Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 14. 5. 2007 12:45

Petuna
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 938

Postel s přistýlkou

Prosím máte doma někdo postel z přistýlkou vespod např. z domestavu atd,? Jak to prosím funguje, to se jen vytáhne na kolečkách takže je tam postel níže, nebo existuje nějaký způsob aby ta postel byla ve stejné rovině? Chci koupit dceři postel ale bohužel má malý pokojíček tak poscho´dová nepřichází v úvahu tak jsem chtěla nějakou kde se třeba může ještě někdo s ní někdy vyspat a narazila jsem na jejich stránky ale moc nechápu jak to funguje. nemáte radu?

Není tady

 

#2 14. 5. 2007 13:36

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Postel s přistýlkou

Myslím že je k dostání spousta druhů, my sice nemáme takovou postel, ale u gauče to máme tak, že když tu vysunovací část vyvezeme na těch kolečkách, tak je tam taková pružina a ta ji sama zvedne do polohy stejně vysoké jako ta původní. Možná bude lepší zajít to obhlídnout do nějakého obchodu. Na obrázkách se to špatně pozná a je dobré vyzkoušet si i tu manipulaci s tím kusem nábytku, jestli vám bude vyhovovat. (zasunuje se to potom tak, že se nejdříve stlačí dolů a pak zaveze na těch kolečkách pod původní díl, manipulace u toho našeho gauče je právě docela snadná, řekla bych že budou mít něco podobného i u postelí?)


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#3 14. 5. 2007 13:59

Petuna
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 938

Re: Postel s přistýlkou

To je přesně ono co sháním, byla jsem v Ikei tam mají na kolečkách ale bez pružiny takže zůstává níže, pak jsem byla ve Scontu, brouzdám na internetu a nemůžu nic najít. Všude samé vysouvací na kolečkách. Ach jo tak jdu hledat dále, jsem z Ostravy, moc tady toho teda není. Díky za info

Není tady

 

#4 14. 5. 2007 18:27

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Postel s přistýlkou

Tak u nás to fuguje takle: složené:
http://www.venusanka.cz/prispevky/175636.jpg

velmi lehce jde vysunout na kolečkách, úroveň je nižsí:
http://www.venusanka.cz/prispevky/175642.jpg

a za tu úchytku se zvedne, samo se na pružinách vysune do stejné úrovně:
http://www.venusanka.cz/prispevky/175649.jpg

a zase naopak - stačí zvednout za tu úchytku, sklopí se a lehce zasuneš, vše jde jednou rukou bez námahy a je to vyrobeno u nás ve  městě od místního výrobce cca před 5 lety.


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#5 14. 5. 2007 18:29

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Postel s přistýlkou

Nebylo by lepší  nechat si to vyrobit?


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#6 14. 5. 2007 20:13

Aneleh
♥♥-----
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 72

Re: Postel s přistýlkou

Najdi si stránky ap-nabytek  ,potom klikni na ložnice a sjeď asi do poloviny stánky a objeví se postel DUO a to je myslím,co hledáš.A když si z Ostravy,tak je mají na Stodolní.

Není tady

 

#7 15. 5. 2007 7:38

Petuna
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 938

Re: Postel s přistýlkou

něco takového myslím super odpoledne tam jdu

Není tady

 

#8 16. 5. 2007 7:35

Lunero
♥♥-----
Registrovaný: 17. 3. 2007
Příspěvky: 90

Re: Postel s přistýlkou

no tak jsem tam koukala taky a nikde jsem nenašla žádné ceny, tak nevím, jestli jsem koukala špatně, nebo tam vážně nejsou. Bydlím daleko, tak se tam ani nemůžu kouknout grater

Není tady

 

#9 16. 5. 2007 8:21

Petuna
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 938

Re: Postel s přistýlkou

byla jsem tam včera, bohužel ji mají pouze na obrázku , nemůžete ani vyzkoušet jak to funguje, prostě objednat a čekat jak to bude ve skutečnosti vypadat..prý mají malé skladovací prostory..vyjde na 12 000 + 2 matrace , jedna za 4000 Kč. Tak to se mi nechce, když nevidím mechanismus atd.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů