Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 17. 5. 2007 14:16

Wiki
♥♥♥♥♥♥-

Dárek k narozeninám

Prosím o pomoc. 9ti letá dívenka- nevím co má a nemá, potřebovala bych poradit dárek k narozkám. Ptala jsem se jí a je jí to jedno sad , tak myslím knížku nějakou trefím a co dál ??? Dáte mi prosím tipy, kdo máte tomuto věku podobné potomky??? Děkuji

Není tady

#2 17. 5. 2007 17:13

Petra33
♥♥♥♥♥--

Re: Dárek k narozeninám

Myslím si, že nějakým prstýnkem, řetízkem nebo sponečkama nic nepokazíš.  kapitulation

http://lilypie.com/pic/090519/J2RY.jpghttp://b2.lilypie.com/5nDCp2/.png

Není tady

#3 17. 5. 2007 17:20

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Moja neter(ale tá je menšia) miluje rozprávky na kazetách a DVD, napr. Disneyho, ale aj Dobu žadovú a tak a strašne rada má figúrky k takýtmo filmom -sama sa zahrá celé hodiny, rozohrá partiu z Levieho kráža, Aladina, Lady a Tramp a tak...

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#4 17. 5. 2007 17:55

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

Tak každopádně nějakým "nececerem" big_smile se šminky (lak na nehty, rtěnka světlé barvy, gumičky do vlasů atd) a myslím, že ani Barbínou by nepohrdla. Můžeš zkusit i nějakou společenskou hru nebo oooobrovskou čokoládu. Někdy i zajímavý polštář s nějakým pohádkovým motivem do pelíšku takové dítko potěší. Já jsem naší 7leté známé darovala v hezkém květináčku kytku a dokonce se o ni stará smile. Záleží na tom, jak je vychovávaná. (já jsem vždycky chtěla model auta nebo sošku koní) big_smile

Není tady

#5 17. 5. 2007 19:35

Kvítko
♥♥♥♥♥♥♥

Dobít kredit, nebo penízky, to potěší vždycky. Pěkné moderní tričenko, aby honila vodu...Sluneční brýle, předplatné Bravíčka :-)
Lístky do kina, dárkový poukaz, aby si sama vybrala a připadala si důležitě ...
Záleží jak moc je na svůj věk vyspělá...

Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáme...
http://image018.mylivepage.com/chunk18/829831/1478/OD054.gif

Není tady

#6 17. 5. 2007 22:40

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

A ešte sa neterka potešila takej detskej bižutérii - vyslovene pre dievčatá, s nejakými zvieratkami a dievčaom...

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#7 18. 5. 2007 12:50

Wiki
♥♥♥♥♥♥-

Holky děkuji, zaujala mě ta květina v květináči.!! Já bych také kupovala malovátka, sponečky , blbosti, ale to dostává od 4babiček, tel. má na paušál...., oblečení neodhadnu, DVD je také dobrý nápad(jen nevím, co má doma, a možná hru na počítáč.... holky, děkuju moc....mám aspoň inspiraci!!!!

Není tady

#8 18. 5. 2007 22:10

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha

Kvítko napsal(a):

Dobít kredit, nebo penízky, to potěší vždycky. Pěkné moderní tričenko, aby honila vodu...Sluneční brýle, předplatné Bravíčka :-)
Lístky do kina, dárkový poukaz, aby si sama vybrala a připadala si důležitě ...
Záleží jak moc je na svůj věk vyspělá...

Bravo pro devítiletou holčičku ??? Teda, já jsem asi stará struktura !!!

Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

#9 21. 5. 2007 11:44

Wiki
♥♥♥♥♥♥-

Tak už to mám za sebou. Koupila jsem knížku, to kvítečko v květináči a vybrala jsem krásnej obal na květináč - takovej sluníčkovej(oranž- červ.žlutý motivy), DVD novej dětskej film, a dort! No já jsem spokojená, co dítě nevím, nic velice neříkalo, ale dívali se na to a smáli se ....smilesmile. Holky Děkuji !!!!

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí