Oznámení

5.října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

5.října : Bleskový koláč jako od babičky. Jednoduchý recept, který se nedá pokazit!

10.července : Potřebujete pomoc, nebo pomoci někomu v nouzi chcete? Dejte o sobě vědět na Pomahejtesi.cz!

#1 13. 5. 2007 17:28

triatri
♥------

meridie

:)holky a máte někdo zkušenosti s meridií???smile

Není tady

#2 14. 5. 2007 20:22

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VYSOČINA

Re: meridie

TRIATRI...SKOČ SE KOUKNOUT NA JABLÍČKA JE TAM O NÍ CELÉ TÉMA smile

Není tady

#3 16. 5. 2007 9:53

Dinner
♥------

Triatri, brala jsem Meridii loni - váha šla rychle dolů, to je fakt, byla jsem nadšená, ale zároveň jsem si uvědomovala, že jsem nervní...nevím proč, ale byla jsem napružená. Možná mému organismu vadila nějaká složka, ale v každém případě co se týče váhy, stroprocentní úspěch. Shodila jsem s tou tříměsiční dávkou 8 kg. O Vánocích jsem nezřízeně baštila, snažím se opět shazovat, koupila jsem si volně dostupný Nextrin, beru ho od 14.5., zatím žádný úbytek, ale co bych chtěla za tři dny, že jo?, nicméně, chuť k jídlu minimální, snažím se jíst co 3 hodiny a jen taková lehčí jídla, žádné pečivo. Takže uvidím. Měla bych spíše cvičit a omezit sladkosti a vše, co se toho týče a už to bylo řečeno tisíckrát. Problém však je v sebeovládání, lenivosti a touze shodit hodně!!!! a hlavně strašně rychle. To by chtěla každá boubelka, což chápu. Nedoufám v zázrak v podobě Nextrinu, ale jak jsem již napsala chuť k jídlu mi omezil. Tak snad shodím hlavně proto, že nemám takový apetit. Kdybych se ovládala, tak bych dokázala shodit i bez Nextrinu.

Upravil(a) Dinner (16. 5. 2007 9:57)

Není tady

#4 20. 5. 2007 10:01

Dinner
♥------

Tak je 20. a shodila jsem půl kila. Mám menší chuť k jídlu,  N. zapůsobil. Mám dávku na 60 dnů.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí