Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 15. 5. 2007 19:34

křepelka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 12. 9. 2006
Příspěvky: 266

budu mít pejska z útulku

Přeji všem milovníkům zvířaátek hezký večer. Chci vám sdělit radostnou zprávu, a to, že budu mít pejska z útulku a moc se na něj těšim. Je to stařeček,cca 10let, tlouštík se zdravotními problémy, ale jinak moc krásný a hodný. Chci se mu věnovat, chodit s ním na procházky a dodržovat dietu aby trochu zhubnul. Jen mám strach zda zvládneme jeho zdravotní potíže, měla jsem zatim zdravé pejsky, snad to bude dobré.Už se na něj těšim:-))Hezký večer

Není tady

 

#2 15. 5. 2007 19:42

romina
♥♥♥♥♥--
Místo: Děčín
Registrovaný: 21. 11. 2006
Příspěvky: 993

Re: budu mít pejska z útulku

křepelko takových lidí jako ty by mělo být víc hjarta


nikdy nebude šastným,koho bude trápit,že někdo je šastnější.

Není tady

 

#3 16. 5. 2007 14:43

Mafia
♥♥♥♥---
Místo: Bratislava
Registrovaný: 13. 3. 2007
Příspěvky: 426

Re: budu mít pejska z útulku

křepelka napsal(a):

Přeji všem milovníkům zvířaátek hezký večer. Chci vám sdělit radostnou zprávu, a to, že budu mít pejska z útulku a moc se na něj těšim. Je to stařeček,cca 10let, tlouštík se zdravotními problémy, ale jinak moc krásný a hodný. Chci se mu věnovat, chodit s ním na procházky a dodržovat dietu aby trochu zhubnul. Jen mám strach zda zvládneme jeho zdravotní potíže, měla jsem zatim zdravé pejsky, snad to bude dobré.Už se na něj těšim:-))Hezký večer

Jedna pani u nas na sídlisku si tiež adoptovala staršieho psíka a tá zmena bola viditežná. Hoci trošku ju vykŕmila... dumbom ale ten vďačný a láskavý pohžad psíka.

Asi a na začiatok čaká všeobecná veterinárna prehliadka. Ja som ju absolvovala po adopcii mačičky z útulku a tak sme mohli včas zakroči antibiotikami voči kašžu, ktorý sa len rozbiehal. Dostali sme odčervovadlo, založili kartu, bola prehmataná, ... nežutujem. Dnes po roku je to spokojna bacužatá mazlivka. Držím vám obom palčeky. Keď zistíš zdravotný stav, tak sa obrᝠna fora pre chovatežov psíkov s rovnakými diagnozami a dostaneš množstvo užitočných rád. Ja by som sa informovala už vopred, čo mám očakáva od psíka v pokročilom veku.l wink

Si dobrá dušička, prajem vám krásne dlhé priatežstvo.


Girl to her boyfriend: One kiss and I'll be yours forever.
The guy replies: Thanks for the warning.
fuckyou

Není tady

 

#4 16. 5. 2007 15:39

křepelka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 12. 9. 2006
Příspěvky: 266

Re: budu mít pejska z útulku

Děkuju vám oboum za hezké odpovědi. Zítra tam za ním jedu, promluvit si s paní vedoucí co bude potřeba atd...Moc se na něj těším. Má kamarádka si také bere pejska, ovšem krásné štěně labradora z perfektního vrhu, nechci to hanobit to vůbec ne, ale je to zvláštní když ona vybírá pejska tři měsíce, má na něj velké požadavky a mě stačil pohled toho pejska abych téměř hned věděla, že mu chci dopřát domov. Ale jak píšu budoucí majitelé mají právo na výběr a vůbec jim to nemám za zlé. Vždy to není věc na týden.

Není tady

 

#5 16. 5. 2007 17:38

Mafia
♥♥♥♥---
Místo: Bratislava
Registrovaný: 13. 3. 2007
Příspěvky: 426

Re: budu mít pejska z útulku

křepelka napsal(a):

Děkuju vám oboum za hezké odpovědi. Zítra tam za ním jedu, promluvit si s paní vedoucí co bude potřeba atd...Moc se na něj těším. Má kamarádka si také bere pejska, ovšem krásné štěně labradora z perfektního vrhu, nechci to hanobit to vůbec ne, ale je to zvláštní když ona vybírá pejska tři měsíce, má na něj velké požadavky a mě stačil pohled toho pejska abych téměř hned věděla, že mu chci dopřát domov. Ale jak píšu budoucí majitelé mají právo na výběr a vůbec jim to nemám za zlé. Vždy to není věc na týden.

To je dôvod prečo nechodím do útulku, inak by som si všetko adoptovala. Aj keď som si bola po Mafiu, tak sme šli okolo výbehu, kde nᚠsprevádzal celú cestu (samozrejme za ohradou) kokršpaniel s takým smutným pohžadom, že mi skoro srdce puklo. Cestou spä som sa tam radšej ani nepozerala. sad


Girl to her boyfriend: One kiss and I'll be yours forever.
The guy replies: Thanks for the warning.
fuckyou

Není tady

 

#6 16. 5. 2007 23:07

křepelka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 12. 9. 2006
Příspěvky: 266

Re: budu mít pejska z útulku

Já v útulku brečela jako malé dítě, protože mě bolí opuštěnost hlavně dětí a zvířat......Teď přemýšlím jaké granule by byly pro toho pejska vhodné a vůbec jak ho stravovat aby zhubnul. Snad mi poradí v útulku. Kdyby někdo měl s tímto zkušenosti, byla bych moc vděčná.

Není tady

 

#7 16. 5. 2007 23:24

ita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 31. 8. 2006
Příspěvky: 2003

Re: budu mít pejska z útulku

U nás v parku je několik psů, kteří musí držet dietu (páteř, klouby) a dostávají buď drůbeží maso, nebo granule lait - pro seniory.

Není tady

 

#8 17. 5. 2007 7:30

dakota
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha,Spojené státy žižkovské
Registrovaný: 18. 4. 2006
Příspěvky: 5269
Web

Re: budu mít pejska z útulku

No křepelko, taky jsem útulkovej typ.. wink , mý feně bylo asi 10let, slepá na jedno oko, ale...no ty víš.... granule ??
Záleží na tom, v jaké je kondici, jestli je vypasenej (což mě u psa z útulku překvapuje) tak hlavně pohyb a granule pro seniory, možná dojde na nějaký kloubní preparáty, mě se osvědčil Condrosulf, ten hodně pomohl .
Ale v každém případě ti gratuluju, je vidět, že chceš hlavně kamaráda a vybrala jsi srdíčkem . Přeju hódně radostí !!! tummenupptummenupptummenupp


zdraví, alternativní medicína... jó, na tragickej život já jsem pes...   lol

Není tady

 

#9 17. 5. 2007 8:07

Mafia
♥♥♥♥---
Místo: Bratislava
Registrovaný: 13. 3. 2007
Příspěvky: 426

Re: budu mít pejska z útulku

Křepelka - vhodné granule ti odporúči veterinár po dôkladných vyšetreniach krvi a chrupu a celkovo ti poradí vhodnú stravu a starostlivos o seniora.

Upravil(a) Mafia (17. 5. 2007 8:07)


Girl to her boyfriend: One kiss and I'll be yours forever.
The guy replies: Thanks for the warning.
fuckyou

Není tady

 

#10 17. 5. 2007 8:37

Décima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 18. 9. 2006
Příspěvky: 892

Re: budu mít pejska z útulku

Křepelko, my jsme si taky vzali pejska z útulku, nalezence, nevědělo se kolik je mu let, říkali, že tak 8 let, ale podle očí a postavy a jak pomalu chodí, myslíme, že je mu více, tak 12 let. Určitě si dej u veterináře udělat rozbor KRVE !!!
Naše druhá fenka zemřela v 6ti letech , náhle jí odešly ledviny, během týdne byla pryč, nic nepomohlo ani infuze... Veterinářka řkala, že je zřejmě měla slabší od narození a my to netušili. Možná, že kdyby měla vhodnou stravu (prodávají se dietní konservy speciálně pro "ledvináře"), mohla tady ještě být....
Nᚠjezevčík Ferda z útulku je moc hodný a vděčný...jen ho musím mít na vodítku, protože se několikrát popral, ale sám nikdy nezačal, teprve, když ten druhý pejsek nějak divně "bojovně" zavrčel... bůhví, co chudák prožil na cestách a komu se bránil protože má prokousnuté ucho, ukouslý prst a natrhnuté víčko u oka ...Dávám mu granule pro seniory a někdy uvařím hovězí nesolené maso...

Upravil(a) Décima (17. 5. 2007 8:39)

Není tady

 

#11 17. 5. 2007 20:35

křepelka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 12. 9. 2006
Příspěvky: 266

Re: budu mít pejska z útulku

Tak jsme se byli dnes s přítelem na Chica podívat. Je to klidnej pejsek, opravdu pěknej buřtík:-)),,přišel" do útulku tak že ho páníček pěkně přehodil přes bránu do útulku a utekl. Byl prý pěkně zanedbaný, teď ho léčí na rozsáhlou kožní plíseň.Jinak pořád škemral jídlo a nechtělo se mu chodit.Pořád bych ho moc chtěla, budeme muset počkat tak měsíc.Řekli nám že pokud se plíseň nevyléčí tak nám ho nebudou moct dát, tak snad to bude v pořádku. Děkuju za vaše odpovědi!

Není tady

 

#12 30. 5. 2007 7:25

Dana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Východní Čechy
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 6252

Re: budu mít pejska z útulku

Taky máme pejska z útulku. Máme ho zrovna 3 týdny. Podle útulku 14 letý, podle veterináře mu je okolo 11 let. Je to takový mazílek a miláček, zanedbaný a týraný. Koupili jsme mu kvalitní granule s glukosaminem a chondroitinem a přidáváme alavis 3, je na něm vidět, jak se kvalitní péčí zlepšil, má nádhernou černou srst a radost ze života. Víc takových lidí jako jsi ty křepelko, ti pejsci to v útulku nemají lehké, já byla z toho v šoku, smrad, tma, špína, no hrůza, nejradši bych si je vzala všechny. Ten pejsek Vám bude velmi vděčný. My z toho svého máme jenom radost, báli jsme se sice toho, jak se snese s naším 8 měsíčním puberákem , ale jsou jak rodní bratři. To týrání už mu nikdo neodpáře, má tolik šrámů a zlomenin, ale alespoň mu můžeme dát kousek lásky.
A to je nᚠBeník :
http://img178.imageshack.us/img178/710/36516943lr2.jpg
A to jsou naši kluci pohromadě
http://img294.imageshack.us/img294/3704/19628562ot5.jpg


http://www.gify.nou.cz/divky_mini1_soubory/49.gif
Problémy přicházejí v řadě za sebou a při zvláště příznivých okolnostech i v dvojstupech.
Opravdoví přátelé jsou ti, kteří vám nikdy nezmizí ze srdce, i kdyby na čas zmizeli ze života....

Není tady

 

#13 30. 5. 2007 13:48

křepelka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 12. 9. 2006
Příspěvky: 266

Re: budu mít pejska z útulku

Dano děkuju za fotky, oba kluci jsou nádherní, jako otec a syn. Beník musí být šastný, že bude u vás.Ještě že jsou lidé jako vy, kterým není osud pejsků týraných a zanedbaných lhostejný! My pojedeme za Chikem v sobotu( prý je na tom lépe), ráno jsem mu byla koupit nějaké dietní paštiky a ještě mu koupím nějakou tyčinku abych si ho získala. Moc se na něj těšim. Měj se a pozdravuj oba pejsky!

Není tady

 

#14 31. 5. 2007 8:34

Dana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Východní Čechy
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 6252

Re: budu mít pejska z útulku

Budu a ty pozdravuj Chika, jsem ráda, že zase bude jeden šikulka pryč z útulku, oni si to moc zaslouží.


http://www.gify.nou.cz/divky_mini1_soubory/49.gif
Problémy přicházejí v řadě za sebou a při zvláště příznivých okolnostech i v dvojstupech.
Opravdoví přátelé jsou ti, kteří vám nikdy nezmizí ze srdce, i kdyby na čas zmizeli ze života....

Není tady

 

#15 21. 6. 2007 6:51

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 1993

Re: budu mít pejska z útulku

jak psala romina, takovych lidi by melo byt vazne vice!
krepelko urcite posli fotecky, chtela bych tloustika videt hjarta

Není tady

 

#16 11. 7. 2007 12:01

romina
♥♥♥♥♥--
Místo: Děčín
Registrovaný: 21. 11. 2006
Příspěvky: 993

Re: budu mít pejska z útulku

křepelko tak jak to mᚠs pejskem? Už ho mᚠdoma? To víš jsem ženská zvědavá,tak mi to nedá se nezeptat smile


nikdy nebude šastným,koho bude trápit,že někdo je šastnější.

Není tady

 

#17 31. 8. 2007 12:17

Teresa55
♥------
Registrovaný: 22. 8. 2007
Příspěvky: 18

Re: budu mít pejska z útulku

CHci jen říct obrovské díky paní zakladatelce,pejsci z útulku potřebují naši lásku!!! a je super,že se konečně nacházejí rozumní lidé,kteří se nedají zvyklat větou,,že te pes už má něco za sebou a to teda ne"....Vždy co je krásnějšího než vděčné psí očka plné lásky,říkající tiskacími písmeny ,,děkuji"....

Není tady

 

#18 31. 8. 2007 12:22

Teresa55
♥------
Registrovaný: 22. 8. 2007
Příspěvky: 18

Re: budu mít pejska z útulku

Když už jsme u toho,ráda bych se na něco zeptala..chtěla bych si vzít druhého pejska z útulku,konkrétně asi osmiletou fenečku k naší současné roční boxerce.Mám ale velké obavy,aby ji box. přijala-ona je hodně temperamentní,dominatnější typ a taky je na nás strašně moc vázaná,když třeba jde jeden člověk se smetím a onanemůže jít s ním a jen se musí dívat,jak odchází začne hrozně kňučet a bláznit....
Dalšího psa bych chtěla jednak proto,abych mu pomohla,protože si to ta krásná dušíčka nezaslouží a ale také,přiznávám,i kvůli sobě-s boxerkou sice vycházíme,ale její srdce patří bratrovi...
Děkuji předem

Není tady

 

#19 8. 9. 2007 21:48

křepelka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 12. 9. 2006
Příspěvky: 266

Re: budu mít pejska z útulku

Teresa55 napsal(a):

Když už jsme u toho,ráda bych se na něco zeptala..chtěla bych si vzít druhého pejska z útulku,konkrétně asi osmiletou fenečku k naší současné roční boxerce.Mám ale velké obavy,aby ji box. přijala-ona je hodně temperamentní,dominatnější typ a taky je na nás strašně moc vázaná,když třeba jde jeden člověk se smetím a onanemůže jít s ním a jen se musí dívat,jak odchází začne hrozně kňučet a bláznit....
Dalšího psa bych chtěla jednak proto,abych mu pomohla,protože si to ta krásná dušíčka nezaslouží a ale také,přiznávám,i kvůli sobě-s boxerkou sice vycházíme,ale její srdce patří bratrovi...
Děkuji předem

Teresko vůbec jsem si nevšimla tvého přípsěvku. Jak jsi to nakonec s tou fenkou z útulku vyřešila? Určitě by si na sebe holky zvykly ta vaše boxerka je sice dominantní a temperamentní ale zase mladší než ta z útulku takže by si to určitě nějak spolu vyřešily. Nᚠpejsek má nemocné srdíčko takže je nutná dietka a léky. Ale jsem moc ráda že jsem to podnikla a pejska si vzala, vůbec ničeho nelituji! Pokud to budeš číst tak určitě napiš jak to dopadlo, zajímá mě to.

Není tady

 

#20 8. 9. 2007 22:00

křepelka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 12. 9. 2006
Příspěvky: 266

Re: budu mít pejska z útulku

A jak to dopadlo vlastně s naším pejskem z útulku? Nejdříve nám řekli že Chiko bude muset zůstat měsíc v útulku, ale nelepšilo se to a tak se mu dělali nějaké odběry krve a zkoušeli různé léky, takže se to hrozně protáhlo. Nakonec to zabralo a ty kožní potíže se vyléčily. Jinak jak jsem psala Teresce tak má nemocné srdíčko a bere dlouhodobě léky.Dočkala jsem se a ve středu si pro něj jedeme. Když jsme ho viděli poprvé, byl apatický a vůbec nereagoval. teď je to stařík k světu, chce se nechat hladit a docela se snaží i běhat:-))Jinak musím říct že velký kus práce pro něj udělali pracovníci z útulku, úplně se změnil. Teď budeme muset nastoupit my a věnovat se mu jak jen to půjde. Snad to s marodem zvládneme. Pokusím se dát sem nějaké jeho fotky, až ho vyfotíme. Potom napíšu jak to všichni v domečku zvládáme:-))

Není tady

 

#21 9. 9. 2007 22:19

Maya.82
Host

Re: budu mít pejska z útulku

Ach jo tak to já taky nemůžu chodit do utulku nejradši bych si je pobrala všechny.

 

#22 15. 10. 2007 12:46

křepelka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 12. 9. 2006
Příspěvky: 266

Re: budu mít pejska z útulku

Zdravím všechny milovníky psů a zvířat. Tak je tomu měsíc co máme Čika. I přes malé potíže na počátku se u nás rychle zabydlel a stal se z něho báječný pejsek, velký mazel a kamarád. Byla jsem s ním u veterináře a kromě malé vady srdíčka je zdravý. Jedinou jeho neřestí je naprostá fixace na jídlo takže schováváme před ním co se dá. Každý den dělám procházky, které přímo miluje. Zpočátku nesnesl jízdu autem ale i to se změnilo a včera jsme s ním najeli 150 km a nᚠČikoušek buď spal nebo pozoroval z okna. Jsem moc ráda , že ho mám a nelituji že jsem si vybrala staršího pejska, nebo je to klidný rozumný pán a to mi vyhovuje. Každému kdo přemýšlí zda si vzít pejska z útulku doporučuji a to určitě zkusí. A i starý pes vám může udělat spoustu radosti a na oplátku vy mu poskytnete radostné stáří! Mějte se

Není tady

 

#23 15. 10. 2007 13:07

vydrychka
♥♥-----
Registrovaný: 1. 10. 2006
Příspěvky: 89

Re: budu mít pejska z útulku

Přeju hodně štěstí a radosti s pejskem! Kéž by bylo více takových lidí. Taky plánuju - ovšem v horizontu několika let sad - hafa z útulku.

Není tady

 

#24 15. 10. 2007 17:52

Pampeliska
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 5. 7. 2007
Příspěvky: 7658

Re: budu mít pejska z útulku

Milá Křepelko, zrovna včera jsem si říkala, jestli jsi si vzala toho pejska a jak to u vás dopadlo. Jako by jsi mi četla myšlenky, dnes jsem otevřela počítač  a uviděla od tebe novou zprávu. Jsem moc ráda, že to tak dopadlo a pejsek se má u tebe dobře. A ti dělá jen samé radosti.


http://nd03.jxs.cz/619/024/722e526ab3_54989063_o2.gif     
Šance zaklepe na dveře častěji než si člověk myslí, ale většinou není nikdo doma. (W. Rogers)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů