Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 14. 5. 2007 21:36

TamtaOna
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 3. 2007
Příspěvky: 309

Rostliny,kterým nevadí šero

Dobrý den,
potřebovala bych od Vás nějaký typ na rostlinky (pokojové), kterým nevadí nedostatek světla. Mám pokoj stočený na sever a v průběhu celého roku je tam šero. Sháním typy na nějaké, které by tam přežily. Zatím se osvědčily dracény (známé jako ,,happy bamboo"), ale chtěla bych ještě něco. (živého tummenupp
Děkuji! godlike

Není tady

 

#2 14. 5. 2007 22:52

ita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 31. 8. 2006
Příspěvky: 2003

Re: Rostliny,kterým nevadí šero

Mám v koutě pokoje tchýní jazyky a diefenbachie (přestože píší, že chtějí světlo). Do stínu doporučují jen kapradiny.

Není tady

 

#3 12. 6. 2007 12:39

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: Rostliny,kterým nevadí šero

určitě kapradiny, ale ty se musí rosit, pak se mi osvědčily maranta a kalathea, jsou zdobné listem. Ve stínu v pohodě přežívá scindapsus (nepanašovaná odrůda)nebo filodendron, ale nesmí přeschnout. Vůbec všechny pralesní rostliny z "přízemí", které rostou ve věčném stínu stromů... Vděčný je i rhoicissus a cissus, neznám český název.
Potom aspidistra, pokudď se nepletu, říká se jí domácí štěstí, má velké špičaté listy a je to nezmar kytka.


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#4 22. 6. 2007 13:07

Náka
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 3. 2007
Příspěvky: 117

Re: Rostliny,kterým nevadí šero

dobře v šeru se daří i monsterám a fíkusu,říká se,že všechny co mají tmavě zelené listy potřebují stín a světle zelené a žíhané zas potřebují hodně světla

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů