Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 14. 5. 2007 21:39

Petunka
♥♥♥♥---
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 306

spinning

Nevíte někdo, kam v Praze chodit na spinning? Nejlíp na Praze 4.... díky smile


"Nešastná láska není to nejhorší. To pravé neštěstí je nemilovat."  E. Bass

Není tady

 

#2 14. 5. 2007 22:31

Petunka
♥♥♥♥---
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 306

Re: spinning

Ještě by mě zajímaly vaše zkušenosti... Prý to pomáhá zeštíhlit hlavně zadek a stehna... Osvědčilo se to někomu z vás???


"Nešastná láska není to nejhorší. To pravé neštěstí je nemilovat."  E. Bass

Není tady

 

#3 15. 5. 2007 7:51

host5522
Host

Re: spinning

Když budeš hledat minutu na internetu, najdeš na P4 minimálně 5 spiningů. Kdysi jsem chodila na Brumlovku, na Chodově je BBC, potom někde na trase budu tuším 198 (ale to si fakt už přesně nepamatuju), asi 5 zastávek za Lhotkou směrem k Chodovu, asi někde na Libuši.....  (fakt už přesně nepamatuju). Tohle mě napadá z hlavy. Myslím, že v tom BBC budeš určitě spokojená. Já jsem chodila na P3 do BBC na Želivskýho a spokojená jsm byla.

Jinak já na spin chodím průběžně celkem  často a nezhubla jsem ani deko, ale to bude spíš tím, že tam nechodím kvůli hubnutí, ale kvůli kondici a žeru k tomu jak mlejn. wink Možná jsou mi trochu volné kalhoty, ale nevím, nesleduju to.

Upravil(a) yellow108 (15. 5. 2007 7:52)

 

#4 15. 5. 2007 8:19

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: spinning

Ahoj, já na spinning chodím pravidelně každou neděli big_smile Já tam taky nechodím kvůli hubnutí, ale kvůli tomu, že mě to baví a že se dobře odreaguju tummenupp

Není tady

 

#5 15. 5. 2007 8:23

Petunka
♥♥♥♥---
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 306

Re: spinning

A nevíte jaký je rozdíl mezi spinningem a cyclingem? Jestli nějaký je..  Spinning je prej na hubnutí dobrej, ale nevím, co je na tom pravdy, nechodím na něj


"Nešastná láska není to nejhorší. To pravé neštěstí je nemilovat."  E. Bass

Není tady

 

#6 15. 5. 2007 21:48

host5522
Host

Re: spinning

Petunko,

řekla bych, že spining a indoor cycling jedno jest. Zúčastnila jsem se obojího, a vždy to byla hodina při hudbě vedená instruktorem na kvalitním cyklo-trenažeru.

A proč se vlastně ptáš? Uplně z té otázky cítím tu nesportovní duši, že udělᚠkrok led tehdy, pokud ti tři lidi slíbí, že zhubneš... (promiň, jestli se pletu..)

Na takovou otázku se stejně nedá odpovědět, kdo hladoví, zhubne i bez spinu a kdo jí čokoládu po kilech, přibere i po pravidelných lekcích spinu. Zavisí to na spoustě věcí, metabolismu, životním stylu, složení a pravidelnosti stravy.... atd.atd.

 

#7 15. 5. 2007 21:48

host5522
Host

Re: spinning

..

Upravil(a) yellow108 (15. 5. 2007 22:36)

 

#8 16. 5. 2007 11:02

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: spinning

Chodila jsem na indoor  a teď chodím na spinning a rozdíl byl rozdíl v kolech.

Není tady

 

#9 16. 5. 2007 12:40

Lexie
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 11. 2006
Příspěvky: 264

Re: spinning

ja zacala chodit na spinning, nebo cycling nebo co to je, asi pred mesicem. Chodim 2x tydne a kdyz jsem se ptala instruktoru, zda zestihlim, tak mi bylo receno toto: Dlouhe svaty, tedy stehna, nestihli, zadecek se zpevni a vytvaruje, takze ty faldiky se zmensi ale objemove bude vypadat asi malinko vetsi. Takze kdo vi. kamaradka chodi pres pul roku, a zhubla. Proste to zkus, drz se v aerobni zone, nedavej max. zatez, pri ktere nabyva svalstvo, ale zatez at ji citis akorat, a pujde o spalovani... Ale jak tu holky rekly, nazoru je spousta a je treba tam chodit pro to, ze te to bavi, jinak stejne nezhubnes. Telo to totiz pozna a kterykoli sport budes delat z donuceni, tak ucinku nedosahnes. Ver mi, je to dokazane...
Hodne stesti a sportu zdar wink at se ti stane drogou, jako mne big_smile

Není tady

 

#10 17. 5. 2007 12:10

Tia
♥♥♥♥---
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 292

Re: spinning

spinning je super odreagovani, chodim do BBC v Hostivari uz dva roky, pred tim sem chodila na Vinohradskou (taky BBC), taky na Cerny Most do Facory Pro a zkusila jsem jeste nekolik fitek kde meli spinning a nejlepsi kola maji urcite v BBC!!
Rozdil mezi spinningem, indor cyclingem je minimalni, zalezi spis na instruktorovi, muzes jit na dva instruktory spinningu a pojedou zcela rozdilne a pak pujdes na cycling a vzapeti na spinning a nepoznas rozdil. Dulezite je si vybrat instruktora co ti sedi a pak chodit k nemu.
Jinak sem taky nezhubla, spinning moc na zhubnuti neni (pokud teda u toho radikalne nesnizis prijem - coz nedoporucuju, pak nebudes mit silu slapat!!) Ale urcite ti vytvaruje zadecek a nohy!
Doporucuju smile

Není tady

 

#11 11. 6. 2007 18:53

TamtaOna
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 3. 2007
Příspěvky: 309

Re: spinning

yellow108: neřer a zhubneš! (Pardon) ale to je pěkná pitomost, když omezíš jídlo na minimum tělo se ,,lekne", že nedostane a začne tvořit tukové zásoby...

Není tady

 

#12 11. 6. 2007 20:15

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: spinning

Holky-je to marnýýýýýý! Tak jako dieta na každého působí jinak, tak je to to samé i s různým cvičením. Prostě každá z nás je jiná....

Není tady

 

#13 11. 6. 2007 21:10

host5522
Host

Re: spinning

TamtaOna napsal(a):

yellow108: neřer a zhubneš! (Pardon) ale to je pěkná pitomost, když omezíš jídlo na minimum tělo se ,,lekne", že nedostane a začne tvořit tukové zásoby...

Psala jsem "NEŽER". Nepsala jsem nejez (=hladověj).

 

#14 11. 6. 2007 21:24

vlcice_samotarka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 5. 2007
Příspěvky: 1296

Re: spinning

Spinning je kvalitka! V zime pestuju zcela pravidelne, v lete zase kolo! Nema to chybu. Hubena jsem primerene a chodim tam kvuli tomu, ze je to super a ma kamoska tam dela instruktorku. Zasobuju ji cedeckama s mp3, takze pousti vsecko podle meho gusta. Je to PARADA!!! ;-D
Jinak bez omezeni jim cokolady, sladkosti uplne miluju! Ale sport je jednoduse sport, to musite proste vyzkouset. Nedam na to dopustit.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů