Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 18. 5. 2007 2:36

kalupinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Manželství znovu po šesti letech....

Kdyby šlo o mě, tak ne. Nechat ženě dvě děti a vrátit se po  x letech zpátky, to snad není ani možné. Vrací se jenom kvůli sobě. Ne kvůli nim. To by přece neodešel!

Není tady

 

#27 18. 5. 2007 11:35

balonek
♥♥♥♥---
Registrovaný: 3. 5. 2007
Příspěvky: 482

Re: Manželství znovu po šesti letech....

A dětem se zrovna extra nevěnoval ani, co byl jako pracovně zaneprázdněn a bydlel s námi (podotýkám, že nepodnikal, vpodstatě dělal úředníka v reklamacích jedné firmy), ani těch šest let, co bydlí na druhém konci (Prahy). To byl jeden z jeho argumentů. někdy svůj zájem vyjádřil telefonátem 1x 14 dní nebo je viděl 1x za měsíc i 6 týdnů. Z dovolené byl s nimi schopen a ochoten strávit třeba 4 dny, za rok zhruba týden (má 5 týdnů dovolené). Akorát teď jim začíná lézt do zadku, jakože volá víckrát, občas se sejde na chvíli. Ani jednou u něj za 6 let nepřespaly!! A to bydlí sám. Nebyl schopen jim zařídit aspoň postele (před barákem má IDEU - docela levný nábytek). No, už jen jak to píšu, zvedá se mi adrenalin. dumbom Tajil přede mnou svůj plat, zjistila jsem, že bral jednou tolik, co já jen podle toho, když jsem dostala výpis z účtárny kvůli přídavkům na děti. ..

AlixaZS: měla jsem  přítele, sama jsem nebyla, nebydlel u nás, jen dojížděl.

Není tady

 

#28 18. 5. 2007 19:33

AlixaZS
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2007
Příspěvky: 1149

Re: Manželství znovu po šesti letech....

Balonku:
když jsem byla mladá tongue (no stará ještě snad nejsem) a BM se k nám stěhoval (bydleli jsme zpočátku u mých rodičů), vůbec jsem nepřemýšlela o penězích, o tom, jestli mi bude pomáhat v domácnosti, že mi přibude práce ... prostě jsem ho milovala a bylo mi potěšením se o něj starat po všech stránkách.
Když se chtěl ke mě ještě před rozvodem vrátit, už jsem si nebyla jistá, stačilo pár týdnů, aby bydlel jinde a strašně se mi odcizil. Možná je to taky věkem a tím, že mám syna, už jsem taky přemýšlela nad praktickými věcmi. Ta láska k němu se někam ztratila. Pořád říká, že syna miluje, ale moc se mu nevěnuje. Od loňského září ho vzal třikrát na jednodenní výlet. Z toho letos jen jednou, a to když jsem mu sama tajně volala, že syn na to čeká. Tak aby ho nezklamal.
Já být tebou, tak ho zpátky neberu. Tvé děti už jsou dost velké, určitě to pochopí a nebudou ti nic vyčítat. Jestli se jim chce táta věnovat, tak to přece nezáleží na tom, jestli vy dva spolu žijete. Zasloužíš si někoho, s kým ti bude dobře, na koho se budeš těšit. Mᚠještě kus života před sebou, ještě můžeš být s někým šastná, ne se uvázat u někoho, když ti soužití s ním nic nedává.
Nevím, jestli to co jsem napsala, vyznělo tak, jak jsem to myslela...můj BM taky mluvil pořád o penězích, dnes mi řekl, že požádá o snížení výživného, nechápe, že nejcennější co může synovi dát je svůj čas....jenže jak kdysi sám řekl, čas jsou peníze...
Takže si myslím, že ten tvůj v návratu k tobě vidí jen výhody pro sebe...

Není tady

 

#29 18. 5. 2007 21:10

Fanny5
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2006
Příspěvky: 1832

Re: Manželství znovu po šesti letech....

Balonku, taky bych to nedělala. Z tvého psaní není cítit žádný vztah k němu. Kvůli dětem to nedělej, ty vyletí brzy z hnízda a ty budeš mít na krku chlapa, ke kterému vůbec nic necítíš, možná lítost nebo nějakou zodpovědnost. Ale jeho matka nejsi, tak se řiď srdcem. Z lítosti ho neber zpátky. Někteří tatínkové umí báječně zneužívat děti k tomu, aby se dostali aspoň trochu k té svojí opoře. Matce dětí. Když nemají nikoho jiného, kdo by o ně pečoval. Viz. můj BM. Taky dochází ...... a pořád, jak jen to je možné. A vždycky má báječný důvod, proč dojít k nám. Děti a vždycky aspoň tři důvody, proč zvoní na na še dveře. Je fuk kolik jim je. Hlavně, že jsou. Ale když máme nějaký spor, kvůli jeho nezodpovědnosti, tak ho ani nenapadne si pro ně přijít a vzít je ven. Dochází hlavně, když může "domů".
Žít s námi normálně nechtěl, druhá zkouška byla, ale odpoutat se se vším všudy ..... neumí.

Není tady

 

#30 18. 5. 2007 22:03

LViktorka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 5. 4. 2007
Příspěvky: 635

Re: Manželství znovu po šesti letech....

Tercila napsal(a):

Takže jeden z partnerů by lásku projevovat měl, ten druhý nemusí, protože na to prostě není zvyklý.... Zvláštní názor na soužití....

Ano. Přesně tak to je. Někdo může být schopný obrovské lásky a nemusí vůbec umět ji dát najevo verbální cestou. Třeba byl z nějakých důvodů v nějakém období svého života nucen své city skrývat, pak se, myslím, schopnost projevit je navenek oslabuje, nebo ani nevyvine, a přezto jich v člověku může být obrovské množství...

Není tady

 

#31 18. 5. 2007 22:22

LViktorka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 5. 4. 2007
Příspěvky: 635

Re: Manželství znovu po šesti letech....

Udělala jsem to, dokonce dvakrát. Byla jsem asi v složitější situaci, než Balonek, nic se nepodařilo, i tak říkám, neudělat to, nikdy bych si nebyla jistá, že jsem nevzala dětem a BM šanci na "narovnání vztahů". Já jsem za.

Není tady

 

#32 18. 5. 2007 22:27

Fanny5
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2006
Příspěvky: 1832

Re: Manželství znovu po šesti letech....

Taky jsem to udělala, po roce a půl a po třech měsících bylo vymalováno. Konec, ale bez výčitek a v pohodě. Z obou stran. Zkusili jsme to a nešlo to.

Není tady

 

#33 19. 5. 2007 9:19

ad.astra
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 5. 2006
Příspěvky: 255

Re: Manželství znovu po šesti letech....

Já bych to nedělala - ani z pocitu, dám šanci.. Tu přeci měl, když žil s vámi a mohl své šance projevit. teď mu teče do bot a na stará kolena potřebuje nějakou pečovatelku - a koho jiného, než tu silnou ženskou, která se dokázala sama porvat v nejt잚ích chvílích nejen za sebe, ale i za děti - a dokázala to, nbez jeho pomoci - ano, takovou on potřebuje, aby se o něho někdo staral. Už za ním občas přijdou na návštěvu i nemoci - potřebuje někoho, kdo se o něj postará - polož si sama otázku, je tohle člověk, co se o TEBE POSTARÁ, až na tebe dolehne nějaká nemoc, nebo úraz?
Z osobní zkušenosti - on byl nemocný, já okolo lítala, když jsem měla úraz já, nechal by mě s klidným svědomím chcípnout hlady a žízní (bez nadsázky - opravdu se takto můj EX choval), když jsem ráno nevstala z postele, měla jsem bolesti břicha - tak na měl řval, že když mi je tak zle, a táhnu k doktorovi - ano, doplazila jsem se tam, a doktor mi jen zavolal sanitku a hned na operaci - prasklo mi slepé střevo - a ten můj poklad? Ani se celé dopoledne nazajímal, že jsem se od doktora nevrátila....
ne, ne a ještě tisíckrát ne - takový chlap se nezmění a nedokáže se o tebe postarat v těžkých chvílích - co s takovým chlapem na stará kolena - dělat mu služku a pečovatelku? Takové otázky si polož, jestli stojí pustit ho zpět, jestli si to zaslouží...


Dovoluji si již nebýti JELIMANEM :-)

Není tady

 

#34 19. 5. 2007 10:13

AlixaZS
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2007
Příspěvky: 1149

Re: Manželství znovu po šesti letech....

ad.astra napsal(a):

Z osobní zkušenosti - on byl nemocný, já okolo lítala, když jsem měla úraz já, nechal by mě s klidným svědomím chcípnout hlady a žízní (bez nadsázky - opravdu se takto můj EX choval), když jsem ráno nevstala z postele, měla jsem bolesti břicha - tak na měl řval, že když mi je tak zle, a táhnu k doktorovi - ano, doplazila jsem se tam, a doktor mi jen zavolal sanitku a hned na operaci - prasklo mi slepé střevo - a ten můj poklad? Ani se celé dopoledne nazajímal, že jsem se od doktora nevrátila....

A postrádal tě, až neměl v poledne na stole oběd!
No to snad není pravda...

A mě se zdálo "jen trochu divné", když já byla čtyři dny v nemocnici, BM odvezl syna (tehdy 10 let) k mým rodičům, a se o něj starají, sám se věnoval svým koníčkům a noci vysedával v baru. Beru to podle sebe: kdyby on byl v nemocnici, budu se synem doma, budu myslet na to, jestli je v pořádku, jestli mu není po operaci špatně, jestli mu v nemocnici dobře vaří, jestli něco nepotřebuje... Taky v tu dobu byly ve škole třídní schůzky. Bývají jen 2x do roka a já nikdy jedinou nevynechala. Chtěla jsem, aby jednou jedinkrát ve svém životě do té školy šel, když nemůžu já... Najednou musel být v práci....

Není tady

 

#35 19. 5. 2007 10:14

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: Manželství znovu po šesti letech....

Nedělala bych to. V době, kdy jsi ho nejvíc potřebovala, s tebou a dětmi nebyl. Teď, když je starší a děti takřka dospělé, zřejmě si uvědomuje, že na stará kolena není dobré být sám, jinou ženskou jen tak nesežene a proč by se namáhal, když támhle je jedna, kterou už zná a možná by si dala říct, když se to dobře zabalí do pozlátka "s ohledem na děti".   Spíš než láska ho k tobě vede zpět sobeckost, pohodlnost a zvyk, nic jiného. Byla bys jen pro něj pečovatelka se 100%ním servisem.
Děti brzy vylétnou z hnízda a ty se budeš dalších minimálně 20 let otravovat s chlapem, ke kterému nic necítíš a se kterým si nemᚠco říct ..
Ne, tisíckrát ne, ikdyby - jak říkávala moje babička - i kdyby ho měl ze zlata dumbom !

Není tady

 

#36 19. 5. 2007 11:28

Mirka.Popelková
♥------
Registrovaný: 10. 5. 2007
Příspěvky: 8

Re: Manželství znovu po šesti letech....

Já bych také do toho nešla. Muž "zestárnul", ačal o sobě pochybovat. Asi by neunesl samotu, to že by se musel starat sám o sebe. Tak proč se nevrátit k bývalé ženě, že?

Není tady

 

#37 21. 5. 2007 14:39

balonek
♥♥♥♥---
Registrovaný: 3. 5. 2007
Příspěvky: 482

Re: Manželství znovu po šesti letech....

Holky, moc díky za slova povzbuzení a ad.astra a AlixoCZ upřímnou soustrast s těmi vašimi sobeckými trapáky, úplně jsem se orosila, když jsem to četla - zajímalo by mne, jestli někdy dospějí a vylezou z toho egoismu. yikes

Není tady

 

#38 21. 5. 2007 17:39

ad.astra
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 5. 2006
Příspěvky: 255

Re: Manželství znovu po šesti letech....

balonek napsal(a):

Holky, moc díky za slova povzbuzení a ad.astra a AlixoCZ upřímnou soustrast s těmi vašimi sobeckými trapáky, úplně jsem se orosila, když jsem to četla - zajímalo by mne, jestli někdy dospějí a vylezou z toho egoismu. yikes

Já se ho už zbavila:vissla: došlo mi, že s takovým člověk i moje stáří by bylo horší a tyhle typy se prostě nezmění - je to horší a horší, takže žádná růžová budoucnost s nimi nečeká. Ostatně domnívám se, že i kdyby žadonil a já jako husička mu vše odpustila - znovu by se po nějakým čase otřepal a dával by mi zabrat ještě víc - jen nevím, zda bych v sobě našla opět tu odvahu odejít. Ne opravdu nikdy zpět...


Dovoluji si již nebýti JELIMANEM :-)

Není tady

 

#39 21. 5. 2007 18:27

AlixaZS
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2007
Příspěvky: 1149

Re: Manželství znovu po šesti letech....

ad.astra napsal(a):

balonek napsal(a):

Holky, moc díky za slova povzbuzení a ad.astra a AlixoCZ upřímnou soustrast s těmi vašimi sobeckými trapáky, úplně jsem se orosila, když jsem to četla - zajímalo by mne, jestli někdy dospějí a vylezou z toho egoismu. yikes

Já se ho už zbavila:vissla: došlo mi, že s takovým člověk i moje stáří by bylo horší a tyhle typy se prostě nezmění - je to horší a horší, takže žádná růžová budoucnost s nimi nečeká. Ostatně domnívám se, že i kdyby žadonil a já jako husička mu vše odpustila - znovu by se po nějakým čase otřepal a dával by mi zabrat ještě víc - jen nevím, zda bych v sobě našla opět tu odvahu odejít. Ne opravdu nikdy zpět...

Ad.astra:
já se BM nezbavila, to on nechal mě. Ještě při rozvodu jsem měla trochu pochybnosti, nechtěla jsem to, ale teď den ode dne se utvrzuju v tom, že je to tak dobře, už bych s ním být nechtěla ani za nic. To jak se ke mě teď chová, ty jeho ironické poznámky, i když já mu k nim nedávám sebemenší záminky. Když ho jen vidím, dělá se mi špatně, zase mě přepadne ten pocit ponížení, už ho zpátky nechci. Nedovedu si to představit. A myslím, že to bude s postupujícím časem ještě horší. Před chvílí mi volal a já měla odpor i k tomu mobilu, když se tam objevilo to jeho jméno...

Není tady

 

#40 21. 5. 2007 19:48

x52658
Host

Re: Manželství znovu po šesti letech....

nkristian napsal(a):

A je to tu. Odporucam nikdy sa s nikym neradit v tak dolezitych veciach. Tvoje rozhodnutie je manipulovane nazormi a odporucaniami z diskusneho fora. Ani jedna osoba nevie, co citis a co chces. Nenechaj sa zmanipulovat. Taketo rozhodnutia su velmi vazne.

A nemůže to prostě být jen tak,že někdo potřebuje slyšet názory druhých,aby si ujasnil,která jeho přání a tužby jsou opravdu ta,která chce?
Já to vidím tak,že balonek v podstatě,ví co chce,jen se bojí udělat chybu,protože,co kdyby ten manžel to myslel s ní dobře a,co si budeme povídat,spusta lidí,čím jsou starší,tím více se bojí samoty.Tak začnou dělat ústupky a věci,které by třeba ještě prřed pár lety neudělali.Já měla kolegyni,která v hrůze,aby nebyla sama se nechávala od jednoho mlátit(i dítě),od druhýho si nechala vysvětlovat,že není zas až tak kvalitní člověk jako on,třetí přijel na návštěvu rovnou z kriminálu a další jí nařizoval,kdy má chodit ke kadeřnici,ke kosmetičce,co má nosit za oblečení a jaký boty(samozřejmě na vysokým šteklu,že se na tom ani neudržela),jo a taky nesměla nosit brejle,ale to už bylo zlý,protože neviděla ani kamion ze dvou metrů!butter A o dalších už nevím,ale bylo toho za celej život hodně!
Takže,balonku,jen podle svýho nejlepšího vědomí a svědomí!!!!!Ono to prý jde i bez těch chlapů,ale to jsi si už asi zkusila,takže víš,že?Držím palečky:hjarta:

 

#41 22. 5. 2007 14:11

Musim
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 1. 2007
Příspěvky: 1406

Re: Manželství znovu po šesti letech....

Balonku, za "komunismu" se takto chovali muži, kteří byli v kritickém věku po "40". Doma velké děti, unavená manželka, co vychovala děti (protože se museli brát...)a on budoval kariéru.
On - zbláznil se do mladé, měl s ní dítě, pak zjistil...nestíhá té mladé a musí tam "makat", jak předtím nemusel a pokorně se vnucoval zpět do původní rodiny....a čekal původní "zacházení".
Jeho návrat by tě musel nějak povznést, něco ti dát! TOBĚ a snad i dětem. Jenom návrat krále, pokořeného v boji...to je málo...Ta naivka, co si byla, už přece nejsi, ne? Musíš posoudit sama, zda ho chceš zpět a dát si PODMINKY a jasné stanovisko...nesplníš..letíš.... Nebo na zkoušku? Po tolika letech jste se změnili už oba..co bylo, to už nebude.
Kvůli dětem v tomhle věku...blbost. Leda by na něm viseli, ale žít s ním budeš muset ty, oni tam už nebudou....
Chceš se zase obětovat?

Není tady

 

#42 22. 5. 2007 16:21

AlixaZS
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2007
Příspěvky: 1149

Re: Manželství znovu po šesti letech....

Musim napsal(a):

Jeho návrat by tě musel nějak povznést, něco ti dát! TOBĚ a snad i dětem. Jenom návrat krále, pokořeného v boji...to je málo...Ta naivka, co si byla, už přece nejsi, ne? Musíš posoudit sama, zda ho chceš zpět a dát si PODMINKY a jasné stanovisko...nesplníš..letíš.... Nebo na zkoušku? Po tolika letech jste se změnili už oba..co bylo, to už nebude.
Kvůli dětem v tomhle věku...blbost. Leda by na něm viseli, ale žít s ním budeš muset ty, oni tam už nebudou....
Chceš se zase obětovat?

tummenuppgodlike

Není tady

 

#43 23. 5. 2007 19:32

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Manželství znovu po šesti letech....

Holky, mluvíte mi ze srdce tummenupp
Když to tady tak čtu, ani já bych se nevrátila. S manželem spolu vycházíme celkem slušně, ALE je to proto, že žijeme odděleně. Manžel byl typický macho-podnikatel, co si mě - pokud jsem byla doma s dětmi - vážil stejně tak, jako věšáku na šaty. Nebudu se rozepisovat do detailů - klasika: nevěry, ponižování, fyzické násilí.
Ve chvíli, kdy bych se k manželovi vrátila, kamarádky, přátelé a známí by si houfně zaukali na čelo a pomysleli by si, že jsem v líčení manželových brutalit buď silně přeháněla, nebo že jsem takový typ, který ponižování a bití POTŘEBUJE a definitivně by nade mnou zlomili hůl stolt


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#44 23. 5. 2007 19:51

LeeLoo
♥♥♥♥---
Registrovaný: 11. 2. 2006
Příspěvky: 250

Re: Manželství znovu po šesti letech....

Me se stalo neco podobneho s pritelem. Nejak jsme si prestali cca po roce rozumet, tak jsme se rozesli. Ja jsem pak po nekolika tydnech zacala chodit s jeho kamaradem (v jistem smyslu i nadrizenym). Jedne noci (kdyz vedel, ze jsem s nim), mi zacal volat, jak me miluje, pak jsem vypla telefon, aby to nerusilo cely dum - rano jsem nasla asi 100 neprijatych hovoru. Takhle to pokracovalo asi mesic, dopisy, darky, setkani, slzy, sliby - proste vsechno, co mi ve vztahu s nim predtim chybelo. Pak jsem si rekla, ze mu musim dat jeste sanci. Odesla jsem od "kamarada" - cca mesic totalni libanky, dokonce zadost o ruku, prsten no proste fantazie. Dalsi 2 mesice celkem pohoda, holky, po tech 3 mesicich VSECHNO jako driv, totalni nezajem, citovy chlad, zadne doteky, "se svatbou preci nemusime spechat" a podobne reci... Doslo mi, ze takhle emotivne reaguji citovo labilni muzi, kdyz si chteji neco dokazat, ze na neco maji. Vydrzela jsem to jeste mesic a frrrrrrrrr pryc. Jeste sranda je, ze pak me pomlouval po kamaradech, ze jsem ho pry chtela uhnat k ty svatbe smile Moje pravidlo je NEVSTOUPIS 2X DO STEJNE REKY.


http://tac.families.com/ezb/1056929.png http://i179.photobucket.com/albums/w286/maso_photos/teliatkomale.jpg

Není tady

 

#45 23. 5. 2007 20:12

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Manželství znovu po šesti letech....

Anebo - jako to říkám já - nelze se dvakrát spálit o stejná kamna smile stolt smile
Jinak LeeLoo, jak to na mě dělá dojem, tak Tě chtěl expřítel s novou známostí akorát rozeštvat ve stylu - když ji nemám mít já, nebude ji mít ani druhý (a kór kamarád a skoro-nadřízený). Holt neunesl pomyšlení, že s někým budeš šastnější, než s ním a na to konto nasadil všechny páky. Jasně, že to bylo nefér, ale ve hře byla uražená mužská ješitnost a ta dokáže sakra věci usch Bohužel, o Tebe expříteli vůbec nešlo - šlo mu jen o to, aby Ti zničil slibně se rozvíjející vztah stolt

Upravil(a) Kiara (23. 5. 2007 20:19)


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#46 23. 5. 2007 20:32

LeeLoo
♥♥♥♥---
Registrovaný: 11. 2. 2006
Příspěvky: 250

Re: Manželství znovu po šesti letech....

Kiara napsal(a):

Anebo - jako to říkám já - nelze se dvakrát spálit o stejná kamna smile stolt smile
Jinak LeeLoo, jak to na mě dělá dojem, tak Tě chtěl expřítel s novou známostí akorát rozeštvat ve stylu - když ji nemám mít já, nebude ji mít ani druhý (a kór kamarád a skoro-nadřízený). Holt neunesl pomyšlení, že s někým budeš šastnější, než s ním a na to konto nasadil všechny páky. Jasně, že to bylo nefér, ale ve hře byla uražená mužská ješitnost a ta dokáže sakra věci usch Bohužel, o Tebe expříteli vůbec nešlo - šlo mu jen o to, aby Ti zničil slibně se rozvíjející vztah stolt

Hm, nevim, asi mas pravdu, ale nemyslim, ze to mel tak vypocitany. Treba to myslel uprimne, jen ja jsem byla hloupa, ze jsem nepochopila, ze kdyz jednou nejaky je, ze se prece o 180 stupnu nezmeni. On delal opravdu vsechno, co jen mohl udelat, dokonce sel i za mym tehdejsim storstark a predestrel mu jak to se mnou mysli vazne, nacez se oba opili a rekli si, ze je to tedy na me lol


http://tac.families.com/ezb/1056929.png http://i179.photobucket.com/albums/w286/maso_photos/teliatkomale.jpg

Není tady

 

#47 23. 5. 2007 21:00

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Manželství znovu po šesti letech....

LeeLoo, dítě moje, Tvůj bejvalec opravdu nasadil všechny páky pro to, abyste se s přítelem rozešli.
Kdyby svoje snahy a sliby myslel upřímně, už bys byla vdaná mladá paní, prožívající líbánky a žijící v takovém vztahu, ve kterém není nač si stěžovat.
Ono existuje ještě jedno trefné přísloví od nedostižné Betty McDonald:
Skunk smrdí, i když mu zamaluješ pruhy lol


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#48 24. 5. 2007 11:49

LeeLoo
♥♥♥♥---
Registrovaný: 11. 2. 2006
Příspěvky: 250

Re: Manželství znovu po šesti letech....

Asi jo, ale tenhle pristup vychazel celkove z jeho povahy, pro vsechno se velice rychle nadchnul a pak najednou nadseni opadlo a skutek utek (zajmy, prace...). To je jedno, je to uz spoustu let, taky se asi zmenil, ma dlouholetou pritelkyni, dite (planovane) - myslim, ze je docela stastnej.


http://tac.families.com/ezb/1056929.png http://i179.photobucket.com/albums/w286/maso_photos/teliatkomale.jpg

Není tady

 

#49 24. 5. 2007 16:13

balonek
♥♥♥♥---
Registrovaný: 3. 5. 2007
Příspěvky: 482

Re: Manželství znovu po šesti letech....

Já LeeLoo věřím, připadá mi to docela pravděpodobný, ža takhle reagují někteří muži (asi i ženy), v tu chvíli to možná myslí upřímně, tak nemohou zkousnost, že jejich  ex má někdo jiný...(a když je vše při starém, poleví ..a vrátí se do normálu)..:vissla

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů