Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 14. 5. 2007 12:59

prcek
♥------
Registrovaný: 6. 2. 2007
Příspěvky: 23

ošetřování dlouhých vlasů

Ahoj, mam dotaz. Mam dlouhe, barvene vlasy. Jen se mi ted nejak stalo, ze se zacaly dost trepit a nechci je strihat. To by me asi ma draha pulka roztrhla jako hada gloria co si myslite o Glisskuru? Nebo je nekdo kdo ma nejakou z techto rad vyzkousenou? Dekuji moc.big_smile


Život je potřeba užívat plnými doušky....ale nezalknout se.

Není tady

 

#2 14. 5. 2007 14:11

jolka
♥♥♥♥---
Místo: litomerice
Registrovaný: 13. 12. 2006
Příspěvky: 437

Re: ošetřování dlouhých vlasů

ahojky.....ja jsem kadernice...ja si mysĺim,ze kdyby jsi si nechala zastrihnout konecky,urcite by jsi tomu pomohla smile a pak so kup od garnieru sampon a kondicioner(je´to v zelenym obalu)me to opravdu dela dobre na vlasy........a taky je dobry zabal....dej si na hlavu kondícioner,pres to hod pytlik a zabal do rucniku po pul hodince umyj.pa


http://lilypie.com/pic/070521/TToB.jpghttp://bf.lilypie.com/OkCjp2/.png     
http://lilypie.com/pic/070521/heb6.jpghttp://b5.lilypie.com/FbErp2/.png

Není tady

 

#3 14. 5. 2007 14:31

prcek
♥------
Registrovaný: 6. 2. 2007
Příspěvky: 23

Re: ošetřování dlouhých vlasů

jolka napsal(a):

ahojky.....ja jsem kadernice...ja si mysĺim,ze kdyby jsi si nechala zastrihnout konecky,urcite by jsi tomu pomohla smile a pak so kup od garnieru sampon a kondicioner(je´to v zelenym obalu)me to opravdu dela dobre na vlasy........a taky je dobry zabal....dej si na hlavu kondícioner,pres to hod pytlik a zabal do rucniku po pul hodince umyj.pa

Děkuju za radu, jsi hodná. Překvapilo mě to, protože jsem do sebe začala už víc jak před rokem kvůli barvení ladovat vitamíny. Teď mám Panthenol, ale předtím jsem brala Revitalon (na můj vkus dost silny). Ty konečky si necham zastřihnout určitě, jen jsem nechtěla jit třeba nakrátko tongue to už ne, mám pak hlavičku velkou jako makovičku.


Život je potřeba užívat plnými doušky....ale nezalknout se.

Není tady

 

#4 14. 5. 2007 15:52

bílá kočka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 19. 3. 2007
Příspěvky: 256

Re: ošetřování dlouhých vlasů

poradím ti dobrý zábal na lesklé a zdravé vlasy,plnou misku olivového za studena lisovaného oleje a do něho dát 5 žloutků a ti to někdo dá na celé vlasy jako kdyby ses barvila,pak zabalit do mikrotenového sáčku na 20minut,pak 2x umýt šamponem a dát nějaký krém třeba sunsilk je dobrý a ty konečky by se měly zastřihnout wink


Kočka

Není tady

 

#5 14. 5. 2007 16:22

Samanta
♥♥-----
Registrovaný: 20. 2. 2007
Příspěvky: 29

Re: ošetřování dlouhých vlasů

Taky mám problém s konečky a děkuju za inspiraci. Dlouhé vlasy bych si nenechala ostříhat, ale zastřihnout si je nechávám pravidelně.

Není tady

 

#6 14. 5. 2007 19:08

prcek
♥------
Registrovaný: 6. 2. 2007
Příspěvky: 23

Re: ošetřování dlouhých vlasů

bílá kočka napsal(a):

poradím ti dobrý zábal na lesklé a zdravé vlasy,plnou misku olivového za studena lisovaného oleje a do něho dát 5 žloutků a ti to někdo dá na celé vlasy jako kdyby ses barvila,pak zabalit do mikrotenového sáčku na 20minut,pak 2x umýt šamponem a dát nějaký krém třeba sunsilk je dobrý a ty konečky by se měly zastřihnout wink

Tak uz je mam zastrihle rodna rikam si nac to odkladat. To ne ze bych si je nenechavala zastrihnout, jen jsem si tentokrat barvila vlasy doma a nejak jsem zjistila, ze se ty potvurky roztrepily. A trochu jsem se vydesila, jestli mi je nesestrihaji nejak moc (dva roky jsem si je ted nechala rust z uplne kratoulinkych.....nejake 2 cm mely rodna ) ale neni to ani poradne poznat. Slecna kadernice byla sikovna. Jinak me dala neco od welly, ze je to nejaky zabal a samponek, ale prodava se to jen u kaderniku. Uplne levne to neni, ale treba mi to pomuze. Jinak jsem nekde cetla, ze vajicka se pry dost spatne umyvaji z hlavy..... opravdu je tomu tak?


Život je potřeba užívat plnými doušky....ale nezalknout se.

Není tady

 

#7 14. 5. 2007 19:10

prcek
♥------
Registrovaný: 6. 2. 2007
Příspěvky: 23

Re: ošetřování dlouhých vlasů

Samanta napsal(a):

Taky mám problém s konečky a děkuju za inspiraci. Dlouhé vlasy bych si nenechala ostříhat, ale zastřihnout si je nechávám pravidelně.

No v tomhle jsem naprosty nezmar gloria pred 3,5 lety jsem sla z vlasku dlouhych do pul zad prave uplne na kratoulinko.....a to byl teprve mazec tongue hlavne pro okoli


Život je potřeba užívat plnými doušky....ale nezalknout se.

Není tady

 

#8 14. 5. 2007 21:21

bílá kočka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 19. 3. 2007
Příspěvky: 256

Re: ošetřování dlouhých vlasů

žloutky se z vlasů smívají dobře,nesmíš tam dát bílek,to by jsi opravdu neumyla a smývat vlažnou vodou,já mám po té masce vždy zářivé vlasy,taky  mám vlasy skoro do pasu,ale sestříhané big_smile


Kočka

Není tady

 

#9 16. 5. 2007 15:31

Samanta
♥♥-----
Registrovaný: 20. 2. 2007
Příspěvky: 29

Re: ošetřování dlouhých vlasů

ahoj Prcku,
moje nejlepší kamarádka takhle řešila rozchod s dlouholetým přítelem. Dlouhé vlasy až na zadek si nechala ostříhat nejprve do půli zad a pak šla na kraoučký rozcuch. Moc jí to slušelo a obdivovala jsem jí za to, že do toho šla. Dneska si vlásky zas nechává dorůst, přece jen byla zvyklá na ty dlouhé. Slušelo jí to obojí a určitě to vláskům pomohlo :-))  Takže taky skláním poklonu, za odvahu !!!

Není tady

 

#10 27. 6. 2007 19:35

Lenny
♥------
Registrovaný: 16. 11. 2006
Příspěvky: 11

Re: ošetřování dlouhých vlasů

Nemáte nějaký tip kdo dobře stříhá dlouhé vlasy v Praze?
Já je mám na zadek, přirozeně blonďaté, dost jemné. Chtěla bych nějakou změnu, ale ne moc radikální, nějak se nemůžu odhodlat big_smile

Není tady

 

#11 16. 9. 2007 10:27

Náka
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 3. 2007
Příspěvky: 117

Re: ošetřování dlouhých vlasů

Už nevím co dělat víc aby se mi netřepily vlasy.Používám všemožné kondicionéry i přípravky na roztřepené konečky.Dokonce jsem je po opakovaných neúspěších ostříhala,ale třepí se mi pořád.Nic na ně nezabírá a dokonce mi začaly padat.Beru i vitamíny,ale je to pořád stejný.Nevíte co opravdu zabírá.Existuje vůbec něco jak udržet dlouhý vlasy bez třepení?Konečky zastříhávám pravidelně,ale bojuji s tím pořád a pořád se třepí.

Není tady

 

#12 16. 9. 2007 19:35

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: ošetřování dlouhých vlasů

Určitě naprosto vynechat fénování, kulmování, natáčení a jiné násilné a tepelné metody po umytí a pokud možno nebarvit a nebo používat hodně šetrné přelivy.... Nejhorší na třepení je fén... je nutné vždy nechat vlasy přirozeně uschnout....

Není tady

 

#13 17. 9. 2007 13:56

Náka
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 3. 2007
Příspěvky: 117

Re: ošetřování dlouhých vlasů

To dělám,vlasy si nefénuji kulmu taky nepoužívám,ale čas od času si je barvím,abych zakryla pár šedin.Jinak je ošetřuju jak můžu.Zkusila jsem už tolik přípravků na ošetření konečků a žádný nepomohl.Já už fakt nevím co s tím.

Není tady

 

#14 17. 9. 2007 15:21

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: ošetřování dlouhých vlasů

A mᚠroztřepené jen konečky ca. 2-5 cm a nebo klidně většinu délky vlasů, v různých místech?
A jak často chodíš na zastříhávání konečků k holičce? Alespoň 1x za 3 měsíce?

Není tady

 

#15 17. 9. 2007 21:18

Náka
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 3. 2007
Příspěvky: 117

Re: ošetřování dlouhých vlasů

no právě, nejen konečky.Celkově si je nechávám zastřihávat 1x za 2 měsíce.Před prázdninami jsem si je nechala ostříhat dost radikálně,ale nic to neřešilo.Mám to pořád.Dřív jsem měla vlasy dost kvalitní,ale to se změnilo v těhotenství k horšímu.No a od té doby s tím pořád válčím.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů