našla někoho koho jsem fakt dlouho hledala.
Byl to skvělý vztah...shoda úplně ve všem.
Jenže minulý týden jsem přišla na né moc příjemnou věc.
Když jsem mu tak ležela na rameni, přišla mu sms a on jí četl tak nešikovně že prostě nešlo se nekouknout.
To co jsem tak jedním okem přečetla mě dost šokovalo.

No prostě vylezlo z něj že se opil a vyspal s nějakou frajerkou.

Já bych byla schopná mu to i odpustit, jenže on se po několika dnech rozhodl, že mě nechce dál trápit a raději to ukončí. Že prý ten vztah už nikdy nebude takový jako předtím. A to všechno i přes to že mě má moc rád.

Bylo na něm vidět, že se mu do toho moc nechce ale byl už pevně rozhodnutý.
Teď si spolu sem tam píšeme a je vidět že jsem na tom oba stejně špatně.

Sakra...strašně moc mi chybí...mám v hlavě pěkný zmatek.

Není tady

 

#2 18. 5. 2007 17:02

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40313

Re: Rozchod...co Vy na to?

No, hlavne je asi dôležité, čo ON na to. Ani ty nemôžeš urobiť bohviečo, a my už vôbec nie. On si musí v sebe urobiť jasno.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#3 18. 5. 2007 17:13

host eska
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2006
Příspěvky: 1299

Re: Rozchod...co Vy na to?

A jak jste byli dlouho spolu?

Pokud to tak neopatrně před tebou četl, možná měl důvod sad  A pokud ti řekl, že on si myslí, že ten vztah už nemá cenu, tak asi nemá...

Je tu  možnost, že tě opravdu má tak rád a je tak čestný, že má pocit, že všechno zkazil. 
Pokud ho máš ráda, tak buď  k němu kamarádská. Je pravděpodobný, že pokud tě má rád, ještě se pokusí o kontakt a tak podobně. Bude tě chtít zpátky a to se pak musíš rozhodnout, jestli ho zpátky vezmeš.

Pokud to neudělá, tak tě nejspíš doopravdy nemiluje.  sad A nemá cenu se tím trápit ...

Upravil(a) host eska (18. 5. 2007 17:15)


všichni u podpisu moudře hovoří, a já budu mluvit, až mi lýtka dohoří... bo nejsu žadny rétor big_smile
http://www.kamelie.ic.cz/sm1_soubory/sm29_mal.gifhttp://www.bahno.cz/minismile/ms_2294.gifhttp://www.bahno.cz/minismile/ms_2294.gif

Není tady

 

#4 18. 5. 2007 18:34

Janina24
♥♥♥----
Registrovaný: 20. 7. 2006
Příspěvky: 123

Re: Rozchod...co Vy na to?

host eska

Byli jsem spolu nějakých osm měsíců...dost krátká doba, vím...jenže.

Právě že mi příjde, že mě má tak rád, že se se mnou raději rozešel.
S tou holčinou to bylo fakt jen v opilosti...nic víc nic míň.
Což mě naprosto ničí.
Chce být se mnou alespoň kamarád ale já nevím zda to zvládnu.
Sem tam si spolu píšeme...že mu chybím a chtěl by mě vidět...atd

Kdybych tak věděla zda to má ještě cenu...

Není tady

 

#5 18. 5. 2007 18:38

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Rozchod...co Vy na to?

JEN   v   OPILOSTI   = svítí červená kontrolka!  Chlastá a ještě se při tom neovládne... pokaždé když někam půjde s kámošema a ožere se jak doga a s někým si zašuká tak ho budeš omlouvat že to bylo v opilosti???


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#6 18. 5. 2007 18:40

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Rozchod...co Vy na to?

Heleď, vždycky když někam půjde, tak se budeš bát že se ožere a co tam bude dělat?


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#7 18. 5. 2007 18:59

Petunka
♥♥♥♥---
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 306

Re: Rozchod...co Vy na to?

Já bych to tolik nadramatizovala jako Bety... znám případ, kdy kamarádku její přítel podvedl (dokonce dvakrát). Když to náhodou zjistila (té dotyčné vypadl jelení lůj přímo pod postel u něj doma), tak reakce jejího přítele byla stejná. Chtěl to ukončit hlavně on. Ona samozřejmě taky. Jenomže z jeho strany to bylo proto, že se sám sobě natolik zhnusil a tak moc toho litoval a měl vztek sám na sebe, že už s ní nemohl dál být, nemohl se jí podívat do očí... Tak se rozešli, ale stále byli v kontaktu. Pak se začali opět vídat a nedávno to byli tři roky od té události a jsou spolu šťastní a spokojení. On se natolik poučil, že říká, že už to nikdy neudělá. Miluje jí, miloval jí i před tím a za to psycho mu to už nestojí. Poučil se. I pro ní to bylo samozřejmě těžké. Nezapomene na to nikdy, ale jelikož se opravdu mají rádi, tak to překonali, našli opět ztracenou důvěru (hlavně ona) a jsou spolu dál.. a doufám, že ještě dlouho budou smile
Takže Jani, zatím to nech být, musíte se s tím oba vyrovnat po svém, ale pokud se máte opravdu rádi, tak to nevzdáte. Dá se to překonat!!!!  Držím ti palce*


"Nešťastná láska není to nejhorší. To pravé neštěstí je nemilovat."  E. Bass

Není tady

 

#8 18. 5. 2007 19:09

Janina24
♥♥♥----
Registrovaný: 20. 7. 2006
Příspěvky: 123

Re: Rozchod...co Vy na to?

Petunka

Moc děkuji...těm dvou to moc závidím.
Všechno chce čas.

Není tady

 

#9 18. 5. 2007 19:10

Janina24
♥♥♥----
Registrovaný: 20. 7. 2006
Příspěvky: 123

Re: Rozchod...co Vy na to?

Vím.
Tohle všechno jsem si říkala kolikrát.
Jenže...
To by jsme nebyly my ženské, co?


Bety napsal(a):

JEN   v   OPILOSTI   = svítí červená kontrolka!  Chlastá a ještě se při tom neovládne... pokaždé když někam půjde s kámošema a ožere se jak doga a s někým si zašuká tak ho budeš omlouvat že to bylo v opilosti???

Není tady

 

#10 18. 5. 2007 19:47

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Rozchod...co Vy na to?

Mně to přijde po 8 měsících brzo....Měli byste být do sebe ještě zamilovaní a žít a dýchat jeden pro druhého. Alkohol není omluva. Jestli se neumí ovládat, když má vypito, tak ať nepije....

Není tady

 

#11 18. 5. 2007 20:10

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Rozchod...co Vy na to?

Petunka napsal(a):

Já bych to tolik nadramatizovala jako Bety... znám případ, kdy kamarádku její přítel podvedl (dokonce dvakrát). Když to náhodou zjistila (té dotyčné vypadl jelení lůj přímo pod postel u něj doma), tak reakce jejího přítele byla stejná. Chtěl to ukončit hlavně on. Ona samozřejmě taky. Jenomže z jeho strany to bylo proto, že se sám sobě natolik zhnusil a tak moc toho litoval a měl vztek sám na sebe, že už s ní nemohl dál být, nemohl se jí podívat do očí... Tak se rozešli, ale stále byli v kontaktu. Pak se začali opět vídat a nedávno to byli tři roky od té události a jsou spolu šťastní a spokojení. On se natolik poučil, že říká, že už to nikdy neudělá. Miluje jí, miloval jí i před tím a za to psycho mu to už nestojí. Poučil se. I pro ní to bylo samozřejmě těžké. Nezapomene na to nikdy, ale jelikož se opravdu mají rádi, tak to překonali, našli opět ztracenou důvěru (hlavně ona) a jsou spolu dál.. a doufám, že ještě dlouho budou smile
Takže Jani, zatím to nech být, musíte se s tím oba vyrovnat po svém, ale pokud se máte opravdu rádi, tak to nevzdáte. Dá se to překonat!!!!  Držím ti palce*

Chápu to dobře? On se sám sobě zhnusil? A to až ve chvíli, kdy na jeho nevěru přišla přítelkyně, co... když se válel s jinou a podváděl ji, tak se sám sobě nehnusil a dokonce si ani nevzpomněl, že svou přítelkyni miluje....
No ono se říká MILUJTE SE I KDYŽ NEJSTE SPOLU, TO JE PRAVÁ LÁSKA - PROTOŽE TI, KTEŘÍ SE MILUJÍ, JEN KDYŽ JSOU SPOLU, TĚM JE JEDNO, S KÝM JSOU
Úplně žasnu nad tím, jak se někteří pánové po provalení nevěry najednou nemůžou své partnerce podívat do očí. Ale kdyby se na jejich nevěru nepřišlo, koukat se ji do očí by jim problémy nedělalo.
A proč ji podvedl dvakrát? Dobře, kdyby ji podvedl jednou, pak se skutečně dostavila lítost nad tím, co udělal, tak by to už snad znovu neopakoval, nebo ano? Proč ji teda podvedl znovu, když svého činu litoval?
Výmluvy, výmluvy, výmluvy....


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#12 18. 5. 2007 20:13

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Rozchod...co Vy na to?

sandra napsal(a):

Mně to přijde po 8 měsících brzo....Měli byste být do sebe ještě zamilovaní a žít a dýchat jeden pro druhého. Alkohol není omluva. Jestli se neumí ovládat, když má vypito, tak ať nepije....

tummenupptummenuppgodliketummenupptummenupp


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#13 18. 5. 2007 20:48

Fanny5
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2006
Příspěvky: 1832

Re: Rozchod...co Vy na to?

PPavlaa napsal(a):

sandra napsal(a):

Mně to přijde po 8 měsících brzo....Měli byste být do sebe ještě zamilovaní a žít a dýchat jeden pro druhého. Alkohol není omluva. Jestli se neumí ovládat, když má vypito, tak ať nepije....

tummenupptummenuppgodliketummenupptummenupp

Kdysi jsem někde slyšela moudro, myslím, že od babičky přítele:

Jednou je nikdy, dvakrát už je pravidlo.

Upravil(a) Fanny5 (18. 5. 2007 20:50)

Není tady

 

#14 18. 5. 2007 20:56

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Rozchod...co Vy na to?

No, Jani, bohužel se po 20 letech manželství (tedy jakýchsi zkušenostech) musím přidat na stranu holek, které říkají, že by tomu muži už nevěřily. Skutečně bych si tipla, že se jim spíš "hnusí" to provalení nevěry, než stahovat hadříky z nějaké podobně přiopilé....... Je mi to líto.

Není tady

 

#15 18. 5. 2007 21:09

Janina24
♥♥♥----
Registrovaný: 20. 7. 2006
Příspěvky: 123

Re: Rozchod...co Vy na to?

Spíš by mě zajímalo, zda je někdo kdo dokáže být opravdu věrný?

Není tady

 

#16 18. 5. 2007 21:10

Janina24
♥♥♥----
Registrovaný: 20. 7. 2006
Příspěvky: 123

Re: Rozchod...co Vy na to?

To je moc krásné ale bohužel také moc bolavé a pravdivé moudro...


Fanny5 napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

sandra napsal(a):

Mně to přijde po 8 měsících brzo....Měli byste být do sebe ještě zamilovaní a žít a dýchat jeden pro druhého. Alkohol není omluva. Jestli se neumí ovládat, když má vypito, tak ať nepije....

tummenupptummenuppgodliketummenupptummenupp

Kdysi jsem někde slyšela moudro, myslím, že od babičky přítele:

Jednou je nikdy, dvakrát už je pravidlo.

Není tady

 

#17 18. 5. 2007 21:23

Fanny5
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2006
Příspěvky: 1832

Re: Rozchod...co Vy na to?

Jani, taky myslím, že to moudro je krutá pravda, ale někdy se musíme podívat pravdě do očí. Faaakt.

Není tady

 

#18 18. 5. 2007 21:27

pacicka
♥♥-----
Registrovaný: 10. 8. 2006
Příspěvky: 61

Re: Rozchod...co Vy na to?

mě můj přítel taky opustil.Prý mi nemůže dát to po čem toužím atak by nebylo fér držet mě ve vztahu.A pak mi poslal sms,,že mi nechtěl zkazit vzpomínky svým chováním. A že potřebuje čas .
Tak nějak nevím co si o tom mám myslet.A to v lednu mluvil o svatbě.
Strašně se mi stýská.

Není tady

 

#19 18. 5. 2007 21:28

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Rozchod...co Vy na to?

Mlží - chtěl se rozejít dávno. Oni mají takové zvláštní metody


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#20 18. 5. 2007 21:31

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Rozchod...co Vy na to?

Petunka napsal(a):

Já bych to tolik nadramatizovala jako Bety... znám případ, kdy kamarádku její přítel podvedl (dokonce dvakrát). Když to náhodou zjistila (té dotyčné vypadl jelení lůj přímo pod postel u něj doma), tak reakce jejího přítele byla stejná. Chtěl to ukončit hlavně on. Ona samozřejmě taky. Jenomže z jeho strany to bylo proto, že se sám sobě natolik zhnusil a tak moc toho litoval a měl vztek sám na sebe, že už s ní nemohl dál být, nemohl se jí podívat do očí... Tak se rozešli, ale stále byli v kontaktu. Pak se začali opět vídat a nedávno to byli tři roky od té události a jsou spolu šťastní a spokojení. On se natolik poučil, že říká, že už to nikdy neudělá. Miluje jí, miloval jí i před tím a za to psycho mu to už nestojí. Poučil se. I pro ní to bylo samozřejmě těžké. Nezapomene na to nikdy, ale jelikož se opravdu mají rádi, tak to překonali, našli opět ztracenou důvěru (hlavně ona) a jsou spolu dál.. a doufám, že ještě dlouho budou smile
Takže Jani, zatím to nech být, musíte se s tím oba vyrovnat po svém, ale pokud se máte opravdu rádi, tak to nevzdáte. Dá se to překonat!!!!  Držím ti palce*

Rosamunda Pichlerová


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#21 18. 5. 2007 21:42

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Rozchod...co Vy na to?

mashanka napsal(a):

Petunka napsal(a):

Já bych to tolik nadramatizovala jako Bety... znám případ, kdy kamarádku její přítel podvedl (dokonce dvakrát). Když to náhodou zjistila (té dotyčné vypadl jelení lůj přímo pod postel u něj doma), tak reakce jejího přítele byla stejná. Chtěl to ukončit hlavně on. Ona samozřejmě taky. Jenomže z jeho strany to bylo proto, že se sám sobě natolik zhnusil a tak moc toho litoval a měl vztek sám na sebe, že už s ní nemohl dál být, nemohl se jí podívat do očí... Tak se rozešli, ale stále byli v kontaktu. Pak se začali opět vídat a nedávno to byli tři roky od té události a jsou spolu šťastní a spokojení. On se natolik poučil, že říká, že už to nikdy neudělá. Miluje jí, miloval jí i před tím a za to psycho mu to už nestojí. Poučil se. I pro ní to bylo samozřejmě těžké. Nezapomene na to nikdy, ale jelikož se opravdu mají rádi, tak to překonali, našli opět ztracenou důvěru (hlavně ona) a jsou spolu dál.. a doufám, že ještě dlouho budou smile
Takže Jani, zatím to nech být, musíte se s tím oba vyrovnat po svém, ale pokud se máte opravdu rádi, tak to nevzdáte. Dá se to překonat!!!!  Držím ti palce*

Rosamunda Pichlerová

lol

Není tady

 

#22 18. 5. 2007 21:46

Fanny5
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2006
Příspěvky: 1832

Re: Rozchod...co Vy na to?

pacicka napsal(a):

mě můj přítel taky opustil.Prý mi nemůže dát to po čem toužím atak by nebylo fér držet mě ve vztahu.A pak mi poslal sms,,že mi nechtěl zkazit vzpomínky svým chováním. A že potřebuje čas .
Tak nějak nevím co si o tom mám myslet.A to v lednu mluvil o svatbě.
Strašně se mi stýská.

Pacičko, to jsou jejich blahosklonné kecy. Nechtěl ti ublížit tak takhle žvanil (psal). Aby měl sám před sebou čisté svědomí.
Buď ráda, že ti to aspoň řekl, můj BM držel svoji milenku tak dlouho (skoro 2 roky) a trápil ji tím, že na ni kašlal, až mu sama dala kopačky s tím, že se jejich vztah nikam neposouvá. Byla fakt inteligentní, že jí to vůbec došlo, když jí za skoro dva roky nepředstavil děti, ač byl rozvedený. Někteří muži jsou "ohleduplní", jak mi vysvětlil. On mi celou dobu říkal, že jí děti neukáže, protože je ukáže až té, se kterou bude chtít žít a ona si chudina myslela, že má partnera.

Není tady

 

#23 18. 5. 2007 21:47

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Rozchod...co Vy na to?

jani, jestli ta "24" u tvé přezdívky je tvůj věk, tak být tebou si posmutním, popláču a jdu dál (bez něj). Já si nemůžu pomoct, ale mě to vážně přijde strašně  brzy. Jsou tu holky, co jsou se svým manželem /přítelem x let, mají děti, do vztahu se jim vloudil stereotyp,nuda, šeď....Ale tohle vy přeci po 8 měsících nemůžete zažívat. va Podle mě je to strašnej vůl. Když už se nedokáže po pár pivech ovládat a podvádí tě, tak ať je aspoň natolik inteligentní a nedává těm slečnám svoje opravdové číslo na mobil...Sorry.

Není tady

 

#24 18. 5. 2007 21:53

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Rozchod...co Vy na to?

Můj bývalý přítel to mezi námi definitivně uzavřel tím, že si pár dní po našem rozchodu pozval k sobě kámošku a dívali se spolu na po*no....Dokonce mi řekl, že i kdyby u něj spala, tak je to normální, protože je to "kámoška"....Kámoška, ze který se mu vždycky rozklepaly kolena.... usch Řekl mi to sám - dle hesla "upřímnost nade vše". I když jsme už spolu nebyli, tak mě to bolelo a docela zasáhlo. A jelikož se nehodlám nikdy v budoucnu dělit s jeho kámoškama o postel, na který jsem já dva roky spávala, skončilo to navždy a není cesta zpět. Tím ti chci říct, že máš svůj život ve svých rukách a nemusíš ztrácet čas s někým, kdo za to nestojí. Drž se hjarta

Není tady

 

#25 19. 5. 2007 0:01

71maja
♥♥♥----
Registrovaný: 5. 3. 2006
Příspěvky: 105

Re: Rozchod...co Vy na to?

Janino24,
já zažila téměř stejnou situaci jako ty - bývalý přítel se mi přiznal k tomu stejnému - také úlet v opilosti. Následovalo totéž - rozchod z jeho strany, protože ON usoudil, že JÁ si tohle nezasloužím.....bylo to plné slz z obou stran......já mu to chtěla odpustit, ale on nechtěl. Po nějaké době jsem zjistila, že krátce po našem rozchodu proběhlo jeho nastěhování k jiné ženě a můžeš si tipnout, jestli to byla ta dotyčná......
Moje zkušenost dobrá není a vím, že mnoho mužů se snaží rozchod uhrát tak, aby z toho vyšli co nejlépe. Drž se, a věř, že muž, který se po 8 měsících vztahu v opilosti neudrží, není ten pravý pro život. Někde na světě na tebe čeká někdo lepší. HODNĚ ŠTĚSTÍ

Upravil(a) 71maja (19. 5. 2007 0:02)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů